مشکلات نرم افزاری

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خوب تحریم قبلاً هم بوده و avast بدون پروکســــی بهم آپدیت نمیداد.
من با پروکســـی برای گرفتن آپدیت اقدام کردم!

دوست عزیز همه اینارو میشه یجوری دور زد ولی ایا می ارضه از نظر خودتون خوب انجام بدین اگه نه بیخیالش بشین .

علی.اساسین

کاربر سایت
Jun 15, 2012
15
نام
Ali
سلام من وسط هر بازی یه دفعه صدای کامپیوترم قطع میشه هر کاری می کنم دیگه وصل نمیشه باید کامپیوترمو ریاستارت کنم تا صدا بیاد مشکلمو چطوری حل کنم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من وسط هر بازی یه دفعه صدای کامپیوترم قطع میشه هر کاری می کنم دیگه وصل نمیشه باید کامپیوترمو ریاستارت کنم تا صدا بیاد مشکلمو چطوری حل کنم؟

دوست عزیز شما کل نرم افزارای کمکی کنار بازیو نصب میکنین . کارت گرافیکتونو اپدیت کردین . اینارو چک کنین بعد . موفق باشین .

---------- نوشته در 11:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 PM ارسال شده بود ----------

KMplayer
من چند وقته که احساس میکنم صدا و تصویر با هم هماهنگ نیستن .

اینو نصب کنین من ازین استفاده میکنم کاملا درست هستش .

لینک

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
نشد، خودم باید بیام علی :D

یه اتفاق نه چندان نادر که حتی توی فروم مایکروسافت هم بحثش بود

راه حل دقیقی نداره
یکی با درایور قدیمی که نصب میکنه درست میشه
یکی آنتی ویروسشو پاک کرده و درست شده
یکی دیگه با پاورشل ویندوز این خطوط زیری رو Short-cut توی دسکتاپ گذاشته و اجرا کرده و درست شده
%SystemRoot%\system32\WindowsPowerShell\v1.0\powershell.exe -Command "Restart-Service AudioSrv"
اما تا حد زیادی مشخص کردن کاربرا که وقتی Quick Time و ITunes رو پاک می کنن، سیستم به حالت عادی برمیگرده

لینک فروم مایکروسافت

علی.اساسین

کاربر سایت
Jun 15, 2012
15
نام
Ali
نشد، خودم باید بیام علی :D

یه اتفاق نه چندان نادر که حتی توی فروم مایکروسافت هم بحثش بود

راه حل دقیقی نداره
یکی با درایور قدیمی که نصب میکنه درست میشه
یکی آنتی ویروسشو پاک کرده و درست شده
یکی دیگه با پاورشل ویندوز این خطوط زیری رو Short-cut توی دسکتاپ گذاشته و اجرا کرده و درست شده

اما تا حد زیادی مشخص کردن کاربرا که وقتی Quick Time و ITunes رو پاک می کنن، سیستم به حالت عادی برمیگرده

لینک فروم مایکروسافت
هر کاری گفتی کردم هیچ فایده نداشت یعنی انقدر سخته؟

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
خب حتما سخته که هیچ متخصص مایکروسافتی تاحالا بهش جواب نداده...
بهتره قید راه حل رو بزنی
البته میتونی ویندوز رو از اول نصب کنی و تک تک برنامه هارو جدا جدا نصب کنی و چندین ساعت آزمایش کنی ببینی مشکل از کدومشونه و دیگه اونو نصب نکنی!

بیش از چندین میلیارد خط این برنامه ها روی هم میشن، انتظار جواب این تداخل رو نداشته باش
چون روی سیستم های مختلف با سخت افزار های خیلی مختلف این مشکل پیش اومده

علی.اساسین

کاربر سایت
Jun 15, 2012
15
نام
Ali
خب حتما سخته که هیچ متخصص مایکروسافتی تاحالا بهش جواب نداده...
بهتره قید راه حل رو بزنی
البته میتونی ویندوز رو از اول نصب کنی و تک تک برنامه هارو جدا جدا نصب کنی و چندین ساعت آزمایش کنی ببینی مشکل از کدومشونه و دیگه اونو نصب نکنی!

بیش از چندین میلیارد خط این برنامه ها روی هم میشن، انتظار جواب این تداخل رو نداشته باش
چون روی سیستم های مختلف با سخت افزار های خیلی مختلف این مشکل پیش اومده

من همین کارو قبل از اینکه بگی کردم من ویندوز نصب کردم بعد اساسینو بعدش دیدم بازم اونجوری هیچ برنامه ای هم نصب نکرده بودم گفتم حتما مشکل از اساسین باشه دوباره ویندوز نصب کردم بعد کال آف دیوتی رو گذاشتم دیدم اینم اینجوری میشه:-s
یکی یه راه حل بگه.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام دوستان من دو تا مشکل برام پیش اومده بی زحمت کمکم کنید
1-your computer does not have graphic Accelerator یه بازی نصب کردم موقعی که میارمش این خطا رو میده
2-آنتی ویروس nod 32 ورژن 4 رو نصب کردم و آپدیتش هم کردم تا الان ایکونش سبز بود ولی الان نارنجیه میشه بگید مشکل چیه؟ و چجوری دوباره سبزش کنم؟

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام دوستان من دو تا مشکل برام پیش اومده بی زحمت کمکم کنید
1-your computer does not have graphic Accelerator یه بازی نصب کردم موقعی که میارمش این خطا رو میده
2-آنتی ویروس nod 32 ورژن 4 رو نصب کردم و آپدیتش هم کردم تا الان ایکونش سبز بود ولی الان نارنجیه میشه بگید مشکل چیه؟ و چجوری دوباره سبزش کنم؟
1-به احتمال زیاد بازی قدیمی هست یا با اون کارت گرافیک همخونی نداره و شناساییش نمیکنه (البته اگه قبلا درایور کارت گرافیکت رو نصب کرده باشی)
2-به خاطر آپدیت های ویندوز هست اگه آپدیت میشه هنوز
نود ندارم رو سیستمم اما یکجا توی تنظیماتش هست که تیکشو باید برداری تا دیگه هشدار نده

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

من جواب بقيه دوستان رو خوندم . اما فكر كنم مشكل شما ويروس باشه ( اگر قبلا سيستم شما اينطوري نبود ، احتمالا ويروسه )
در جواب دوم بايد بگم كه بهتره به اسلات كارت سوتي نگاه كني و شايد مشكل از اسلات باشه .
سوم اينكه درايور اخر كارت صوتي خودت رو نصب كن .
4 ام اينكه شايد اصلا مشكل از اين ها نيست و مشكل فقط و فقط از بلند گو و ساب شماست كه اتصالي داره ( و با فكانس هاي خاصي از صدا ) قطع ميشه و واكنش منفي از خودش نشون ميده .
5 ام همون چيزي كه دوستان گفتن . شايد نرم افزاري رو نصب كردي كه باعث اين اختلال شده .

به هر حال مراحل بالارو چك كن تا مشكلت حل بشه .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من الان net framework 4 رو نصب کردم.یه برنامه نیاز به 3.5 داره و موقع باز کردنش ارور میده و باز نمیشه.باید حتما 3.5 رو نصب کنم؟آخه لامصب 231 مگابایته.راه دیگه ای نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر