مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام .

من یه مشکلی دارم ! وقتی دکمه پاور رو از روی وی موت نگه میدارم چراغ دستگاه زرد میشه و میره روی استند بای ! میخوام وقتی این کار رو میکنم کلا خاموش بشه ! چی کار کنم ؟
سلام.
باید تو ستینگ (آچار) تو قسمت wiiconnect24 استدبای رو غیر فعال کنید...

yoosef_st

کاربر سایت
Jun 20, 2008
43
سلام.
یه راهنمایی از دوستان میخواستم.
ما یه آشنایی داریم، ایشون میره کانادا و میاد.
میخواستم با توجه به گرونی بیش از حد و نا معقول wii در ایران بهش بگم یکی بیاره برامون.
سوال اینه که:
1. آیا کار درستیه؟ از اونجا بیارم میصرفه؟
2. چه رجیون و مدلی بگیرم؟ اصلا مثل 360 چند مدل داره یا فقط یک مدله؟
3. هک کردنش چجوریه؟ راحته؟ خودم میتونم هک کنم و اگر بخوام بدم بیرون چقدر هزینه میبره؟
راهنمایی دیگه ای هم اگر دارید بگید ممنون میشم.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
میخواستم با توجه به گرونی بیش از حد و نا معقول wii در ایران بهش بگم یکی بیاره برامون.
سوال اینه که:
3. هک کردنش چجوریه؟ راحته؟ خودم میتونم هک کنم و اگر بخوام بدم بیرون چقدر هزینه میبره؟
سلام.
1- بله می صرفه.
2- هر ریجنی بگیری فرقس نداره ولی ریجن اونجا یو سی هست. دو تا مدل داره مشکی و سفید که سفید بهتره از نظر قیمت.
3-یه خورده سخته ولی بیرون 30 تومن می گیرن تا کپی خور کنن.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام.
سوال اینه که:

1 - 100%
2 - اگر درست کپی خور بشه همه بازی ها رو اجرا میکنه .
3 - چرا راه دور میری . همین جا رو بگردی 10 تومن پیدا میکنی . دیگه ریسکش با خودته که خودت انجام بدی یا بدی یه فرد مطمئن

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
زیاد هم ریسک نداره ! دوستان خیلی ترسوندند اولش . من اولش یه بک آپ گرفتم تا الان دیگه نگرفتم چپ و راست نصب میکنم چیز هایی که میخوام هیچ چی هم نمیشه .

در مقابل کپی خور کردن 360 یا PSP خیلی راحت و آسونه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
زیاد هم ریسک نداره ! دوستان خیلی ترسوندند اولش . من اولش یه بک آپ گرفتم تا الان دیگه نگرفتم چپ و راست نصب میکنم چیز هایی که میخوام هیچ چی هم نمیشه .

در مقابل کپی خور کردن 360 یا PSP خیلی راحت و آسونه .
بله شما وقتی چنل نصب می کنید که دیگه ترسی ندارید. بزار 4.3 بیاد اونوقت می گم که ریسک داره یا نه.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
بله شما وقتی چنل نصب می کنید که دیگه ترسی ندارید. بزار 4.3 بیاد اونوقت می گم که ریسک داره یا نه.

من آپدیت ها رو هم از رونت و هم از روی دیسک بلوک کردم (یعنی هیچ مدله بجز حالت دستی و به صورت اتومات آپدیت نمیشه) ! 4.3 هم بیاد خوب صبر میکنیم تا هک بشه دیگه ! باز هم نگرانی خوب نداریم ! درسته ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من آپدیت ها رو هم از رونت و هم از روی دیسک بلوک کردم (یعنی هیچ مدله بجز حالت دستی و به صورت اتومات آپدیت نمیشه) ! 4.3 هم بیاد خوب صبر میکنیم تا هک بشه دیگه ! باز هم نگرانی خوب نداریم ! درسته ؟
ببینم شما الان Bootmii رو مگه نصب نکردی؟
اگه SD داخل دستگاه باشه و وی رو روشن کنی منوی بوت می میاد؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
ببینم شما الان Bootmii رو مگه نصب نکردی؟
اگه SD داخل دستگاه باشه و وی رو روشن کنی منوی بوت می میاد؟

Bootmii روی 4.2E به صورت Boot2 نصب نمیشه و من به روش IOS نصبش کردم .

بعد در کنارش Priiiloader رو هم نصب کردم که بر پایه Preloader نوشته شده .

و از تنظیمات Priiiloader یک بخشی به اسم System menu hacks آپدیت ها رو بلوک کردم .

کار دیگه ای هم باید بکنم ؟

آها راستی یه چیزی !

بعضی بازی ها مثل ریمن یا وی اسپورت و ... که نانچاک باید نصب باشه این سیمه بد جوری تلو تلو میزنه موقع بازی ! یهو قطع نشه !

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Bootmii روی 4.2E به صورت Boot2 نصب نمیشه و من به روش IOS نصبش کردم .

بعد در کنارش Priiiloader رو هم نصب کردم که بر پایه Preloader نوشته شده .

و از تنظیمات Priiiloader یک بخشی به اسم System menu hacks آپدیت ها رو بلوک کردم .

کار دیگه ای هم باید بکنم ؟

آها راستی یه چیزی !

بعضی بازی ها مثل ریمن یا وی اسپورت و ... که نانچاک باید نصب باشه این سیمه بد جوری تلو تلو میزنه موقع بازی ! یهو قطع نشه !
همین دیگه.وقتی Boot2 نداری دیگه اگه با آپدیت بریک بشیPreloader پاک میشه و فول بریک میشی که آنبریک نمیشه کردش.

نه نانچاک چیزیش نمیشه. منم اولش می ترسیدم. بعدا عادی می شه.

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
من الان need for speed nitro رو دانلود کردم. فقط برای اینکه مطمئن بشم فایل های rar رو باز کنم بعد همه رو رو یه dvd با سرعت پایین رایت کنم؟کار دیگه نباید کرد؟مشکلی ایجاد نمی کنه؟بریک بشه و این جور چیزا

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من الان need for speed nitro رو دانلود کردم. فقط برای اینکه مطمئن بشم فایل های rar رو باز کنم بعد همه رو رو یه dvd با سرعت پایین رایت کنم؟کار دیگه نباید کرد؟مشکلی ایجاد نمی کنه؟بریک بشه و این جور چیزا

با نرم افزار imgburn با سرعت پایین رایت کن .
نه ذر این حالت هیچ بریکی در کار نیست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان من یک مشکلی دارم و اون اینه که وقتی ciods19 رو نصب کردم و دستگاه رو روی ios249 مییزارم دستگاه هنگ میکنه اما وقتی cios 17 داشتم اینجوری نبود base اونم هم ios38 گذاشتم و هم ios60 اما بازم نمیشه چه کنم
سوال بعدیم اینه که دستگاه هم سخت افزاری کپی خور شده میخوام به 4.2 آپدیت کنم کپی خورش نمیپره یا مثلا میگن دستگاه ریجن لاک میشه حقیقت داره
من bootmii از طریق boot2 هم دارم
سوال بعدم اینه که preloder0.29 بهتره یا prii loder 3b rev48
دستگاه من : 4.1uc
مودچیپ : d2pro

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان من یک مشکلی دارم و اون اینه که وقتی ciods19 رو نصب کردم و دستگاه رو روی ios249 مییزارم دستگاه هنگ میکنه اما وقتی cios 17 داشتم اینجوری نبود base اونم هم ios38 گذاشتم و هم ios60 اما بازم نمیشه چه کنم
سوال بعدیم اینه که دستگاه هم سخت افزاری کپی خور شده میخوام به 4.2 آپدیت کنم کپی خورش نمیپره یا مثلا میگن دستگاه ریجن لاک میشه حقیقت داره
من bootmii از طریق boot2 هم دارم
سوال بعدم اینه که preloder0.29 بهتره یا prii loder 3b rev48
دستگاه من : 4.1uc
مودچیپ : d2pro
خوب برگردونید به 17.
اگه بوت2 دارید نگران نباشید فقط درست بک آپ بگیرید. نه ریجن لاک نمیشه ولی دوباره باید هومبرو و چیزای دیگه رو نصب کنید.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
برای آنلاین بازی کردن با یکی دیگر از دوستان در آن سر شهر دقیقا چه باید کرد ؟

همین که به نت وصل باشیم کافیه یا باید چنل خاصی رو هم نصب کنیم ؟ آیا مثل لایو شبکه خاص داره ؟

با دستگاه کپی خور میشه رفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر