مشکلات نرم افزاری

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام
آقا من یه ویدئو میخوام بسازم از اینا که یه عکس ثابت هست بعد موزیک پخش میشه روش. چه نرم افزار ها یا اپلیکیشن هایی رو توصیه میکنید؟ واسه اینستاگرام میخوام ویدئو رو.
ممنون

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

اقا من یه مشکلی با word پیدا کردم! می خوام پاورقی درست کنم برای صفحه و منابع مورد استفاده ام رو بنویسم ولی وقتی میرم روی insert footnote تو بخش references خطی که پایین صفحه رسم می کنه از چپ به راسته درحالی که من میخوام از راست به چپ باشه....اینم بگم که control + A رو هم زدم و راست چین هم کردم لطفا کمک کنید خیلی فوریه.
ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
آقا من یه ویدئو میخوام بسازم از اینا که یه عکس ثابت هست بعد موزیک پخش میشه روش. چه نرم افزار ها یا اپلیکیشن هایی رو توصیه میکنید؟ واسه اینستاگرام میخوام ویدئو رو.
ممنون
سلام
Wondershare Video Editor
VideoPad

Movie Maker خود ویندوز هم هست، ولی این دو تای بالایی کاملتر و بهترن.
سلام

اقا من یه مشکلی با word پیدا کردم! می خوام پاورقی درست کنم برای صفحه و منابع مورد استفاده ام رو بنویسم ولی وقتی میرم روی insert footnote تو بخش references خطی که پایین صفحه رسم می کنه از چپ به راسته درحالی که من میخوام از راست به چپ باشه....اینم بگم که control + A رو هم زدم و راست چین هم کردم لطفا کمک کنید خیلی فوریه.
ممنون
سلام معراج جان
من برای 2010 رو میگم، اگر 2013 داری ممکنه مسیرش فرق داشته باشه

اول نمای برنامه رو روی Draft بذار (نوار وضعیت کنار ابزار زوم)
بعد از تب references و قسمت Footnotes گزینه Show Notes رو انتخاب کن
تو پنجره پایین که باز میشه یه قسمت داره Footnotes ، منوی کشویی رو باز کن و Footnote Separator رو انتخاب کن
از روی کیبورد Ctrl+Shift سمت راست رو بزن تا راست چین بشه. حالا میتونی از نمای Draft به نمایی که میخوای (Print Layout) بری

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
سلام
دوستان من مشکل خطای
ارور Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 355.82 stopped responding and has successfully recovered
را دارم.توی بازی the witcher3 و بازی mad max بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی stopped working میده و اررور بالا رو میده. نسخه های قبلی درایور انویدیا هم تست کردم و همشون همین اررور میدن.
روی بازی های دیگه مثل GTA V , BF4 , METALL GEAR , COD:ADW هیچ مشکلی ندارم.دمای گرافیک هم نهایتا تا 70 الی 74 میره.
مشکل از چی میتونه باشه؟ توی یوتیوب هم سرچ کردم و کارهایی که گفتند انجام دادم ولی بازم مشکلم رفع نشده
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
دوستان من مشکل خطای
ارور Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 355.82 stopped responding and has successfully recovered
را دارم.توی بازی the witcher3 و بازی mad max بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی stopped working میده و اررور بالا رو میده. نسخه های قبلی درایور انویدیا هم تست کردم و همشون همین اررور میدن.
روی بازی های دیگه مثل GTA V , BF4 , METALL GEAR , COD:ADW هیچ مشکلی ندارم.دمای گرافیک هم نهایتا تا 70 الی 74 میره.
مشکل از چی میتونه باشه؟ توی یوتیوب هم سرچ کردم و کارهایی که گفتند انجام دادم ولی بازم مشکلم رفع نشده
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید
سلام
اگر ویندوز 10 دارید... ممکنه درایور با ویندوز سازگار نیست و باید منتظر آپدیت باشید

بازم سوالتون رو اینجا بپرسید دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن
تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
یک مشکل در Windows 7 Ultimate:
حدود یکی دو بار ناگهان ویندوز بلافاصله بعد از بالا آمدن هنگ گرده و هیچ اروری روی صفحه به نمایش در نیامد و با یک ریستارت ساده مشکل حل شد.
حال سوالم این است که این مشکل جدی است؟ دلیلش چیست؟ هارد هم مشکلی ندارد و سایر قطعات هم از آن جایی که از پس کار های خیلی سنگین تر بر می آیند در نتیجه مشکل خاصی ندارند.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.
یک مشکل در Windows 7 Ultimate:
حدود یکی دو بار ناگهان ویندوز بلافاصله بعد از بالا آمدن هنگ گرده و هیچ اروری روی صفحه به نمایش در نیامد و با یک ریستارت ساده مشکل حل شد.
حال سوالم این است که این مشکل جدی است؟ دلیلش چیست؟ هارد هم مشکلی ندارد و سایر قطعات هم از آن جایی که از پس کار های خیلی سنگین تر بر می آیند در نتیجه مشکل خاصی ندارند.
سلام
وقتی هنگ میکنه موس و کیبورد داری یا اونها هم قفل میشه و کاری انجام نمیده؟
اگه موس و کیبورد داری احتمالا فقط از اکسپلورر ویندوز باشه ... Ctrl +Shifr+Esc رو بزن و از قسمت پروسه های در حال اجرا Explorer رو ببند. دوباره از قست New Task اینو تایپ کن و اینتر رو بزن
explorer.exe

اگر کلا هیچ کاری نمیتونی موقع هنگ بکنی پیشنهاد من استفاده از برنامه TuneUp Utilities هست. مشکلات رجیستری ویندوز رو بررسی و حل میکنه
برنامه هایی که همراه ویندوز بالا میاد رو هم میتونی مدیریت و حذف کنی و تا ببینی کدومشون باعث این مشکل میشه

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام
وقتی هنگ میکنه موس و کیبورد داری یا اونها هم قفل میشه و کاری انجام نمیده؟
اگه موس و کیبورد داری احتمالا فقط از اکسپلورر ویندوز باشه ... Ctrl +Shifr+Esc رو بزن و از قسمت پروسه های در حال اجرا Explorer رو ببند. دوباره از قست New Task اینو تایپ کن و اینتر رو بزن
explorer.exe

اگر کلا هیچ کاری نمیتونی موقع هنگ بکنی پیشنهاد من استفاده از برنامه TuneUp Utilities هست. مشکلات رجیستری ویندوز رو بررسی و حل میکنه
برنامه هایی که همراه ویندوز بالا میاد رو هم میتونی مدیریت و حذف کنی و تا ببینی کدومشون باعث این مشکل میشه
سلام.
ممنون که راهنمایی کردید.
در مورد مشکل قبلی ام که با توجه به راهنمایی ها آن نرم افزار را نصب کردم و فعلا که خدا را شکر مشکلی پیش نیامده است اما دو سوال که ربطی به موضوع قبلی ندارند:
1. آیا امکان نصب نرم افزار حسابداری روی Window 7 Home Premium وجود دارد؟ از شخصی شنیدم که می گفت نمی شود در حالی که من حتی از نرم افزار های سنگین ساخت انیمیشن (مثل 3ds Max) نیز برروی این ویندوز استفاده کردم و مشکل خاصی در کار با آن ها نداشتم.
2. آیا امکان نصب آپدیت های ویندوز 7 روی ویندوزی که کپی است و به صورت کپی فعال سازی شده و اورجینال نیست وجود دارد؟ مثلا روشی مثل آپدیت آفلاین آنتی ویروس ها و نظایر آن.

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
سلام ، يه لپتاپ سوني هست كه ويندوز 8.1 نصبه ، تمامي درايوها هم نصبه ! بلوتوث اين لپتاپ ، گوشي پيدا ميكنه ولي اسپيكر بلوتوث پيدا نميكنه ... مشكل از چيه ؟ ٢ مدل اسپيكر بلتوث هم تست كردم اصلا پيداش نميكنه !!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام

سلام.
ممنون که راهنمایی کردید.
در مورد مشکل قبلی ام که با توجه به راهنمایی ها آن نرم افزار را نصب کردم و فعلا که خدا را شکر مشکلی پیش نیامده است اما دو سوال که ربطی به موضوع قبلی ندارند:
1. آیا امکان نصب نرم افزار حسابداری روی Window 7 Home Premium وجود دارد؟ از شخصی شنیدم که می گفت نمی شود در حالی که من حتی از نرم افزار های سنگین ساخت انیمیشن (مثل 3ds Max) نیز برروی این ویندوز استفاده کردم و مشکل خاصی در کار با آن ها نداشتم.
2. آیا امکان نصب آپدیت های ویندوز 7 روی ویندوزی که کپی است و به صورت کپی فعال سازی شده و اورجینال نیست وجود دارد؟ مثلا روشی مثل آپدیت آفلاین آنتی ویروس ها و نظایر آن.
خوشحالم (حداقل فعلا) مشکلت حل شد.

1. مشکل اصلی بیشتر نرم افزار های حسابداری (ایرانی) اینه که با ویندوز های جدید سازگار نیستن ... نه اینکه سیستم قوی و به روز بخوان
اکثرشون با ویندوز XP سازگارن و برای نصب روی سون به بعد مشکل دارن
راهش اینه که یا از یه برنامه جدید که روی سون قابل نصب باشه استفاده کنید
یا روی ویندوز سون با ماشین مجازی سیستم عامل XP رو شبیه سازی کنید که بتونید هر برنامه ای خواستید نصب کنید

2. برای آپدیت 7 غیر اصل هیچ مشکلی نیست. به جای آپدیت آفلاین میتونید مستقیما از قسمت آپدیت ویندوز نصب کنید. فقط یه آپدیت بود که اصلی بودن ویندوز رو بررسی میکرد و مشکل ایجاد میکرد (KB971033) که اگه اون نصب نشه بقیه آپدیت ها رو میتونید با همین کرک های رایج همراه ویندوز، نصب کنید.
سلام دوستان
جدیدا تو مرورگرهام هر سایتی رو باز میکنم بعد از اینکه پیج کامل لود میشه میره توی سایت پیوندها!!
چیکار باید بکنم؟
آدرسی که باز مشه ثابت و مشخصه یا هر بار به یه صفحه لینک میشید؟
اگر آدرس ثابته که احتمالا ویروس یا تروجان گرفتید که هر بار میخواد یه سایت خاص رو باز کنه و اون صفحه پیوند ها نمیذاره. یه آنتی ویروس خوب مثل Kaspersky Internet Security داشته باشید و سیستم رو اسکن کنید، احتمالا مشکل حل میشه
اگر نشد لینکی که باز میشه رو بذارید

اگرم فقط تبلیغات ناخواسته سایت های مختلفه که باز میشه، با افزونه های No Script و Add-Block مشکل حل میشه
سلام ، يه لپتاپ سوني هست كه ويندوز 8.1 نصبه ، تمامي درايوها هم نصبه ! بلوتوث اين لپتاپ ، گوشي پيدا ميكنه ولي اسپيكر بلوتوث پيدا نميكنه ... مشكل از چيه ؟ ٢ مدل اسپيكر بلتوث هم تست كردم اصلا پيداش نميكنه !!!
درایور بلوتوث رو به آخرین نسخه آپدیت کنید... وقتی سرچ میکنه پیغامی اروری چیزی میده یا فقط پیدا نمیکنه
-
ممکنه دستگاه رو شناخته باشه اما فعال نباشه
تنظیمات Sound ویندوز، قسمت PlayBack
روی اسم اسپیکر بلوتوث راست کلیک کنید و Connect رو بزنید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
همیشه به این سایت منتقل میشه : پیوندها
منم نمی دونم چی رو می خواهد از کنه!!
الان روی سیستمم ESET NOD32 Antivirus 5 کرکی روش نصبه که آپدیت هم میشه!
صفحه پیوند ها رو بلاک کن با مرورگرت
افزونه برای کروم
افزونه برای فایرفاکس (با چیز شــکــن باز کن)

آنتی ویروست هم به نظر من عوض کن چون به درد نمیخوره ( :d )
اگر از Eset میخوای حداقل Smart Security نصب کن
اگرنه به نظرم Kaspersky Internet Security

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
صفحه پیوند ها رو بلاک کن با مرورگرت
افزونه برای کروم
افزونه برای فایرفاکس (با چیز شــکــن باز کن)

آنتی ویروست هم به نظر من عوض کن چون به درد نمیخوره ( :d )
اگر از Eset میخوای حداقل Smart Security نصب کن
اگرنه به نظرم Kaspersky Internet Security
آنتی ویروسم رو عوض کردم و Smart security نصب کردم ولی کرکی !
نسخه های کرکی از توانایشون کم میشه برای شناسایی ویروس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر