مشکلات نرم افزاری

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سوني بدون ارور ابي

یه سرچی تو نت زدم و در مورد سونیا اینو دیدم که خرابی فن داخلشون زیاده! احتمال زیاد فنش کم کار میکنه!!(یا اصلا شاید کار نکنه!!)

دو تا مشکل داشتم!! اول اینکه تو کروم خیلی پیش میاد عکسارو برعکس نشون بده!!(افقی!)
دوم اینکه برنامه Rollback Rx رو سیستم نصبه و تمام درایوامو سنگین کرده! میخام بعضی درایوا رو از حفاظتش خارج کنم!! راهی هست!؟

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
فایرفاکس ورژن 39 تو تب New Tab دیگه نمیشه 15 تا سایت داشت؟ شده 10 تا برام!!!
تو about:config هرچی newtabpage.rows & .columns رو دست کاری می کنم بیشتر نمیشه! فقط کمتر میشه کرد!

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
سلام
آقا من ویندوزم رو عوض کردم ولی توی windows setup اونجا که میخوای درایو مورد نظر برای نصب ویندوز رو انتخاب کنی من اشتباها گزینه system رفته جلوی درایو Dم قرار دادم و 1 درایو primary بیشتر برام نمونده.
میخواستم بپرسم چجوری میشه که یه درایو دیگرو برای system قرار بدم و درایوDم رو به primery برگردونم؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
فایرفاکس ورژن 39 تو تب New Tab دیگه نمیشه 15 تا سایت داشت؟ شده 10 تا برام!!!
تو about:config هرچی newtabpage.rows & .columns رو دست کاری می کنم بیشتر نمیشه! فقط کمتر میشه کرد!

درود تعداد تغییری نکرده شما تو همین نیو تب عمل zoom in , zoom out انجام بده ببین درست میشه ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
آقا من ویندوزم رو عوض کردم ولی توی windows setup اونجا که میخوای درایو مورد نظر برای نصب ویندوز رو انتخاب کنی من اشتباها گزینه system رفته جلوی درایو Dم قرار دادم و 1 درایو primary بیشتر برام نمونده.
میخواستم بپرسم چجوری میشه که یه درایو دیگرو برای system قرار بدم و درایوDم رو به primery برگردونم؟
سلام. اگر ویندوز رو داخل درایو D نصب کردید (یا موقع نصب ویندوز فایلهای سیستمی داخل درایو D ریخته شده) نمیتونید همینطوری تغییرش بدید به پرایمری
باید این ویندوز پاک بشه و ویندوزی نصب کنید که به طور کامل داخل درایو C نصب بشه. اونوقت درایو C بصورت خودکار میشه درایو سیستمی و اگر بخواید میتونید درایو D رو به پرایمری تبدیل کنید
از داخل ویندوز هم نشد میتونید از برنامه های مدیریت پارتیشن برای تبدیل درایو استفاده کنید (فقط تو اون برنامه ها باید مراقب باشید که چیزی رو اشتباهی انجام ندید که مشکلی برای درایو یا اطلاعاتتون پیش نیاد)

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
سلام. اگر ویندوز رو داخل درایو D نصب کردید (یا موقع نصب ویندوز فایلهای سیستمی داخل درایو D ریخته شده) نمیتونید همینطوری تغییرش بدید به پرایمری
باید این ویندوز پاک بشه و ویندوزی نصب کنید که به طور کامل داخل درایو C نصب بشه. اونوقت درایو C بصورت خودکار میشه درایو سیستمی و اگر بخواید میتونید درایو D رو به پرایمری تبدیل کنید
از داخل ویندوز هم نشد میتونید از برنامه های مدیریت پارتیشن برای تبدیل درایو استفاده کنید (فقط تو اون برنامه ها باید مراقب باشید که چیزی رو اشتباهی انجام ندید که مشکلی برای درایو یا اطلاعاتتون پیش نیاد)
اون درایوی که توش ویندوز نصب میشه جلوش logical میزنه پرایمری ها که هیچی جلوی درایو Dم زده system.
من کلا زدم درایو D پاک شد.بعد نیو رو زدم و یه درایو جدید ساختم که شد پرایمری و سیستم جلوی هیچکدوم از درایوام نبود همشون پرایمری بودن درایو C یم که logical
زدم ویندوز نصب شد ولی بازم درایو D رو توی mycomputer نشون نمیده که یعنی بازم درایو D شده محل سیستم
تو خود windows setupم که نمیشه مشخص کرد کدوم درایو رو سیستم کنه من الان موندم چیکار کنم.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
من یه چیزی حدود 90 گیگ آلبوم و عکس از رو یکی از درایوهای کامپیوترم پریده چی کار میتونم بکنم ؟

درود رو اون پارتیشن چیزی نریزید یا پاک نکنید . با ی نرم افزار ریکاوری خوب که زیادن مثل Active File Recovery Pro / Ultimate Corporate 14.5.0.2 بازیابی اطلاعات استفاده کنید . محل بازگردانی هم ی پارتیشن بغیر از اون پارتیشن قرار بدید.

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
اون درایوی که توش ویندوز نصب میشه جلوش logical میزنه پرایمری ها که هیچی جلوی درایو Dم زده system.
من کلا زدم درایو D پاک شد.بعد نیو رو زدم و یه درایو جدید ساختم که شد پرایمری و سیستم جلوی هیچکدوم از درایوام نبود همشون پرایمری بودن درایو C یم که logical
زدم ویندوز نصب شد ولی بازم درایو D رو توی mycomputer نشون نمیده که یعنی بازم درایو D شده محل سیستم
تو خود windows setupم که نمیشه مشخص کرد کدوم درایو رو سیستم کنه من الان موندم چیکار کنم.
up
دوستان مشکلم جدیه کمک

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
الان سیستم عامل تو C نصبه ؟ از disk managment یه عکس بزارید لطفا
بله
3qiu_untitled.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند