مشکلات نرم افزاری

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
مدتی ست که یسری سایتا رو با مرورگر اپرا میخوام باز کنم بعد از باز شدن خود به خود میره تو سایت http://s.admtpmp124.com
میدونم ویروسه پیدا کردم نحوه پاک کردنشو سرچ کردم ولی فقط برای اکسپلوره فایر فوکس و کروم توضیح داده اپرا رو چیزی نگفته.کسی میدونه باید چکار کرد؟

نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware رو هم نصب و اسکن کردم نتیجه نداد.

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
یک سوال دارم که نمی دانستم در این انجمن کجا بپرسم و اینجا می پرسم:
با یک روتر، تعداد دو کابل Ethernet CAT5، چگونه می توان یک لپ تاپ و کامپیوتر را که هر دو دارای پورت Ethernet هستند را برای انتقال اطلاعات به یکدیگر متصل کرد؟ فقط برای انتقال اطلاعات (1 ترابایت) از یکی به دیگری و سپس قطع اتصال دو دستگاه.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام.
آیا امکان ویرایش فایل steam_api.dll وجود دارد؟ با چه نرم افزاری؟

درود برای چه کاری میخواید ویرایش کنید ؟ بیشتر توضیح بدید

مدتی ست که یسری سایتا رو با مرورگر اپرا میخوام باز کنم بعد از باز شدن خود به خود میره تو سایت http://s.admtpmp124.com
میدونم ویروسه پیدا کردم نحوه پاک کردنشو سرچ کردم ولی فقط برای اکسپلوره فایر فوکس و کروم توضیح داده اپرا رو چیزی نگفته.کسی میدونه باید چکار کرد؟

نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware رو هم نصب و اسکن کردم نتیجه نداد.

درود بصورت مستقیم برای اپرا توضیحی نبو د تقریبا . البته با پاک کردن فایل های اصلیش و ریست کردن اپرا به تنظیمات اولیه فکر کنم باید حل بشه مشکل :
http://blog.mitechmate.com/s-admtpmp124-com-removal/

سلام.
یک سوال دارم که نمی دانستم در این انجمن کجا بپرسم و اینجا می پرسم:
با یک روتر، تعداد دو کابل Ethernet CAT5، چگونه می توان یک لپ تاپ و کامپیوتر را که هر دو دارای پورت Ethernet هستند را برای انتقال اطلاعات به یکدیگر متصل کرد؟ فقط برای انتقال اطلاعات (1 ترابایت) از یکی به دیگری و سپس قطع اتصال دو دستگاه.

درود
5 Ways to Connect Two Computers - wikiHow

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بابت معرفی برنامه ممنونم. برای من همش این خطا رو میده.

هم از روش وارد شدن به اکانت و هم از روش اسکن کد استفاده کردم ولی وصل نشد. ممکنه مشکل از تنظیمات Sharing کامپیوتر باشه؟ چندوقت پیش تغییرش دارم. الآن باید چکار کنم؟ چه تنظیماتی رو باید انجام بدم؟

ممنونم
شما نرم افزار دانلود کردی دیگه ؟
مودمت WIFI داره ؟
باید اول Wifi موبایلت رو روشن کنی بعد برو داخل نرم افزار یـ IP بهت میده اونو وارد کن ازت میخواد تایید کنی و تمام ...

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان تازگيا بعد از shut dawn اين ارور مياد ولي سيستم خاموش ميشه و مشكلي نيست
128cca572171f1bda0b3090dfa4697a6.jpg

اين ارور از چي ميتونه باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
فقط موقعی که دارم فیلم یا چیزی میبینم,اونم یه سری فایله به خصوص.اونا رو اگه صدبارم باز کنم بلو میده بعضی ها هم برعکس
این دوتا لینک هر دو یه برنامه رو معرفی میکنه,برنامه رو گرفتم اررور ها رو فیکس کرد,ولی بازم بلو اسکرین دارم,.دیروز و امروز سره یه فایل بلو اومد ولی اررور هاش متفاوته
http://8pic.ir/images/50ro2khhx03yeonhdu6c.png

چک شد

درود ببخشید پستتون رو ندیدم.
والا در مورد اینکه هنگام پخش این مشکل پیش میاد برای ویدئو های آنلاین دیده بودم ولی فایل های تو خود سیستم رو نه:-?
این کارها رو انجام بدید :
کارت گرافیکتون و همچنین اگه گرافیک مجتمع اینتل دارید رو آپدیت کنید(فقط قبلش درایور کارت گرافیک رو پاک کنید و نسخه جدید رو بعدش بریزید)
چیپست مادربورد رو اپدیت کنید
فایل هایی که این مشکل رو ایجاد می کنن به یه آدرس دیگه انتقال بدید و بعد اجرا کنید( مثلا اگه به یه فلش یا هارد اکسترنال انتقال بدید و بعد اجرا کنید بهتره)
هاردتون رو اسکن کردید تا حالا ؟

دوستان تازگيا بعد از shut dawn اين ارور مياد ولي سيستم خاموش ميشه و مشكلي نيست
128cca572171f1bda0b3090dfa4697a6.jpg

اين ارور از چي ميتونه باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
درود https://support.microsoft.com/en-us/kb/2929203

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
درود ببخشید پستتون رو ندیدم.
والا در مورد اینکه هنگام پخش این مشکل پیش میاد برای ویدئو های آنلاین دیده بودم ولی فایل های تو خود سیستم رو نه:-?
این کارها رو انجام بدید :
کارت گرافیکتون و همچنین اگه گرافیک مجتمع اینتل دارید رو آپدیت کنید(فقط قبلش درایور کارت گرافیک رو پاک کنید و نسخه جدید رو بعدش بریزید)
چیپست مادربورد رو اپدیت کنید
فایل هایی که این مشکل رو ایجاد می کنن به یه آدرس دیگه انتقال بدید و بعد اجرا کنید( مثلا اگه به یه فلش یا هارد اکسترنال انتقال بدید و بعد اجرا کنید بهتره)
هاردتون رو اسکن کردید تا حالا ؟

درود https://support.microsoft.com/en-us/kb/2929203
خب من کارت گرافیک رو انیستال کردم,اپدیتش کردم سرعت کامپیوترم خیلی خوب شد ولی هنوز بلو هست.این چیپست مادربور رو از کجا بفهمم چه مدلیه؟چطوری میشه اپدیتش کرد؟
هارد رو با hdd regantor اسکن کردم مشکل نداشت
درود فایل ها رو جابجا کردید بعدش اجرا کنید؟
برای چیپست هم یا برید به سایت سازنده مادربورد از بخش درایور ها میتونید آخرین نسخه درایور چیپست رو دانلود کنید و یا
Is there a way to identify my chipset on Windows PC?
بله,فرقی نکرد

آخرین ویرایش:

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
خب من کارت گرافیک رو انیستال کردم,اپدیتش کردم سرعت کامپیوترم خیلی خوب شد ولی هنوز بلو هست.این چیپست مادربور رو از کجا بفهمم چه مدلیه؟چطوری میشه اپدیتش کرد؟
هارد رو با hdd regantor اسکن کردم مشکل نداشت

درود فایل ها رو جابجا کردید بعدش اجرا کنید؟
برای چیپست هم یا برید به سایت سازنده مادربورد از بخش درایور ها میتونید آخرین نسخه درایور چیپست رو دانلود کنید و یا
Is there a way to identify my chipset on Windows PC?

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
کسی تا حالا مشکل منو داشته؟

من از روز عرضه ویندوز 10 دارم استفاده میکنم اینو مشکلی نداشت تا همین یک هفته پیش قاط زدنش شروع شد
:|
هر کار سریعی بخوای با فایلا جدید انجام بدی وین هنگ میکنه برا 10-15 ثانیه کلا فریز میشه بعد درست میشه
مثلا یک عکس از توی نت سیو میکنی رو دسکتاپ سریع میای مثلا ببریش تو فتوشاپ هنوز رو عکسه کلیک میکنی میخوای درگ کنی هنگام درگ کلا سیستمه فریز
اولین باره همچین مشکلی دارم کلی وین 8.1 داشتم یک بار این اتفاق نیوفتاد.
یکی جواب بده :((

علاوه بر این چیزای بالا پاک کردن فایل ها هم مسئله شده :|
مثلا 10 گیگ به بالا رو که میخوام پاک کنم میزنه 6.5 ساعت دیگه :| سالی یک بار یک درصد میره جلو :| افتضاح شده رسما :| من دوتا هارد دارم یکی 500 یکی 1 ترا رو دوتاشم همینطوریه!
مشکل از ویندوز میتونه باشه؟ چه کاری میتونم بکنم؟
این HD Tune بدرد این کار میخوره؟ خطری نیست همه فایلا رو خراب کنه؟

ویرایش: الان که دقت کردم مشکل از سایز نیست، مشکل از تعداد فایل ها هست مثلا وقتی میخوام یک فیلم 2 گیگی رو پاک کنم سریع پاک میکنه ولی همون اگه 2 گیگ نرم افزار باشه بخوای پاک کنی یک دقیقه طول میده که بشماره چند تا فایل داخل پوشه هست و سه ساعت طول میده میخواد همشو با هم پاک کنه :(
دوستان کمک :(

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این فایرفاکس من انگار یه ویروس رفته به جونش، میاد دایرکت می‌کنه به سایتای مختلف و یه چیزی هست به نام DNSUnlocker که میاد می‌بنده روی تبلیغات و فایرفاکس رو تا مرز هنگ پیش می‌بره. الان اعصابمُ خورد کرده... چیکار کنم؟ دو تا ویروس کش Malwarebytes Anti-Malware و یه چیزی که یادم نیست رو امتحان کردم ولی جواب نداد...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یکی جواب بده :((

علاوه بر این چیزای بالا پاک کردن فایل ها هم مسئله شده :|
مثلا 10 گیگ به بالا رو که میخوام پاک کنم میزنه 6.5 ساعت دیگه :| سالی یک بار یک درصد میره جلو :| افتضاح شده رسما :| من دوتا هارد دارم یکی 500 یکی 1 ترا رو دوتاشم همینطوریه!
مشکل از ویندوز میتونه باشه؟ چه کاری میتونم بکنم؟
این HD Tune بدرد این کار میخوره؟ خطری نیست همه فایلا رو خراب کنه؟

ویرایش: الان که دقت کردم مشکل از سایز نیست، مشکل از تعداد فایل ها هست مثلا وقتی میخوام یک فیلم 2 گیگی رو پاک کنم سریع پاک میکنه ولی همون اگه 2 گیگ نرم افزار باشه بخوای پاک کنی یک دقیقه طول میده که بشماره چند تا فایل داخل پوشه هست و سه ساعت طول میده میخواد همشو با هم پاک کنه :(
دوستان کمک :(
ویندوز 10 رو چطوری نصب کردی؟
با آپدیت 8.1 به 10 یا مستقیم 10
اگر آپدیتی بوده ویندوز رو پاک کن و یه ویندوز 10 بگیر و نصب کن
برنامه Tune Up رو هم میتونی امتحان کنی و ویندوز و مشکلاتش رو بررسی کنه ببینی چطور میشه
این فایرفاکس من انگار یه ویروس رفته به جونش، میاد دایرکت می‌کنه به سایتای مختلف و یه چیزی هست به نام DNSUnlocker که میاد می‌بنده روی تبلیغات و فایرفاکس رو تا مرز هنگ پیش می‌بره. الان اعصابمُ خورد کرده... چیکار کنم؟ دو تا ویروس کش Malwarebytes Anti-Malware و یه چیزی که یادم نیست رو امتحان کردم ولی جواب نداد...
مراحل پاک کردنش رو کامل انجام بده. نباید باقی بمونه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
ویندوز 10 رو چطوری نصب کردی؟
با آپدیت 8.1 به 10 یا مستقیم 10
اگر آپدیتی بوده ویندوز رو پاک کن و یه ویندوز 10 بگیر و نصب کن
برنامه Tune Up رو هم میتونی امتحان کنی و ویندوز و مشکلاتش رو بررسی کنه ببینی چطور میشه
نه ویندوز 10 ـه Pro هست که دستی نصب شده با کرک kmspico:|
یک دفعه این بلا سرش اومد :|
کلی 8.1 داشتم یک بار اینطوری نشد نمیدونم چرا اینطوری شده، گویا مشکل کلا از هاردو اینا نیست چون هر فلشی و ... ـی هم وصل میکنم همین قضیه رو داره.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام دوستان یه مشکل عجیب دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
من از ویندوز 7 استفاده میکنم ... مرورگر فایرفاکس ... چند وقته که بیشتر سایتها رو باید چندین بار رفرش کنم تا باز بشن و اکثر مواقع ارور زیر رو میده ... با اینترنت 512 مخابرات همچین مشکلی ندارم اما های وب 8 مگ اینجوریه
دیشب اتفاقی فایروال انتی ویروس (اسمارت سکوریتی) رو غیرفعال کردم خیلی بهتر شد حالا سوالم اینه مشکل چیه؟و اگه فایروال خاموش باشه مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ اصلا به خاموش روشن بودن فایروال مربوطه یا نه؟ راه حلی هم هست ممنون میشم راهنمایی کنید

The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دوستان عزیز، من بخاطر اینکه Antivirus اوریجینالم روی لپ تاپ نصب هست مجبورم برای دانلود از تور-نت از اون استفاده کنم بجای pc، حالا یه چند مدته این مشکل رو دارم اما الان شدیدتر شده!! connection اینترنت با وجود اینکه به اینترنت وصل هستم به حالت ستاره سفید درمیاد مثل این عکس زیر، منتها راهی هست که بشه درست کرد ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.وقتی میخوام با IDM از بعضی سایت ها فایلی دانلود کنم این ارور پایین میاد که یوزر و پس میخواد.(قبلا این طور مشکلی نبوده)در حالی که با اکانت وارد شدم و قبلا یوزر و پسورد رو زدم.هر چی هم همون یوزر و پسورد اکانتمو میزنم بازم همین پنجره میاد.از طریق خود گوگل کروم امتحان کردم خیلی راحت میشد دانلود کرد بدون این که یوزر و پسوردی بخواد ولی سرعت دانلودش خیلی پایینه.راه حلی نداره؟

http://8pic.ir/images/ldkj8eezf91l1mb11ynu.jpg

من این مشکلو هم چنان دارم.یه لینک پیدا کردم:

How to configure IDM to work with FileServe site?

کسی هست که بتونه به صورت خلاصه یه راهنمایی کنه؟مطابق این لینک

حالا گذشته از این مشکل اگر میشه یه برنامه خوب دیگه مثل IDM واسه دانلود معرفی کنید.شاید این طوری بهتر باشه.

ویرایش:با یه نرم افزار دیگه هم امتحان کردم بازم همین طوریه که :|!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر