مشکلات نرم افزاری

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
هر کاری میکنم که موفق بشم Microsoft NET Framework 3.5 یا 4 رو روی لپ تاپ نصب کنم، نمیشه!
از چند تا سایت اللخصوص خود Microsoft دانلود کردم ولی موقع نصب میگه باید یه فایل 39MB دانلود بشه، منم میزارم که دانلود بشه ولی چند ساعت هم که میگذره اصلا دانلود نمیشه ...
راهی هست که نسخه 3.5 یا 4 رو روی Win Vista نصب کنم؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
هر کاری میکنم که موفق بشم Microsoft NET Framework 3.5 یا 4 رو روی لپ تاپ نصب کنم، نمیشه!
از چند تا سایت اللخصوص خود Microsoft دانلود کردم ولی موقع نصب میگه باید یه فایل 39MB دانلود بشه، منم میزارم که دانلود بشه ولی چند ساعت هم که میگذره اصلا دانلود نمیشه ...

از این لینک ها دانلود کن مطمئنم مشکلی پیش نمیاد :)

نسخه 4

نسخه 3.5 سرویس پک یک

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502

آقا می خوای چی نصب کنی برنامه چیزی ؟
اگر اون روش ججواب نداد بهم بگو تا بهت بگم چه کار کنی .

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده
تو خیلی از سایتها که میرم یه سایت مزاحم تو همون صفحه باز میشه و هی باید بک بزنم و رفرش کنم
یه جای سایتایی که میرم سایت http://www.qword.com/ باز میشه جریان چیه ؟
چی کار بیاد بکنم ؟

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام دوستان.یه مشکل عجیب پیدا کردم.کلیدهای Delete و -و_ علامت درصد و Ctrl سمت چپ و F1 و F8 و چندتا کلید دیگه ی کیبورد کار نمیکنن.Win عوض کردم با چندتا کیبورد دیگه امتحان کردم اما کار نمیکنن.ممنون میشم اگه کمکم کنین

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ای بابا بی مزه شد دیگه هی من جواب بدم :D

FLAC مخفف کلمات Free Lossless Audio Codec هست و یکی از بهترین فرمت های صوتی چون بدون افت کیفیت تبدیل به این فرمت انجام میشه. برای تبدیلش میتونی از نرم افزار Foobar و یا GermaniX Transcoder استفاده کنی :smartass::smartass::smartass::smartass::smartass:

هر دو رایگان هستند
http://www.germanixsoft.de
http://www.foobar2000.org

very very ممنون!! همیشه تو جواب بده :d
ببخشید نمیتونم اعتبار بدم انگار! :happy:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من از دیروز تا حالا اون نوارد پایین فایرفاکس که پیج لود سبز رنگ داره حذف شده کسی میدونه چجوری میشه برگردوندش ؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
سلام
یه سوال داشتم ! من وقتی با u torrent از تورنت دانلود می کردم , سرعت اپلود برام پایین بود در عوض سرعت دانلودم بالا بود ! اما الان 2 روزی هست سرعت up با down برابری می کنه ! در نتیجه زمان تموم شدن دانلود افزایش پیدا می کنه ! من تنظیماتشو دیدم همچین گزینه ای ندیدم که سرعت اپ کم بشه یا کلا اپ صورت نگیره ! ایا شیوه ای وجود داره Up به کل انجام نگیره ؟

Rostam_1

کاربر سایت
Jan 19, 2011
8
دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده
تو خیلی از سایتها که میرم یه سایت مزاحم تو همون صفحه باز میشه و هی باید بک بزنم و رفرش کنم
یه جای سایتایی که میرم سایت http://www.qword.com/ باز میشه جریان چیه ؟
چی کار بیاد بکنم ؟

2 حالت داره اگه یک پنجره جدید باز میشه . پنجره تبلیغاتی هست و می تونی در قسمت تنطیمات popup blocker جولی باز شدنشو بگیری
حالت دوم اینکه سیستم ویروسی شده و احتمالا یک نرم افزار این کارو می کنه از آنتی ویروس کسپر یا نود استفاده کن

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
دستم به دامنتون اساتید داداشم ویندوزش 7 هست پسووردشو فرا موش کرده حالا باید چی کار کنه رمز مادر ورندوز xp هم زدیم باز نشد:((
کسی رمز مادر ویندوز 7 نداره؟؟؟؟

oloki2000

کاربر سایت
Jan 17, 2011
9
سلام

من نرو لایت 10 رو دانلود کنم وقتی میخوام نصب کنم میگه این نرم افزارو میخواد !

vh81uusjkbrusb127x6.jpg

من هرچی این فایل رو از روی سی دی های بازی و ... بش ادرس میدم حتی دانلودشم میکنم جواب نمیده !

و اینکه ویندوز سون 64 یبت دارم ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام

من نرو لایت 10 رو دانلود کنم وقتی میخوام نصب کنم میگه این نرم افزارو میخواد !

vh81uusjkbrusb127x6.jpg

من هرچی این فایل رو از روی سی دی های بازی و ... بش ادرس میدم حتی دانلودشم میکنم جواب نمیده !

و اینکه ویندوز سون 64 یبت دارم ...

visua c ++ 2008 رو از اینجا دان کن Download Now

سلام
دستم به دامنتون اساتید داداشم ویندوزش 7 هست پسووردشو فرا موش کرده حالا باید چی کار کنه رمز مادر ورندوز xp هم زدیم باز نشد:((
کسی رمز مادر ویندوز 7 نداره؟؟؟؟

ببینم شما رمز رو تو قسمت setup مادربرد رو میخوایی یا اینکه برای خود ویندوز رو ؟ اگر برای وین هست یه کم مشکل میشه کارت. از طریق safe mode بیا بالا ببین بین روی اكانت ادمین رمز گذاشتی یا نه؟ اگه نزاشتی برو پسوردت رو عوض کن نشد باید Password Recovery Disk کنی که نشد بگو بهت یاد بدم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر