مشکلات نرم افزاری

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
بله
3qiu_untitled.png
اون درایو که اسم نداره رو روش کلیک راست کنید ی گزینه هست فکرکنم اسمش allocate letterیا همچین چیزی باشه و بعد ی حرف رو انتخاب کنید. درایوتون تو مای کامپیوتر نمایش داده میشه.

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
اون درایو که اسم نداره رو روش کلیک راست کنید ی گزینه هست فکرکنم اسمش allocate letterیا همچین چیزی باشه و بعد ی حرف رو انتخاب کنید. درایوتون تو مای کامپیوتر نمایش داده میشه.

مرسی خیلی ممنون مشکلم حل شد

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من اگه بخوام ویندوز لبتابو پاک کنم بعد عوض کنم از 7 به 8.1 . شنیدم یه مشکلی به نام خطا GPT Partition پیش بیاد. از کجا بفهمم اون خطا ممکنه بوجود بیاد یا نه! مربوط به هارد و اینا میشه.
مدل asus x55vd
-
کدوم نرم افزار برای چک کردن و بروز رسانی درایورهای لبتاب مناسبه ؟! چون اگه درایور اشتباهی بشه دردسر درست میشه.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
دوستان من تازگيا برام يه مشكلي تو ياهو بوجود اومده
ميتونم ايميل دريافت كنم ولي براي كسي نميتونم ميل بفرستم
مشكل از چيه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من اگه بخوام ویندوز لبتابو پاک کنم بعد عوض کنم از 7 به 8.1 . شنیدم یه مشکلی به نام خطا GPT Partition پیش بیاد. از کجا بفهمم اون خطا ممکنه بوجود بیاد یا نه! مربوط به هارد و اینا میشه.
مدل asus x55vd
-
کدوم نرم افزار برای چک کردن و بروز رسانی درایورهای لبتاب مناسبه ؟! چون اگه درایور اشتباهی بشه دردسر درست میشه.
اینکه پیش میاد یا نه رو فک نمیکنم بشه قبل از نصب متوجه شد. چون چه برای فرمت MBR چه برای GPT ارور و مشکل بوده.
راه حل ها هم از پاک کردن کل هارد و تبدیل فرمت هارد هست تا استفاده از برنامه های پارتیشن منیجر برای تبدیل فرمت هارد بدون از دست دادن اطلاعات
یه آموزش رو میذارم که خیلی ساده از تنظیمات بایوس مشکل رو حل کرده. میتونی برای نصب اقدام کنی اگر ارور داد از این آموزش استفاده کنی
لینک

برنامه مدیریت درایور ها هم زیاده ولی من چون الان از هیچکدومشون استفاده نمیکنم، نمیتونم دقیق پیشنهاد بدم
قبلا ازDriver Genius استفاده میکردم که خیلی خوب بود.

دوستان من تازگيا برام يه مشكلي تو ياهو بوجود اومده
ميتونم ايميل دريافت كنم ولي براي كسي نميتونم ميل بفرستم
مشكل از چيه ؟Sent from my iPhone using Tapatalk
مطمئنید مشکل نرم افزاریه؟!
چه اروری میده؟ کجا دقیقا مشکل پیش میاد؟ بیشتر توضیح بدید که چرا نمیتونید ایمیل بفرستید تا شاید مشخص بشه مشکل کجاست
دوستان فرمت جدید x265 رو روی اندروید با چی باید پلی کنیم ؟
اینطور که فهمیدم با همون برنامه های پلیر قبلی مثل MX Player میشه بازش کرد اما نیاز به نصب کدک داره.
یه برنامه هم پیدا کردم که رایگان نبود و باید خریداری میشد
بهتره این سوال رو تو بخش خودش (موبایل-اندروید) بپرسید که دوستان بهتر راهنماییتون کنن

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
راهی هست که تو کرومم مث فایرفاکس بشه دور لینکا خط کشید و بعد همه رو به idm اضافه کرد!؟ تو نت کشتم ولی فقط یه پلاگین به اسم downloader پیدا کردم که اونم کار نمیکنه!!

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
آرشیو سریال رو داشتم یه نگاه مینداختم که دیدم بعضی از قسمت ها که قبلا دیدم KM Player دیگه زیرنویسش درست اجرا نمی کنه!
ولی با Media Player Classic درست اجرا میشه!
Administrative رو Persian و K-Lite Codec Pack v11.3.0 نصب کردم!
مشکل چیه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
راهی هست که تو کرومم مث فایرفاکس بشه دور لینکا خط کشید و بعد همه رو به idm اضافه کرد!؟ تو نت کشتم ولی فقط یه پلاگین به اسم downloader پیدا کردم که اونم کار نمیکنه!!
کارهایی رو که تو سایت خود IDM برای سازگاری با کروم نوشته انجام دادی؟ افزونه IDM نصب و فعاله؟
آرشیو سریال رو داشتم یه نگاه مینداختم که دیدم بعضی از قسمت ها که قبلا دیدم KM Player دیگه زیرنویسش درست اجرا نمی کنه!
ولی با Media Player Classic درست اجرا میشه!
Administrative رو Persian و K-Lite Codec Pack v11.3.0 نصب کردم!
مشکل چیه؟
اگر قبلا مشکلی نداشته، ممکنه برنامه رو آپدیت کردی یا تنظیماتش رو تغییر دادی که اینطوری شده
اول تنظیمات برنامه رو ریست کن اگر درست نشد کاری که تو فروم برنامه نوشته رو انجام بده
در برنامه دکمه F2 رو فشار بدين در پنجره‌اي که باز ميشه از سمت چپ قسمت پردازش زيرنويس و سپس نوع قلم رو انتخاب کنيد.
‫در سمت راست کادر مقابل Charset رو باز کرده و عربي رو انتخاب کنيد.
اگر درست نشد احتمال اینکه مشکل از نسخه جدید (بعد از آپدیت) باشه هست که میتونی این نسخه رو پاک کنی و نسخه قبلی که استفاده میکردی رو نصب کنی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
چند گیگ فایل فشرده رو از dvd روی هارد کپی کردم موقع اکسترک( همون اولش) پیغام no archive found میده تعمیر هم کردم از طریق خود نرم افزار winrar اونجا هم خطا داد راهی داره ؟یا کلا فایلا خرابه و درست شدنی نیست؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
چند گیگ فایل فشرده رو از dvd روی هارد کپی کردم موقع اکسترک( همون اولش) پیغام no archive found میده تعمیر هم کردم از طریق خود نرم افزار winrar اونجا هم خطا داد راهی داره ؟یا کلا فایلا خرابه و درست شدنی نیست؟
با برنامه 7Zip هم امتحان کردی؟ اگه با اونم جواب نداد بسته به فرمت فایل فشرده (ZIP یا RAR) از برنامه های زیر استفاده کن ببین درست میشه
انتی ویروس کسپر اسکای total security رو نصب کردم فایروالش شدیدا با idm مشکل داره...
راه حلی دارین دوستان؟
احتمالا کرکی که استفاده میکنی برای IDM مشکل داره و کسپر برای همین بهش گیر میده
اول از کرک مطمئن شو که مشکلی نداره. (از یه سایت مطمئن کرک رو دانلود کن یا با آنتی ویروس دیگه ای چکش کن)

توی Internet Security یه بخش داره که میشه اعتماد سازی کرد و به چیزی گیر نده
Settings -->Additional -->Threats an Exclusions
برای Total Security هم مسیرش باید مشابه همین باشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
سلام.
چندوقتی هست که مرورگر کروم شده پر از Ad و Pop-Up. با نصب Ad Block هم نمی تونم از شرشون خلاص بشم. اگه بخوام یه بار مرورگر رو پاک و دوباره نصب کنم، بوکمارک ها رو چطوری باید برگردونم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر