مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ورژن نسخه ی جدید چنده؟؟بعد اطمینانی هست که درست بشه؟
آخرینه نسخه ای که کرکش رو تست کردم و بدون مشکل جواب میداد
V6.23
Build 19

اگر میخوای قبل از نصب بدونی مشکل از افزونه ها و پلاگین ها هست یا نه، یه راه برای تستش هست
برو بخش پلاگین ها و افزونه های مرورگر، اگر اونایی که مربوط به IDM هست علامت تعجب داشت یا غیر فعال بود، به احتمال زیاد با نصب نسخه جدید مشکلت حل میشه
ولی در کل هیچ تضمین 100 درصدی وجود نداره :d

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اصلا هیچ رمزی تو IDM ذخیره نکردم.به نظرت اگر کلا نرم افزارو پاک کنم و دوباره نصب کنم درست میشه؟
اگه نرم افزار رو پاک کنی که احتمال زیاد درست میشه ، فقط قبلش امتحان کن اون روش ها رو ، مثلا زودتر رمز و یوزر رو به برنامه بده.
من مشکل مهمم این بود که کلی لینک دانلود نشده و نصفه داشتم توش و اون کارو سخت میکرد ، اگه لینک دانلود نشده نداری راحت میتونی نرم افزاری رو پاک کنی و نصب کنی.
موفق باشی.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
برنامه رو پاک کردم و آخرین ورژنشو دانلود کردم.ولی بازم تغییری نکرد!اون راهی هم که آقای saeed_sg گفتن رو هم امتحان کردم ولی بازم درست نشد :| عجیبه!!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
کامپیوترم خیلی وقته دچاره بلو اسکرین شده,تو نت هم یه گشتی زدم یه برنامه بود به اسمه HDD reganator فک کنم که گرفتم همه سکتور ها رو چک کرد و مشکلی نبود.راه حلی هست؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
برنامه رو پاک کردم و آخرین ورژنشو دانلود کردم.ولی بازم تغییری نکرد!اون راهی هم که آقای saeed_sg گفتن رو هم امتحان کردم ولی بازم درست نشد :| عجیبه!!
اگر راه حلش رو پیدا کردم ، برات میفرستم
کامپیوترم خیلی وقته دچاره بلو اسکرین شده,تو نت هم یه گشتی زدم یه برنامه بود به اسمه HDD reganator فک کنم که گرفتم همه سکتور ها رو چک کرد و مشکلی نبود.راه حلی هست؟
برنامه BlueScreenView رو دانلود کن. کد خطایی که میده مربوط به مشکلیه که باعث صفحه آبی شده. شاید بتونه کمک کنه دلیل مشکل رو پیدا کنی.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اگر راه حلش رو پیدا کردم ، برات میفرستم

برنامه BlueScreenView رو دانلود کن. کد خطایی که میده مربوط به مشکلیه که ب2اعث صفحه آبی شده. شاید بتونه کمک کنه دلیل مشکل رو پیدا کنی.
من این برنامه رو گرفتم فقط چیزی ازش سر در نیاوردم یه راهنمایی می کنی؟
http://8pic.ir/images/pnvvldsl6fzajkgohyq5.png
از 2013 بلو اسکرین دارم همه این ارور هاشم با هم متفاوته

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
من این برنامه رو گرفتم فقط چیزی ازش سر در نیاوردم یه راهنمایی می کنی؟
http://8pic.ir/images/pnvvldsl6fzajkgohyq5.png
از 2013 بلو اسکرین دارم همه این ارور هاشم با هم متفاوته

درود زمان استفاده از نرم افزار خاصی این مشکل پیش میاد ؟

برای فایل dxgmms1.sys :
How To Fix Dxgmms1.sys Blue Screen Errors (BSOD)

و فایل watchdog.sys :
How To Fix Watchdog.sys Blue Screen Errors (BSOD)

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
درود زمان استفاده از نرم افزار خاصی این مشکل پیش میاد ؟

برای فایل dxgmms1.sys :
How To Fix Dxgmms1.sys Blue Screen Errors (BSOD)

و فایل watchdog.sys :
How To Fix Watchdog.sys Blue Screen Errors (BSOD)

فقط موقعی که دارم فیلم یا چیزی میبینم,اونم یه سری فایله به خصوص.اونا رو اگه صدبارم باز کنم بلو میده بعضی ها هم برعکس
این دوتا لینک هر دو یه برنامه رو معرفی میکنه,برنامه رو گرفتم اررور ها رو فیکس کرد,ولی بازم بلو اسکرین دارم,.دیروز و امروز سره یه فایل بلو اومد ولی اررور هاش متفاوته
http://8pic.ir/images/50ro2khhx03yeonhdu6c.png
اون لینک ها رو چک کنید خبر بدید نتیجه رو
چک شد

آخرین ویرایش:

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
با عرض سلام
بنده قصد رونوشت گرفتن- ( copy)کردن- تعدادی از پوشه هارو دارم منتها با پیغام "you need permission to perform this action " و در کل نیاز به صدور دستور توسط ادمین مطرح میشه در صورتی که بنده ادمین سیستم هستم.

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با عرض سلام
بنده قصد رونوشت گرفتن- ( copy)کردن- تعدادی از پوشه هارو دارم منتها با پیغام "you need permission to perform this action " و در کل نیاز به صدور دستور توسط ادمین مطرح میشه در صورتی که بنده ادمین سیستم هستم.
سلام
اول بررسی کن از آنتی ویروست نباشه . بیت دیفندر قسمت Shield ـش روشن باشه ممکنه این مشکل پیش بیاد که باید خاموشش کنی!!
اگر از اون نبود لینکی که میذارم رو یه نگاهی بکن و تنظیمی که نوشته رو انجام بده

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
اول بررسی کن از آنتی ویروست نباشه . بیت دیفندر قسمت Shield ـش روشن باشه ممکنه این مشکل پیش بیاد که باید خاموشش کنی!!
اگر از اون نبود لینکی که میذارم رو یه نگاهی بکن و تنظیمی که نوشته رو انجام بده
سلام
پراپرتیز تب منظورش کجاس تو هشت؟
این مسیرو من میرم؛ پراپرتیز،سکیورتی،ادونسد،بعد این جا گیر میکنم،دقیقا پراپرتیز تب کجاس.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
دوستان ی مشکلی پیش اومده من رو ی سیستم ویندوز 10 نصب کردم ک مدل کارت گرافیکش nvidia 620 GT هسته حالا مشکل اینه
که من رفتم تو سایت خود انویدیا و درایور مخصوص کارت گرافیک رو دانلود کردم و نصب کردم ولی سیستم اصلا درایور رو نمیشناسه انگار نه انگار
ک درایور روش نصب!حتی تو control panel هم ک میرم درایور نصب ولی اصلا سیستم نمیشناسه!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
پراپرتیز تب منظورش کجاس تو هشت؟
این مسیرو من میرم؛ پراپرتیز،سکیورتی،ادونسد،بعد این جا گیر میکنم،دقیقا پراپرتیز تب کجاس.
سلام
اونجا به جای properties باید Owner باشه!
البته برای شما که ویندوز 8 دارید فکر میکنم مسیر و راه حلش اینه (تصویری نشون داده باید چی کار کنید)
سلام
دوستان ی مشکلی پیش اومده من رو ی سیستم ویندوز 10 نصب کردم ک مدل کارت گرافیکش nvidia 620 GT هسته حالا مشکل اینه
که من رفتم تو سایت خود انویدیا و درایور مخصوص کارت گرافیک رو دانلود کردم و نصب کردم ولی سیستم اصلا درایور رو نمیشناسه انگار نه انگار
ک درایور روش نصب!حتی تو control panel هم ک میرم درایور نصب ولی اصلا سیستم نمیشناسه!
عذر میخوام ولی در مورد ویندوز 10 و درایور هاش و ... اطلاعی ندارم
تو تاپیک خود ویندوز 10 یا بخش مشکلات درایور بپرسی، احتمالا دوستان بتونن راهنمایی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر