مشکلات نرم افزاری

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
فکر کنم Read me بالایی تفاوت داره با پایینی (لاگ خود نصب مهمه نه راهنمایی مایکروسافت)
در هر حال لینکی که kolange_edalat جان دادن برای ویندوز XP کامله، یکی یکی امتحانش کن (از پاک کردن Temp ها تا تایید نصب و...)

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
مشکل حل شد و بالاخره نصب شد، در واقع مشکل خاصی نبود فقط اون ورژنی که من گرفته بودم 130mb حجمش بود و کماکان همون اروری میداد که عکسشو گذاشتم ولی از همون لینکی که فرهادجان دادن لینک پیشنهادی دیگه ای برا دانلود M .NET FW 4.0 از سایت مایکروسافت گذاشته بود که حجمش 48mbه و اونو دانلود کردم و مثل آب خوردن نصب شد :">

=================================

ویرایش:

یه مشکل جدید: حالا میخوام برنامه XNA Framework Redistributable 4.0 رو نصب کنم ولی رو همین جایی که عکس گرفتمه میمونه و الان یه ساعته که مونده سر همین چک کردنش!؟
از XPSP3 استفاده میکنم و الان درایو ویندوز فقط 3.68 gb فضای خالی داره

ویرایش 2:

حل شد. کمی فضای درایو ویندوزو خالی کردم و نصب شد.

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من یه فایل دانلود کردم که نمیدونم با چه پلیری باید پخشش کنم

True.Blood.S04E03.720p.X264-DIMENSION.mkv.007

فایله اینجوری ذخیره شده mkv هست و حجم 200 مگ داره.اون 007 اخرش رو که برمیدارم تبدیل به mlvهای معمولی خودمون میشه ولی بازم kmplayer نمیخونش. تبدیل هم نمیشه.چکارش باید کرد؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من یه فایل دانلود کردم که نمیدونم با چه پلیری باید پخشش کنم

True.Blood.S04E03.720p.X264-DIMENSION.mkv.007

فایله اینجوری ذخیره شده mkv هست و حجم 200 مگ داره.اون 007 اخرش رو که برمیدارم تبدیل به mlvهای معمولی خودمون میشه ولی بازم kmplayer نمیخونش. تبدیل هم نمیشه.چکارش باید کرد؟

این فایلی که گرفتین احتمالا بخش 7 از یه فایل ویدئویی هست. یعنی 6 تا پارت دیگه هم داره ،حالا از 7 تا هم شاید بیشتر باشه.فایل ها 001 و 002 و ... اینا رو همرو میذارین کنار هم بعد با برنامه Hjsplite پارت اولی رو بهش میدین ، خودش یه فایل کلی آخرش میده که فرمت
mkv رو باید اخرش که سیو کرد تو Rename بهش اضافه کنین.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من یه مشکلی دارم من یه لب تاب dell خوب این لب تاب دیگه هر چی usb بهش وصل میکنم نمیشناسه
قبلا که ویندوزش xp بود میشناخت بعد که خودم ویندوزش را عوض کردم و ویندوز خوشو گذاشتم یعنی ویندوز اصل خودش ویندوز ویستا بعد ابدیت کردم وغیره و بعد امدم هارد را که بهش وصل کنم دیگه هیچ هاردی نمیشناسه گفتم باشه من هارد را روی چند دستگاهه دیگه هم وصل کردم وشناخت و حتی به لب تاب هم برایش یه موس گرفتم و موس را که وصل میکنم توی تمامی usb ها موس را راحت میشناسه ولی هیچ هاردی را نمیشناسه البته بگم که وقتی که هارد را وصل میکنم چراغ هارد روشن و فقط ایکونش را نشون نمیده که من برم توی هارد:(
به نظرتون باید چیکار کنم
البته احساس میکنم خودم دستکاریش کردم و نمیدونم چه کارش کردم که دیگه نمیشناسه:p

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Witch_King

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
کمک

من دیگه برنامه Bluetooth suite م که مال بلوتوث مادربوردم هست کار نمیکنه که بتونم باهاش فایل ارسال کنم یا خاموش روشنش کنم
نمیدونم چرا ولی فکر کنم به یکی از این دو دلیل باشه ( شاید هم نباشه ، واسه این میگم چون قبلش درست بود ) :
از وقتی درایور کنترلر ps3 رو رییخنم ( motioninjoy ) _ که باز بعدش پاکش کردم ولی درست نشد
از وقتی startup ویندوز رو از طریق برنامه TuneUP Utilities برنامه های بی موردم رو غیر فعال کردم _ که باز همه رو عین اولش کردم درست نشد

حتی برنامه Bluetooth suite رو هم دوباره پاک کردم و دوباره ریختم ولی باز هم درست نشد

لطفاً کمک کنید

ممنون

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام.
وقتی گدجت های ویندوزم بالا میاد:
[
ارور بالا نمایان میشه،میشه راهنمایی کنید؟

شما بعد از این ارور دیگه نباید Sidebar ویندوزتون فعال بشه
برای اطمینان از این که گجتی جدیدا نصب شده که مشکل درست نمیکنه، به مسیر زیر برین و تمام فابل هارو پاک کنید
C:\Users\Your PC Username\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar\Gadgets

و سیستم رو ریست کنید
اگر دوباره برنامه ی Sidebar شما اجرا نشد، اینجا خبر بدین تا روش کار کنم
دوستان من یه مشکلی دارم من یه لب تاب dell خوب این لب تاب دیگه هر چی usb بهش وصل میکنم نمیشناسه
قبلا که ویندوزش xp بود میشناخت بعد که خودم ویندوزش را عوض کردم و ویندوز خوشو گذاشتم یعنی ویندوز اصل خودش ویندوز ویستا بعد ابدیت کردم وغیره و بعد امدم هارد را که بهش وصل کنم دیگه هیچ هاردی نمیشناسه گفتم باشه من هارد را روی چند دستگاهه دیگه هم وصل کردم وشناخت و حتی به لب تاب هم برایش یه موس گرفتم و موس را که وصل میکنم توی تمامی usb ها موس را راحت میشناسه ولی هیچ هاردی را نمیشناسه البته بگم که وقتی که هارد را وصل میکنم چراغ هارد روشن و فقط ایکونش را نشون نمیده که من برم توی هارد:(
به نظرتون باید چیکار کنم
البته احساس میکنم خودم دستکاریش کردم و نمیدونم چه کارش کردم که دیگه نمیشناسه:p
دستکاری به اینو خوبیییییییییی :پی :D
اگه با PC بودی میگفتم بهعلت توانایی نداشتن در انتقال ولتاژ توسط مادربرد این مشکلو داری :D
البته برای لپ تاپ اینو من دیدم
شما برین توی Computer و ببینین آخرین درایو شما دارای چه اسمی هست
شما از نام بعدی اون (مثلا شما آخرین درایوتون دارای نام H هست، شما باید از I امتحان کنید)
از نام بعدی رو درون نوارابزار بالا بگذارین با یک دونقطه : جلوش، به صورت I:
تا 3الی 4 درایو همینطور برین جلو، اگه کار نیفتاد که اینجا بگین، اگه کار افتاد که بازم بگین تا دلیلشو بگم :D
(البته این در صورتی هست که آیکن Safely Remove رو ببینین توی Taskbar ویندوزتون)
کمک

من دیگه برنامه Bluetooth suite م که مال بلوتوث مادربوردم هست کار نمیکنه که بتونم باهاش فایل ارسال کنم یا خاموش روشنش کنم
نمیدونم چرا ولی فکر کنم به یکی از این دو دلیل باشه ( شاید هم نباشه ، واسه این میگم چون قبلش درست بود ) :
از وقتی درایور کنترلر ps3 رو رییخنم ( motioninjoy ) _ که باز بعدش پاکش کردم ولی درست نشد
از وقتی startup ویندوز رو از طریق برنامه TuneUP Utilities برنامه های بی موردم رو غیر فعال کردم _ که باز همه رو عین اولش کردم درست نشد

حتی برنامه Bluetooth suite رو هم دوباره پاک کردم و دوباره ریختم ولی باز هم درست نشد

لطفاً کمک کنید

ممنون
شما یکبار در یک اکانت تازه ساخت اونو امتحان و نصب کنین
اگه دستکاری رجیستری و آسیب به فایل های اون یوزر باشه، اینطور جواب میده (برنامه هایی مثل TuneUP تنها کاری که میکنن پاکسازی هست، و چیزی رو نمیسازن، و اگه کارای حساس و مهم با سیستمتون انجام میدین و از برنامه های تایید نشده ی مختلفی، مثل کرک شده، جف، امولاتور ها دارین استفاده میکنین، استفاده از این برنامه مساوی نابودی تمام اطلاعات شما و مشکلات زیادی هست)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
من راهنمای روشی رو میخوام که بشه با استفاده از خود مرورگر Fire Fox از هیتلرینگ رد شد
اولا که مسدودیت ( :D ) مشکل نرم افزاری نیست، پس جاش اینجا نیست
دوم اینکه قوانین سایتو بخونین لطفا
بند 11 قوانین عمومی سایت

بحث در مورد راه های عبور از فـیـلـتـر، نرم افزارهای فـیـلـتـرشکن و مسائل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. در صورت مشاهده، نوشته مربوطه حذف و با کاربر خاطی برخورد لازم خواهد شد.

emamiblacker

کاربر سایت
Jan 27, 2011
16
نام
emami
power dvd 11

سلام به دوستان
یک مشکلی در نرم افزار power dvd 11 برام پیش اومده امیدوارم کمکم کنید
زیر نویس فارسی رو عجق وجق نشون میده
تنظیمات زبان فارسی رو هم تو ویندوز 7 درست کردم بازهم همون مشکل رو داشت
لطفا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام به دوستان
یک مشکلی در نرم افزار power dvd 11 برام پیش اومده امیدوارم کمکم کنید
زیر نویس فارسی رو عجق وجق نشون میده
تنظیمات زبان فارسی رو هم تو ویندوز 7 درست کردم بازهم همون مشکل رو داشت
لطفا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه؟
من الان Power DVD ندارم
کلا هم زیرنویس فارسی نمیزاشتم روش :D

اما مثل بقیه ی برنامه ها باید بری داخل خود برنامه و توی تنظیمات Subtitle ، کدینگ رو بزاری Arabic و فونتی باشه که فارسی رو پشتیبانی کنه..

emamiblacker

کاربر سایت
Jan 27, 2011
16
نام
emami
از راهنماییت متشکرم ولی این کار رو کرده بودم جواب نداد
power dvd 11 برام اهمیت داره چون میتونه براحتی فیلم های بلوری و بلوری 3d رو با هاش ببینم
اگر کسی نرم افزاری سراغ داره بگه چون kmplayer هم جواب نمیده

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
توی خود سایت برنامه تنها چیزی که پیدا کردم اینا بود
یکی اینکه Hardware Acceleration رو توی تنظیمات غیرفعال کن
دوم اینکه درایور چیپ گرافیکیت (کارت گرافیکت) رو رو آپدیت کن به آخرین نسخه تا زیرنویس ها به درستی نمایش دربیان...

• Like
Reactions: shayan720

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر