مشکلات نرم افزاری

سلام
ویندوز عوض کردم.flash player رو هم نصب کردم ولی باز نمیتونم یوتوب ,آپارات و . . . تماشا کنم.مشکل از چیه؟

ممکنه آخرین نسخه رو نصب نکرده باشی! یا مثلا با فایرفاکس میری وبگردی ولی فلش پلیر IE نصب کرده باشی!
برو آپارات بعد اونجا که میگه نصب آخرین نسخه فلش پلیر(یا یه همچین چیزی! تو قسمت پخش فیلم منظورمه) اونو بزن دان کن!

من همچین مشکلی واسم پیش اومد کرک کردم حل شد.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta
ویندوز از حالت Geniue در اومده.(یجورایی مایکروسافت فهمیده ویندوزت دزدیه)
چارشم اینه یه Activator بروز نصب کنی

- - -ویرایش - - -

سلام
ویندوز عوض کردم.flash player رو هم نصب کردم ولی باز نمیتونم یوتوب ,آپارات و . . . تماشا کنم.مشکل از چیه؟
میلاد جان Flash Playerـه مختص مرورگر خودت نصب کن. یا بهترش اینه که از آخرین ورژن کروم استفاده کنی که دیگه از این داستانا نداره!

دوستان چطوری میتونم از بوک مارک های گوگل کروم بکاپ بگیرم تا وقتی ویندوزم رو عوض کردم بتونم دوباره استفادشون کنم.

ساده ترین کار اینه که بری به C:/users/user name و بعد پوشه appdata(پوشه مخفیه!) رو کپی کنی که اینجوری اطلاعات همه برنامه ها رو کپی کردی!
ولی اگه فقط مال کرومو میخای باید بری داخل پوشه appdata بعد local و پوشه googleـو کپی کنی!

یه فایل iso رو درایو usb ایمیج کردم. :d حالا 5 گیگ فایل هایی که قبلا توش بود رو نشون نمیده فقط فایل های ایمیج شده هستن.
چطور میتونم فایل هامو برگردونم؟!

یه فایل iso رو درایو usb ایمیج کردم. :d حالا 5 گیگ فایل هایی که قبلا توش بود رو نشون نمیده فقط فایل های ایمیج شده هستن.
چطور میتونم فایل هامو برگردونم؟!

ممکنه اونا مخفی شده باشن!
واسه اینکه ببینیشون باید بری
control panel >>> Folder Option >>> View
اونی که نوشته show hidden file باید فعال باشه و 4 تا گذینه ی پایینیش نباید تیک داشته باشن!(به خصوص چارمیش!)

- - -ویرایش - - -

راهی نداره store ویندوز 8 باز شه؟ اوایل راحت میومدا!
قبلا با یه برنامه به اسم fiddler یا یه همچین چیزی تست کردم ولی نیومد!
مگه تحریمای الکترونیکی رو علیه ایران بر نداشتن؟ این ماکروسافت چه گیری داده!!

- - -ویرایش - - -

میگم سروریس ایمیل live ماکروسافت مزیتی نسبت به ایمیل یاهو داره؟

آخرین ویرایش:
دوستان من میخوام با استفاده از عکس و موزیک ، کلیپ درست کنم و بعدا رو CD رایت کنم
بنظرتون بهترین فرمت و رزولیشن برای اجرا توی CD Player چی هست؟!! ممنونم توضیح بدید؟! :d

دوستان يكي از اين برنامه هاست بدافزاره چيه !
اومده چسبيده به اين فايرفاكس ما هر TAB سفيدي كه ميخوام باز كنم اون اول همه مياد ! يه موتور جستجو داغونه
چه مدلي بايد از شرش خلاص شم ؟

راهی نداره store ویندوز 8 باز شه؟ اوایل راحت میومدا!
قبلا با یه برنامه به اسم fiddler یا یه همچین چیزی تست کردم ولی نیومد!
مگه تحریمای الکترونیکی رو علیه ایران بر نداشتن؟ این ماکروسافت چه گیری داده!!

مگه با Psiphon باز نمیشه؟!
نه بابا، فعلا که نه گوگل برداشته نه مایکرو؛ حرف مفت میزنن! Play Store هم باز نمیشه.

میگم سروریس ایمیل live ماکروسافت مزیتی نسبت به ایمیل یاهو داره؟
ببین، هر ایمیلی خدمات و امکاناتش متفاوت هستش! اما خب در هر صورت بعضی هاشون بهتر هستن. اگه نظر منو بخوای، به ترتیب بهترین سرویس دهنده های ایمیل Google، بعد از اون Microsoft و در آخر Yahoo هستن، به عبارتی Ymail << Live << Gmail.

-------------------------------------------------------------------------

اومده چسبيده به اين فايرفاكس ما هر TAB سفيدي كه ميخوام باز كنم اون اول همه مياد ! يه موتور جستجو داغونه
نمیتونی از قسمت Search Engines پاکش کنی؟ اینجا:
50346418413676242738.jpg

آخرین ویرایش:

آنتی ویروس نصب نیست؟
ساده ترین راه Restoreـه!

اگه آنتی نداری برو از سایتاشون اسکن آنلاین بزن!

- - -ویرایش - - -

ببین، هر ایمیلی خدمات و امکاناتش متفاوت هستش! اما خب در هر صورت بعضی هاشون بهتر هستن. اگه نظر منو بخوای، به ترتیب بهترین سرویس دهنده های ایمیل Google، بعد از اون Microsoft و در آخر Yahoo هستن، به عبارتی Ymail << Live << Gmail.

این سروریس ماکروسافت برنامه ای مث یاهو مسنجر نداره؟

این سروریس ماکروسافت برنامه ای مث یاهو مسنجر نداره؟
هر شرکتی واسه سیستم عامل خودش، برنامه ی ایمیلش رو ارائه میده (همراه با چت). مثلا Google واسه سیستم عاملش، برنامه ی Gmail رو گذاشته برا دریافت و ارسال و ... ایمیل، و برنامه ی Talk رو گذاشته واسه چت کردن (با استفاده از Gmail). مایکروسافت هم واسه اینکه عقب نمونه، این قابلیت رو به ویندوز 8 اضافه کرده و شما میتونید از برنامه ی Mail برا ارسال و دریافت ایمیل (اکانت Live) و از برنامه ی Messaging برا چت کردن استفاده کنید (با اکانت Live). جالب اینکه نه سرویس ایمیل مایکروسافت واسه اندروید هست، و نه سرویس ایمیل گوگل واسه ویندوز هست! تنها برنامه ای که در این بین، بی طرف هست و روی هر دو سیستم عامل قابل اجراست، Yahoo هستش که البته میشه گفت Yahoo Messenger واسه ویندوز خیلی بهتر بهینه شده تا اندروید!

هر شرکتی واسه سیستم عامل خودش، برنامه ی ایمیلش رو ارائه میده (همراه با چت). مثلا Google واسه سیستم عاملش، برنامه ی Gmail رو گذاشته برا دریافت و ارسال و ... ایمیل، و برنامه ی Talk رو گذاشته واسه چت کردن (با استفاده از Gmail). مایکروسافت هم واسه اینکه عقب نمونه، این قابلیت رو به ویندوز 8 اضافه کرده و شما میتونید از برنامه ی Mail برا ارسال و دریافت ایمیل (اکانت Live) و از برنامه ی Messaging برا چت کردن استفاده کنید (با اکانت Live). جالب اینکه نه سرویس ایمیل مایکروسافت واسه اندروید هست، و نه سرویس ایمیل گوگل واسه ویندوز هست! تنها برنامه ای که در این بین، بی طرف هست و روی هر دو سیستم عامل قابل اجراست، Yahoo هستش که البته میشه گفت Yahoo Messenger واسه ویندوز خیلی بهتر بهینه شده تا اندروید!

ممنون!

اون psiphon کانکت نشد اصلا! چیکار باید بکنم تا کانکت شه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or