مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
تست کردم، نشد. شما خودت چک کن ببین میتونی اینو کرک کنی؟ 4 مگ بیشتر نیست.
دانلود و تست کردم. کرک شد ، اینم تصویر برنامه

ولی فکر کنم بدونم مشکل کجاست
تو توضیحات کرک فقط نوشته که محتویات کرک رو کپی کنید محل نصب برنامه. در صورتی که فایلی که کپی میکنید Patch هست !!
و باید به صورت Run As Administrator اجرا بشه و برنامه رو پچ کنید

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
آقا یه سوال! من امروز یه پروژه روی پاور پوینت دیدم ، بعد این نوشته هاش وقتی طرف میزد عکس بعدی ؛ میوفتادن پائین! رو همون عکس منظورم هست! :D منظورم به طور کلی انیمشین سازی ـش بود!:D حالا من پاورپورینتم مال 2007 هست :| یه چیزایی ازش حالیم هست اما نه زیاد! یه ذره باهاش ور رفتم اما همچین چیزی پیدا نکردم! مال ورژن ـش هست ؟ :-/

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان سلام
من یک فضای 25 گیگ unallocated داشتم تو هاردم که با partition magic اون رو create کردم
بعد از apply کردن ری استارت کرد و موقع بوت اپ داشت درایو رو میساخت
از شانس مزخرف من وسط کار برق رفت
وقتی برق اومد رفتم دیدم درایو که درست نشده هیچ
2 تا درایو اخری هام رو هم پوکونده
چون موقع Apply کردن یادم رفته بود تیک های مربوط به گرفتن فضای خالی از درایو های قبلی رو بردارم و موقع انتقال data این اتفاق افتاده بود
حالم بد جوری گرفتس چون کلی از با ارزشترین اطلاعاتم که نتیجه سالها جمع کردن بود کلی عکس شخصی و خانوادگی و کلی ویدیو و اهنگ و برنامه همش پرید ( نزدیک 5 گیگ که backup هم ندارم ازشون )

خود سیستم بعد از اومدن برق نزدیک به 10 دقیقه داشت با scan disk موقع بالا اومدن ویندوز اون درایو رو scan میکرد و یک عالمه cluster و data recovery انجام داد
مشکل اینه الان همه چیز سرجای خودش هست چیزی به صورت دیداری پاک نشده ولی خیلی هاش غیر قابل استفاده شدن
یعنی حجم رو اشغال کردن روش نگه میداری مینویسه مثلا 10 مگ مثل قبل یعنی انگار هیچ اتفاقی نیفتاده
ولی عکس ها باز نمیشن فقط thumbnail اشون رو نشون میده
اهنگ ها و ویدیو ها اجرا میشن مینویسه can not playback

با یکی دو تا نرم افزار قوی recovery هم تست کردم تونست یک مقداریش رو بر گردونه اما اصل و اکثریت اونهایی که جدید تر بودن و backup نداشتن corupted شدن رفت

دوستان هیچ راهی نیست این فایل ها رو برگردونم درستشون کنم؟
خیلی مهم هستن برام هر چی بیشتر میگردم فایل های بیشتری پیدا میکنم که corupted شدن

مثلا یک فولدر سریال 2 گیگ حجمش رو روی هارد نشون میده و گرفته و فایل ها هم داخلش هستن
ولی از 10 قسمت داخلش فقط 3 تاش playback میشن

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
دوستان سلام
من یک فضای 25 گیگ unallocated داشتم تو هاردم که با partition magic اون رو create کردم
بعد از apply کردن ری استارت کرد و موقع بوت اپ داشت درایو رو میساخت
از شانس مزخرف من وسط کار برق رفت
وقتی برق اومد رفتم دیدم درایو که درست نشده هیچ
2 تا درایو اخری هام رو هم پوکونده
چون موقع Apply کردن یادم رفته بود تیک های مربوط به گرفتن فضای خالی از درایو های قبلی رو بردارم و موقع انتقال data این اتفاق افتاده بود
حالم بد جوری گرفتس چون کلی از با ارزشترین اطلاعاتم که نتیجه سالها جمع کردن بود کلی عکس شخصی و خانوادگی و کلی ویدیو و اهنگ و برنامه همش پرید ( نزدیک 5 گیگ که backup هم ندارم ازشون )

خود سیستم بعد از اومدن برق نزدیک به 10 دقیقه داشت با scan disk موقع بالا اومدن ویندوز اون درایو رو scan میکرد و یک عالمه cluster و data recovery انجام داد
مشکل اینه الان همه چیز سرجای خودش هست چیزی به صورت دیداری پاک نشده ولی خیلی هاش غیر قابل استفاده شدن
یعنی حجم رو اشغال کردن روش نگه میداری مینویسه مثلا 10 مگ مثل قبل یعنی انگار هیچ اتفاقی نیفتاده
ولی عکس ها باز نمیشن فقط thumbnail اشون رو نشون میده
اهنگ ها و ویدیو ها اجرا میشن مینویسه can not playback

با یکی دو تا نرم افزار قوی recovery هم تست کردم تونست یک مقداریش رو بر گردونه اما اصل و اکثریت اونهایی که جدید تر بودن و backup نداشتن corupted شدن رفت

دوستان هیچ راهی نیست این فایل ها رو برگردونم درستشون کنم؟
خیلی مهم هستن برام هر چی بیشتر میگردم فایل های بیشتری پیدا میکنم که corupted شدن

مثلا یک فولدر سریال 2 گیگ حجمش رو روی هارد نشون میده و گرفته و فایل ها هم داخلش هستن
ولی از 10 قسمت داخلش فقط 3 تاش playback میشن

خب بدشانسی بالایی هست که وسط کار پارتیشن سازی برق بره و تازه اطلاعات و آدرس بسیاری از پارتیشنها ی دیگه هم از بین بره!
فکر نمی کنم بجز ریکاوری راه حل دیگه ای باشه، Scandisk رو هم که قبلا انجام دادی.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
خب بدشانسی بالایی هست که وسط کار پارتیشن سازی برق بره و تازه اطلاعات و آدرس بسیاری از پارتیشنها ی دیگه هم از بین بره!
فکر نمی کنم بجز ریکاوری راه حل دیگه ای باشه، Scandisk رو هم که قبلا انجام دادی.

فرشید جان نرم افزار های recovery فقط برای فایل هایی که پاک شدن استفاده میشه ؟ یا موردی مثل این که هستن ولی corupted شدن هم کاربرد داره

قویترین و بهترین نرم افزار کدوم هست از نظر شما ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
آقا یه سوال! من امروز یه پروژه روی پاور پوینت دیدم ، بعد این نوشته هاش وقتی طرف میزد عکس بعدی ؛ میوفتادن پائین! رو همون عکس منظورم هست! :D منظورم به طور کلی انیمشین سازی ـش بود!:D حالا من پاورپورینتم مال 2007 هست :| یه چیزایی ازش حالیم هست اما نه زیاد! یه ذره باهاش ور رفتم اما همچین چیزی پیدا نکردم! مال ورژن ـش هست ؟ :-/
فک کنم اکثر ورژن ها اینجور افکت ها رو داشته باشه . من با ورژن 2010 کار کردم داخل تب Animation و Transitions هستند. داخل 2007 هم همینطور باید باشه :
داخل Animations > Custum Animations
توضیح : Add Multiple Animation Effects to Slide Objects : Animation���Slides���Microsoft Office PowerPoint 2007 Tutorial

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام

من با نرم افزار Folder Marker آیکون رو انتخاب میکنم و تایید میکنم ولی تغییری در آیکون پوشه ایجاد نمیشه!! هرچه قدر هم که رفرش و ریستارت میکنم تغییری نمیکنه!!

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یه سوال دیگه.

من حدود 10 گیگ فضای استفاده نشده تو هاردم دارم و الان میخوام فضای یکی از Local Disk هارو افزایش بدم. چطور میشه اینکارو کرد؟؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
چطور می تونم فرمت هاردم رو از NTFS به FAT32 تغییر بدم؟ البته بدون پاک شدن اطلاعاتم/ چون کلی سریال روش دارم.
درود بفرمایید فقط جهت اطمینان بهتره بک آپ داشته باشید.
تبدیل فرمت fat32 به فرمت ntfs و برعکس در داس بدون پاک شدن اطلاعات .::. فناوری اطلاعات شوو (اخبار آی تی-اخبار موبایل- آموزش کامپیوتر -دانلود نرم اف�

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
از امروز موقعی که سایتی چیزی رو باز میکنم میره به یه آدرس دیگه و بعد از زدن skip میره به اون سایتی که میخاستم!! راهی واسه درس کردنش میدونین؟
اینم آدرس سایتی که میره: http://www.urlbeat.net
مرورگرمم فایرفاکسه!(26)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر