مشکلات نرم افزاری

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
سلام دوستان
من قسمت آخر فصل 3 منتاليست رو به صورت 2 پارت غير زيپ دانلود كردم . الآن كه دو پارت رو دارم پارت اول اجرا مي شه ولي پارت دوم خير .
در ضمن با FDM دانلود كردم پس مطمئنم سالم دانلود شده .
احتمالا اینجوریه اسم‌ها:
Code:
mentalist.avi.001
mentalist.avi.002
اگه همینه باید از HJSplit استفاده کنی (لینک)
اگه هم جور دیگه‌ایه حتما به دقت فرمت فایل رو اینجا بگو ;)

• Like
Reactions: Amin.J

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستانمن از opera 11.50 استفاده میکردم ولی الان از firefox 5 استفاده میکنم ..... میخوام همه اطلاعات و رمز و پسوردای ایمیل و فیسبوک و ..... بیاد رو موزیلا ..... چاره ای هست برای اینکار ؟؟؟؟؟؟
هر کاری میکنم نمیتونم پسوردهاییکه اپرا سیو کرده ببینم ...

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
دوستانمن از opera 11.50 استفاده میکردم ولی الان از firefox 5 استفاده میکنم ..... میخوام همه اطلاعات و رمز و پسوردای ایمیل و فیسبوک و ..... بیاد رو موزیلا ..... چاره ای هست برای اینکار ؟؟؟؟؟؟
هر کاری میکنم نمیتونم پسوردهاییکه اپرا سیو کرده ببینم ...
به صورت عادی امکان پذیر نیست و فقط با برنامه های ثالث میشه

بهترین برنامه که من سراغ دارم Xmarks هست که از اینجا قابل دریافته
http://www.xmarks.com

(البته قبلا از اپرا پشتیبانی نمیکرد، الان یک امتحانی بکنین)

و این برنامه هم که برنامه ی خوبیه فقط یک مشکل کوچولو داره که خودتون متوجه خواهید شد (با کروم گاهی اوقات ممکنه اذیت کنه اما با اپرا و فایرفاکس سازگاره)
http://www.gettransmute.com

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان من تنظیمات Internet Download Manager م با Firefox بهم خورده یعنی مثلا میرم تو ut دیگه اون بالا گوشه تصویر پیغام نمیاد که روش کلیک کنی و ویدئو دانلود بشه . و اینکه روی لینک ها کلیک راست میکنم گزینه های Download with IDM و Download all with IDM هم وجود ندارند . از داخل تنظیمات IDM گزینه mozila firefox تیک خورده ولی بازم مشکل داره . ورژن فایرفاکس 5.1 هست و ورژن IDM هم 5.17 . اگه کمک کنین این مشکلم حل بشه ممنون میشم .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان من تنظیمات Internet Download Manager م با Firefox بهم خورده یعنی مثلا میرم تو ut دیگه اون بالا گوشه تصویر پیغام نمیاد که روش کلیک کنی و ویدئو دانلود بشه . و اینکه روی لینک ها کلیک راست میکنم گزینه های Download with IDM و Download all with IDM هم وجود ندارند . از داخل تنظیمات IDM گزینه mozila firefox تیک خورده ولی بازم مشکل داره . ورژن فایرفاکس 5.1 هست و ورژن IDM هم 5.17 . اگه کمک کنین این مشکلم حل بشه ممنون میشم .

برو تو قسمت Add-ons مرور فایر فاکس بعد گزینه Extensionsرو انتخاب کن IDM اسمش اونجا هست روبروی اسمش disabale و enable نوشته احتمالا خاموشه روشن کن درست میشه

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
من خودم هم این مشکل رو داشتم . با راه حل دوستمون درست نمیشه .
باید اخرین نسخه ی IDM که 6.07 هست رو نصب کنی . درست ممیشه
http://hotfile.com/dl/123596678/f076b46/IDM_6.07_Build_2.rar.html

• Like
Reactions: Shah!n

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
من با زير نويس هاي با فرمت اس آر تي در برنامه ي كا ام پلير مشكل دارم وقتي زير نويس رو درگ ميكنم روي تصوير زير نويس به شكل حروف عجيب غريبي روي صفحه مياد ولي با زير نويس هايي كه فرمتش آي دي ايكس هست اين مشكل رو ندارم
تذكر: اين مشكل روي لپ تاپم وجود داره اما روي كامپيوتر خونه اين مشكل رو ندارم
تمام فونت هاي سيستم رو هم كپي كردم روي لپ تاپ ولي بازم نشد
ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
من با زير نويس هاي با فرمت اس آر تي در برنامه ي كا ام پلير مشكل دارم وقتي زير نويس رو درگ ميكنم روي تصوير زير نويس به شكل حروف عجيب غريبي روي صفحه مياد ولي با زير نويس هايي كه فرمتش آي دي ايكس هست اين مشكل رو ندارم
تذكر: اين مشكل روي لپ تاپم وجود داره اما روي كامپيوتر خونه اين مشكل رو ندارم
تمام فونت هاي سيستم رو هم كپي كردم روي لپ تاپ ولي بازم نشد
ممنون
برو به
control panel/ region and language/ admiristrative/ change system locate
و روی Persian قرارش بده، سیستمو ری استارت کن...

... و در ادامه از زیرنویس فارسی لذت ببر ! ;)

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان من وقتی برنامه KMPlayer (ورژن 3.0.0.1439) رو اجرا میکنم Windows Aero سیستم غیرفعال میشه و وقتی از برنامه KMPlayer خارج میشم دوباره به حالت Aero برمیگرده . چی کار کنم که مشکلم حل بشه و زمان اجرای KMPlayer این Aero غیر فعال نشه . (ویندورم 7 هست 64 بیتی)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان من وقتی برنامه KMPlayer (ورژن 3.0.0.1439) رو اجرا میکنم Windows Aero سیستم غیرفعال میشه و وقتی از برنامه KMPlayer خارج میشم دوباره به حالت Aero برمیگرده . چی کار کنم که مشکلم حل بشه و زمان اجرای KMPlayer این Aero غیر فعال نشه . (ویندورم 7 هست 64 بیتی)
روی KMP کلیک راست کن
Option/ advanced menu فعال کن

بازم کلیک راست روی پنجره برنامه

Video(advanced -> video renderer -> VMR9 renderless

اینطوری باید مشکلت حل بشه./

• Like
Reactions: Shah!n

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
دوستان من یه فایل زیپ دانلود کردم که روش قفل داره و رمزش همراش نیست و پیدا نمیکنم.)x
راهی نیست بتونم بدون پسورد بازش کنم؟
مردک مارو سرکار گذاشته
همراه فایل یه فایل متن هست که برای دانلود پسوورد میگه برو فلان آذرس
بعد که میری میگه برای دانلود باید یه نظرسنجی انجام بدی
بعد میری صفحه نظر سنجی میگه باید رجیستر کنی و................
واقعا بدجور اعصابم بهم خورده.!)x

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان من یه فایل زیپ دانلود کردم که روش قفل داره و رمزش همراش نیست و پیدا نمیکنم.)x
راهی نیست بتونم بدون پسورد بازش کنم؟
مردک مارو سرکار گذاشته
همراه فایل یه فایل متن هست که برای دانلود پسوورد میگه برو فلان آذرس
بعد که میری میگه برای دانلود باید یه نظرسنجی انجام بدی
بعد میری صفحه نظر سنجی میگه باید رجیستر کنی و................
واقعا بدجور اعصابم بهم خورده.!)x

بیشترشون اسم خود اون سایت هستن . اسم سایت رو بنویس ببین درست میشه . مثل این
www.example.com

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
این پسوند txt و exe و ... چرا جلوی اسم فایلام نمیاد !؟ اون تیکش رو هم از فولدر آپشن زدم !
اگه تیک رو به صورت زیر برداشتی
71892793777721518320.jpg

و کار نمیکنه مشکل بدافزار هست
سیستمتو با یه آنتی ویروس خوب اسکن و پاکسازی کن

بعد برو توی این سایت
http://www.kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm
سمت چپ، شماره 368 رو پیدا کن و بزن روی Restore Now تا یک اسکریپت اجرا بشه (بهش اجازه بده) و Folder Option ریست بشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر