مشکلات نرم افزاری

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
آقا من manhunt 2 رو دانلود کردم و نصبیدم و اجرا کردم ولی بعد از مدتی دیدم وقتی وارد بازی میشم میپره بیرون، بدتر از این بعد از نصب این بازی دو مشکل خیلی بزرگ برام بوجود اومده، یکی اینکه دسترسیم به task manager قطع شده و میگه از طرف مدیر اجازه دسترسی بهشو ندارم و مشکل بعدی قطع دسترسیم به رجیستریه و همین ارورو میده!!!؟؟؟ از ویندوز XPSP3 استفاده میکنم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون صفحه ابی کلا وقتی میاد میتونه مشکل از چند تا چیز باشه.
ویندوز سون که رو خودش داشته رو نصب کردی؟ با خودش cd ویندوز داشت ؟ اگر داشت برا خودشو نصب کن. یا اگر از این جدیدا بود رو خودش معمولا یه قسمت داره که ویندوز رو میتونی به تنظیمات اورجینال کارخونه برگردونی اگر دی وی دی بکاپ نداری یا اگر دی وی دی بکاپ داری هم می تونی مثل اولین زمانی که بکاپ گرفتی برگردونی . (معمولا 2 تا دی وی دی بکاپ میگیرن همون اول که لپتاپ رو میگیرن.)
این بهترین راه به نظرم برای نصب ویندوز رو لپتاپ .
شاید مشکل از درایور هات باشه که ویندوز خوب نشناخته. درایور کارت گرافیک رو نصب کن. شاید برا اون باشه.

ممنون دوسته من از جوابت
ولی متاسفانه دی وی دی هاش را کم کرده و سون هم از روی برنامه های گینگ 2010 نصب کردم و بعدش اکتویش کردم
و من دمه دقیقه ابدیت که برایش میاد سریعا ابدیت میکنم و کارت گرافیگ . صداش هم نصبه مشکلی نداره
نمیدونم چه مرگش میشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام.
من چند وقت پیش یدونه WD My Passport EE 1 T گرفتم الان چند ماه میشه که دارم ازش استفاده میکنم. امروز عجله داشتم اشتباهی دیسکانکتش کردم الان هر چه قدر کانکتش میکنم اینو نشون میده:

23431901944970919025.jpg

یعنی کلا توی My Computer نشون نمیده. مشکل از چیه؟
اینو نمیدونستم تو بخش سخت افزار مطرح کنم یا نرم ازار چون به هر دوتاشون یجورایی مربوطه. :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.
من چند وقت پیش یدونه WD My Passport EE 1 T گرفتم الان چند ماه میشه که دارم ازش استفاده میکنم. امروز عجله داشتم اشتباهی دیسکانکتش کردم الان هر چه قدر کانکتش میکنم اینو نشون میده:

23431901944970919025.jpg

یعنی کلا توی My Computer نشون نمیده. مشکل از چیه؟
اینو نمیدونستم تو بخش سخت افزار مطرح کنم یا نرم ازار چون به هر دوتاشون یجورایی مربوطه. :d

اتفاقا برای منم همین مشکل را به موجود امد ولی نمیدونم چیکار کردم که خود به خود درست فکر نکنم ربطی داشته باشه به این کارم من اولش فکر کردم هاردم خراب شده و بعدش هارد را امتحان کرد سر یه لب تاب دیگه که کار کرد و گفتم حتما usb یم خراب شده که اونم این لب تاب 3 تا داره بعد که گذاشتم یکمی زمان برد تا هاردم را بشناسه بعدش راحت شناخت فقط من جایش را عوض کردم و بعد درست شد

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
دوستان فایلهایی رو که پسوند asf دارن رو با چه برنامه ای باید باز کنم؟
من یه نوع فایل asf میشناسم که صوتی بود حالا نمیدونم اونو میگی یا نوع دیگه ای هم داره. ولی من اونو با total video converter میتونستم بازش کنم.

• Like
Reactions: Lord Stark

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.دوستان چطور میشه یه برنامه 32 بیت رو روی ویندوز 64 بیت اجرا کرد؟!ممنون

والا من نمیدونم برنامه چی هست.این shepard بهم داده :D EXE هم هست.
بیشتر برنامه های 32 بیت روی ویندوز 64 بیت نصب و بدون مشکل اجرا میشه (غیر از یک سری برنامه های خاص یا درایور هایی که شما باید حتما نسخه 64 بیتش رو تهیه کنید)
اما اگر برنامه شما نسخه 64 بیت نداره و مجبور به استفاده از اون هم هستید
میتونید از Virtual PC استفاده کنید (نسخه 64 بیت رو دانلود کنید)
Microsoft Virtual PC

راهنمای نصب و استفاده این برنامه رو هم میتونید از لینک زیر دریافت کنید
آموزش کامل نرم افزار Virtual PC

شاد باشید

• Like
Reactions: PAUSE

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
آقا من manhunt 2 رو دانلود کردم و نصبیدم و اجرا کردم ولی بعد از مدتی دیدم وقتی وارد بازی میشم میپره بیرون، بدتر از این بعد از نصب این بازی دو مشکل خیلی بزرگ برام بوجود اومده، یکی اینکه دسترسیم به task manager قطع شده و میگه از طرف مدیر اجازه دسترسی بهشو ندارم و مشکل بعدی قطع دسترسیم به رجیستریه و همین ارورو میده!!!؟؟؟ از ویندوز XPSP3 استفاده میکنم.
یه مشکل دارم یه هفتس علافشم)xیه هفتس مطرحش کردمه و منتظر جوابم)x

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه مشکل دارم یه هفتس علافشم)xیه هفتس مطرحش کردمه و منتظر جوابم)x

سیستم شما ویروسی شده دوست من
اگر سیستم شما با ویروس Kazme Gheyz آلوده شده باشه که کافیه به سایت زیر برید و آنتی ویروس و راهنمای استفاده از اون رو دریافت کنید
لینک

و اما در صورتی که مشکل سیستم شما ویروس دیگه ای بود
برای فعال کردن taskmanager و رجیستری ، این فایل رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید
دو تا فایلی که داخل پوشه هست اجرا کنید (بهتره که موقع اجرا ویندوز در حالت Safe Mode باشه)
از کسی که این فایل ها رو نوشته ، عذر میخوام که نام کاربریش خاطرم نیست
اگر پیدا کردم حتما قرار میدم
این کار موقتی هست و برای پاک شدن سیستم از ویروس ، باید با یک آنتی ویروس خوب و به روز سیستم رو اسکن کنید
من Kaspersky رو پیشنهاد میکنم (نسخه هایی که از روی CD و بصورت اتوران اجرا میشه)
البته قبلش بهتره اطلاعات مهم داخل درایو ویندوزتون رو داخل درایو دیگه کپی کنید، چون ممکنه بعد از ویروس کشی نیاز به نصب مجدد ویندوز داشته باشید
امیدوارم این راهنمایی به دردتون بخوره و مشکلتون حل بشه
شاد باشید

آخرین ویرایش:

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
سلام.من قبلا با استفاده از نرم افزار jetaudio زمانی که می خواستم مثلا یه آهنگی که داره از mediaplayer پخش میشه را record کنم می رفتم در قسمت recording نرم افزار jetaudio و در قسمت source گزینه هایی مانند line in و استریو میکس و میکروفون و چندتا گزینه دیگه بود.حالا چون پی سی ندارم و از طریق لپ تاپ می خوام عمل رکوردینگ را انجام بدم وقتی در قسمت source می خوام line in یا استریو میکس را انتخاب کنم این دو گزینه وجود نداره و بجاش سه تا گزینه دیگه هست:یکی میکروفن-دیگری دیجیتال اوت پوت و آخری اسپیکر/اچ پی هست.که روی هر کدوم از این سه گزینه که می زارم آهنگی که ضبط میشه هیچ کیفیتی نداره و من فکر می کنم چون line in در بین گزینه ها نیست به همین دلیل این مشکل بوجود میاد.آیا از ویندوز نیست این مشکل؟چون من قبلا با پی سی که کار می کردم ویندوزش ایکس پی بود ولی ویندوز فعلی(لپ تاپ)سون 64 بیتی هست.

در نهایت اگر ممکنه راهنمایی کنید که من چطوری این مشکل را باید حل کنم و گزینه line in را باید چطوری به گزینه ها اضافه کنم در jetaudio که بتونم مثل قبل آهنگ را با کیفیت خوب رکورد کنم.
من واقعا نیاز به حل این مشکل دارم.ممنون می شم کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر