مشکلات نرم افزاری

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دوستان من یه مشکلی با لپتاپم دارم
وقتی فایل 1080P رو پلی میکنم درست نشون نمیده فیلم و هی ریپ میزنه و گیر میکنه و صدا از تصویر جلو میوفته . قبلا اینجوری نبود .
مشخصات دستگام هم اینه :
i7
6gb ram
6770 gddr5 1 gb
قیلا اینجوری نبود
راستی همون فیلما رو روی یه دستگاه دیگه که سیستمش این بود میزنم قشنگ اجرا میکنه
i3
3gb ddr3
gtx 520m
مشکل از کجاس؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
وقتی فایل 1080P رو پلی میکنم درست نشون نمیده فیلم و هی ریپ میزنه و گیر میکنه و صدا از تصویر جلو میوفته . قبلا اینجوری نبود .
مشخصات دستگام هم اینه :
i7
6gb ram
6770 gddr5 1 gb
قیلا اینجوری نبود
i3
3gb ddr3
gtx 520m
مشکل از کجاس؟؟؟؟
درود
از چه برنامه ای برای تماشای فیلم استفاده میکنید ؟!
اگر از برنامه KMPlayer
استفاده میکنید و بازم این مشکل رو دارید
بسته کدک زیر رو دانلود و نصب کنید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مشخصات دستگام هم اینه :
i7
6gb ram
6770 gddr5 1 gb
قیلا اینجوری نبود
i3
3gb ddr3
gtx 520m
مشکل از کجاس؟؟؟؟

شما با چندین پلیر تست کنین حتما درست میشه . این مشکلی نیست که درست نشه . نگرانم نباشین .

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
از KM استفاده میکنم اون کدک رو هم نصب داشتم رو سیستمم.
از Media Player و Media Player Classic و Jet هم که استفاده میکنم این مشکل رو دارم.:(
با تشکر از شما عزیزان

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
از KM استفاده میکنم اون کدک رو هم نصب داشتم رو سیستمم.
از Media Player و Media Player Classic و Jet هم که استفاده میکنم این مشکل رو دارم.:(
با تشکر از شما عزیزان
شما کدک CoreAVC رو نصب و کرک کنید و با برنامه Media Player Classic فایل ویدیویی خودتون رو اجرا کنید.
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اقا من هر کاری میکنم زیر نویس توی KM PLAYER نمیاد :D نه اینکه بیاد و فرمتش خچنگ غورباقه باشه کلا نمیاد :D
ساده ترین راه برای اینکه زیرنویس با فیلم اجرا بشه اینه که اسم فیلم و زیرنویس دقیقا یکی باشه
که همزمان با اجرای فیلم زیر نویس هم لود بشه

اگر هم اسمش رو نخواستید عوض کنید بعد از اجرای فیلم میتونید زیر نویس رو روی KMP بکشید و رها کنید یا با راست کلیک روی فیلم زیرنویس رو فراخوانی کنید
(کلید های ترکیبی Alt+O رو بزنید و آدرس فایل زیرنویس رو به برنامه بدید)

اگر زیرنویس لود شد اما نشون داده نشد از کلید های ترکیبی Alt+X استفاده کنید تا زیرنویس نمایش داده بشه

اگر همه این کار ها رو کردید و زیرنویس نشون داده نشد ، فایل زیرنویس رو با برنامه Notepad باز کنید تا مطمئن بشید زیر نویس مشکل نداشته باشه.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
شما کدک CoreAVC رو نصب و کرک کنید و با برنامه Media Player Classic فایل ویدیویی خودتون رو اجرا کنید.
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

شاید باورت نشه ولی بازم درست نشد!!:d
بهتر شد و خیلی کمتر گیر میکنه ولی بازم گیر میکنه مثلا تصویر برای 2 ثانیه پاز میشه ولی صدا داره میره بعد از 2 ثانیه تصویر یه دفعه تند میشه و میره به صدا میرسه بعدش برای یه 4 5 ثانیه درسته بعد دوباره روز از نو روزی ار نو.=))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
یه سوال خیلی خیلی مهم.
این idm چه مرگشه وقتی که نسخه های جدید رو نصب میکنم هنگام اجرا cpu رو میچسبونه 100.ولی وقتی نسخه های 6.11 به پایین نصب میکنم درست میشه.همه کرکها و نسخه ها رو هم امتحان کردم

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام
آقا یه مشکلی برای سیستم پسرخالم بوجود اومده اینکه ویندوزش بالا نمیاد و روی لوگوی اول ویندوز میمونده با فرمت کردن و عوض کردن ویندوز درست نشد.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان!!! من تمام فیلم هامو دانلود می کنم یعد می خوام یه سریشو DVD کنم که روی دی وی دی پلیر ها پلی شن!!! فرکتشون mkv هستش، اگه به صورت data هم رایت کنم اصلا پلیر نمی شناسه!!!! میشه راهنمایی کینن چیکار کنم درست شه

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام
آقا یه مشکلی برای سیستم پسرخالم بوجود اومده اینکه ویندوزش بالا نمیاد و روی لوگوی اول ویندوز میمونده با فرمت کردن و عوض کردن ویندوز درست نشد.
به احتماله خیلی زیاد مشکل از cpu هستش منم همچین مشکلی داشتم!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام
من وقتی که NOD 32 ورژن 5 رو نصب میکنم اینجوری میشه!!!

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام دوستان!!! من تمام فیلم هامو دانلود می کنم یعد می خوام یه سریشو DVD کنم که روی دی وی دی پلیر ها پلی شن!!! فرکتشون mkv هستش، اگه به صورت data هم رایت کنم اصلا پلیر نمی شناسه!!!! میشه راهنمایی کینن چیکار کنم درست شه

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

به احتماله خیلی زیاد مشکل از cpu هستش منم همچین مشکلی داشتم!
یعنی cpu باید عوض بشه؟!!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه سوال خیلی خیلی مهم.
این idm چه مرگشه وقتی که نسخه های جدید رو نصب میکنم هنگام اجرا cpu رو میچسبونه 100.ولی وقتی نسخه های 6.11 به پایین نصب میکنم درست میشه.همه کرکها و نسخه ها رو هم امتحان کردم
شما نسخه ای رو که الان رو سیستم دارید به طور کامل حذف کنید
سیستم رو دوباره راه اندازی کنید
این نسخه رو که براتون میذارم دانلود و نصب کنید و طبق آموزشی که تو خود لینک هست برنامه رو کرک کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
سلام
اگر با تعویض ویندوز هم مشکلتون حل نشده به احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه.
تو بخش مشکلات سخت افزاری بپرسید. دوستان بهتر میتونند راهنمایی کنند

پ.ن : طبق گفته یکی از سایت ها ممکنه مشکل از کرکی که استفاده میکنید هم باشه
لینک زیر رو نگاه کنید و راه حلی رو که گفته امتحان کنید.
شما باید قبل از رایت فرمت ویدیو هاتون رو عوض کنید و به فرمتی تبدیل کنید که توسط پلیر قابل اجرا بشاه
اگر پلیر فرمت MKV رو پشتیبانی نکنه ، رایت کردن اونها بصورت Data فایده ای نداره
برای تبدیل فیلم ها به فرمت های رایج پلیر ها (مثل AVI) هم میتونید از برنامه های تبدیل ویدیو استفاده کنید

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام دوستان
این claro search به فایرفاکسمون حمله کرده درستم نمیشه
کسی میدونه چجوری درستش کنم؟
تو Add-on ها نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟