مشکلات نرم افزاری

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام
آنتی ویروس eset smart security 4 ورژن 4 دارم .
کاملا آپدیتش کردم.
به یه فایل به نام hackKMS که ماله کرک فکر کنم یا آفیس یا فتوشاپ هست گیر میده حالا باید چیکار کنم؟

emamiblacker

کاربر سایت
Jan 27, 2011
16
نام
emami
از راهنماییت متشکرم ولی این کار رو کرده بودم جواب نداد
power dvd 11 برام اهمیت داره چون میتونه براحتی فیلم های بلوری و بلوری 3d رو با هاش ببینم
اگر کسی نرم افزاری سراغ داره بگه چون kmplayer هم جواب نمیده

واقعا دستت درد نکنه از اینکه حوصله کردی به من کمک کنی ولی این کارم کردم فایده نداره

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
دوستان یه مشکلی با ;kmplayer دارم تا دیروز زیر نویس هارو نشون می داد اما امروز اصلا نشون نمی ده و مدیا پلیر هم اینطوری شده نمی دونم از کدکس یا ویروسه اصلا نشون نمی ده چه فارس چه....

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام
آنتی ویروس eset smart security 4 ورژن 4 دارم .
کاملا آپدیتش کردم.
به یه فایل به نام hackKMS که ماله کرک فکر کنم یا آفیس یا فتوشاپ هست گیر میده حالا باید چیکار کنم؟
تا جایی که میدونم این برنامه برای هک Kaspersky Mobile Security هست و شما وقتی اعلام میکنه که چکاری میخواین انجام بدین برای فایل (که پاک رکدن و این قبیل گزینه ها رو داره)
شما از گزینه ی Exclusions استفاده کنید تا به فایل دیگه کاری نداشته باشه...

واقعا دستت درد نکنه از اینکه حوصله کردی به من کمک کنی ولی این کارم کردم فایده نداره
خواهش میکنم
اما ساری نتونستم کمکی کنم...:-(

دوستان یه مشکلی با ;kmplayer دارم تا دیروز زیر نویس هارو نشون می داد اما امروز اصلا نشون نمی ده و مدیا پلیر هم اینطوری شده نمی دونم از کدکس یا ویروسه اصلا نشون نمی ده چه فارس چه....
شما تنظیمات زبان ویندوز و برنامه رو چک کن
البته احتمال از آسیب فونت تا آسیب فایل های کدک میتونه علت مشکلت باشه...

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام دوستان من اومدم با filezila چنتا فایل بریزم رو ps3م (هارد اکسترنالم) نمیدونم دستم رفت روی چی همه ی فایلام ناپدید شد.البته از حجم هاردم هیچی کم نشده ولی فایلاش نیستن.حالا یه عکس از صفحش میزارم ببین می تونید بفهمید مشکلش جیه؟http://www.pic.iran-forum.ir/images/kvirsyphzfe5j6qllk3.png

kvirsyphzfe5j6qllk3.png

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
سلام دوستان من اومدم با filezila چنتا فایل بریزم رو ps3م (هارد اکسترنالم) نمیدونم دستم رفت روی چی همه ی فایلام ناپدید شد.البته از حجم هاردم هیچی کم نشده ولی فایلاش نیستن.حالا یه عکس از صفحش میزارم ببین می تونید بفهمید مشکلش جیه؟http://www.pic.iran-forum.ir/images/kvirsyphzfe5j6qllk3.png

kvirsyphzfe5j6qllk3.png

دقیق موضوع رو متوجه نمیشم، روی عکس چیزی مشخص نیست
شما اگه فایل هارو مخفی کرده بودین که الان مشخص بود، اما ببینین برحسب تصادف فایل هارو با کشیدن و رها کردن درون فولدری نریختید؟

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دقیق موضوع رو متوجه نمیشم، روی عکس چیزی مشخص نیست
شما اگه فایل هارو مخفی کرده بودین که الان مشخص بود، اما ببینین برحسب تصادف فایل هارو با کشیدن و رها کردن درون فولدری نریختید؟

توی اون لینکی که گذاشتم تصویرش بزرگ تره.من چنتا فایل رو با برنامه ی filezila کشیدم توی هارد اکسترنالم که به ps3 وصل بود یهو اینطوری شد.کمک کنید لطفا.

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
توی اون لینکی که گذاشتم تصویرش بزرگ تره.من چنتا فایل رو با برنامه ی filezila کشیدم توی هارد اکسترنالم که به ps3 وصل بود یهو اینطوری شد.کمک کنید لطفا.
سه حالت بیشتر نداره
یا به بدافزاری دچار شدی که این بلا رو سر اون فایل ها آورده
یا باید از CHKDSK استفاده کنی و سطح درایو رو اسکن و تعمیر کنی شاید آسیب دیده باشه

احتمال دیگه ای هم که هست اون فایل ها با بسوند عجیب رو در قسمت Folder Option اومدی Show Extension رو فعال کردی و زمان تغییر نام فرمت فایل هارو تغییر دادی به چیز نامعلومی که البته احتمالش کمه با توجه به کاری که گفتی انجام دادی

الان دقیق بگو چه فایل هایی از دست دادی، فرمتشون چی بوده، فرمت خود دیسک چی هست و اطلاعاتی از این قبیل

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام.
چطوری میشه به cash موزیلا فایرفاکس دسترسی پیدا کرد؟
مثلا کلیپ هایی که تو اینترنت دیدیمو سیو شده بخوایم برداریم.

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سه حالت بیشتر نداره
یا به بدافزاری دچار شدی که این بلا رو سر اون فایل ها آورده
یا باید از CHKDSK استفاده کنی و سطح درایو رو اسکن و تعمیر کنی شاید آسیب دیده باشه

احتمال دیگه ای هم که هست اون فایل ها با بسوند عجیب رو در قسمت Folder Option اومدی Show Extension رو فعال کردی و زمان تغییر نام فرمت فایل هارو تغییر دادی به چیز نامعلومی که البته احتمالش کمه با توجه به کاری که گفتی انجام دادی

الان دقیق بگو چه فایل هایی از دست دادی، فرمتشون چی بوده، فرمت خود دیسک چی هست و اطلاعاتی از این قبیل

فرمتش fat32 هس فایلاش هم بازی نرم افزار گوشی بازی ps3 و....

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام دوستان.
کسی میدونه برای حل این مشکل باید چیکار کرد؟!!
روی سیستم ویندوز 7 دارم و میخوام ویندوز 8 رو که روی فلش مموری بوتیبل کردم روی یه درایو دیگه نصب کنم اما...

attachment.php

Attachments

• error.jpg
    error.jpg
    82.9 KB · مشاهده: 50

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من امروز زدم کسپراسکای رو کامل پاک کردم و به جاش Nod 32 رو ریختم(ESET Smart Security 5) و بروز کردم ، از وقتی که اینو نصب کردمه تو اجرای بازی ها مشکل ایجاد شده، هر بازی رو که اجرا میکنم بعد از مدتی به مدت 1-2 دقیقه فریز میکنه و بعدش دوباره اوضاع به حالت عادی برمیگرده و دوباره بعد از مدتی همین روند تکرار میشه، به جز بازی ها تو برنامه های مختلف هم مشکل ایجاد شده و بعضی از نرم افزارها موقع اجرا کرش میکنن و... حالا به نظرتون برا حل این معضل چکار باید بکنم؟ از XPSP3 هم استفاده میکنم، اینم مشخصات سیستمم:

CPU: AMD 64X2 4000
VGA: ZOTAC GTS 450 1gb
Ram: 2gb

این Virtual Memory رو هم غیر فعال کردمه

بعدشم یه سوال دیگه دارم، میشه Nod رو Exit کرد و مثل کسپر هر وقت میخوام اجراش کنم؟ خودم هرکاری کردم تا از لیست Run در رجیستری حذفش کنم نشد، حتی وقتی با دستور msconfig وارد تب برنامه های بوت شده میشمو تیکشو برمیدارم دوباره به صورت اتوماتیک تیک زده میشه!!!

ویرایش:

دلمون خوشه یه بازیسنتره و یه سرعت عمل

جواب مشکلمو خودم پیدا کردم، از همه شما هم که زحمت کشیدید و راهنمایی کردید ممنونم!

برا حل مشکل لگ و فریز کردن تو بازی ها باید گزینه Gamer mode رو فعال کرد تا نرم افزار از اسکن ها و سایر عملیات های دیگش صرف نظر کنه و رم و cpu رو خالی کنه واسه اجرای بهینه گیم ها.

آخرین ویرایش:

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
فرمتش fat32 هس فایلاش هم بازی نرم افزار گوشی بازی ps3 و....
شرمنده، این چیزا رو باید قبلا باهاش روبرو شد یا زیر دست خودت باشه تا متوجه بشی چون نادرن
شما از برنامه ی های تعمیر هارد استفاده کن که سطح دیسک رو چک کنن و اگه درست نشد از برنامه ی Power Data Recovery استفاده کن برای اسکن هاردت و بازگردانی اطلاعاتت
سلام دوستان.
کسی میدونه برای حل این مشکل باید چیکار کرد؟!!
روی سیستم ویندوز 7 دارم و میخوام ویندوز 8 رو که روی فلش مموری بوتیبل کردم روی یه درایو دیگه نصب کنم اما...

attachment.php

ویندوز اصولا روی درایو های Logical نصب نمیشه و باید داخل خود ویندوز7 اون درایوی رو که میخواین رو هنگام فرمت درون Disk Management به صورت Primary قرار بدین

من امروز زدم کسپراسکای رو کامل پاک کردم و به جاش Nod 32 رو ریختم(ESET Smart Security 5) و بروز کردم ، از وقتی که اینو نصب کردمه تو اجرای بازی ها مشکل ایجاد شده، هر بازی رو که اجرا میکنم بعد از مدتی به مدت 1-2 دقیقه فریز میکنه و بعدش دوباره اوضاع به حالت عادی برمیگرده و دوباره بعد از مدتی همین روند تکرار میشه، به جز بازی ها تو برنامه های مختلف هم مشکل ایجاد شده و بعضی از نرم افزارها موقع اجرا کرش میکنن و... حالا به نظرتون برا حل این معضل چکار باید بکنم؟ از XPSP3 هم استفاده میکنم، اینم مشخصات سیستمم:

CPU: AMD 64X2 4000
VGA: ZOTAC GTS 450 1gb
Ram: 2gb

این Virtual Memory رو هم غیر فعال کردمه

بعدشم یه سوال دیگه دارم، میشه Nod رو Exit کرد و مثل کسپر هر وقت میخوام اجراش کنم؟ خودم هرکاری کردم تا از لیست Run در رجیستری حذفش کنم نشد، حتی وقتی با دستور msconfig وارد تب برنامه های بوت شده میشمو تیکشو برمیدارم دوباره به صورت اتوماتیک تیک زده میشه!!!

ویرایش:

دلمون خوشه یه بازیسنتره و یه سرعت عمل

جواب مشکلمو خودم پیدا کردم، از همه شما هم که زحمت کشیدید و راهنمایی کردید ممنونم!

برا حل مشکل لگ و فریز کردن تو بازی ها باید گزینه Gamer mode رو فعال کرد تا نرم افزار از اسکن ها و سایر عملیات های دیگش صرف نظر کنه و رم و cpu رو خالی کنه واسه اجرای بهینه گیم ها.
شرمنده رفیق
کلا میگی بازیسنتر، پس سرعتش توی بخش بازی بیشتره نه برنامه :پی

در مورد لگ بازهم با بخش Gaming Profile خیلی کامل نیست
باید به بخش Application Activity برین و با انتخاب بازی دلخواهتون تیک مونیتور نکردن ترافیک شبکه از اون بازی رو بزنین (این کارو فقط و فقط برای بازی هایی که میشناسین انجام بدین، به هیچ عنوان برای هیچ برنامه ای، حتی خود کسپرسکی این تیک رو نزنید)

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
میخواستم تو word 2010 صفحاتی که تایپ کردم از صفحه 7 به بعد شماره گزاری کنم
یعنی 7 صفحه اول که عنوان و این چیزاست شماره نخوره و از صفحه هفتم به بعد از یک شروع بشه و ...
چطوری اینکارو بکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر