مشکلات نرم افزاری

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام
یه مشکل اساسی با ویندوز xp پیدا کردم . وقتی روشن میکنم سیستم رو در حال شناختن موس و یا کیبور صفحه new hardware باز میشه و همونجا فریز میشه .
نمی تونم ویندوز نصب کنم دوباره .چون برنامه های نصبی توش واسم خیلی مهمه
چطور مشکل فریز شدن رو برطرف کنم !!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام.
چندوقتی هست که مرورگر کروم شده پر از Ad و Pop-Up. با نصب Ad Block هم نمی تونم از شرشون خلاص بشم. اگه بخوام یه بار مرورگر رو پاک و دوباره نصب کنم، بوکمارک ها رو چطوری باید برگردونم؟
تنظیمات مرورگر
Bookmarks --> Bookmark Manager-->Organize-->Export bookmarks

بعضی از صفحه های تبلیغاتی بخاطر ویروس یا برنامه ای که رو سیستم نصبه نمایش داده میشه. اینطور صفحه ها ثابتن و تو هر سایتی بخوای وارد بشی دیده میشن و ربطی به مرورگر و افزونه هاش ندارن
اگر برای شما هم همچین حالتیه، باید از روی سیستم پاک بشن (با آنتی ویروس)
سلام
یه مشکل اساسی با ویندوز xp پیدا کردم . وقتی روشن میکنم سیستم رو در حال شناختن موس و یا کیبور صفحه new hardware باز میشه و همونجا فریز میشه .
نمی تونم ویندوز نصب کنم دوباره .چون برنامه های نصبی توش واسم خیلی مهمه
چطور مشکل فریز شدن رو برطرف کنم !!
اگر usb ها رو جدا کنی سیستم بالا میاد ؟
وقتی usb ها متصله تو محیط safe mode میتونی بری؟ (بعد از Restart کامپیوتر و موقع بوت، پشت سر هم F8 رو بزن)

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام

تنظیمات مرورگر
Bookmarks --> Bookmark Manager-->Organize-->Export bookmarks

بعضی از صفحه های تبلیغاتی بخاطر ویروس یا برنامه ای که رو سیستم نصبه نمایش داده میشه. اینطور صفحه ها ثابتن و تو هر سایتی بخوای وارد بشی دیده میشن و ربطی به مرورگر و افزونه هاش ندارن
اگر برای شما هم همچین حالتیه، باید از روی سیستم پاک بشن (با آنتی ویروس)

اگر usb ها رو جدا کنی سیستم بالا میاد ؟
وقتی usb ها متصله تو محیط safe mode میتونی بری؟ (بعد از Restart کامپیوتر و موقع بوت، پشت سر هم F8 رو بزن)

ن باز هم فریزه . موقع شناسایی کردنش فریز میشه.
F8 نداره . اینا رو داره DEL = bios Menu F9 = expressrecovery2 F12 b= boot menu End = qfelash

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
ن باز هم فریزه . موقع شناسایی کردنش فریز میشه.
F8 نداره . اینا رو داره DEL = bios Menu F9 = expressrecovery2 F12 b= boot menu End = qfelash
یکبار موس رو بکش و سیستم رو فقط با کیبورد بیار بالا اگر درست شد که هیچ
نشد برعکس کن و اینبار با موس بیار بالا
اگر بازم فریز کرد بعد از رد شد از بوت و موقع لود ویندوز موس و کیبورد رو بکش از کیس بیرون تا ببینی بازم میره روی اون صفحه یا نه
اینطوری مشخص میشه موس مشکل داره یا کیبورد یا قطعه دیگه
ضمنا اگر دسترسی به داخل کیس داری نگاه کن فن CPU درست جا خورده باشه و چسبیده باشه به CPU ( خیییلی کم اما ممکنه مشکل از حرارت باشه )
در مورد اون F8 هم شما موقع بوت باید هی بزنیش . بین بوت بایوس و بالا اومدن ویندوز یک تایم کوتاهی فاصله هستش که اونجا باید F8 زده بشه و دکمش رو اصلا بهت نشون نمیده یعنی زدی زدی ، نزدی بعدش ویندوز لود میشه

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
سلام
دوستان من ویندوز win 10 اینترپرایز نصب کردم و اومدم آخرین نسخه درایور انویدیا نصب کنم همش پیام میده که این برنامه روی این ویندوز نصب نمیشه و سازگار نمیباشد.ولی اومدم یه نسخه قدیمی تر را نصب کردم و راحت نصب شد.با توجه به اینکه میگن آخرین اپدیت درایور انویدیا سازگار با ویندوز 10 میباشد به نظر شما باید چجوری نصبش کنم؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام. رو گوگل کروم کلیک می کنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و کروم باز نمیشه ولی تو Task Manager کروم رو نشون میده. مشکل چیه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
آپشنی وجود نداره که بشه با PC روی استند بای با IDM ، دانلود رو ادامه داد ؟
حیفه یک سیستم رده بالا بخاطر دانلود شب تا صبح روشن بمونه

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
آپشنی وجود نداره که بشه با PC روی استند بای با IDM ، دانلود رو ادامه داد ؟
حیفه یک سیستم رده بالا بخاطر دانلود شب تا صبح روشن بمونه
نه دیگه ، سیستم یا روشنه یا روی حالت آماده به کاره یا خاموشه
وسط نداره
اگر سیستم قدیمیت رو مثل من نگه داشتی با اون بزار دانلود وگرنه راهی نیست

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
[MENTION=78118]king of north[/MENTION]
همینطور که دوستمون گفت برای PC همچین امکانی نیست
ولی مودم هایی از ASUS دیدم(ممکنه برند های دیگه هم داشته باشه) که میشه لیست دانلود رو براش تعریف کرد و بعد سیستم رو خاموش کرد
مودم خودش دانلود ها رو انجام میده و روی هارد اکسترنال یا فلش ذخیره میکنه
برای مدل دقیق مودم یا قیمتش، تو بخش مشاوره خرید سخت افزار بپرسی دوستان راهنماییت میکنن

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
داخل اتوکد وقتی می خوام پلات پی دی اف بگیرم نوشته های فارسی به هم میریزه!
موقع preview و داخل خود نرم افزار مشکلی نداره ولی پلات نهایی رو خراب میگیره!

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
دوستان تازگیا یه مشکلی برای ویندوزم پیش اومده اونم اینه که بعضی اوقات وقتی تازه سیستمو روشن میکنم یا از برنامه ای خارج میشم به طور ناگهانی ایکون هام بزرگ میشن ( درایور گرافیکم و رزولوشن رو چک میکنم مشکلی نداره) ، قسمت مترو ویندوز طرحش به حالت default اولیه برمیگرده انگار تازه ویندوز نصب کردم ، این منوی گوشه سمت راست ویندوز 8.1 نمیاد ، همه برنامه هام از تسک بار پاک میشن و برای مثال وقتی idm رو باز میکنم لیست دانلودهام خالیه مثل اینکه تازه برنامشو نصب کردم یا history مرورگرهام پاک میشن و وقتی ریستارت میکنم تو اون حالت و ویندوز میاد بالا والپیپر نیست و فقط تصویر پس زمینه سیاه شده
بعضی وقتها منوی استارت کار نمیکنه و به حالت مترو بر نمیگرده
مجبورم با restore سیستمو به چند روز قبل برگردونم و باز تا چند روز خوبه باز قاطی میکنه
میخواستم بدونم ربطی به ویندوز داره ؟ امکان داره کرکش ایراد داشته باشه ؟ اینم بگم که تو قسمت system که میرم زده windows is activated
با انتی ویروس چک کردم هیچ مشکلی از لحاظ ویروس نیست . مشکل از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر