مشکلات نرم افزاری

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
@ Death Proxy
مشکل از پاسخگویی ریموت سرور و همون DNS هستش.
یک نگاهی به این بکن ببین بکارت میاد.

1. name you are tyring to connect resolves to correct IP of the *** Server whcih you want to connect. Try connecting by IP instead.
  2. Are you doing a PPTP or L2TP? Try doing a PPTP, just to ensure a connectivity. Do a telent to 1723 from the client to see if its open. GRE can be checked thru PPTPPing tool or thru the traces. (it should fail at first phase).
  3. On the server, do a "netstat -ano" from command port and check if 1723 is open.
  4. Check the RRAS console to see if the PPTP ports are listed for the machines to connect.
  5. Disabled all third party, specially Antivirus/firewall on the client using MSCONFIG and from device manager. Try connecting now.
همشون و تست کردم قبلا و جواب نداده !

AMIR0111

کاربر سایت
Jun 7, 2009
96
نام
امیر
سلام
میبخشید یه سوال داشتم
من در حال حاضر دو تا ویندوز 7 نصب کردم رو کامپیوتر یکی 32 bit ویکی 64bit
حالا مشکل اینجاست که وقتی کامپیوتر روشن میشه اولش که تو داس هستیم وقتی میخواد ازمون سوال کنه که تو کدوم ویندوز میخوام وارد شم هردو تا گزینه رو نوشته windows7 ونمیشه تشخیص داد که وارد کدوم داری میشی مگر اینکه حفظ کنی
حالا سوال اینجاست که آیا راهی هست که بشه متن اونجا رو تغییر داد مثلا جلوی هر کدوم فقط یدونه کلمه 32bit و 64bit اضافه کنم
اگر که هست میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
میبخشید یه سوال داشتم
من در حال حاضر دو تا ویندوز 7 نصب کردم رو کامپیوتر یکی 32 bit ویکی 64bit
حالا مشکل اینجاست که وقتی کامپیوتر روشن میشه اولش که تو داس هستیم وقتی میخواد ازمون سوال کنه که تو کدوم ویندوز میخوام وارد شم هردو تا گزینه رو نوشته windows7 ونمیشه تشخیص داد که وارد کدوم داری میشی مگر اینکه حفظ کنی
حالا سوال اینجاست که آیا راهی هست که بشه متن اونجا رو تغییر داد مثلا جلوی هر کدوم فقط یدونه کلمه 32bit و 64bit اضافه کنم
اگر که هست میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید
توی صفحه قبل هم معرفی شد:

EasyBCD 2.0.2

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

اینو چیکارش کنم زیر Desktop ـم رفته ؟! :d :
97474359876156981630.jpg

AMIR0111

کاربر سایت
Jun 7, 2009
96
نام
امیر
ممنون از راهنماییت nihilnigritude
یه سوال دیگه داشتم من چند تا فیلم دانلود کردم بدون زیرنویس بعد رفتم زیرنویس هاشم دانلود کردم
حالا سوال اینجاست که چه طوری زیر نویس رو تو فیلم اجرا کنم با برنامه kmplayer

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود ...

اینو چیکارش کنم زیر Desktop ـم رفته ؟! :d :
97474359876156981630.jpg

RemoveWAT v2.2.6.0

ممنون از راهنماییت nihilnigritude
یه سوال دیگه داشتم من چند تا فیلم دانلود کردم بدون زیرنویس بعد رفتم زیرنویس هاشم دانلود کردم
حالا سوال اینجاست که چه طوری زیر نویس رو تو فیلم اجرا کنم با برنامه kmplayer
فایل زیرنویست باید با فایل ویدئو هم نام باشه - اگر هم نیست کافیه بعد از اجرای ویدئو فایل زیرنویسو بکشی توی پنجره KMP

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
من هر چی فلش پلیر رو نصب میکنم کار نمیکنه ... فایر فاکس 3.6 دارم
فلش پلیر 10 رو هر چقدر نصب میکنم عمل نمیکنه ؟ مشکل از کجاست ؟
شما روی سیستمتون Opera10 ندارین؟
چون یکی از باگ های وحشتناک اپرا نسخه ی 10 این بود که گاهی اوقات (روی بهضی از سیستم ها که شانس نداشتن:p) وقتی به صورت موازی با فایرفاکس 3.6 به بالا نصب میشد اجازه ی استفاده از فلش پلیر رو از فایر فاکس میگرفت :|

درضمن شما باید Falsh Player Plug-in رو نصب کنین برای فایر فاکس،
نصب Flash Player ActiveX برای IE بوده و تاثیری نخواهد داشت...

این RemoveWAT v2.2.6.0 هارو من فکر کنم مایکرو چند وقته جلوشه گرفته.
برا من که پیغام ارور میده رو ویندوزم.
آره، بعد از یه مدت مایکروسافت از نحوه ی کرک های قدیمی با آپدیت هایی که ارائه میده مطلع میشه و جلوشو میگیره
این نسخه به نظرم جوابگو باشه...
دانلود

• Like
Reactions: MN Prince

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
دوستان فایل Outlook چجوری Corrupt میشه واگر شد چجوری میشه Fix ـش کرد؟

خب گاهی براساس رفتن برق یا ویروس یا هر مشکلی که باعث تخریب یک فایل بشه ممکنه فایل ها خراب (Corrupt) بشن
شما میتونین اگه بگاپ گرفته بودین اونو برگردونین
یا اگه ایمیل ها هنوز توی سرور اصلی (مثلا Gmail) موجوده دوباره دریافت کنین
یا از این برنامه استفاده کنین
Advanced Office Repair

که البته تضمینی به بازگردانی کامل اطلاعات مخصوصا اگه فارسی باشه نیست...

• Like
Reactions: The Punisher

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
امروز که اومدم با وی پی ان کانکت بشم انتی ویروس یه پیغام داد که این برنامه رو بلاک کرده!ممنون میشم راهنمایی کنید این مشکل رو چه جوری حل کنم

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
امروز که اومدم با وی پی ان کانکت بشم انتی ویروس یه پیغام داد که این برنامه رو بلاک کرده!ممنون میشم راهنمایی کنید این مشکل رو چه جوری حل کنم
لطفا اسم آنتی ویروس به همراه پیغامش رو بدین تا بشه نظر داد مشکل چیه...

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
لطفا اسم آنتی ویروس به همراه پیغامش رو بدین تا بشه نظر داد مشکل چیه...

انتی ویروس avira
الان هر کار میکنم پیغام رو نمیده ولی وقتی firewall خاموش میکنم درست میشه!ولی چون انتی ویروس ارجینال گرفتم حیفم میاد بخوام یه جورایی غیر فعالش کنم :">

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
انتی ویروس avira
الان هر کار میکنم پیغام رو نمیده ولی وقتی firewall خاموش میکنم درست میشه!ولی چون انتی ویروس ارجینال گرفتم حیفم میاد بخوام یه جورایی غیر فعالش کنم :">
:p

از V پی - ان استفاده میکنین (کانکشن داره) یا برنامه هایی نظیر Ult.A یا... ؟

اون پیغام شاید دیگه نیاد اما توی قسمت Log یا Report (آخرین باری که با آویرا کار کردم 2ماه پیش بود، یادم نمیاد دقیق کجا)

اگه از V پی - ان استفاده میکنین و ارور میده ممکنه آی پی اون سروری که خدمات میده مشکل دار باشه که در این صورت خطر هک شدن سیستم شما وجود داره (برای خودم پیش اومد چیزی شبیه به این)

ولی اگه از برنامه استفاده میکنین احتمال داره آویرا بهش داره گیر میده
البته این برنامه ها خارج از خطر نیستن اما میتونین به اون فایل اعتماد بدین توی نرم افزار تا دیگه اونو اسکن و محدود نکنه (من اصلا توصیه نمیکنم اینکارو، حداقل Filتر بهتر از سیستم پر از ویروس و نابود شده هست...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر