مشکلات نرم افزاری

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب چه جوری؟باید چی کار کنم؟
پوریا جان، شما وارد کنترل پنل شو و Internet Options رو باز کن.
برو به تب Connections و از لیست کانکشنی که باهاش وصل میشی به اینترنت رو انتخاب کن و روی دکمه Settings کلیک کن. تو پنجره ای که باز میشه
اگه در قسمت P*r0xy سرور، جلوی آدرس و پورت عدد یا نوشته ای دیدی اونا رو پاک و تیک use a P*r0xy server رو بردار.
البته با Safari که کار نکردم اما میدونم اپرا هم مثل فایرفاکس تنظیمات مخصوص P*r0xy خودشو داره که از قسمت تنظیمات شبکه میتونی بهش دسترسی داشته باشی.

اگه با این کارا مشکلت برطرف شد که هیچ اگه نشد.
اگه روی سیستمت فایروال نصب کردی(یا همراه آنتی ویروست فایروال داری) برو غیرفعالش کن و یه بار تست کن ببین چی میشه. امروزه دیگه متاسفانه هر برنامه ای داره به شکل یه فایروال عمل میکنه. برنامه های کوچیک زیادی مثل BWMeter یا NetPeeker یا خیلی برنامه های تست سرعت اینترنت و ... میتونن بصورت فایروال عمل کنن. بسته های Internet Security آنتی ویروس ها هم همراه با فایروال و غیره نصب میشن.
اما اگه مطمئنی که فایروال نداری، برو به کنترل پنل و قسمت Network Connections و روی کانکشنی که باهاش متصل میشی به نت راست کلیک کن و گزینه Properties رو بزن و برو به تب Advanced و از قسمت Windows Firewall روی دکمه Settings کلیک کن و در پنجره باز شده روی Off Not recommended کلیک کن و اوکی کن.

اگه بازم درست نشه میشه روی بدافزار ها(مثل ویروس و تروجان و اینا حساب کرد). یا یه مشکل به شدت جزیی.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خیلی عالی
مرسی
ولی من از
adsl استفاده می کنم و اسمش تو لیست کانکشن ها نیست.
چه کار کنم؟

خواهش میکنم
icon7.gif

فرقی نمیکنه :confused:
به هر حال اونم کانکشن هستش که باید ببینیش. منم ADSL دارم(داشتم!) و تو لیست کانکشن ها میبینمش.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
خب این رو دانلود کن و در همون ادرس پیست کن ببین چی میشه؟!

http://www.dll-files.com/dllindex/dl....shtml?shell32

دستت دردنکنه امین جون ولی وقتی کپی میکنم کپی نمیشه و این ارور رو میده تو task manager هم گشتم چیزی با نام shell32 برای بستن پیدا نکردم:
cannot copy shell32: it is being used by another person or program.
close any program that might be using the file and try again
اگه اون فایله اسمه دیگه ای تو task manager داره بگی ممنون میشم:love:
البته یه rundll32.exe هم پیدا کردم ولی بستم باز کپی نشد

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دستت دردنکنه امین جون ولی وقتی کپی میکنم کپی نمیشه و این ارور رو میده تو task manager هم گشتم چیزی با نام shell32 برای بستن پیدا نکردم:
cannot copy shell32: it is being used by another person or program.
close any program that might be using the file and try again
اگه اون فایله اسمه دیگه ای تو task manager داره بگی ممنون میشم:love:
البته یه rundll32.exe هم پیدا کردم ولی بستم باز کپی نشد
این فایل از فایل های اصلی ویندوزه و معلومه که نمیشه روش Overwrite کرد!
حتی فکر نمیکنم Safe Mode هم بشه این کار رو کرد! معمولا ویندوز یه کپی سالم از این فایل نگه میداره و به محض مشاهده تغییر تو فایل، فایل بک آپ رو کپی میکنه.
به هر حال شما Safe Mode و برنامه Unlocker رو تست کن

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
من ویندوز ویستا دارم با مرورگر اینترنت اسکپلور امروز مشکل پیدا کردم نمیدونم مشکلش چیه
اما فایرفاکس خوب کار میکنه و سایت هایی رو که بخواهم باز میکند اما اینترنت اسکپلور اینو میگه
عکس گرفتم در اینجا
===========
یه مسئله دیگه کسی امروز با یاهو مسنجر مشکل داره؟
واسه من یه پیغام عجیبی میاد نمیتونم لوگین کنم کسی میدونه مشکلش چیه؟
صفحه پیغام رو عکس گرفتم اینجا

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
من خواهرم پا PC بوده نمیدونم چه کرده یه ستاره میاد اون پایین (تو Status Bar) میگه :
You May be Victim of Software counterfeiting
بعدشم رو Desktop این میاد :
1248372504094255900.jpg

باید چه کنم ؟
پ.ن: الان اگه راه حل درست حسابی نمیدونین نیاین بگین دوباره ویندوز بریزم و از این چیزا. لطفا درست حسابی جواب بدین.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
من خواهرم پا PC بوده نمیدونم چه کرده یه ستاره میاد اون پایین (تو Status Bar) میگه :
1248372504094255900.jpg

باید چه کنم ؟
پ.ن: الان اگه راه حل درست حسابی نمیدونین نیاین بگین دوباره ویندوز بریزم و از این چیزا. لطفا درست حسابی جواب بدین.
شما هم تست کن:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=746056&postcount=3908

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
1248372504094255900.jpg

باید چه کنم ؟
درود
این برنامه ای که امین داده باید جواب بده ها :D
به هر حال این راه رو هم تست کن :
Tasker Manager (ctrl+Alt+Delete رو باز کن در سربرگ Processes دنبال wgatray.exe بگرد، وقتی پیداش کردی End Process رو بزن.
بعد ویندوز رو دوباره راه اندازی کن و F8 رو بزن تا وارد Safe mode بشی.
WgaTray.exe رو از آدرس c:\Windows\System32 پاک کن!
از منوی start روی Run کلیک کن و RegEdit رو توش تایپ کن تا وارد Registery بشی.
برو به آدرس زیر:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify
و فولدر WgaLogon رو پاک کن.
سیستم رو دوباره راه اندازی کن.

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
امروز IE 8 رو از سایت خودش دانلود کردم.الان نصب شده.حالا اون بالا هی یه BLOCKER POP UP میاد که:
INTERNET EXPLORER IS CURRENTLY RUNNING WITH ADD-ONS DISABLED
چی کار کنم این هی نیاد؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
امروز IE 8 رو از سایت خودش دانلود کردم.الان نصب شده.حالا اون بالا هی یه BLOCKER POP UP میاد که:
INTERNET EXPLORER IS CURRENTLY RUNNING WITH ADD-ONS DISABLED
چی کار کنم این هی نیاد؟
درود
راه های زیر رو تست کن ببین جواب میده یا نه:
Start -1 بعد روی آیکن IE راست کلیک کن،properties رو بزن و از سربرگ ها برو روی shortcut و روی find target کلیک کن بعد فایل اصلی IE رو اجرا کن اگر مشکلی نبود یه میانبر ازش روی Desktop بفرست.
==
2- مسیر زیر رو برو:
start> All Programs> Accessories> System tools> Internet explorer
اگر Internet Explorer (No Add-ins رو نوشته بود روش راست کلیک کن و properties رو بزن. از قسمت Traget هرچی بعد از .****.exe. نوشته شده بود رو پاک کن.
ویندوز رو دوباره راه اندازی کن!

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
مشکل با Spyware (فوری ی ی ی ی ی ی ی ی)

کامپیوتر من یک هفته پیش Spyware گرفت بعد Background هم ابی شده بود و وسطش زده بود Your Computer Is Infected بعد من Nod 32 داشتم اینو پیداش نکرد بعد من کل ویندوز رو پاک کردم دوباره ریختم بعد اومدم اهنگ دانلود کنم دوباره اومد سراغم بعد من دوباره ویندوز رو پاک کردم و دوباره ریختم این دفعه اومدم عکس بگیرم از اینترنت دوباره اومد سراغم . خواهشا کمکم کنید دیگه نمیدونم چی کار کنم . چجوریه که هر وقت میخوام دانلود کنم میاد سراغم ؟ Task Manager رو هم نمیزاره باز کنم . System Restore هم همینطور (خیلی چیز های دیگر هم همینطور) . حتی نمیتونم از Background هم عکس بگیرم براتون بزارم . اگه میشه بگید باید چی کار کنم :((:((:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر