مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
يه چندتا بازي جديد خريدم كه ارور 002 ميده بعد نئو گامو رو ريختم حالا اررور 001 ميده چيكار كنم ؟؟
يه سوال ديگه اين بازيهاي wii ware رو كجا بريزم يعني كجاي برنامه wad ??
تشكر

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
يه چندتا بازي جديد خريدم كه ارور 002 ميده بعد نئو گامو رو ريختم حالا اررور 001 ميده چيكار كنم ؟؟
نئوگاما چنده ؟ چه چیزی رو زیر یا بالاش مینویسه ؟
با Wad manager بازی رو انتخاب میکنی تا نصبش پیش میری ( کار سختی نیست ) و روی هارد خود دستگاه میریزه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
تشكر
سلام
شما باید cIOS REV14 رو نصب کنید تا اون ارور 001 درست شه.
بازی های WIIWARE رو یه پوشه تو روت SD میسازی به نام wad بعد بازی ها رو میزاری توش بعد خود wad manager لیست تمام wadهایی که تو اون پوشه هست رو میاره تا نصب کنی.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
monster hunter tri که اومده زبان انگلیسی هم داره یا فقط ژاپنیه؟

نه هنوز نیومده .

نه ژاپنیه ولی یکی از پچه ها تاپیک انگلیسی کردنشو گذاشته بود:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24766

با این روش کل بازی انگلیسی نمیشه . فقط اسم شخصیت ها انگلیسی میشه ...

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
هوم! ببخشید من سوالمو صفحه پیش پرسیدم ولی فکر کنم دوستان ندیدند و گفتم دوباره مزاحم بشم،

من نئوگاما نصب کردم و rev10 داشتم،خوب بیشتر تاپیک های مربوط به گذاشتن rev 14 رو خوندم، فقط یه سوال دیگه توش هست، من bootmii رو نمی تونم بزارم چون دسته گیم کیوب ندارم، اون وقت preloader اگه بزارم و این 14 ویی رو خراب بکنه، با همون پری لودر، می تونم برش گردونم به همون rev 10؟
و کلا چقدر احتمالش هست اینطوری بشه؟! و اگر بشه شما دوستان می تونید منو راهنمایی بکنید تا دوباره به همون rev 10 برش گردونم؟
مشخصات کلی دستگاه هم، 3.3u هست..با rev 10 ...:love:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
هوم! ببخشید من سوالمو صفحه پیش پرسیدم ولی فکر کنم دوستان ندیدند و گفتم دوباره مزاحم بشم،

من نئوگاما نصب کردم و rev10 داشتم،خوب بیشتر تاپیک های مربوط به گذاشتن rev 14 رو خوندم، فقط یه سوال دیگه توش هست، من bootmii رو نمی تونم بزارم چون دسته گیم کیوب ندارم، اون وقت preloader اگه بزارم و این 14 ویی رو خراب بکنه، با همون پری لودر، می تونم برش گردونم به همون rev 10؟
و کلا چقدر احتمالش هست اینطوری بشه؟! و اگر بشه شما دوستان می تونید منو راهنمایی بکنید تا دوباره به همون rev 10 برش گردونم؟
مشخصات کلی دستگاه هم، 3.3u هست..با rev 10 ...:love:
نه Cios آپدیت کردن خطری نداره ریسکش فقط 1% هست. من که تا حالا ندیدم کسی با نصب Cios بریک کنه. شاید اولیش شما باشی:biggrin1:

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
نه Cios آپدیت کردن خطری نداره ریسکش فقط 1% هست. من که تا حالا ندیدم کسی با نصب Cios بریک کنه. شاید اولیش شما باشی:biggrin1:

.. این الان کلی به من اعتماد به نفس داد!:cheesygri

مخصوصا اگه من اولین نفر باشم!!!:cheesygri اگر بریک شد میارم خودتون درست کنید!:cheesygri:-"
پس پری لودر هم لازم نیست بزارم!:cheesygri

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
.. این الان کلی به من اعتماد به نفس داد!:cheesygri

مخصوصا اگه من اولین نفر باشم!!!:cheesygri اگر بریک شد میارم خودتون درست کنید!:cheesygri:-"
پس پری لودر هم لازم نیست بزارم!:cheesygri

pre loader و bootmii رو نصب کن و یه بکاپ از wii ت بگیر . اگر بکاپ نگیری خیلی سخته Wii بریک شده رو برگردوند !

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
pre loader و bootmii رو نصب کن و یه بکاپ از wii ت بگیر . اگر بکاپ نگیری خیلی سخته Wii بریک شده رو برگردوند !

خوب من بالاخره این cios rev 14 رو نصب کردم! نصب موفقیت امیز و غرور افرین! این cios رو به خودم و جامعه ی wii تبریک میگم! که بالاخره از دست پیام های کمک کمک! من خلاص شدید!:cheesygri
ولی چون ممکنه دلتون تنگ بشه که من فعلا سوال ندارم که هی گیر بدم بپرسم! یه سوال همینطوری هم می پرسم که، حالا که اینو نصب کردم، یهو خواب نما نمیشه که بریک بشه؟!:cheesygri:cheesygri ( پری لودر هم ندارم!) یعنی کلا همه چی تمومه؟!:ok:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
خوب من بالاخره این cios rev 14 رو نصب کردم! نصب موفقیت امیز و غرور افرین! این cios رو به خودم و جامعه ی wii تبریک میگم! که بالاخره از دست پیام های کمک کمک! من خلاص شدید!:cheesygri
ولی چون ممکنه دلتون تنگ بشه که من فعلا سوال ندارم که هی گیر بدم بپرسم! یه سوال همینطوری هم می پرسم که، حالا که اینو نصب کردم، یهو خواب نما نمیشه که بریک بشه؟!:cheesygri:cheesygri ( پری لودر هم ندارم!) یعنی کلا همه چی تمومه؟!:ok:

نه . اگر تا الان بریک نشده دیگه بریک نمیشه .
تو که این رو نصب کردی pre loader و bootmii هم نصب کن که بریک شدی راحت برگردونی ! از من گفتن بود ...

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
نه . اگر تا الان بریک نشده دیگه بریک نمیشه .
تو که این رو نصب کردی pre loader و bootmii هم نصب کن که بریک شدی راحت برگردونی ! از من گفتن بود ...

bootmii که گفتم دسته گیم کیوب ندارم...pre هم دیدم تو توضیحاتش خودش نوشته ممکنه باعت بریک بشه...گفتم به قول ali ممکنه من خودم جزو همون 1 درصد باشم! بیخیالش بشم بهتره!:cheesygri
دیگه الانم که نصب کردم و دیگه هم قرار نیست بریک کنه..( ایشالا!) تا دستکاری بعدی چیزی نصب نمی کنم...:cheesygri

فقط اون اپدیته بازی ها رو هم به من جواب بدید..متشکر میشم، که با نئوگاما اپدیت های بازی ها رو لازم نیست پچ کنم..بر دارم؟ :eek:

متشکر! یک تازه وارد ذوق زده!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر