مشکلات نرم افزاری

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان درود بر شما :d

اقا من يه سوال دارم !
يه فايل ديتاي يك پارچه هست كه ميخوايم براي يك نفر بفرستيم اما حجم اش زياده ( از يه DVD 9 بيشتر ميشه :| )
امكان اينكه هارد يا فلش حافظه بالا هم فرستاده بشه تا بريزن روش هم نيست

حالا برنامه اي چيزي روشي هست كه بشه اون فايل رو روي چند تا DVD بزنيم و بعد براي اون شخص بفرستيم تا وقتي رسيد به دستش دوباره فايلهارو به هم بچسبونه و حل كنه موضوع رو ؟
( يه بار فكر كنم ديدم با WINRAR اينكار كرده بودن اما روشش رو نميدونم و هم اينكه ميترسم خراب بشه :|)

باو اینم ترس داره:d رو فایل کلیک راست کن اَد تد آرشیو بعد مراحل زیر:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سلام به همه .

من نمیدونم چرا چند روزه مودمم هی چراق خطش چشمک زن میشه و تایم اوت میده :| ! وسط بازی آنلاین ییهو از سرور میپره بیرون میگه Server Time out :| !

دلم میخواد بزنم تو سرم :| !

ممنون میشم راهنمایی کنین مشکلمو حل کنم :| .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به همه .

من نمیدونم چرا چند روزه مودمم هی چراق خطش چشمک زن میشه و تایم اوت میده :| ! وسط بازی آنلاین ییهو از سرور میپره بیرون میگه Server Time out :| !

دلم میخواد بزنم تو سرم :| !

ممنون میشم راهنمایی کنین مشکلمو حل کنم :| .
سلام جیگر:d
اولین کاری که باید بکنی اینه که بزنی تو سرت:d
مودم رو ریست کردی؟ مودمت چیه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
درود دوستان
چند وقتی هست که اساسا با مرورگرهای اینترنت مشکل دارم.
من از اینترنت ۴ مگ استفاده میکنم و سرعت دانلودمم بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ هست.
ولی این سرعت رو فقط IDM بهم میده و متاسفانه وقتی با دانلودر خود مرورگرها مثل کروم و سافاری و فایرفاکس استفاده میکنم سرعت دانلود به شکل وحشتناکی خرابه!!!

این حالا مهم نیست.
بدبختانه من بزرگترین مشکلم دیدن ویدئو هستش.
چه لایو و چه یــــــوتـــــیوب !!!
یعنی در حد دیال آپ عمل میکنه.

میخواستم بدونم راه حلی داره این مشکل ؟‌

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان درود بر شما :d

اقا من يه سوال دارم !
يه فايل ديتاي يك پارچه هست كه ميخوايم براي يك نفر بفرستيم اما حجم اش زياده ( از يه DVD 9 بيشتر ميشه :| )
امكان اينكه هارد يا فلش حافظه بالا هم فرستاده بشه تا بريزن روش هم نيست

حالا برنامه اي چيزي روشي هست كه بشه اون فايل رو روي چند تا DVD بزنيم و بعد براي اون شخص بفرستيم تا وقتي رسيد به دستش دوباره فايلهارو به هم بچسبونه و حل كنه موضوع رو ؟
( يه بار فكر كنم ديدم با WINRAR اينكار كرده بودن اما روشش رو نميدونم و هم اينكه ميترسم خراب بشه :|)

دوست عزیز شما اول وینرار رو نصب کنین بعد اینکه نصب کردین این کارایی که میگمو انجام بدین .

اول من روش یه راست کلیک میکنم حجمش فرقی نمیکنه 100 گیگ باشه چه 967 مگ باشه میشه انجامش داد

اون فایلو عین من کپی کن تو هارد pc بعد که کپی کردین روش راست کلیک کنین و اد تو ارچیو بزنین . عین زیر .

بعد اینکه زدین این صفحه زیر میاد . اون مستطیل اولی بست یعنی اینکه خوب فشردش کنه و مستطیل زیری همون چیزیه که شما میخایین . اسمشونو نگاه کنین زده اسپلیت تو ولوم سایز . یعنی یه فایل هر چند گیگی هم باشه هر چقد بخای تیکه تیکش میکنه و قابل رایت میشه . الان من مثلا این فایل 967 مگیو میگم تیکه تیکه کنه به 100 مگ یهنی 9 تا فیل 100 مگی درست میکنه یه فایل 67 مگی به همین اسونی .

حالا شما میگین حجم فایلتون زیاد میتونین خودتون دستی وارد کنین یا تبدیلش کنین به 4 گیگ یا 5 گیگ موجوده همونجا تو عکسام مشخصه دیگه .

مثلا شما راحت میتونین 2 تا dvd رایتش کنین و وقتی برا دوستتون میفرستین جفتشو بریزه تو کامپیوترش بعد اکسترکت کنه باز میچسبن بهم عیل روز اول میشن .

باز سوالی داشتین من در خدمتم موفق باشین .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود دوستان
چند وقتی هست که اساسا با مرورگرهای اینترنت مشکل دارم.
من از اینترنت ۴ مگ استفاده میکنم و سرعت دانلودمم بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ هست.
ولی این سرعت رو فقط IDM بهم میده و متاسفانه وقتی با دانلودر خود مرورگرها مثل کروم و سافاری و فایرفاکس استفاده میکنم سرعت دانلود به شکل وحشتناکی خرابه!!!

این حالا مهم نیست.
بدبختانه من بزرگترین مشکلم دیدن ویدئو هستش.
چه لایو و چه یــــــوتـــــیوب !!!
یعنی در حد دیال آپ عمل میکنه.

میخواستم بدونم راه حلی داره این مشکل ؟‌
سرعت دانلود که طبیعیه با مرورگرها پایین هستش؛
اما در مورد فیلم دیدن:
اون هم باز طبیعیه:d
FlashPlayer رو آپدیت کن شاید فرجی بشه!:d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سرعت دانلود که طبیعیه با مرورگرها پایین هستش؛
اما در مورد فیلم دیدن:
اون هم باز طبیعیه:d
FlashPlayer رو آپدیت کن شاید فرجی بشه!:d

آخه اختلاف در این حد ؟
سرعت از ۷۰۰ باید بیاد رو ۲۰ تا ۳۰ ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آخه اختلاف در این حد ؟
سرعت از ۷۰۰ باید بیاد رو ۲۰ تا ۳۰ ؟

خوب محمد جان مشکل شما زیادم مهم حاد نیست . شما میتونین راحت با دانلود منیجر دانلود کنین اینکه مشکلی نداره ولی فیلم دیدن کلا کشور ما انلاین دیدن مشکل داره خوب .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان یکی دو روزه این یاهو مسنجر ما اصلا Sign In نمی کنه. تو خود یاهو میرم مشکلی نیست اما نمی دونم چرا این مسنجر داره بازی در میاره! :D ارور میده موقع ی Sign In کردن! :D Help Me! :D

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
این کارت حافظه موبایلم رو که میزنم به کامپیوتر باز نیمکنه
وقتی format میکنم هم مینویسه the disc in drive j cannot be formatted
چی کار باید بکنم ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این کارت حافظه موبایلم رو که میزنم به کامپیوتر باز نیمکنه
وقتی format میکنم هم مینویسه the disc in drive j cannot be formatted
چی کار باید بکنم ؟
نرم افزار Panasonic SD Formatter رو از سایت زیر بگیر و با اون سعی کن فرمت کنی, اگه نشد دیگه من راهی بلد نیستم:
https://www.sdcard.org/downloads/formatter_3/eula_windows/

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام .. دوستان من بعضی چیز ها رو که نصب میکنم وقتی میخوام اجراشون کنم میگه فلان dll is missing .. مشکل از چیه؟چیکار کنم حل شه؟
مثلا الان میگه The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر