مشکلات نرم افزاری

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
البته اگه کسپر یا مکافی داشته باشید و یوزر جدید بسازید در 80 درصد مواقع حل می شه. من خودم داشتم حل شد ولی برا یکی دیگه نشد:D
thumbs.db ولت نميکنه
دوباره view عوض کنی خود نحسش مياد:biggrin1:
نه ، نيومدن دوباره ، روي سيستمم ناد نصبه.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام من سیستم رفیقم هرچی فایلای هیدن و باز میکنم باز میرم میبینم بستس به هیچ عنوان هم نشون داده نمیشه Trojan remover هم ریختم ولی درست نشد چکار کنم؟:(

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام من سیستم رفیقم هرچی فایلای هیدن و باز میکنم باز میرم میبینم بستس به هیچ عنوان هم نشون داده نمیشه Trojan remover هم ریختم ولی درست نشد چکار کنم؟:(
درود
خیلی ویروس ها این کار رو می کنن...
اینو امتحان کنید:
1. در حالت safe mode وارد ویندوز شوید . ( با زدن دکمه F8 قبل از بالا آمدن ویندوز حالت safe mode را انتخاب کنید )
2. پنجره Task Manager را باز کنید (Ctrl-Alt-Del) و برنامه های زیر را در صورت اجرا ببندید .
wscript.exe : اگر در حال اجرا بود آن را ببندید (End process)
avpo.exe : اگر در حال اجرا بود آن را ببندید (End process)
3. از قسمت start برنامه Run را اجرا کنید و در عبارت cmd را در آن تایپ کنید و enter را بزنید .
4. در این قسمت در خط فرمان برنامه ، دستور زیر زیر را تایپ کنید و enter را بزنید .
del c:\autorun.* /f /a /s /q
این دستور را برای درایوهای دیگر اجرا کنید . با این دستور تمام فایلهایautorun موجود delete می شود .
قبل از این کار اگر در درایوها فایل autorun دارید که فکر میکنید به دردتون می خوره ، اول از این فایل backup بگیرید بعد دستور بالا رو اجرا کنید .
5. در این مرحله در خط فرمان c:\ دستور زیر را تایپ کنید تا وارد پوشه system32 شوید :
C:\cd windows\system32
C:\windows\system32
6. در ادامه دستور زیر را تایپ کنید و آنرا اجرا کنید .
*.*dir /a avp
7. در این قسمت هر فایلی به نامهای avp0.dll و avpo.exe و avp0.exe دیده شد آنرا پاک کنید .
attrib -r -s -h avpo.exe
del avpo.exe
8. بعد از این مراحل تمام پنجره ها رو ببندید و برنامه registry را اجرا کنید :
(Run \regedit)
مسیر زیر را دنبال کنید :
HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

در این قسمت هر کلیدی که به نام avpo.exe بود را delete کنید .
9. در برنامه registry قسمت edit گزینه Findرا کلیک کنید و عبارت
ntde1ect را جستجو کنید. تمام کلیدهای پیدا شده را delete کنید .
این کار را برای فایل avpo.exe نیز انجام دهید و تمام کلیدهای پیدا شده راdelete کنید .
10. در آخر کار سراغ کلید زیر بروید و مقدار CheckedValue را برابر 1 قرار دهید .

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion
Explorer/Advanced/Folder/Hidden/SHOWALL

نکته خیلی مهم : اگه این ویروس رو با آنتی ویروس از بین بردید باید مرحله 10 رو خودتون انجام بدید تا بتونید فایلهای hidden رو ببینید .

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
"Thumbs.db"ها ویروس نیستند. فقط فایلهایی هستند که اطلاعات Thumbnails رو ویندوز در اونها ذخیره میکنه. با هر تغییر یا نمایش مجدد اون فولدر در صورتی که در اون فایلهای تصویری, ویدیو و یا ایکون خام (خود ایکون) وجود داشته باشه ساخته میشوند مگر:
به منوی تولز, Folder Option و سربرگ View و تیک Do not cache Thumbnails رو بزنید.

چون این فایلها هر بار اگر وجود نداشته باشند دوباره با توجه به اطلاعات جدید به وجود میاآند در صورتی که مشکلتون حل شده دیگه مشکلی نباید داشته باشد حتی اگر دوباره به وجود بیان. اصولا وجود این فایلها به دلیل افزایش سرعت نمایش فایلها و تصاویرشون در حالت Thumbnailهست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دستت درد نکنه پدرام جان:love:
فقط یه چیز دیگه تنظیمات لن رو توی Win 7 میشه توضیح بدین و اصلا network place توی این ویندوز کجاست و چطور میشه بهش دسترسی داشت.خیلی ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دستت درد نکنه پدرام جان:love:
فقط یه چیز دیگه تنظیمات لن رو توی Win 7 میشه توضیح بدین و اصلا network place توی این ویندوز کجاست و چطور میشه بهش دسترسی داشت.خیلی ممنون

من کلا تو مسائل شبکه وارد نیستم.
اگر محل Connection ها رو هم می خوای وارد Control Panel میشی.از قسمت Network & Internet گزینه View Network Status & Tasks رو میزنی.در صفحه جدید هم از گزینه های سمت چپ،گزینه Change Adapter Settings رو انتخاب می کنی.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دستت درد نکنه دوباره پدرام.
درستش کردم باید یه تنظیماتی توی قسمت تنظبماتش انجام می دادم.من هر چی گشتم 7100 RC رو پبدا نکردم.اصلا کسی نمی دونست که 7 چندین نسخه داره.7022 گیرم اومد مجبور بودم گرفتم.الانم چون وقت نداشتم خودم ور برم و کارم خیلی عجله ای بود این سوال رو مطرح کردم که شما مثل همیشه لطف کردی و جواب دادی.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
دوستان کسی برنامه ای نداره که فایلهای تصویری با فرمت rmvb تبدیل کنیم به :confused:mpeg .
[LTR][/LTR]
یه جوری باشه که تنظیمات خروجی رو هم بشه دست کاری کرد .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دستت درد نکنه دوباره پدرام.
درستش کردم باید یه تنظیماتی توی قسمت تنظبماتش انجام می دادم.من هر چی گشتم 7100 RC رو پبدا نکردم.اصلا کسی نمی دونست که 7 چندین نسخه داره.7022 گیرم اومد مجبور بودم گرفتم.الانم چون وقت نداشتم خودم ور برم و کارم خیلی عجله ای بود این سوال رو مطرح کردم که شما مثل همیشه لطف کردی و جواب دادی.

نسخه 7100 رو باید از روی سرور مایکروسافت دانلود کنی که بهت سریال اورجینال هم میده برای چند ماه.
پیشنهاد میکنم یه نفر رو پیدا کنی که برات دانلود کنه.البته این رو بگم که شما نمی تونی به نسخه RC آپدیت کنی ویندوز رو و باید اون رو عوض کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر