مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا یه سوال
میشه کاری کرد که بازی های wad به جای اینکه رو سیستم مموری نصب بشه روی اکسترنال دیوایس بره؟ مثلا رو خود SD یا USB یا External HDD ؟
من نشستم 134 تا بازی wad رو دانلود کردم. اما حال نمیده یکی یکی بریزی بعد پاک کنی.
زرتی هم که سیستم مموری فول میشه.
سلام آقا خوب هستی؟
باید سیستم منو 4 به بالا بریزی تا چنل SD اضافه بشه. اونموقع با SD بازی ها رو بیار.
درود...این بازی codmw relex رو دان کردم...بعد 001 و 002 رو هم برداشتم patch update هم کردم و با 4ایکس رایتیدم ولی با نئوگاما یا دیسک چنل که اجرا میکنم صفحه سیاه میاد....
سلام.
ارور 002 رو برندار. ولی حالا که برداشتی اشکالی نداره برو NeogammaR6 رو نصب کن و Fix002 رو روشن کن میاد.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام آقا خوب هستی؟
باید سیستم منو 4 به بالا بریزی تا چنل SD اضافه بشه. اونموقع با SD بازی ها رو بیار.

سلام.
ارور 002 رو برندار. ولی حالا که برداشتی اشکالی نداره برو NeogammaR6 رو نصب کن و Fix002 رو روشن کن میاد.
ممنون...برای همه ی بازی ها نباید 002 رو remove کنم...؟(برای اجرا از دیسک چنل)

VCHIP

کاربر سایت
Dec 15, 2007
27
nand

سلام

آیا میشه Nand یه دستگاه دیگه رو استفاده کرد ؟ آیا با کپی ناند یه دستگاه دیگه امکانش هست ما تمام wad و ios و برنامه های اون دستگاه رو عینا داشته باشیم؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام

آیا میشه Nand یه دستگاه دیگه رو استفاده کرد ؟ آیا با کپی ناند یه دستگاه دیگه امکانش هست ما تمام wad و ios و برنامه های اون دستگاه رو عینا داشته باشیم؟
آره میشه ولی باید با برنامه ی betwiin و hexeditor یکارایی روش انجام بدی که دردسر داره...
وی خودمم که بریک شده بود پس از هفته ها گشت گذار در اینترنت تونستم درست کنم...
ولی اطلاعات خودت دیگه پاک میشه...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آره ولی اون ios reloading رو موقع ساختن hack.ini تیک نزدم،این کار رو انجام بدم؟
اصلا با Hack.ini کاری نداشته باش.
من خودم کلی وی رو که این مشکل رو دارن درست کردم. اشکال از سیستم منوت هست. اون روش کار می کنه.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
میگم اقا این homebrew browser اجب چیزه توپی هست
من دیگه برنامه های جدید رو با اخرین ورژن از خود ویی میگیرم مثل هلو
همه چی هم داره
از امولاتور گرفته تا برنامه و گیم و...

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
آره برنامه ی خوبیه...ولی nand.bin قبلیم هست که بریک شده و میخوام از اون سیو های قبلیم رو بردارم و توی وی بریزم...

تا حالا کسی با wii این کار ها رو کرده ؟!؟ :biggrin1:
مگه سیو های من روش نیست ؟ یعنی بیشتر از من بازی کردی ؟
این کار ها رو انجام دادی یه آموزش هم بزار . :love:

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
شما اگه بلدی NeogammaR7 رو نصب کن بعد ببین Rev14 داری یا نه.
نه مشکلی ایجاد نمیکنه. شما دیگه از برق نکش دستت رو بزار رو دگمه پاور چند ثانیه نگه دار درست میشه.
لینک R7:
http://gbatemp.net/index.php?download=6572

کلا هر جا مشکل پیش اومد بگو من راهنماییت کنم تا قدم به قدم بریم جلو.

من این کارو کردم و rev10 داشتم، خودم می تونم درستش کنم؟ :eek:
خوب بیشتر تاپیک های مربوط به گذاشتن rev 14 رو خوندم، فقط یه سوال دیگه توش هست، من bootmii رو نمی تونم بزارم چون دسته گیم کیوب ندارم، اون وقت preloader اگه بزارم و این 14 ویی رو خراب بکنه، با همون پری لودر، می تونم برش گردونم به همون rev 10؟ و کلا خودم بکنم بهتره یا متخصص؟؟!

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
تا حالا کسی با wii این کار ها رو کرده ؟!؟ :biggrin1:
مگه سیو های من روش نیست ؟ یعنی بیشتر از من بازی کردی ؟
این کار ها رو انجام دادی یه آموزش هم بزار . :love:
میخوام ببینم میشه یا نه...سیو های تورو ندیدیم، آخه بعد از آنبریک فرمت کردم:cheesygri
یه جایی خونده بودم اگه ID بازی رو داشته باشی میشه...ولی وقتی nand رو extract میکنم یه عالمه فایل و فولدر میاد.!...
لینک برنامه رو بزار تا امتحانش کنم.
http://sites.google.com/site/parannoyedwii/projects/wii-nand-extractor/nandextract-0.1.3.zip
http://www.rapidshare.com/files/80214903/PS3_NAND_Dump_Extractor.rar.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر