مشکلات نرم افزاری

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
يعني همه ي فايل هاي تصويريت اينجوري شده؟شايد مشكل از همون فايلي باشه كه اجرا ميكني؟اون فايلو با برنامه ي ديگه هم اجرا كردي؟

empire games

کاربر سایت
Dec 13, 2008
77
دوستان من لرد 2009 ورژن 7 گرفتم یه قسمت هست که درباره نرم افزارا توضیح داده که فارسی است بیشتر جاها به صورت نوشته های عجیب غریبه مشکل چیه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
يعني همه ي فايل هاي تصويريت اينجوري شده؟شايد مشكل از همون فايلي باشه كه اجرا ميكني؟اون فايلو با برنامه ي ديگه هم اجرا كردي؟
نه . بعضی هاشون . با Jet Audio اجرا میکنم خیچ مشکلی نداره حتی تو سروری که دارم تو اون هم سالمه تو Laptable خودم هم تست کردم File هیچ مشکلی نداره !!!مطئنم از Media Player هست :(

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
ببخشید یه مشکلی داشتم؛ من از رپیدشیر دانلود می کردم و هیچ وقت مشکلی پیش نمی یومد؛ ولی جدیدا فایلایی که بقیه می تونن دان کنند رو از من همیشه روی یه درصدی که می ره ارور می ده و می گه: چون قابلیت ادامه وجود نداره و دانلود قطع شده نمی شه کاری کرد و اینا.
چیکار کنم؟
پ.ن:منظور از یه درصد مثلا یه فایلی تا 53 درصد می ره و اینطور و 100 بار دیگم امتحان کنیم بازم همینطوره.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ببخشید یه مشکلی داشتم؛ من از رپیدشیر دانلود می کردم و هیچ وقت مشکلی پیش نمی یومد؛ ولی جدیدا فایلایی که بقیه می تونن دان کنند رو از من همیشه روی یه درصدی که می ره ارور می ده و می گه: چون قابلیت ادامه وجود نداره و دانلود قطع شده نمی شه کاری کرد و اینا.
چیکار کنم؟
پ.ن:منظور از یه درصد مثلا یه فایلی تا 53 درصد می ره و اینطور و 100 بار دیگم امتحان کنیم بازم همینطوره.
دانلود منیجرت چیه؟
احتمالا سروری که فایل ها رو میخواهی ازش بگیری با ISP مشکل داره.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من کل آفیسم بدون هیچ دلیلی به گفته خودش قفل شده :
15x06fd.jpg

چیکار کنم ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
نميدونم اين مشكلو بقيه هم دارن يا نه.
از ديروز كه Firefox رو آپديت كردم همش هنگ ميكنه. يعني يه مقدار كه كار ميكنم هنگ ميكنه و فقط بايد Reset ش كنم.
Reset ش هم كه ميكنم Page قبلي رو بايد دوباره لود كنه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نميدونم اين مشكلو بقيه هم دارن يا نه.
از ديروز كه Firefox رو آپديت كردم همش هنگ ميكنه. يعني يه مقدار كه كار ميكنم هنگ ميكنه و فقط بايد Reset ش كنم.
Reset ش هم كه ميكنم Page قبلي رو بايد دوباره لود كنه.
نه من که این مشکل رو ندارم!
کچش رو از داخل برنامه پاک کن بعد تست کن اگه نشد برنامه رو پاک و دوباره و نصب کن!

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
من task manager کامپیوترم disable شده به خاطر ویروس . نمی خوام windows عوض کنم؟ چه کار کنم درست بشه؟

بعد از دانلود کردن فایل زیر اون رو extract کنید و برروی فایل " EnableTM.reg " دوبار کلیک کنید و yes رو بزنید‌.

Code:
http://hadi2005.persiangig.com/Other/EnableTM.zip

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
من از نرم افزار اربيت دانلود orbit download استفاده ميكنم ولي نميدونم چطوري ميشه باهاش فايل هاي رپيد شر رو دانلود كرد كسي ميدونه بگه خيلي لازم دارم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من از نرم افزار اربيت دانلود orbit download استفاده ميكنم ولي نميدونم چطوري ميشه باهاش فايل هاي رپيد شر رو دانلود كرد كسي ميدونه بگه خيلي لازم دارم.
خب کاری نداره که!
شما میری تو Internet Explorer و میری سایت راپیدشیر و یوزر و پسورد رو وارد میکنی تا وارد کوکی هات بشه...
تو تنظیمات خوده سایت راپیدشیر هم اکونتت رو روی direct link میزاری تا لینک مستقیم بهت بده!
حالا دیگه میتونی با هر دانلود منیجری از راپید دانلود کنی!!

واسه دانلود از راپید شدیدا Internet Download Manager توصیه میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر