مشکلات نرم افزاری

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
تو اون یکی تاپیکی که پرسیدی جوابتون رو دادن.
لطفا برای حفظ قوانین یک سوال رو فقط در یک تاپیک بپرسین.
ببخشید ولی اونجا هم کسی جواب منو نداده یا شاید من پیدا نمیکنم!
گفتم شاید اینجا جواب بدن!

white_beard

کاربر سایت
Apr 3, 2011
119
سلام
چرا من نمیتونم بعضی از فیلم هارو با زیرنویس فارسی ببینم؟؟؟
من از برنامه های مختلف مثل GOM , KM , Media . . . .
وقتی فارسی انتخاب میکنم به جای حروف فارسی شکلهای عجیب غریب میاد . . .
شما باید برید توی control panel و روی region and language کلیک کنید و بعد روی administrative کلیک کن و روی change system location کلیک کن اونو persian کنی درست میشه.:)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من یه فایل Bink واسه یه بازی رو با برنامه bink باز کردم ولی صدا نداره. میخوام ذخیرش کنم ولی بدون صدا جالب نیستش. چیکار کنم؟!!
توی بعضی از بازیها, صدای فیلم Bink جدا از خودش قرار داره, مثلا در یک فرمت دیگر مثل mp3 و در پوشه ای دیگر.
اگه بتونی اون فایل رو پیدا کنی و تبدیلش کنی به mp3 (البته اگه خودش mp3 نبود) , میتونی با نرم افزارهای joiner , اونها رو روی هم بندازی

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
توی بعضی از بازیها, صدای فیلم Bink جدا از خودش قرار داره, مثلا در یک فرمت دیگر مثل mp3 و در پوشه ای دیگر.
اگه بتونی اون فایل رو پیدا کنی و تبدیلش کنی به mp3 (البته اگه خودش mp3 نبود) , میتونی با نرم افزارهای joiner , اونها رو روی هم بندازی
جالبه یک سری از صدا ها هستند منتها صدای کاراکترا نیست توش!
آره باشه پیدا کردمش مرسی از کمک.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه ویروسی/تروژنی هست که فایلای دسکتاپ رو به صورت short cut میکنه، کسی میدونه اسم این ویروس/تروژن چیه و چطوری میشه پاکش کرد؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
یه ویروسی/تروژنی هست که فایلای دسکتاپ رو به صورت short cut میکنه، کسی میدونه اسم این ویروس/تروژن چیه و چطوری میشه پاکش کرد؟
I would recommend booting into Safe Mode with Networking (Reboot PC and press the F8 key a couple of times before the Windows screen appears. Enter Safe Mode, or Safe Mode with Networking if you need network access) and download MalwareBytes. Install it, update, and run a full system scan. Remove everything it finds. Next, run a full antivirus scan with something like MS Security Essentials.

این تو نت بود. نمیدونم کار کنه یا نه.
دانلود
MalwareBytes
Security Essentials
از MalwareBytes استفاده کردم قبلا.این ویروسو تست نکردم ولی یه کرم خیلی بد جور راحت از تو safe mode پاک کرد.

• Like
Reactions: test84

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان میشه لطف کنید در مورد هکینتاش و سیستم هایی که روش نصب میشه توضیح بدین
سیستم می خواستم روی لپتاپ نصب کنم ولی فهمیدم روی همه سیستم ها نصب نمیشه
مشخصات لپتاپم اینه
intel core i3 370m