مشکلات نرم افزاری

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
برو سربرگ ارور اسکن اونجا یک گزینه هست به نام Quick Scan تیکش رو بردار و بزن هارد رو اسکن بکنه
ممکنه طول بکشه
بزار کارش رو بکنه وقتی تموم شد یک عکس از اونم بزار تا بهت بگم چیکار کنی
توی خود نرم افزار اون بالا یک دوربین گذاشته که اگر روش بزنی خودش اسکرین شات میگیره
نیازی نیست اذیت بشی و عکس رو نصفه بزاری

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
^^
من کار هایی که دوستان گفتن رو دارم انجام میدم،الان میخوام kaspersky رو اکتیو کنم،میرم رو کی ـش،اول وارنینگ و بعد هم ارور میده ! (وارنینگ و ارور ) :

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
^^
من کار هایی که دوستان گفتن رو دارم انجام میدم،الان میخوام kaspersky رو اکتیو کنم،میرم رو کی ـش،اول وارنینگ و بعد هم ارور میده ! (وارنینگ و ارور ) :

داداش گلم توی اون عکس بالا نشون داده هاردت ریلوکیتت داره یعنی یک مقداری بد سکتور گرفته و هاردت مجبوره روی اون قسمت ها چیزی ننویسه
این مشکل نرم افزاری نیست که شما با آنتی ویروس حلش کنی ، سخت افزاریه
اون کاری که گفتم رو انجام بده
اگر همه اون قسمت تست سبز بود خیلی ایراد حادی به هاردت نمیشه گرفت
اما اگر یک خونه هم قرمز بشه اونوقت هاردت تقریبا مرخصه

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
داداش گلم توی اون عکس بالا نشون داده هاردت ریلوکیتت داره یعنی یک مقداری بد سکتور گرفته و هاردت مجبوره روی اون قسمت ها چیزی ننویسه
این مشکل نرم افزاری نیست که شما با آنتی ویروس حلش کنی ، سخت افزاریه
اون کاری که گفتم رو انجام بده
اگر همه اون قسمت تست سبز بود خیلی ایراد حادی به هاردت نمیشه گرفت
اما اگر یک خونه هم قرمز بشه اونوقت هاردت تقریبا مرخصه
حالا چند ساعت پیش تستش تموم شد نتیجش این بود که تمام یونیت ها سبز بود،مشکلی نداشت .
با
tuneup utilities هم تمام ارورا رو فیکس کردم؛منتها همون وضع سابقه
الان گیر این انتی ویروسم نمیدونم دقیقا چرا وقتی رو فایل کی کلیک میکنم همچین اروری میده!
ولله نمیدونم مشکلش کجاس دیگه !

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
حالا چند ساعت پیش تستش تموم شد نتیجش این بود که تمام یونیت ها سبز بود،مشکلی نداشت .
با
الان گیر این انتی ویروسم نمیدونم دقیقا چرا وقتی رو فایل کی کلیک میکنم همچین اروری میده!
اینکه اون سبز پاس کرده جای امیدواری داره
اما باید مراقب باشی تا اگر اون ریلوکیتت زرد رنگ یک هو قرمز شد یا تعدادش بیشتر شد از اطلاعات هاردت بکاپ داشته باشی تا اگر پرید اطلاعات مهمت رو از دست ندی

در مورد آنتی ویروس نمیتونم کمکی بکنم چون تجربش رو ندارم

کندی سرعتت رو با نصب ویندوز جدید تست کن
اگر سرعت بازم بعد از نصب ویندوز کم بود مربوط به هارده
اگر نبود اونوقت برو سراغ آنتی ویروس و کارای نرم افزاری

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
بچه ها کسی میدونه فایل اپدیت مودم BROADKAM WJ747 رو میشه از کجا گیر اورد؟
نه سایتی داره نه جایی دیدم تو گوگل.
اگه کسی میدونه بگه که کار چند نفر گیره این اپدیته.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
اینکه اون سبز پاس کرده جای امیدواری داره
اما باید مراقب باشی تا اگر اون ریلوکیتت زرد رنگ یک هو قرمز شد یا تعدادش بیشتر شد از اطلاعات هاردت بکاپ داشته باشی تا اگر پرید اطلاعات مهمت رو از دست ندی

در مورد آنتی ویروس نمیتونم کمکی بکنم چون تجربش رو ندارم

کندی سرعتت رو با نصب ویندوز جدید تست کن
اگر سرعت بازم بعد از نصب ویندوز کم بود مربوط به هارده
اگر نبود اونوقت برو سراغ آنتی ویروس و کارای نرم افزاری
به نظرتون سیستمو ببرم خدمات کامپیوتری بگم از لحاظ سخت افزاری چکاپش کنه ؟
الان پینگمو هم چک کردم،بین 2000 تا سه هزار ( :| !!!!)متغیره !اقا داستان چیه که این همه لگ ودیلی تو بخش های مختلف سیستم من وجود داره و حتی به پینگ و اینترنت هم کشیده ! از ساده ترین مباحث نرم افزار تا بازی های انلاین و ...
دوستان نکته ای که الان کشف کردم این بود که پینگ دقیقا وابسته به سرعت سیستم شده!هروقت سیستم سریع فولدر ها رو باز میکنه پینگ میره رو 200 و 300 و هر وقت کند میشه میره رو 800-900-2000-3000 !!
به نظرتون این میتونه ناشی از مشکلات cpu یا مادر بورد باشه ؟ شرمنده من دقیقا هیچی از سخت افزار حالیم نیست

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سلام

امروز مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم فلذا مجبور شدم همه چی رو دوباره نصب کنم

اما KMplayer رو که نصب کردم همه فیلم هارو طبق رزولوشنشون باز میکنه، مثلا رزولوشنش کم باشه کوچیک باز میکنه یا بعضیارو کشیده و ... قبلا یادمه یه کاری میکردم تو تنظیمات که همه فایل هارو با یه سایز باز میکرد اما الان هرچی فکر میکنم نمیدونم چی بود

یه کمکی بکنید خیلی رو مخه :|

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
بچه ها کسی میدونه فایل اپدیت مودم BROADKAM WJ747 رو میشه از کجا گیر اورد؟
نه سایتی داره نه جایی دیدم تو گوگل.
اگه کسی میدونه بگه که کار چند نفر گیره این اپدیته.
متاسفانه نتونستم براتون پیدا کنم
برای اطمینان کلید ها رو از یه سایت دیگه دانلود کن (ترجیحا جدید باشه) ، آموزش اکتیو کردنش هم تو نت سرچ کنی برات میاره که مطمئن بشی همه کارها رو درست انجام میدی
موقع اکتیو کردن حتما اینترنت قطع باشه
الان پینگمو هم چک کردم،بین 2000 تا سه هزار ( :| !!!!)متغیره !اقا داستان چیه که این همه لگ ودیلی تو بخش های مختلف سیستم من وجود داره و حتی به پینگ و اینترنت هم کشیده ! از ساده ترین مباحث نرم افزار تا بازی های انلاین و ...
دوستان نکته ای که الان کشف کردم این بود که پینگ دقیقا وابسته به سرعت سیستم شده!هروقت سیستم سریع فولدر ها رو باز میکنه پینگ میره رو 200 و 300 و هر وقت کند میشه میره رو 800-900-2000-3000 !!
به نظرتون این میتونه ناشی از مشکلات cpu یا مادر بورد باشه ؟ شرمنده من دقیقا هیچی از سخت افزار حالیم نیست
اگر احتمال میدی مشکل از سخت افزار باشه، تو تاپیک مشکلات سخت افزار سوالت رو بپرس
تا راهنماییت کنن که مشکل از کدوم قطعه هست و چطور باید حلش کنی

خدمات کامپیوتری هم میتونی ببری سیستم رو چک کنه
ولی یه جای درست درمون ببر که بهش اعتماد داری
چون (هر چند کم ولی) هستن کسایی که روی سیستمی که یه نصب مجدد ویندوز یا ویروس کشی نیاز داره ، هزار جور عیب سخت افزاری میذارن!!
حتی پیش همونی که بهش اعتماد داری هم خواستی سیستم رو بذاری بمونه، هاردت رو باز کن (اگر فایل شخصی و خانوادگی داری/داشتی)

قبلش حتما یه ویندوز جدید نصب کن تا مطمئن بشی مشکل از ویندوزت نبوده
سلام

امروز مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم فلذا مجبور شدم همه چی رو دوباره نصب کنم

اما KMplayer رو که نصب کردم همه فیلم هارو طبق رزولوشنشون باز میکنه، مثلا رزولوشنش کم باشه کوچیک باز میکنه یا بعضیارو کشیده و ... قبلا یادمه یه کاری میکردم تو تنظیمات که همه فایل هارو با یه سایز باز میکرد اما الان هرچی فکر میکنم نمیدونم چی بود

یه کمکی بکنید خیلی رو مخه :|
تو تنظیمات
سمت چپ زیر General روی Playback کلیک کن
از پنجره سمت راست قسمت
... When Starting
میتونی انتخاب کنی برنامه در چه حالتی اجرا بشه.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
با

داخل tuneup واسه پینگ باید توربو مودو فعال کنی! پینگ منو از 300 رسوند به 160!!!

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
سلام
دوستان من یه مدتی بعضی از ایت های ایرانی رو نمی تونم وا کنم یا سایت دو وا میکنه موقع دانلود از سایت یا سرور رو پید نمیکنه یا مثلا باید 600 تا سرعت دانلود بده 50-60 تا میده
مثلا download.ir یا top2download
از چیزشکن هم استفاده نمیکنم
مرورگرم فایرفاکس
جان من هرکی راهی بلده بگه
راستی همون سایت ها رو با چیز شکن باز میکنه
بیشتر مشکلم دانلود هست

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
دوستان من یه مدتی بعضی از ایت های ایرانی رو نمی تونم وا کنم یا سایت دو وا میکنه موقع دانلود از سایت یا سرور رو پید نمیکنه یا مثلا باید 600 تا سرعت دانلود بده 50-60 تا میده
مثلا download.ir یا top2download
از چیزشکن هم استفاده نمیکنم
مرورگرم فایرفاکس
جان من هرکی راهی بلده بگه
راستی همون سایت ها رو با چیز شکن باز میکنه
بیشتر مشکلم دانلود هست

مال منم تا دیروز همینجوری بود! چن روز دیگه درس میشه!!(کلن استان ما تو مشکلات پیشروه و زودتر به مشکلات دست پیدا میکنه!!)

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
شرمنده من یادم رفت اینجا بیام
گفتم که اول ویندوز جدید رو نصب کن تا مطمئن بشی مشکل نرم افزاری نیست
ممکنه یک ایراد کوچیک توی ویندوز باعث کندی شده باشه
اگر بعد از اون هم باز مشکل داشتی میتونی سرعت رید و رایت هارد رو تست کنی
بقیه قطعات بعیده مشکلی داشته باشه و اونا خراب شدنشون رو اینطوری نشون نمیدن
خلاصه قبل از تعمیرگاه راه زیاده
من الان 8-10 ساله رنگ مغازه کامپیوتری ندیدم
سیستمم رو هم خودم با کمک بچه های اینجا و مشاوره با آقای فرشید انتخاب کردم و خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر