مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
میدونم!:dخودم خیلی ویندوز 7 رو دوست دارم ولی اخرین بار دو سال پیش بود ویندوز عوض کرده بودم الان هم ویندوزم نیاز داشت عوض شه بعد این 8.1 رو هم داشتم گفتم یبار اینو بریزیم عقدش نمونه برامون!:d
دانیال جان من ویندوز رو از سایت سافت 98 گرفتم بعد Activated هستش.مشکلی دیگه نداره میتونم با این حساب بزنم ویندوز اپدیت شه؟
ممنون.
یکم که با 8.1 کار کنی، احتمالا خودت دوباره 7 نصب میکنی :d
-
اگر آخرین نسخه ای رو که گذاشته گرفتی، تو توضیحات نصبش نوشته
نسخه های KMS-Activated بعد از نصب نیازی به فعال سازی ویندوز نیست و نسخه معمولی بعد از نصب باید ویندوز را از طریق نرم افزار یا اسکایپ فعال کنید.

حالا اگر یادت نیست کدوم نسخه رو نصب کردی ، روی MY Computer کلیک راست کن و Properties رو بزن
پایین صفحه میتونی ببینی که ویندوز اکتیو شده یانه
اگر اکتیو بود که میتونی آپدیت کنی و بدون محدودیت استفاده کنی، اگر نبود از همون لینکی که برات گذاشتم (چند تا فعال ساز رو داره) دانلود کن.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یکم که با 8.1 کار کنی، احتمالا خودت دوباره 7 نصب میکنی :d
-
اگر آخرین نسخه ای رو که گذاشته گرفتی، تو توضیحات نصبش نوشته

حالا اگر یادت نیست کدوم نسخه رو نصب کردی ، روی MY Computer کلیک راست کن و Properties رو بزن
پایین صفحه میتونی ببینی که ویندوز اکتیو شده یانه
اگر اکتیو بود که میتونی آپدیت کنی و بدون محدودیت استفاده کنی، اگر نبود از همون لینکی که برات گذاشتم (چند تا فعال ساز رو داره) دانلود کن.
ممنون دانیال جان.
حالا یه سوال:تو این 8.1 مثل ویندوز 7 ا‍پدیتی هست که این لیسانس رو بهم بزنه؟تو ویندوز 7 اپدیت KB971033 لیسانس ویندوز رو از کار مینداخت حالا تو این 8.1 همچین قضیه ای هست؟
دمت گرم خیلی اقایی.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
ممنون دانیال جان.
حالا یه سوال:تو این 8.1 مثل ویندوز 7 ا‍پدیتی هست که این لیسانس رو بهم بزنه؟تو ویندوز 7 اپدیت KB971033 لیسانس ویندوز رو از کار مینداخت حالا تو این 8.1 همچین قضیه ای هست؟
دمت گرم خیلی اقایی.
نه اگر اکتیو کرده باشی میتونی خیلی راحت همه آپدیت ها رو آنلاین بگیری و نصب کنی
-------------------
میخواستم چنتا پیشنهاد بهت بکنم چون خودم یکبار 8.1 ریختم بعد برگشتم 7
و دوباره یک حمله کردم و دیگه از اون به بعد 8.1 موندم و خیلی راضیم
----------------------
درسته اولش یک کمی احساس میکنی توی ویندوز گُم شدی و همه چیز یک جوریه اما اگر جای چیزا رو درست یاد بگیری 8.1 و 7 هیچ فرقی ندارن هیچ ( تازه سرعت 8.1 ببیشتر هم هست )
کلا استارت منو توی 8.1 سه قسمت شده
شما توی سون به سه دلیل معمولا میرفتی روی استارت .
1.کار با کنترل پنل و حذف برنامه و کار با CMD وسرچ و ...
2.اجرای برنامه ها از منوی پروگرم فایل
3.رفتن به فولدر مای کامپیوتر یا از همینطور کارا
+
4. توی 8.1 خبری از گجت ها نیست :d

حالا توی 8.1 به ترتیب اینطوری میشه :
1.باید رو آیکون ویندوز 8.1 کلیک راست کنی ، یک لیست باز میشه که تقریبا تمام اون چیزایی که توی استارت منو لازم داشتی هست از programs and features که برای حذف برنامه هاست تا کنترل پنل و سرچ و خاموش کردن ویندوز
2.به جای این میتونی شرتکات تمام نرم افزارات ( نه بازی ها و هر چیز دیگه ) رو بچینی روی تسکبار ( همین نوار پایین صفحه ) ، اولش شاید عادت نداشته باشی اما بعدش میبینی چقدر خوبه :d
3.یکی از عادت هایی که تازه تونستم ترکش کنم کارکردن با مای کامپیوتر از منوی استارت بود ، به جای این میتونی از اون پوشه رو تسکبار استفاده کنی
+
4. برای این مورد هم 8GadgetPack نصب کن دقیقا میشه مثل 7
----------------
گرچه این مسئله سلیقه ایه اما راستش الان که فکر میکنم میبینم واقعا 8.1 خیلی جالبتره و ارزش نصب کردن رو داشت

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
نه اگر اکتیو کرده باشی میتونی خیلی راحت همه آپدیت ها رو آنلاین بگیری و نصب کنی
-------------------
میخواستم چنتا پیشنهاد بهت بکنم چون خودم یکبار 8.1 ریختم بعد برگشتم 7
و دوباره یک حمله کردم و دیگه از اون به بعد 8.1 موندم و خیلی راضیم
----------------------
درسته اولش یک کمی احساس میکنی توی ویندوز گُم شدی و همه چیز یک جوریه اما اگر جای چیزا رو درست یاد بگیری 8.1 و 7 هیچ فرقی ندارن هیچ ( تازه سرعت 8.1 ببیشتر هم هست )
کلا استارت منو توی 8.1 سه قسمت شده
شما توی سون به سه دلیل معمولا میرفتی روی استارت .
1.کار با کنترل پنل و حذف برنامه و کار با CMD وسرچ و ...
2.اجرای برنامه ها از منوی پروگرم فایل
3.رفتن به فولدر مای کامپیوتر یا از همینطور کارا
+
4. توی 8.1 خبری از گجت ها نیست :d

حالا توی 8.1 به ترتیب اینطوری میشه :
1.باید رو آیکون ویندوز 8.1 کلیک راست کنی ، یک لیست باز میشه که تقریبا تمام اون چیزایی که توی استارت منو لازم داشتی هست از programs and features که برای حذف برنامه هاست تا کنترل پنل و سرچ و خاموش کردن ویندوز
2.به جای این میتونی شرتکات تمام نرم افزارات ( نه بازی ها و هر چیز دیگه ) رو بچینی روی تسکبار ( همین نوار پایین صفحه ) ، اولش شاید عادت نداشته باشی اما بعدش میبینی چقدر خوبه :d
3.یکی از عادت هایی که تازه تونستم ترکش کنم کارکردن با مای کامپیوتر از منوی استارت بود ، به جای این میتونی از اون پوشه رو تسکبار استفاده کنی
+
4. برای این مورد هم 8GadgetPack نصب کن دقیقا میشه مثل 7
----------------
گرچه این مسئله سلیقه ایه اما راستش الان که فکر میکنم میبینم واقعا 8.1 خیلی جالبتره و ارزش نصب کردن رو داشت
ممنون دوست عزیز بابت توضیحت و راهنماییت خیلی لطف کردی.:)اره ویندوزش خیلی سریعه این برام خیلی جالب بود...در مورد my computer از استارت راست میگی من هی عادت داشتم از استارت بازش کنم الان هی میخوام برم طرف استارت اینطوری میشم::d:-/ولی دارم عادت میکنم.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من می خوام یه فایلی رو دانلود کنم IDM ارور زیر رو میده

18465578294346887058.png

یه key هم براش تعریف کردم وقتی نگه میدارمش تاثیر نداره .
لطفا راهنمایی کنید

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام به همه
من جدیدا یه لپتاپ خریدم ... یه مشکلی داره اعصاب برا ما نزاشته ... مشکلش اینه که به زور به اینترنت خونه وصل میشه و اگر هم وصل شد هیچ کاری نمیشه با هاش کرد اینقدر سرعتش پایینه ... این در حالیه که هم با موبایل و هم با PS4 به راحتی به اینترنت وصل میشه و سرعتشونم خوبه ... این درحالیه که هر سه دستگاه تو یجا هستن ... ویندوزمم 8.1 هستش ... پیشاپیش تشکر

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام به همه
من جدیدا یه لپتاپ خریدم ... یه مشکلی داره اعصاب برا ما نزاشته ... مشکلش اینه که به زور به اینترنت خونه وصل میشه و اگر هم وصل شد هیچ کاری نمیشه با هاش کرد اینقدر سرعتش پایینه ... این در حالیه که هم با موبایل و هم با PS4 به راحتی به اینترنت وصل میشه و سرعتشونم خوبه ... این درحالیه که هر سه دستگاه تو یجا هستن ... ویندوزمم 8.1 هستش ... پیشاپیش تشکر
سلام
یه بار سیستم رو با کابل وصل کن که مطمئن بشی مشکل اینترنت که داره ، نرم افزاری و از سیستمه
یا فقط مربوط به وایرلس سیستمت میشه
اگر مشکل فقط از وایرلس بود، اول درایورش رو آپدیت کن. بهتره یه بار کلا درایور شبکه رو پاک کنی و آخرین درایور (یا همون درایور قبلی رو دوباره نصب کنی)
اگر بازم درست نشد (چون تازه خریدی) پیشنهاد میکنم به جایی که سیستم رو خریدی یه نشون بدی و مشکلش رو بررسی کنن

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان مي خوام بازي watch dogs رو از سيستم پاك كنم وارد uplay ميشه و ميگه بايد ثبت نام كني
ثبت نام اگه نكني كنسل ميشه و نميشه پاك كرد
حتي يه بار ثبت نام هم كردم ولي جلوتر ميخواست uplay رو اپديت كنه كه خيلي منتظر شدم ولي اتفاقي رخ نداد
الان برنامه يا روش خاصي هست كه بشه كامل پاكش كرد ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
کلا هر فایلی می خوام از اون سایت دانلود کنم با ارور بالا مواجه میشم .
بنظرت مشکل جای دیگه نیست ؟

از داخل مرورگر برو تو قسمت پلاگینا و مال idmـو غیر فعال کن بعد دوباره باهاش تست کن! اگه با مرورگر شروع به دانلود کرد(اگه حجمش زیاده!) روش کلیک راست کن لینکشو بگیر و برو تو idm واردش کن ببین میاد یا نه!
البته با توجه به اروری که تو عکسه این احتمالو میدم که آی پی رو بسته باشن!! اگه چیزشکن داری باهاش تست کن!

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان مي خوام بازي watch dogs رو از سيستم پاك كنم وارد uplay ميشه و ميگه بايد ثبت نام كني
ثبت نام اگه نكني كنسل ميشه و نميشه پاك كرد
حتي يه بار ثبت نام هم كردم ولي جلوتر ميخواست uplay رو اپديت كنه كه خيلي منتظر شدم ولي اتفاقي رخ نداد
الان برنامه يا روش خاصي هست كه بشه كامل پاكش كرد ؟
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
سلام . این موضوع تو تاپیک خود بازی مطرح کنید.
من خودم این روش رو تضمین نمیکنم . خصوصا اگه میخواد دوباره نصب کنید ، نمیدونم چه اتفاقی میوفته :
اول بنظرم uplay رو پاک کنید. بعد اقدام به پاک کردن بازی کنید. اگه نشد :
میتونی از برنامه مثل Full Unistall (یا مشابه اون) بازی رو پاک کنی. فایلهای رجیستری هم پاک میکنه.
موفق باشی.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
از داخل مرورگر برو تو قسمت پلاگینا و مال idmـو غیر فعال کن بعد دوباره باهاش تست کن! اگه با مرورگر شروع به دانلود کرد(اگه حجمش زیاده!) روش کلیک راست کن لینکشو بگیر و برو تو idm واردش کن ببین میاد یا نه!
البته با توجه به اروری که تو عکسه این احتمالو میدم که آی پی رو بسته باشن!! اگه چیزشکن داری باهاش تست کن!

غیرفعال کردم بعد با خود مرورگر دانلود شد . بعد هم امتحانی لینکش رو تو IDM کپی کردم ببینم از این طریق دانلود می کنه یا نه که ارور زیر رو میده که با اروری که در حالت فعال میده فرق داره

67431199434860971298.png

پ.ن: وب سایتش هیتلر ـه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
غیرفعال کردم بعد با خود مرورگر دانلود شد . بعد هم امتحانی لینکش رو تو IDM کپی کردم ببینم از این طریق دانلود می کنه یا نه که ارور زیر رو میده که با اروری که در حالت فعال میده فرق داره

67431199434860971298.png

پ.ن: وب سایتش هیتلر ـه

اروره همونه!( قسمت detailsـو نگا کن!)
باید بری تو تنظیمات idm و پـــروکـــسی رو فعال کنی و اطلاعات چیزتو اونجا هم وارد کنی! وقتیم قطعش کردی دوباره پـــــروکـــــسیو قطع میکنی از داخلش!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی
دیدید توی ویندوز 7 سمت چپ My Computer یه گزینه میانبر برای رسید به فولدر Downloads هستش؟

91eywbccccdxw4ffxfzf.jpg

الان اشتباهی ظاهرا متوجه نشدم زدم رفته از اینجا. چطور میشه برگردوند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر