مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
چجوری میتونم خودم دستگاهو آپدیت کنم؟؟
من شهرستانم اینجا هم کسی نیست این کارو انجام بده
جای شما بودم میفرستادم تهران
نهایتش میخوای 30 تومن پول پست بدی ولی یکباره
در عوض دستگاهتون همه عناوین رو اجرا میکنه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان يه سوال مهم دارم ندونستم كجا بپرسم
از ويموت ميشه بعنوان موس بيسيم استفاده كرد كه بجاى موس بيسيم بخرم؟
و اينكه با ويموت و نانچاك ميشه ميشه بازيهاى كامپيوترو انجام داد؟
تشكر

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان يه سوال مهم دارم ندونستم كجا بپرسم
از ويموت ميشه بعنوان موس بيسيم استفاده كرد كه بجاى موس بيسيم بخرم؟
و اينكه با ويموت و نانچاك ميشه ميشه بازيهاى كامپيوترو انجام داد؟
تشكر

تا اونجایی که میدونم از ویموت میشه به عنوان موس بیسیم استفاده کرد میشه از ویموت برای اجرا بازیا wii رو شبیه ساز دلیفین روی کامپیوتر استفاده کرد هم میشه ویموت با اندروید متصل کرد بازیا اندروید با ویموت و ویموت و نلنچاک بازی کرد

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
این جمله ای که گفتی پرسشی بود یا اطلاع رسانی؟

ببخشید یادم رفت علامت سوال بذارم
اخه من شنیدم بعضی از بازی های wii برای اجرا با شبیه ساز احتیاج به wiimot دارن میخواستم ببینم راهی هست که بشه با move این کار رو کرد؟

آخرین ویرایش:

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
ببخشید یادم رفت علامت سوال بذارم
اخه من شنیدم بعضی از بازی های wii برای اجرا با شبیه ساز احتیاج به wiimot دارن میخواستم ببینم راهی هست که بشه با move این کار رو کرد؟
نه داداش
move برای پلی استیشن هست.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
از استاید محترم در زمینه اجرای بازی یه سوالاتی دارم.
بنده کنسولم بازی های دیسک رو از طریف NEOGAMA دیگه اجرا نمیکنه یعنی میزنم استارت گیم صفحه سیاه میشه و مینویسه game satarting... گیر میکنه همینجا لنزش خراب شده؟ بازی ارجینالم اجرا میکنه راحت ولی رو کپی اینجوریه
سوال بعدی اینکه رو کنسول موقع خرید usb uploder gx نصبه ولی تا حالا استفاده نکردم چطور میشه بازی رو از دیست بک آپ گرفت و به iso تبدیل کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.پوزش سوالام طولانی شد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
از استاید محترم در زمینه اجرای بازی یه سوالاتی دارم.
بنده کنسولم بازی های دیسک رو از طریف NEOGAMA دیگه اجرا نمیکنه یعنی میزنم استارت گیم صفحه سیاه میشه و مینویسه game satarting... گیر میکنه همینجا لنزش خراب شده؟ بازی ارجینالم اجرا میکنه راحت ولی رو کپی اینجوریه
سوال بعدی اینکه رو کنسول موقع خرید usb uploder gx نصبه ولی تا حالا استفاده نکردم چطور میشه بازی رو از دیست بک آپ گرفت و به iso تبدیل کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.پوزش سوالام طولانی شد.

چنتا حالت داره

1. بعضی بازیا اینطوری میشن بقیه اجرا میشن که یه تنظیم هست انجام بدی اونایی که اجرا نمیشن اجرا میشن

2 . نئوگاما خراب شده باید دوباره نصب کنی وقتی هم نئوگاما اجرا میکنی صفحه اصلی اون پایین نوشته ios باید 20 باشه نه کمتر نه بیشتر ( کمتر قدیمیه و 21 و 22 باگ ها زیادی داره دردسر داره )

با استفاده از برنامه Wii backup manager از بازیا بکاب میگیری با فرمت wbfs بکاپ میگیری بعد یه پوشه با اسم wbfs درست میکنی توی root روی فلش یا هارد اکسترنال درست میکنی بکابی که برنامه گرفته با فلولدرش کپی میکنی تو فایل wbfs بعد لیست بازیا تو usb uploder gx میاد

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان وی من خراب شده روشن که میشه یا دسته ها باهاش سینک نمیشه اگه یشه بعد چند لحظه قطع میشه یا اصن بعضی وقتا صفحه سیاه میاد موقع روشن کردن باید قیدش بزنم نه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان وی من خراب شده روشن که میشه یا دسته ها باهاش سینک نمیشه اگه یشه بعد چند لحظه قطع میشه یا اصن بعضی وقتا صفحه سیاه میاد موقع روشن کردن باید قیدش بزنم نه؟

باتری نو بنداز تو ویموت ها بعد چک کن سنسور بار درست بالا تلویزیون گذاشتی و پورت اتصال پشت wii چک کن

بعد wii روشن کن دکمه قرمز سینک روی خود wii که بالا sd کارت هست و دکمه سینک تو پشت ویموت هر دو 10 ثانیه نگه دار تا سینک انجام بشه

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
آقا این Wii من نئو گاما روش نصبه سوپر ماریو گالاکسی با اویل دارک ساید رو جرا نمیکنهerror 001 میده ، متاستفانه زبونشم ژاپونیه من هیچی نمیفهم ، الان این یو اس بی لودر آخرین ورژنشو کسی لینکشو داره قرار بده ؟ بعد برای نصب یو اس بی لودر چجوری باید نصب کرد حتما باید رو SD کارت ریخت نصب کرد ؟برای آپدیت هم هر کی تونست کمکم کنه آپدیتش کنم دمش گرم چون این کنسول خیلی وقت بود داشت خاک میخورد تازه پیداش کردم تو سایت bazikhane توضیح داده بره آپدیتش ولی متاستفانه لینکاش همه خراب شده ،

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
همه این کارارو کردم خرابه. ممکن از ریکاوری مود بشه کاری کرد کنسول ایراد نرم افزاری داشته باشه میشه از ریکاوری مود کاری کرد؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا این Wii من نئو گاما روش نصبه سوپر ماریو گالاکسی با اویل دارک ساید رو جرا نمیکنهerror 001 میده ، متاستفانه زبونشم ژاپونیه من هیچی نمیفهم ، الان این یو اس بی لودر آخرین ورژنشو کسی لینکشو داره قرار بده ؟ بعد برای نصب یو اس بی لودر چجوری باید نصب کرد حتما باید رو SD کارت ریخت نصب کرد ؟برای آپدیت هم هر کی تونست کمکم کنه آپدیتش کنم دمش گرم چون این کنسول خیلی وقت بود داشت خاک میخورد تازه پیداش کردم تو سایت bazikhane توضیح داده بره آپدیتش ولی متاستفانه لینکاش همه خراب شده ،

اول اینکه میتونی بدی دستگاه هک کامل کنن که ریجن j یا kor تبدیل میشه به انگلیسی

وقتی هک کامل بشه برات یو اس بی لودر . نئوگاما جدید و .... می ریزن

هک تو قدیمیه باید برای اجرا حتما آپدیت بشه و ios ها جدید نصب بشه

همه این کارارو کردم خرابه. ممکن از ریکاوری مود بشه کاری کرد کنسول ایراد نرم افزاری داشته باشه میشه از ریکاوری مود کاری کرد؟

آخه چیز عجیبیه

wii روشن میکنی سیستمش کامل بالا میاد یا نه؟

ضربه نخورده؟ wad یا چیزی نصب نکردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر