مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
من همين چند روز پيش Wii گرفتم و حالا وقتي روشنش ميكنم هيچي تو صفحه نمياد ! صدايي هم نمياد ! ويموت هم با زدن دكمه هاش فقط چراغش روشن ميشه :biggrin1:
فكر كنم بريك شده اما http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23889 رو كه خودنم از هيچكدومش نبود ! راهنمايي ميكنيد ؟
چی کار کردی که این اتفاق افتاد.چیزی نصب کردی
قبلا روشن می شد؟؟؟
یه کم بیشتر توضیح بده
به احتما زیاد بریک شده.چون وقتی روشن کنی و صفحه سیاه باشه یعنی بریک
راستی بکاپ هم نگرفتی؟؟؟؟؟

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
چی کار کردی که این اتفاق افتاد.چیزی نصب کردی
قبلا روشن می شد؟؟؟
یه کم بیشتر توضیح بده
به احتما زیاد بریک شده.چون وقتی روشن کنی و صفحه سیاه باشه یعنی بریک
راستی بکاپ هم نگرفتی؟؟؟؟؟

خوب هيچي نصب نكردم ! قبلا كه خوب كار ميكرد !
بكاپ هم نگرفتم !
چه كنيم ؟:confused:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
راهی هست که بشه بازی رو از دیسک چنل بدون ارور 002 اجرا کرد؟:)
می تونید ارور بازی رو تو کامپیوتر بردارید ولی این روش واسه بعضی بازی ها جواب نمیده.
خوب هيچي نصب نكردم ! قبلا كه خوب كار ميكرد !
بكاپ هم نگرفتم !
چه كنيم ؟
احتمالا ماژول بلوتوثتون خراب شده ولی هنوز نظر قطعی نمیشه داد باید دستگاه رو کامل بررسی کرد.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
احتمالا ماژول بلوتوثتون خراب شده ولی هنوز نظر قطعی نمیشه داد باید دستگاه رو کامل بررسی کرد.
احتمال زیاد همین بلوتوث هست.
و اگه بلوتوث باشه یعنی خداحافظ.

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
سلام مجدد، فقط به قصد سلام و احوال پرسی! اینم واسه اینکه پستم پاک نشه!!:cheesygri
بازی جدید وی، بکش بکش نه! ملیح! و رقصی! چیزی نیومده؟!

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
سلام.من وی که خریدم یک ویموت و نانچوک اضافی هم گرفتم اما تست نکردم. الان مشکلی که دارم اینه که نانچوک انگار که یک دکمش رو گرفته باشن تو بازی medal of honor همش میشینه زمسن. وسموت اضافی هم درست کانکت نمیشه.دکمه هاش کار میکنند ولی حالت موسی رو نداره که بشه باهاش رو گزینه ها رفت و یا نشونه گیری کرد.مشکل از چیه؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
براي اجراي بازي هاي جديد براي دستگاهايي كه مود چيپ دارن چه بايد كرد؟
باید neogamma بریزی و cios ت هم آپدیت باشه .

سلام.من وی که خریدم یک ویموت و نانچوک اضافی هم گرفتم اما تست نکردم. الان مشکلی که دارم اینه که نانچوک انگار که یک دکمش رو گرفته باشن تو بازی medal of honor همش میشینه زمسن. وسموت اضافی هم درست کانکت نمیشه.دکمه هاش کار میکنند ولی حالت موسی رو نداره که بشه باهاش رو گزینه ها رفت و یا نشونه گیری کرد.مشکل از چیه؟

والا تا اونجایی که من یادمه این بازی 2 نفره نمیشد !
ولی دوباره کانکت کن ببین چی میشه ؟ فقط با این بازی مشکل داری ؟

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
نه نمی خوام دو نفره بازی کنم.برای چک کردنش بود و اینکه دکمه z ایراد داره فکر میکنم. چند بار کانکت کردم.انگار باید فقط تو فاصله یه متری چشمش باشم که بشناسه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بعد يه سوال ديگه هم داشتم من مي رم توي wii option بعد wii setting مي ره يه صفحه ي سفيد كه مي خواد به اينترنت وصل بشه هيچ جوري هم خارج نميشه مگه برگشت به منوي اصلي اينو چيكارش كنم چون نمي تونم بفهمم ورژن فرمور دستگاه هم چنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر