مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها من Wii‌ رو چجوري ميتونم به مانيتورم وصل كنم؟ ‌بيچاره شدم. اصلاً نميتونم بدون اين كار بازي كنم. لطفاً يه راه حل بهم بدين.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بچه ها من Wii‌ رو چجوري ميتونم به مانيتورم وصل كنم؟ ‌بيچاره شدم. اصلاً نميتونم بدون اين كار بازي كنم. لطفاً يه راه حل بهم بدين.

اگه مانیتورت کامپوننت پشتیبانی می کنه یه تبدیل کامپوننت بگیر حله...

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
اگه مانیتورت کامپوننت پشتیبانی می کنه یه تبدیل کامپوننت بگیر حله...
كامپوننت كدومه؟ همون 3 رنگه سبز و آبي و قرمز واسه HD؟‌من مانيتورم فقط اونايي كه تو عكس گذاشتم رو پشتيباني ميكنه. سفيده ميشه DVI. آبيه هم ميشه VGA ديگه. درسته؟ به اينا بايد چجوري وصل كنم؟ تبديل واسه اينا هست؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
كامپوننت كدومه؟ همون 3 رنگه سبز و آبي و قرمز واسه HD؟‌من مانيتورم فقط اونايي كه تو عكس گذاشتم رو پشتيباني ميكنه. سفيده ميشه DVI. آبيه هم ميشه VGA ديگه. درسته؟ به اينا بايد چجوري وصل كنم؟ تبديل واسه اينا هست؟
پس باید تبدیل کامپوننت به DVI یا VGA بخری.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
اوه اوه وضعیتت خرابه.
باید آخرین ورژن IOS36 رو نصب کنی. ولی مواظب باش.
ios36-64-v3351 رو نصب کردم ولی باز همون ارور میده..؟
این وی ما رو هم میتونی آنبریک کنی؟...آخه فک کنم فرا فول بریک شده...ولی bootmii و hbc میاد با اینکه ویموت کار نمیکنه...تازه بازی هم میشه کرد:cheesygri:-"

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ios36-64-v3351 رو نصب کردم ولی باز همون ارور میده..؟
این وی ما رو هم میتونی آنبریک کنی؟...آخه فک کنم فرا فول بریک شده...ولی bootmii و hbc میاد با اینکه ویموت کار نمیکنه...تازه بازی هم میشه کرد:cheesygri:-"
باید از جدیدترین نرم افزار Trucha Bug استفاده کنی.
بریکش رو که درست کردی نه؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
آره خدا رو شکر با همون nand قبلی که از یه نفر دیگه گرفتم...حالا توضیح میدم چجوری..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای 4.0u کدوم preloader رو باید بریزم؟
preloader v0.30 رو نصب کردم ولی تو سیستم منو نمیره:
Code:
Error autobooting system menu!
Es_Diverfiy failed!

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آره خدا رو شکر با همون nand قبلی که از یه نفر دیگه گرفتم...حالا توضیح میدم چجوری..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای 4.0u کدوم preloader رو باید بریزم؟
preloader v0.30 رو نصب کردم ولی تو سیستم منو نمیره:
Code:
Error autobooting system menu!
Es_Diverfiy failed!
باید ورژن 0.29 رو بریزی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر