مشکلات نرم افزاری

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
بازم نشد !!!!!!!!!:((

----------
راستی بعد اون ارور این میاد

عکس
درود
ممکنه این مورد هم باشه. این روش رو هم امتحان کنید:
به آدرس زیر برید:
C:\Documents and Settings\User Profile\Local Settings\Temp
منظور از C درایو ویندوزه. روی فولدر Temp کلیک راست کرده و Properties رو بزنید. تب Advanced و گزینه Encrypt contents to secure data رو تیک بزنید و OK کنید.

tt.14henry

عضو جدید
Aug 9, 2008
7
با سلام. عزیزان 1 مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید.

تازگی ها ویندوز 7 ریختم. جدیدا 1 سری مشکلات برام به وجود اورده.

1. وقتی دستگاه رو میزارم رو حالت قفل کردن میرم میخوابم صبح میبینم دستگاه خاموش شده

2. وقتی 1 برنامه باز میکنم یا مینیمایز میکنم جاش رو صفحه میمونه انگار برنامه رو نبستی یا مینیمایز نکردی .

گزینه 2 خیلی مهمه

( دستگاه هم لپ تاپ )

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان می خواستم بدونم کسی می دونه چجوری میشه با نرم افزار Winzip مثلا 100 تا فایلو یکجا با هم فشرده کرد , طوری که پس از عملیت فشرده سازی , 100 تا فایل فشرده داشته باشیم. (یعنی به ازای هر فایل , یه فایل Zip با همون نام بدست بیاریم.)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام. عزیزان 1 مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید.

تازگی ها ویندوز 7 ریختم. جدیدا 1 سری مشکلات برام به وجود اورده.

1. وقتی دستگاه رو میزارم رو حالت قفل کردن میرم میخوابم صبح میبینم دستگاه خاموش شده

2. وقتی 1 برنامه باز میکنم یا مینیمایز میکنم جاش رو صفحه میمونه انگار برنامه رو نبستی یا مینیمایز نکردی .

گزینه 2 خیلی مهمه

( دستگاه هم لپ تاپ )

1. از Power Option توی Control Panel گزینه های مربوط به حالت Sleep و Lock کردن و ... رو می تونی تغییر بدی.
2. شاید مشکل از درایور کارت گرافیکت باشه.نسخه جدیدتر از درایور کارت گرافیک لپ تاپ رو نصب کن یا یه نسخه قبل از این نسخه ای که نصب هست.ممکنه درست بشه.

اگر اون حالتی که در قسمت دوم میگی به شکل زیر باشه،این یکی از قابلیت های Windows 7 هست.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
!!!!!!

سلام دوستان
...

من directX 10 ریختم ... از اون موقع که نصبش کردم.. دیگه هیچ بازی درست اجرا نمیشه ( همین تو صفحه اول بازی گیر میکنه) تا قبل اینکه بریزم هیچ مشکلی نداشتم..(البته قبلش 9 رو داشتم ) راستی win ویستا هست.

چند بار هم directX9 ریختم رو همون... اما باز درست نشد...:((

الان سوال من اینه که کسی میدونه چطوری میشه directX رو از کامپیوتر پاک کرد...:confused:

ممنون میشم راهنمایی کنید..:love:

( چند وقته هیچ ی نمی تونم بازی کنم :( )

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام دوستان
...

من directX 10 ریختم ... از اون موقع که نصبش کردم.. دیگه هیچ بازی درست اجرا نمیشه ( همین تو صفحه اول بازی گیر میکنه) تا قبل اینکه بریزم هیچ مشکلی نداشتم..(البته قبلش 9 رو داشتم ) راستی win ویستا هست.

چند بار هم directX9 ریختم رو همون... اما باز درست نشد...:((

الان سوال من اینه که کسی میدونه چطوری میشه directX رو از کامپیوتر پاک کرد...:confused:

ممنون میشم راهنمایی کنید..:love:

( چند وقته هیچ ی نمی تونم بازی کنم :( )
درود
عزیز من که به شما گفتم...
DirectX Happy Uninstall

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
~ ~

درود
عزیز من که به شما گفتم...
DirectX Happy Uninstall
..
سلام.. :smile:

من دانلود کردم... اما باید رجیستر بشه قبلش... هر چی نت گشتم . نه کیگن و نه سریال شو پیدا کردم....

نمیدونم چیکار کنم...:(

برنامه دیگه ای نیست ؟

نمیشه از خود کامپیوتر به صورت دستی. .. .. diretcx رو پاک کرد ؟

....
مرسی. :love:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
سلام
ببخشید سیستم من با فایر فاکس نسخه ی 3 به بالا نمیدونم چرا مشکل داره!
من هر وقت فایرفاکس 3.05 رو روی سیستمم اجرا میکنم بعد از یه مدتی(شاید 10-20 دقیقه)سیستم هنگ میکنه و هیچ راهی ندارم جز اینکه سیستم رو Restart کنم.در صورتی که همین الان خیلی راحت دارم از فایرفاکس 2.0.0.2 استفاده میکنم...ویندوز هم عوض کردم جواب نداد...از چنتا سورس مختلف هم برنامه رو دانلود کردم جواب نداد.کسی میدونه مشکل چیه؟

May 24, 2008
1,156
نام
احسان

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام
ببخشید سیستم من با فایر فاکس نسخه ی 3 به بالا نمیدونم چرا مشکل داره!
من هر وقت فایرفاکس 3.05 رو روی سیستمم اجرا میکنم بعد از یه مدتی(شاید 10-20 دقیقه)سیستم هنگ میکنه و هیچ راهی ندارم جز اینکه سیستم رو Restart کنم.در صورتی که همین الان خیلی راحت دارم از فایرفاکس 2.0.0.2 استفاده میکنم...ویندوز هم عوض کردم جواب نداد...از چنتا سورس مختلف هم برنامه رو دانلود کردم جواب نداد.کسی میدونه مشکل چیه؟

دوست عزیز شما از Anti-Virus یا FireWall خاصی مثل Comodo مخصوصاً این نسخه آخرش استفاده نمیکنید ؟ تا حالا شده کمی منتظر بمونید تا شاید سیستم از حالت هنگ خارج بشه ؟
اگه نه یک بار که سیستم ظاهراً هنگ کرده هیچ کاری نکنید و کمی منتظر باشید ، من پیشنهاد میکنم کلاً یه مدتی حتی شده یک ساعت سیستمو به حال خودش بزارید ، ببینید برمیگرده ؟!
آخه این مشکل کمی عجیبه ! به نظر میرسه FireFox با برنامه خاصی تداخل داره .

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام دوستان خوبم .
خیلی دوستون دارم .
وقتی با یاهو مسنجر می خوام Sign In کنم Tra Again میاد . خر چقدر تکرار می کنم وارد نمیشه .
قبلا هم از UltraSurf استفاده کردم .
الانم UltraSurf وصل نمیشه .
چه کنم ؟
ممنونم .

GOOD LUCK

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام دوستان خوبم .
خیلی دوستون دارم .
وقتی با یاهو مسنجر می خوام Sign In کنم Tra Again میاد . خر چقدر تکرار می کنم وارد نمیشه .
قبلا هم از UltraSurf استفاده کردم .
الانم UltraSurf وصل نمیشه .
چه کنم ؟
ممنونم .

GOOD LUCK
درود
این جا رو ببینید:
Code:
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?p=715065#post715065

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام دوستان یک مشکلی دارم اگه بد جا مطرح کردم ببخشید
من پچ 1.6 COD4 دانلود کردم زیپ بود ولی وقتی میخوام از زیپ درش بیارم روی 99 درصد این ارور میده خواهشن کمک کنین به زحمت دانلودش کردم
1.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر