مشکلات نرم افزاری

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا.

من سیستمم دو مانیتوره هست و یک مشکلی باهاش دارم.
هر نرم افزار یا بازی رو درون مانیتور شماره 1 اجرا میکنه ! میخوام یجوری به برنامه یا بازی بفهمونم که تو مانیتور شماره 2 اجرا شه ! راه حلی هست ؟

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
دوستان من idm v6.7 full دارم فقط خیلی کنده و فایل های بزرگ رو میزنم برای دانلود اصلا نمیاره و...
مشکل چجوری حل میشه؟
مشکل سرعت اینترنت شماست که پایینه و احتمالا ناشی از بدافزار ها یا برنامه های اضافی هست
شما سیستم رو با یک آنتی ویروس قدرتمند و آپدیت شده اسکن و پاک سازی کنین، ویندوز رو اگه اسیب دیده بود تعمیر کنین (تعویض برای شما فکر کنم راحتتر باشه) و برنامه رو دوباره از اول نصب کنین (برنامه ی قبلی رو کاملا پاک کنین)

سلام رفقا.

من سیستمم دو مانیتوره هست و یک مشکلی باهاش دارم.
هر نرم افزار یا بازی رو درون مانیتور شماره 1 اجرا میکنه ! میخوام یجوری به برنامه یا بازی بفهمونم که تو مانیتور شماره 2 اجرا شه ! راه حلی هست ؟
به صورت هوشمند که خودش بفهمه یک برنامه بود، اما اسمش یادم نیست سرچ کنم :(
اما به صورت دستی به این مسیر در وندوز7 برین
Control Panel\All Control Panel Items\Display\Screen Resolution

اونجا از Display مونیتور پیشفرضتون رو انتخاب کنین

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
میخواستم تو word 2010 صفحاتی که تایپ کردم از صفحه 7 به بعد شماره گزاری کنم
یعنی 7 صفحه اول که عنوان و این چیزاست شماره نخوره و از صفحه هفتم به بعد از یک شروع بشه و ...
چطوری اینکارو بکنم؟
یک آموزش پیدا کردم ،لینک صفحه ش رو میذارم
امیدوارم کمکت کنه

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
تو درایو C چیزی نریختم جز ویندوز اما زده فوله...رفتم چک کردم یه فایله تو فولدر یوزر به اسمه AppData که 40 گیگه.چه کنم با این؟پاکش کنم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
تو درایو C چیزی نریختم جز ویندوز اما زده فوله...رفتم چک کردم یه فایله تو فولدر یوزر به اسمه AppData که 40 گیگه.چه کنم با این؟پاکش کنم؟
نه دوست من
اگر محتویات ویندوز رو بصورت دستی پاک کنید ممکنه دچار مشکل بشید
اگر فکر میکنید فایل های موقت یا برنامه های اضافی باعث پر شدن درایو ویندوزتون شده ،بهترین کار استفاده از برنامه هاییست مثل TuneUp Utilities
با این برنامه میتونید فایل های موقت رو پاک کنید یا برنامه ها و امکانات اضافی ویندوز رو غیر فعال کنید
شاد باشید

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اقا من photoshop cs5 رو نصب کردم وقتی بالا میاد اینجوری
o9jscj6xs4u0gt76s6.png

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
دوستان این Kaspersky Anti Virus 2012 همش V*N من رو بلاک میکنه هر کاری هم میکنم ول کن نیست حتی Disable ـش هم میکنم درست نمیشه فقط وقتی Uninstall ـش میکنم به V*N وصل میشه ... کسی میدونه چطوری باید درستش کرد ؟

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
ببخشید من تو photoshop CS5 me یه مشکلی دارم.
واسه نوشتنه کلمه های فارسی حروف رو جدا جدا می نویسه... یکی کمک کنه ممنون میشم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ببخشید من تو photoshop CS5 me یه مشکلی دارم.
واسه نوشتنه کلمه های فارسی حروف رو جدا جدا می نویسه... یکی کمک کنه ممنون میشم

برو تو قسمت Window برنامه یه لیست برات ظاهر میشه Character رو روشن کن یا ...
برو تو تب Paragraph برنامه و ببین دو گزینه Middle Eastern every-line Compoer و Right to Left فعال هست یا نه ؛ نیست تیکشون رو بزن درست میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
با سلام
یه چند ماهیه یه مشکل اساسی برام پیش اومده و اونم اینکه بیشتر برنامه هام اجرا نمیشن و وقتی میخام اجرا کنم و یا نصب کنم این پیغام میاد
47803062340339619143.jpg

5-6 تا هم ویندوز عوض کردم(وین 7)هاردو فرمت کردم برنامه رو دوباره از یه جا دیگه دان کردم ولی بازم نتیجه ای نگرفتم.دیگه چیزی به فکرم نمیرسه الا اینکه مشکل سخت افزاری دارم

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
*** با چه نرم افزاری میتونم از dextopم عکس بگیرم؟

وقتی میخوام یاهو باز کنم این ارور رو میده

the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect.please see the application event log or use the command-lie sxstrace.exe tool for more detail

***یه سوال دیگه زیر نویس فارسی که برای kmp میزارم .با حروف نا معلوم عجیب غریب نشون میده. چطور درستش کنم؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با چه برنامه ای از dextop سیستمم عکس بگیرم؟
اگر ویندوزت سون هست که از برنامه SnippingTool خود ویندوز ، اگر هم xp که میتونی از برنامه های زیر استفاده کنی

البته ساده ترین راه، استفاده از کلید(Print Screen (Prt SC کیبورد و کپی عکس گرفته شده در یک نرم افزار گرافیکی مثل فتوشاپ هست

با سلام
یه چند ماهیه یه مشکل اساسی برام پیش اومده و اونم اینکه بیشتر برنامه هام اجرا نمیشن و وقتی میخام اجرا کنم و یا نصب کنم این پیغام میاد
47803062340339619143.jpg

5-6 تا هم ویندوز عوض کردم(وین 7)هاردو فرمت کردم برنامه رو دوباره از یه جا دیگه دان کردم ولی بازم نتیجه ای نگرفتم.دیگه چیزی به فکرم نمیرسه الا اینکه مشکل سخت افزاری دارم
این ارور ممکنه به این خاطر باشه که ویندوزتون با برنامه ها سازگاری نداره . مثلا ویندوز 64 بیت نصب میکنید و برنامتون 32 بیت هست و روی ویندوز 64 بیت کار نمیکنه
بعضی از برنامه ها برای اجرا به ورژن خاصی از Dot NET Framework نیاز دارند ، از نصب اون هم مطمئن بشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر