مشکلات نرم افزاری

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
دوستان من یه لایسنس یک ساله آنتی ویروس Eset خریدم. به محض اینکه نصب و فعالشازیش کردم تو اولین اسکن زد تمام کرک ها و پچ هام رو پاک کرد.حالا هم که دوباره رفتم دانلودشون کردم بازم به عنوان ویروس شناسایی میشن.
برای رفع این مشکل چکار کنم.
یا علی مدد

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام
دوستان من یه لایسنس یک ساله آنتی ویروس Eset خریدم. به محض اینکه نصب و فعالشازیش کردم تو اولین اسکن زد تمام کرک ها و پچ هام رو پاک کرد.حالا هم که دوباره رفتم دانلودشون کردم بازم به عنوان ویروس شناسایی میشن.
برای رفع این مشکل چکار کنم.
یا علی مدد
درود
وارد انتی ویروس بشید
کلید f5 رو بزنید تو پنجره ی باز شده مسیر Computer > Antivirus and antispyware > exclusions رو باز کنید از سمت راست روی گزینه Add کلیک کنید و دایرکتوریی هایی رو که میخواید انتی ویروس بررسی نکندشون اینجا وارد کنید.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
درود
وارد انتی ویروس بشید
کلید f5 رو بزنید تو پنجره ی باز شده مسیر Computer > Antivirus and antispyware > exclusions رو باز کنید از سمت راست روی گزینه Add کلیک کنید و دایرکتوریی هایی رو که میخواید انتی ویروس بررسی نکندشون اینجا وارد کنید.
پدرام جان میشه دقیقا توضح بدی چجوری تو این قسمتی که گفتی بهش دستور بدم پچ ها و کرک هام رو بررسی نکنه؟
سوال دومم هم اینه که میشه از تو خود ستینگ آنتی ویروس، آنتی ویروس رو برای یه مدت کوتا مثلا نیم ساعت غیر فعال کنم؟
متشکرم
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
پدرام جان میشه دقیقا توضح بدی چجوری تو این قسمتی که گفتی بهش دستور بدم پچ ها و کرک هام رو بررسی نکنه؟
سوال دومم هم اینه که میشه از تو خود ستینگ آنتی ویروس، آنتی ویروس رو برای یه مدت کوتا مثلا نیم ساعت غیر فعال کنم؟
متشکرم
یا علی مدد
سلام دوستان
یکی به ما کمک کنه. چجوری میتونم eset nod 32 رو دیسیبل و اینیبل کنم؟
یا علی مدد

- - -ویرایش - - -

متشکرم
یا علی مدد
سلام دوستان
یا علی مدد

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
یا علی مدد
سلام.
روی آیکون برنامه کنار ساعت (نوار وظیفه) کلیک راست کن و گزینه Temporarily Disable Protection رو بزن و بعد مشخص میکنی چه مدت متوقف باشه ...
من روی نسخه eset 7 توضیح دادم.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
متشکرم
یا علی مدد

درود ببخشید دیر جواب دادم
شما وقتی وارد این قسمت که شدید منظورم بخش استثناعاته . گزینه ی Add رو که بزنید تو پنجره ی جدید میتونید مسیری که میخواید بررسی نشه رو توش مشخص کنید.
برای غیرفعالسازی موقت هم که دوستمون راهنمایی کردن.

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام
چن روزیه یه مشکل پیدا کردم!! حجم خالی درایوام دیگه زیاد نمیشه و اساسا فریز شدن!! درایو Cمم پر شده و همش ارور میده!
البته ممکنه از برنامه RollBack باشه!
نظری دارید!؟

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
مدتیه که بعد از مدتی فایروالم پر میشه از برنامه هایی که میخوان به نت وصل شن( اسماشون کپی چیزای دیگه ست!) و اگه چیزی باز باشه همش میپره بیرون!!
آنتی ویروسم آپدیته! ویندوزمم عوض کردم ولی بعد یه مدت دوباره شروع شد!!
Send from my Lumia device using tapatalk!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
چن روزیه یه مشکل پیدا کردم!! حجم خالی درایوام دیگه زیاد نمیشه و اساسا فریز شدن!! درایو Cمم پر شده و همش ارور میده!
نظری دارید!؟
سلام. بنظرم بهتره فکر کنیم خودتون باعث پر شدن درایوهاتون هستید. لطفا سعی کنید درایو اصلی C رو تا حدی خالی کنید. ثانیا پیشنهاد میکنم نرم افزار AVG PC Tuneup رو نصب کنید و از ابزارهاش برای پاک کردن فایلهای اضافی و Cache و همینطور ابزار مدیریت و نمایش فضای درایوهاش Disk Space Explorer استفاده کنید.

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام.

دوستان من نسخه Kaspersky Total Security 2015 v15.0.2.361 رو نصب میکنم بعد از نصب برنامه موقع بالا اومدنش بلو اسکرین میده و ریست میشه وقتی هم که بالا می خواد بیاد بعد از صفحه لود ویندوز(8.1) باز بلو اسکرین میده!!(باید برم تو Safe mode کسپر رو پاک کنم تا ویندوز بالا بیاد)

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام. بنظرم بهتره فکر کنیم خودتون باعث پر شدن درایوهاتون هستید. لطفا سعی کنید درایو اصلی C رو تا حدی خالی کنید. ثانیا پیشنهاد میکنم نرم افزار AVG PC Tuneup رو نصب کنید و از ابزارهاش برای پاک کردن فایلهای اضافی و Cache و همینطور ابزار مدیریت و نمایش فضای درایوهاش Disk Space Explorer استفاده کنید.
سلام
اونو که همیشه نصب دارم! مشکل پر شدن نیست! مشکل خالی نشدنه!! ینی حداقل 8 گیگشو خالی کردم و بعد از یه روز بزور اون فضا خالی شد!!

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
اونو که همیشه نصب دارم! مشکل پر شدن نیست! مشکل خالی نشدنه!! ینی حداقل 8 گیگشو خالی کردم و بعد از یه روز بزور اون فضا خالی شد!!
والا نمیتونم نظر تخصصی بدم. خب با disk space explorer بیشترین حجمی که پر کرده درایو رو مربوط به چه برنامه ای هست؟ دوباره احتمالا همون نرم افزار پرش میکنه یا اگه سیستم با نرم افزارهای زیادی داشته باشید یه نرم افزار دیگه زحمتشو میکشه. بهتره. با یه کم بررسی احتمالا میتونید مشکل رو حل کنید . میتونه فایلهای نرم افزاراتون هم باشه از IDM گرفته تا فتوشاپ و ویرایش ویدیو و بکاپ و غیره. خودتون با امکانات tuneup میتونید خیلی از فایلهای اضافی رو پاک کنید که نیاز به گفتن نیست. در نهایت اگه به جایی نرسیدید ممکنه مشکل بدافزار باشه که باید ویندوز رو عوض کنید.
موفق باشی.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
دوستان من قبلا یه نسخه فایر فاکس نصب بود روی سیستمم که عکس های یه صفحه روش ذخیره میموند و اگه بعد از 6ماه باز دوباره اون صفحه رو باز میکردی دیگه احتیاجی نبود عکس ها مجدد لود بشن اما الان اینطور نیست
جریانش چیه خراب یا ویروسی شده؟ یا کلا نسخه های جدیدی اینطورین
ممنون میشم اگه کسی توضیح بده
از تنظیمات فایرفاکس بخش Privacy میتونی تنظیمات مربوط به History مرورگر رو انجام بدی
اگر رو حالت Custom بود دقت کن گزینه Clear History When Firefox Closes فعال نباشه
چون اگر فعال باشه، هر بار مرورگر رو میبندی حافظه برنامه پاک میشه

از تب Advanced هم برو قسمت Network
این رو یا غیر فعال کن یا حجم مربوط به کش برنامه رو زیاد کن
override Automatic cache management
سلام
نظری دارید!؟
احتمال اینکه از برنامه RollBack باشه زیاده
چون اینطور برنامه ها مدام نقطه برگشت درست میکنن (برای برگشت ویندوز) و باعث پر شدن درایو ویندوز میشن
خالی نشدن درایو ویندوز هم میتونه دلیلش این باشه که فایل ها رو پاک میکنی ، اما تغییرات رو برمیگردونه به حالت قبل (Restore میکنه)
اول به نظرم کارهایی که سعید جان گفت انجام بده،اگر درست نشد کلا این برنامه رو پاک کن، ببین فرقی میکنه
مدتیه که بعد از مدتی فایروالم پر میشه از برنامه هایی که میخوان به نت وصل شن( اسماشون کپی چیزای دیگه ست!) و اگه چیزی باز باشه همش میپره بیرون!!
آنتی ویروسم آپدیته! ویندوزمم عوض کردم ولی بعد یه مدت دوباره شروع شد!!
Send from my Lumia device using tapatalk!
اگر منظورت اینه که هر برنامه ای نصب یا اجرا میکنی میره توی فایروال
این مربوط به تنظیمات فایروالت میشه
اینکه چرا از یه برنامه با یه اسم چند فایل مشابه میشه پیدا کرد، طبیعیه
مثلا فایروال کسپر هر فایلی از برنامه که امکان اتصال به اینترنت رو داشته باشه تو فایروال اد میکنه. خیلی وقت ها از یه برنامه چند تا فایل اد میکنه که یکی فایل نصبیش هست، یکی فایل اجرایی و فایل هایی که موقع نصب برنامه کپی شدن و ...
سلام.
دوستان من نسخه Kaspersky Total Security 2015 v15.0.2.361 رو نصب میکنم بعد از نصب برنامه موقع بالا اومدنش بلو اسکرین میده و ریست میشه وقتی هم که بالا می خواد بیاد بعد از صفحه لود ویندوز(8.1) باز بلو اسکرین میده!!(باید برم تو Safe mode کسپر رو پاک کنم تا ویندوز بالا بیاد)
اول ویندوز و درایور ها رو آپدیت کن
بعد از سایت خود کسپر برنامه رو دانلود و نصب کن. ببین بازم این مشکل پیش میاد یا نه

اگر بازم مشکل داشت Kaspersky Internet Security رو نصب کن تا ببینی مشکل و ناسازگاری از ویندوزه یا برنامه
اگر جواب داد، از همین استفاده کن. از نظر امنیت تو اینترنت و ویروس یابی تفاوتی ندارن و فقط Total Security امکانات بیشتری برای مدیریت و پشتیبان گیری فایلها و پسورد گذاری داره .

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام دوستان
من یک سال هست خونه مو عوض کردم ساختمونی که هستم اینترنت کابلی داریم با سرعت عالی که ماهیانه مبلغی رو پرداخت میکنیم من به مدت یک سال از تورنت بدون هیچ مشکلی دانلود میکردم تا سه روز پیش که هیچ برنامه میکرو تورنتی جواب نمیده سرچ کردم توی چند تا فروم خارجی گفتند باید با وی پی ان وارد بشی یا ****** بدی به برنامه تورنت دانلود که تست کردم اما باز نشد میخواستم بدونم چرا اینجوری شده و اینکه چیکار باید بکنم ممنون از شما . من ایران نیستم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان من از شکن استفاده میکنم مشکلم اینه که کریو قطع نمیشه (در واقع برنامه میزنه دیسکانکتی اما مشخصه هنوز کانکت هستم )
برنامرو پاک کردم هنوز همونطوریه ... تو بعضی از سایتهای ایرانی میرم مینویسه که شما دارید از وی پی استفاده میکنید در حالیکه اصلا ندارم برنامرو
چه کنم؟ دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر