مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
دوست عزیز مواردی که فرمودین قبلا همه بحث شدند. باید مطالب رو با کلید واژه ها دنبال می فرمودید:

منوی هک رو قبلا گفتیم در صفحه زیر پست 223 رو بخونید. حتی در اون پست گفتم که تا میشه IOS های کنسول رو Uninstall نکنید. مثلا از کار افتادن اس دی ریدر کنسول شما هم میتونه بابت همین موارد باشه:

http://forum.bazicenter.com/thread87892/page15/#post3202045

قبل از هک کنسول باید تا اونجاییکه براتون ممکن بود مطالب مختلف اعم از منابع فارسی و خارجی رو مطالعه می فرمودید. در مورد استفاده از USB به جای کارت اس دی هم در پست 269 در آدرس زیر قبلا صحبت شده و احتمالا در موضوعات قبل هم در این باره صحبت شده:

http://forum.bazicenter.com/thread87892/page18/#post3204848

و یه مورد دیگه: چرا برای اجرای برنامه ها اونها رو نصب می کنید؟!!!خودم شخصا تا میشه برنامه ها رو نصب نمی کنم. (حتی ورژن های خاصی از UsbLoader نصبی باعث بریک شدن Wii می شدند!) نسخه هایی که برای Wii حالت پرتابل دارند فراوان هستند. این طور برنامه ها دارای یه فایل اصلی boot.dol هستند که شما پس از قرار دادن فولدر هر کدوم از این برنامه ها در پوشه اصلی apps می تونید در منوی Homebrew Channel بیبنیدشون. اصلا نیاز به wad برای نصب نیست! حالا هم در موقعیت فعلی دستگاه شما:
1. از برنامه Priiloader (همون که با نگه داشتن ریست قابل دسترسی هستش) بک آپ قبلی رو بریزید تو کنسول.
2. یا اینکه فعلا با همون توضیح بالا برنامه ها رو بریزید توی پوشه apps فلش USB.
در کل موارد نصب (غیر از بازی های Wiiware که با فرمت Wad هستند) بیشتر برای همون Ios ها و cIos ها (که همون Ios های بهینه یا دستکاری شده هستند) هستش. با اینحال هر چیزی رو نصب نکنید یا از نصب خارج نکنید.

ممنون میشه راهنمایی کنید مشکلم حل بشه گزینه یک من بکاپ دستگاهمو دارم چجور بریزم sd دستگاه در حال حاضر کار نمیکنه خلاصه چکار کنم sd دستگاهم درست بشه.با تشکر

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنون میشه راهنمایی کنید مشکلم حل بشه گزینه یک من بکاپ دستگاهمو دارم چجور بریزم sd دستگاه در حال حاضر کار نمیکنه خلاصه چکار کنم sd دستگاهم درست بشه.با تشکر

این برنامه رو دانلود کن بریز توی روت فلشت. بعد از Homebrew channel اجراش کن. فایل های بک آپ هم توی روت فلشت بریز. این برنامه فلش رو هم برای بک آپ گیری یا برگردوندن بک آپ می شناسه. امیدوارم با این برنامه مشکلت حل بشه.

ftp://ftp.gx-mod.com/wii/Console/dumper/YaWnD_v0.3.zip

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم
من به تازگی 120 تا بازی خریدم
کسایی که اویل های وی رو بازی کردند لطف کنند بگن از بین 5 تا اویلی که وی داره
به ترتیب کدوم اویل رو بازی کنم ترتیبش کدومه ؟

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162

اول این ساخته شده
Resident Evil Archives: Resident Evil
اما شروع داستان با اینه
Resident Evil Archives: Resident Evil Zero
میتونی با هر کدوم از این دو تا خواستی شروع کنی

بعد این
Resident Evil 4: Wii Edition

این سه نسخه برای wii بازسازی شدن قبل از ساخت wii هستن
بعد این
Resident Evil: The Umbrella Chronicles
و بعد این
Resident Evil: The Darkside Chronicles
که برای wii ساخته شدن

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دوست خوبم شما اول zero رو بازی کنید که مربوط به شکل گیری شرکت آمبرلا و ویروس هست
بعد remake یا همون اویل 1
بعدش بیا اویل 2 و 3 رو رو هر دستگاهی بازی کن(روی wii نیست)
بعد دوتا Chronicles ها که داستانش بین 3 و 4 هست در آخر هم اویل 4

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
دوست خوبم شما اول zero رو بازی کنید که مربوط به شکل گیری شرکت آمبرلا و ویروس هست
بعد remake یا همون اویل 1
بعدش بیا اویل 2 و 3 رو رو هر دستگاهی بازی کن(روی wii نیست)
بعد دوتا Chronicles ها که داستانش بین 3 و 4 هست در آخر هم اویل 4

اینجوری باید رو pc اجرا کنه
من 2 و 3 رو ندیدم اگر مهم نیست بیخیلشون بشیم که لذت بازی با wiimote یک چیز دیگس

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
اینجوری باید رو pc اجرا کنه
من 2 و 3 رو ندیدم اگر مهم نیست بیخیلشون بشیم که لذت بازی با wiimote یک چیز دیگس
اویل 2 و 3 از نطر داستان خیلی مهم اند
چون در خود شهر راکون سیتی و زمان پخش ویروس در شهر را روایت میکنند
اگر بازی نکردید حنما روی pc یا ps1 یا حتی دریمکست بازی کنید جون در غیر این صورت داستان و لذت زیادی از رزیدنت اویل رو از دست میدید

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان بازی wii sport resort را رو dvd گرفتم بازی را اجرا نمیکنه با neo gama r7 صفحه سیاه میشه بعد میاد بیرون لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
راهی وجود داره که دسته wii را خاموش کنیم بدون اینکه دستگاه خاموش بشه؟؟؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان بازی wii sport resort را رو dvd گرفتم بازی را اجرا نمیکنه با neo gama r7 صفحه سیاه میشه بعد میاد بیرون لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
راهی وجود داره که دسته wii را خاموش کنیم بدون اینکه دستگاه خاموش بشه؟؟؟

سلام
ببین در حالت معمول Wii قادر به اجرای دیسک ارجینال گیم کیوب هست (با داشتن Mios) که با ریختن cMios (یعنی Mios دستکاری شده) قادر به اجرای دیسکهای کپی هم میشه. برای اجرای بازیهای گیم کیوب از روی فلش هم باید DiosMios روی دستگاه ریخته بشه که جای Mios رو می گیره (یعنی فقط از رو فلش اجرا می کنه و دیگه دیسک کپی رو نمی خونه) اما کماکان قادر به اجرای دیسک ارجینال گیم کیوب هست و موردی هم برای دستگاه نداره. بازی گیم کیوب رو دستگاه اجرا کن تا متوجه بشی به کدوم روش از روشهای بالا دستگاه کپی خور شده. البته اگر سخت افزاری کپی شده باشه و دستگاه از مدلهای اولیه باشه که کلا دیسک کپی یا ارجینال گیم کیوب رو اجرا می کنه. یه نکته دیگه اینکه یه سری از کنسولهای Wii مخصوصا مدلهای جدیدتر و بعضی کنسولهای مشکی رنگ Wii کلا درایوشون بازی گیم کیوب کپی رو نمی تونه بخونه!

بازی wii sport resort رو ندارم وگرنه تست می کردم. من بازیهای Wii رو با USBLoader اجرا می کنم (اصلا با NeoGamma کار نمی کنم!). فروشنده نگفت چرا اجرا نمیشه؟ از دیسک این بازی توی کنسول با نرم افزار USBLoader یا نرم افزارهای مشابه یه فایل WBFS بگیر (بک آپ گیری) و بعد با همون برنامه اجرا کن. یکی از مشخصات سیاه شدن صفحه و خروج از بازی یعنی انکه ایمج بازی ایراد داره!

برای چی ویموت رو می خوای خاموش کنی؟ با ویموت برای چند دقیقه که کار نکنی خودش خاموش میشه!!! یه راه دیگه هم احتمالا بیرون کشیدن باطری هاست ولی کلا واسه چی؟!

اجرای بازی های ارجینال باعث بریک شدن نمیشه. بعضی از بازیها دارای فایل اپدیت کردن هم هستند ولی همون ها هم تا زمانی که خودت دسترسی به اینترنت رو فعال یا اوکی نکنی هیچ اتفاقی نمی افته.

wii این قدر راحت بریک نمیشه! نکته اینه که تا میشه از نسخه های پرتابل برنامه ها در Wii استفاده بشه و هیچ ios رو الکی Uninstall نکنیم.

آخرین ویرایش:

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
آقا خیلی ممنون
کسی نمیدونه برای بازی wii sport resort باید چه کار کنم.خیلی برام مهمه لطفا کمک کنید

با فلش اجرا كن ( با WBFS Manager بريز رو فلش) ... اگه بازم مشكلت حل نشد بدون بايد ios های دستگاهتو update كنی
دسته wii هم به 2 طريق خاموش ميشه
1- دكمه home بزنی و دسته ور dc كنی
2- باتری دسته رو بكشی d:

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
دوستان دو تا سوال:
1.Wii من فریمورش 3.4e ه
نیازی هست که فریمورشو اپدیت کنم؟؟
بازیی هست که نیاز به فریمور بالاتر داشته باشه؟؟؟
2. من نمیتونم از روی فلش با فرمت ntfs بازی اجرا کنم
توی usb loader cfg ارور میده میگه ios 249 آپدیت نیست
توی usb loader gx هم وقتی بازیرو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و دستگاه فریز میکنه
در حالی که با فلش با فرمت wbfs هیچ مشکلی برای اجرای بازی نیست
چیکار باید بکنم

آخرین ویرایش:

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دوستان دو تا سوال:
1.Wii من فریمورش 3.4e ه
نیازی هست که فریمورشو اپدیت کنم؟؟
بازیی هست که نیاز به فریمور بالاتر داشته باشه؟؟؟
2. من نمیتونم از روی فلش با فرمت ntfs بازی اجرا کنم
توی usb loader cfg ارور میده میگه ios 249 آپدیت نیست
توی usb loader gx هم وقتی بازیرو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و دستگاه فریز میکنه
در حالی که با فلش با فرمت wbfs هیچ مشکلی برای اجرای بازی نیست
چیکار باید بکنم
شما باید دستگاهتونو آپدیت کنید و ios بریزید
همش درست میشه
usb loader هم با ios های مورد نیازش درست کار میکنه
ولی بدید براتون آپدیت کنند
آپدیت wii خطرناکه و به راحتی بریک میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟