مشکلات نرم افزاری

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
با چه نرم افزاری میشه دو تا تصویر رو روی هم انداخت و آناگلیف کرد؟
چون تا جایی که میدونم تلوزیون سه بعدی کارش اینه که وقتی فیلم سه بعدی دان میکنی دوتا تصویر از زاویه مختلف هست و تلویزیون سه بعدی روی هم میندازه و تصویر سه بعدی تحویل میده که با عینک میشه دید!

حالا نرم افزار خوبی هست که بشه این دو تصویر رو روی هم انداخت و آناگلیف خوبی دریافت کرد و با عینک دید؟ یکی قبلا داشتم زیاد بدرد بخور نبود نرم افزارش!

Stereoscopic Player

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
این دانلود منیجر چرا گیر شده اینقدر ؟
هر 5 دقیقه اخطار میده شما با کد تقلبی برنامه رو فعال کردی و باید بخری نرم افزار رو . تا دیروز اینجوری نبود
آخرین نسخه اش رو هم از سافت98 که با پچ همراه بود رو ریختم باز همون بود ( هر دو پچ همراه برنامه را امتحان کردم ) .
الان چاره چیه ؟
نسخه ای که سافت گذر گذاشته رو امتحان کن

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
هر 5 دقیقه اخطار میده شما با کد تقلبی برنامه رو فعال کردی و باید بخری نرم افزار رو . تا دیروز اینجوری نبود
آخرین نسخه اش رو هم از سافت98 که با پچ همراه بود رو ریختم باز همون بود ( هر دو پچ همراه برنامه را امتحان کردم ) .
الان چاره چیه ؟

پچو بیخیال شو!! برو دنبال کیجن یا سریال! یا اینکه کلا حذفش کن(با برنامه های مخصوص که رجستری و... رو هم پاک میکنن!!) و از اول نصبش کن!

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان.
من یه کلیپ دیدم که وقتی با cmd.exe کار میکنه کد net user رو که وارد میکنه پسوورد اکانت رو نشون میده ولی توی کامپیوتر خودم که امتحان کردم اصلا یه چیزای دیگه ای نشون میده و رمز نیست.نام اکانت ها رو نشون میده.حالا اشکال از کجاست؟
ممنون

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
الان چاره چیه ؟

برا منم هی fake serial میداد
این کرک مکمل رو ریختم، فعلا که اخطار نداده
SoftGozar.com - دانلود

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,188
نام
پویان
سلام
من کامپیوترم یه مشکل پیدا کرده!
وقتی دکمه روشن شدنش رو میزنم روشن نمیشه !
مجبور میشم که اون دستگاه محافظ الکتریکی رو خاموش و روشن کنم تا بعد از چند دقیقه رشون بشه !
تا هفته پیش این اتفاق بین هر 3-4 بار روشن شدن کامیپوتر اتفاق میفتاد منظورم اینه که اگه 5 بار کامپیوتر رو روشن و خاموش میکرم 1 بار این جوری میشد ! ولی از دیروز هر بار کاپیوتر رو میخوام روشن کنم این مشکل رو داره !
کامپیوترم ویروسی شده یا مشکل سخت افزاری داره!؟
یه سوال دیگه هم دارم !
چه جوری میشه زیر نویس فارسی رو تو VlC Player فعال کرد !؟ زیر نویس انگلیسی رو نشون میده ولی فارسی رو نه !
ممنون میشم اگه جواب بدین !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من کامپیوترم یه مشکل پیدا کرده!
وقتی دکمه روشن شدنش رو میزنم روشن نمیشه !
مجبور میشم که اون دستگاه محافظ الکتریکی رو خاموش و روشن کنم تا بعد از چند دقیقه رشون بشه !
تا هفته پیش این اتفاق بین هر 3-4 بار روشن شدن کامیپوتر اتفاق میفتاد منظورم اینه که اگه 5 بار کامپیوتر رو روشن و خاموش میکرم 1 بار این جوری میشد ! ولی از دیروز هر بار کاپیوتر رو میخوام روشن کنم این مشکل رو داره !
کامپیوترم ویروسی شده یا مشکل سخت افزاری داره!؟
یه سوال دیگه هم دارم !
چه جوری میشه زیر نویس فارسی رو تو VlC Player فعال کرد !؟ زیر نویس انگلیسی رو نشون میده ولی فارسی رو نه !
ممنون میشم اگه جواب بدین !
فکر نمیکنم مشکلتون نرم افزاری باشه
یا سخت افزاری ـه (که احتمال میدم مربوط به پاور باشه)
یا مشکل از دستگاه محافظ برقه

سوالتون رو اینجا بپرسین دوستان راهنماییتون میکنن

- برای VLC -
از منوی Tools گزینه ی Preferences رو انتخاب کنید.
روی Subtitles & OSD کلیک کنید.
Default encoding رو بذارید روی (Arabic (windows-1256
VLC رو ببندید و دوباره باز کنید.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من چطوری میتونم روی ویندوز 7 ، همزمان ویندوز XP رو هم داشته باشم و هر وقت خواستم بین هر دو سویچ کنم
نتونستم نصبش کنم XP رو !! همش ارور میداد !!
میخوام همزمان دوتا سیستم عامل داشته باشم

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
دوستان من چطوری میتونم روی ویندوز 7 ، همزمان ویندوز XP رو هم داشته باشم و هر وقت خواستم بین هر دو سویچ کنم
نتونستم نصبش کنم XP رو !! همش ارور میداد !!
میخوام همزمان دوتا سیستم عامل داشته باشم

به نظر من بهتره مجازی سازی انجام بدی با نرم افزار هایی مثل VMWARE workstation یا Oracle virtual box

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
به نظر من بهتره مجازی سازی انجام بدی با نرم افزار هایی مثل VMWARE workstation یا Oracle virtual box

اتفاقا با همین VMWARE workstation ، مجازی سازیشس کردم !!
خواستم ببینم میشه xpرو نصب کرد یا نه فقط راهش همین مجازیه ؟!

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اتفاقا با همین VMWARE workstation ، مجازی سازیشس کردم !!
خواستم ببینم میشه xpرو نصب کرد یا نه فقط راهش همین مجازیه ؟!
اگر بخوای XP و سون رو با هم داشته باشی ، باید اول XP رو نصب کنی
بعد سون رو تو یه درایو دیگه نصب کنی

به نظرم همینکاری که شما کردی (مجازی سازی) بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر