خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
صفحه 14 همین تاپیک پست 208 یه پک کامل از 6 شبیه ساز از جمله ps1 و N64 رو گذاشتم که فقط کافیه روی کارت SD بریزید. امتحانش کن.
این هم لیست بازیهای قابل اجرای PS1 روی Wii:
WiiSX compatibility list (beta 2) - WikiTemp

لیست بازیهای قابل اجرای N64 روی Wii
Wii64 Compatibility List - WikiTemp

در کل برای اجرای شبیه سازهایی از این دست Wii کنسول مناسبی نیست. در مقایسه کنسول ایکس باکس قدیمی که مال نسل قبل از Wii هستش ماشین شبیه سازی قدرتمندتری هستش. این رو بدون اغراق و جانبداری میگم چون هر دو کنسول رو دارم و روی هر دو شبیه سازهای مختلف هم ریختم (اصلا کار با شبیه سازها رو خیلی دوست دارم).

لیست بازیهای قابل اجرای PS1 روی ایکس باکس قدیمی
Pcsxbox Compatibility List - 剪贴本

لیست بازیهای قابل اجرای N64 روی ایکس باکس قدیمی
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ah_jPOeSbcXwdGNrSzdqVktiTFE4TEJjMmFpNjAyS0E&hl=en#gid=0

منظور از مقایسه این هستش که روی Wii (با اینکه جدیدتر هستش) به عنوان ماشین شبیه ساز قوی حساب باز نکنید.

ممنون

یعنی برم xbox قدیمی بخرم؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اره قیمت دست دومش الان حدود 300 هزاره فقط خود wii و متعلقاتش 300 هزاره

آخه اون 3 نفری که قیمت کذایی دادن از بچه ها همین قسمت wii هستن آدم دلش میسوزه با همچین آدمایی دمخور بوده

مشکل اینجاست اونایی که ادعا دوستی دارن باهاشون صحبت کردی درباره خرید مثلا 3ds تازه الان متوجه میشی این همه مدت آدم حسابت نمیکردن برات ارزش قائل نبودن اگه جا من بودی میفهمدی چه حسی دارم اون یه نفر نه دونفر نه سه نفر نه برو بالا

میون یه سری خودخواه بودیم

منظور منو اصلا متوجه نمیشی من اصلا منظورم یه چیز دیگه اس nintendo_3ds قشنگ منظورمو فهمید اما تو برداشت سطحی داری از حرفام

من متوجه منظورت شدم ولی میگم این مسائل جدی نگیر و بی تفاوت باش نسبت بهشون!

به هر حال اینا به شخصیت اون آدما برمیگرده و مطمئن باشه اگه کنسول دیگه هم داشتن به همین شکل میخواستن گرون بفروشن!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
مثال زدی درست خب الان wii دست دو بدون لوازم اضافی چنده؟ اصلا پست بالایی منو خوندی؟ گفتم یکسال پیش خریده بودم برای کسی آکشو 350 هزار اما اگر با قیمت آک 700 هزاری الانم نگاه کنی کدوم احمقی میتونه بگه 900 هزار؟ یکی دیگه بگه 750 هزار؟

من گفتم 3ds تمیز در حد آک میخوام با تمام لوازم خودش هیچی اضافه هم نمیخوام فریمورشم بالا باشه

وقتی طرف xl تمیز داره فریم بالا میگه 600 هزار به چند نفر گفتم خوب میده یا نه؟ گفتن الان دلالا xl در حد آک فریم بالا میدن 450 تا 480 هزار قیمت این بالاس الان همونا میگن ما گفتیم قیمتش خوب بوده

نیمه پر لیوان اینه من چند ماه دنبال wii بودم چندبار پست دادم حتی بعد ها این تاپیک خرید.فر.ش . تعویض wii زدم کلی گفتم wii میخوام طرف اسمشو نمیخوام ببرم از اول همین تاپیم پست گذاشته بعد که از خرید wii گفتم پشیمون شدم دقیق به 5 دقیقه نرسید گفت من 4 تا سراغ دارم .. حالا از شما میپرسم این طرف نمیتونست زودتر بگه؟ چند ماه کم بوده؟ قرار نیست همدیگرو بچه فرض کنیم

این از ارزش قائل نبوده

نمونه اش همین mm.3ds که خسته شدم باهاش درباره خرید 3ds صحبت کردم من بعد از چند ماه گفتم پشیمون شدم تازه 3 روز پیش بهم گفت برای فروش دارم گفتم نمیخوام اونم گفت ممنون
داداش من نمیدونم کی بهت گفته که XL با قیمت 450 پیدا میشه که اگر پیدا میشه آیدیش رو بده من 10 تا بخرم.(هر کی گفته چرت گفته چون آکش 840 تومن هست)
اینم پیامی که با من مشورت کردی خودت بخون ببین بد راهنماییت کردم؟این سوال شما:
سلام داداش
قسمت بازار سنتر قسمت 3DS
یه 3DS XL تمیز هست فروشنده گفته 520 هزار فقط یه بازی باهاش بازی کرده خیلی تمیزه بنظرت ارزش داره بگیرم؟
اینم جواب من:
سلام.از نظر قیمتی که خوب بله قیمتشون منصفانه است.البته رم 4 گیگ باید روش باشه نه دو گیگ ولی چیزی که کپیخور شده رو چرا میخواهید اورجینال بگیرید؟
بازی های این کنسول هم به این راحتی ها مثل PS4 نیست که روزی 10تاش رو برای تعویض قرار بدن و خودت بخش 3ds بازارچه رو ببینی کلا 3 تا تاپیک هست که دوتاش خریده و یکیش فروش...
خلاصه برای کنسولی که کپیخور شده و آدم دوست داره اکثر بازی هاش رو داشته باشه فکر میکنم در تهیه بازی یه کم اذیت بشی...
خودمم ممکنه چند وقت دیگه یه 3ds برسه دستم که میخوام برای فروش قرار بدم که کپیخور هست.رنگش هم فکر میکنم قرمز هست.
اگر xl اورجینال میخوای چند وقت پیش یه نفر تو پی تی یه باندل زلدا گذاشته بود با رنگ طلایی و یک بازی 600 تومن که خواستی بگو لینک بدم.(اگر نفروخته باشه یا منصرف نشده باشه و شما هم بر خرید اورجینال مصمم باشی گزینه مناسبی هست)

همینجا هم یه پیشنهاد بهت بکنم اونم اینکه دوستمون گفت برو XBOX360 بگیر من بهت میگم نگیر که اگر خواستی کنسولی غیر از wii بگیری برو PS3 بگیر که حداقل کلی انحصاری ناب داشته باشه(تجربه شخصیم رو عرض کردم چون هر دورو داشتم میگم که 360 در مقابل PS3 صفره و به اوایل نسل کاری ندارم ولی الآن یه نگاه از بالا به عناوین هر دو بکنی همه چیز میاد دستت)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنون

یعنی برم xbox قدیمی بخرم؟
نه قربونت برم. یه کامپیوتر معمولی به مراتب برای شبیه سازی از هر 2 اینها قویتره. یه مورد دیگه اینکه میتونی شبیه سازها رو روی لپتاپ اجرا کنی و از شبیه ساز خروجی تصویر رو در حالت بالا تنظیم کنی (تقریبا و شاید هم اچ دی) و با کابل HDMI به تلویزیون وصل کنی. بعد بین بازیهای PS1 و N64 یه مقایسه داشته باش! قدرت نینتندو 64 رو اون موقع متوجه میشی که چی بوده!!!! مثلا بازی کانکر رو در حالت گرافیکی رزولوشن بالا با این روش که گفتم بزن. عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 تا گیم پد شک دار (همین چینی ها هم کفایت می کنه) بزن به لپتاپ از هر دو تا کنسول Wii و ایکس باکس قدیمی بهتر و زیباتر اجرا میشه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نه قربونت برم. یه کامپیوتر معمولی به مراتب برای شبیه سازی از هر 2 اینها قویتره. یه مورد دیگه اینکه میتونی شبیه سازها رو روی لپتاپ اجرا کنی و از شبیه ساز خروجی تصویر رو در حالت بالا تنظیم کنی (تقریبا و شاید هم اچ دی) و با کابل HDMI به تلویزیون وصل کنی. بعد بین بازیهای PS1 و N64 یه مقایسه داشته باش! قدرت نینتندو 64 رو اون موقع متوجه میشی که چی بوده!!!! مثلا بازی کانکر رو در حالت گرافیکی رزولوشن بالا با این روش که گفتم بزن. عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 تا گیم پد شک دار (همین چینی ها هم کفایت می کنه) بزن به لپتاپ از هر دو تا کنسول Wii و ایکس باکس قدیمی بهتر و زیباتر اجرا میشه!

پول مینی لپ تاپم ندارم چه برسه لپ تاپ

فایل دانلو کردم از حالت فشرده خالی کردم ریختم روت usb اما تو هوم برو چنل میرم خالیه

Wiiمن فریمور کپی خورش 4.3 ه با فلش بتید اجرا کنه فلش هم به سمت راستیه زدم

میخوام برای مشتری که خریدار wiiه بریزم اما جواب نمیده

Wad نداره این شبیه سازا

- - -ویرایش - - -

الان بازی رو همین فلش ریختم تو یو اس بی لودر راحت وار کرد

اما این شبیه سازا اصلا نمیان مشکل از چیه؟ اگه بشه میخوام هم قبل از اینکه مشتری بفروشم wii رو روش شبیه ساز راه بندازم

هم دلم میخواد خودم toy story 2 برای نینتندو 64 اجرا کنم فرقشو با همین بازی نسخه ps1 ببینم چون نسخه ps1 حدود 380 مگه اما نسخه نینتندو 64 حدود 9 مگ اما عکساشو دیدم خوب کار شده

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
پول مینی لپ تاپم ندارم چه برسه لپ تاپ

فایل دانلو کردم از حالت فشرده خالی کردم ریختم روت usb اما تو هوم برو چنل میرم خالیه

Wiiمن فریمور کپی خورش 4.3 ه با فلش بتید اجرا کنه فلش هم به سمت راستیه زدم

میخوام برای مشتری که خریدار wiiه بریزم اما جواب نمیده

Wad نداره این شبیه سازا

- - -ویرایش - - -

الان بازی رو همین فلش ریختم تو یو اس بی لودر راحت وار کرد

اما این شبیه سازا اصلا نمیان مشکل از چیه؟ اگه بشه میخوام هم قبل از اینکه مشتری بفروشم wii رو روش شبیه ساز راه بندازم

هم دلم میخواد خودم toy story 2 برای نینتندو 64 اجرا کنم فرقشو با همین بازی نسخه ps1 ببینم چون نسخه ps1 حدود 380 مگه اما نسخه نینتندو 64 حدود 9 مگ اما عکساشو دیدم خوب کار شده

فایل فشرده رو بعد از دانلود از حالت فشرده که خارج می کنی باید محتویاتش رو مستقیم بریزی توی کارت SD. یعنی 7 فولدر زیر رو مستقیم بریزی توی روت کارت SD.
apps
fceugx
genplus-gx
snes9xgx
vbagx
wii64
wii2600
wiisx
اینها رو مستقیم کپی کن توی SD کارت. وقتی توی لیست HBC نیاد یعنی مرحله کپی کردن رو درست انجام ندادی!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فایل فشرده رو بعد از دانلود از حالت فشرده که خارج می کنی باید محتویاتش رو مستقیم بریزی توی کارت SD. یعنی 7 فولدر زیر رو مستقیم بریزی توی روت کارت SD.
apps
fceugx
genplus-gx
snes9xgx
vbagx
wii64
wii2600
wiisx
اینها رو مستقیم کپی کن توی SD کارت. وقتی توی لیست HBC نیاد یعنی مرحله کپی کردن رو درست انجام ندادی!

همین کارو کردم اما ریختم تو usb درایور کول دیسک یا هر اسم دیگه ای که داره اما اصلا لیستی تو هوم برو نیست رو دستگاه sd کارت نیست که روش امتحان کنم فقط با فلش دارم تست میکنم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه wii دارم میخوام بفروشم هم با دیسک بازی اجرا میکنه هم با فلش و هارد اکسترنال

اگه کسی خواست پ خ بده

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام احسان جان خوبی ؟راستش از صبح چند بار خواستم برات بنویسم ؛ اما نتونستم ، واقعا نمی دونستم چی بنویسم ، خیلی از مسائلی که می گی درسته ، اما ...
الان که اومدم دیدم nintendo_3ds عزیز ازم خواسته برات چیزی بنویسم که آروم بشی
ببین احسان جان فک کنم از نسل خودمون (منظورم افرادیه که تو این فروم هستند و سنشون بالا هست) تقریبا می شه گفت آخرین افراد از هم سن و سال های خودمونیم که تو حوزه ی گیم موندیم و از بازی کردن هنوزم لذت می بریم (البته این قضیه ی سنی 100% نیست قطعا)
برای ماها مرام و معرفت خیلی خیلی تعریف شده س و مهمه . اما متاسفانه خیلی هامون به دلیل مشغله های کاری و فکری واقعا نمی تونیم زمانمون رو خیلی به اینترنت هم اختصاص بدیم (متاسفانه!).خب بقیه ی دوستانی هم که اینجا هستند (البته منظورم همه نیست ها ، بلکه درصد بالایی منظورم هست ، همیشه استثنا هم وجود داره ) مشخصا برای مسائلی مثل مرام و معرفت اهمیت قائل نیستن . من و شما تو محیطی بزرگ شدیم که دوستیامون از تو کوچه و فوتبال تو زمین خاکی شروع می شد اما بچه های الان چی ؟به نظرت مزه ی واقعی دوستی رو درک کنن؟ معلومه نه ! چونکه زمونه ی نامردی که توش هستن هیچوقت اجازه ی همچین چیزی رو بهشون نمیده ، خب به نظر من توقع داشتن از اینطور افرادی اشتباهه (البته با عرض معذرت) چونکه اصلا مسائل مرام و معرفت برای اینا تعریف درستی نداره . همه چیز رو انگار با یه عینک دیگه می بینن ! اصول زندگیشون فرق داره با ما . بچه های الان به جای لذت بردن از بازی واقعی ، از جر و بحث کردن سر یه مساله ی خاص و به کرسی نشوندن حرفشون لذت می برن !!! تو اصلا یادت میاد که تو بچگی با همبازی هات سر اینکه فوتبال لذت بخشه یا فوتبال دستی جر و بحث کرده باشی؟خب معلومه نه . چون ما از نفس "بازی" لذت می بردیم . اما بچه های این دوره زمونه اینجوری نیستن . بلکه دنبال اثبات اینن که بگن سونی بازی هاشش 100000 تا پلی گان داره ، ایکس باکس کینکت 5 داره و ...
خب اینا اینجورین ، آدمم که نمی شه بخاطر تفاوت هاش با دیگران و بی مرامی هاشون (البته با عرض معذرت از تمامی بی مرام های عزیز) بزرگترین لذت های زندگی شو کنار بزاره . مردونه خودت بگو چند بار از طرف خانواده ت سر بازی شماتت شدی ؟؟! خب کنارش گذاشتی؟؟ نه . خب تویه یه محیط مجازی با آدمای مجازی و الکی ، این قضیه خیلی کم اهمیت تره . پس کلا بی خیالشون شو و با بازی کردن از زندگیت لذت ببر
به فکر بی مرامی های بی مرام ها نباش ، به فکر این باش که حداقل من و nintendo_3ds همیشه پست هاتو با دقت می خونیم و خود من همیشه به محض دیدن یه پست خوب ازت ، لایکش کردم . خب 2 نفر دوست واقعی خوبه یا 50000 تا دوست مجازی ؟؟
یادته گفتم بی خیال بحث و حرفها و ... باش . اینم همونجوریه . انقدر احساسی برخورد نکن ...
من کاملا بهت حق میدم ناراحت باشی اما بهت حق نمی دم که به خاطر بی مرامی دیگران ؛ بهترین و لذت بخش ترین سرگرمی زندگیتو کنار بزاری
@};-@};-@};-@};-@};-

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
همین کارو کردم اما ریختم تو usb درایور کول دیسک یا هر اسم دیگه ای که داره اما اصلا لیستی تو هوم برو نیست رو دستگاه sd کارت نیست که روش امتحان کنم فقط با فلش دارم تست میکنم
احسان جان فایلها رو به همون صورت توی فلش کپی کن و حتما ببین که پوشه apps با حروف کوچک باشه. ببین از این مورد نبوده؟ (چون شنیدم HBC به سایز حروف این پوشه حساس هستش)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام احسان جان خوبی ؟راستش از صبح چند بار خواستم برات بنویسم ؛ اما نتونستم ، واقعا نمی دونستم چی بنویسم ، خیلی از مسائلی که می گی درسته ، اما ...
الان که اومدم دیدم nintendo_3ds عزیز ازم خواسته برات چیزی بنویسم که آروم بشی
ببین احسان جان فک کنم از نسل خودمون (منظورم افرادیه که تو این فروم هستند و سنشون بالا هست) تقریبا می شه گفت آخرین افراد از هم سن و سال های خودمونیم که تو حوزه ی گیم موندیم و از بازی کردن هنوزم لذت می بریم (البته این قضیه ی سنی 100% نیست قطعا)
برای ماها مرام و معرفت خیلی خیلی تعریف شده س و مهمه . اما متاسفانه خیلی هامون به دلیل مشغله های کاری و فکری واقعا نمی تونیم زمانمون رو خیلی به اینترنت هم اختصاص بدیم (متاسفانه!).خب بقیه ی دوستانی هم که اینجا هستند (البته منظورم همه نیست ها ، بلکه درصد بالایی منظورم هست ، همیشه استثنا هم وجود داره ) مشخصا برای مسائلی مثل مرام و معرفت اهمیت قائل نیستن . من و شما تو محیطی بزرگ شدیم که دوستیامون از تو کوچه و فوتبال تو زمین خاکی شروع می شد اما بچه های الان چی ؟به نظرت مزه ی واقعی دوستی رو درک کنن؟ معلومه نه ! چونکه زمونه ی نامردی که توش هستن هیچوقت اجازه ی همچین چیزی رو بهشون نمیده ، خب به نظر من توقع داشتن از اینطور افرادی اشتباهه (البته با عرض معذرت) چونکه اصلا مسائل مرام و معرفت برای اینا تعریف درستی نداره . همه چیز رو انگار با یه عینک دیگه می بینن ! اصول زندگیشون فرق داره با ما . بچه های الان به جای لذت بردن از بازی واقعی ، از جر و بحث کردن سر یه مساله ی خاص و به کرسی نشوندن حرفشون لذت می برن !!! تو اصلا یادت میاد که تو بچگی با همبازی هات سر اینکه فوتبال لذت بخشه یا فوتبال دستی جر و بحث کرده باشی؟خب معلومه نه . چون ما از نفس "بازی" لذت می بردیم . اما بچه های این دوره زمونه اینجوری نیستن . بلکه دنبال اثبات اینن که بگن سونی بازی هاشش 100000 تا پلی گان داره ، ایکس باکس کینکت 5 داره و ...
خب اینا اینجورین ، آدمم که نمی شه بخاطر تفاوت هاش با دیگران و بی مرامی هاشون (البته با عرض معذرت از تمامی بی مرام های عزیز) بزرگترین لذت های زندگی شو کنار بزاره . مردونه خودت بگو چند بار از طرف خانواده ت سر بازی شماتت شدی ؟؟! خب کنارش گذاشتی؟؟ نه . خب تویه یه محیط مجازی با آدمای مجازی و الکی ، این قضیه خیلی کم اهمیت تره . پس کلا بی خیالشون شو و با بازی کردن از زندگیت لذت ببر
به فکر بی مرامی های بی مرام ها نباش ، به فکر این باش که حداقل من و nintendo_3ds همیشه پست هاتو با دقت می خونیم و خود من همیشه به محض دیدن یه پست خوب ازت ، لایکش کردم . خب 2 نفر دوست واقعی خوبه یا 50000 تا دوست مجازی ؟؟
یادته گفتم بی خیال بحث و حرفها و ... باش . اینم همونجوریه . انقدر احساسی برخورد نکن ...
من کاملا بهت حق میدم ناراحت باشی اما بهت حق نمی دم که به خاطر بی مرامی دیگران ؛ بهترین و لذت بخش ترین سرگرمی زندگیتو کنار بزاری
@};-@};-@};-@};-@};-

سلام داداش

مرسی به خوبیت تو خوبی؟

ممنون شماها خیلی با معرفتین

حق باتوه همه حرفات درسته و با ارزش واقعیت گفتی

آره سر بازی خیلی شماتت شدم اما کنار نذاشتمش

وجود آدمیایی مثل تو و امثال تو خیلی باارزشه و اطمینان بخش

- - -ویرایش - - -

احسان جان فایلها رو به همون صورت توی فلش کپی کن و حتما ببین که پوشه apps با حروف کوچک باشه. ببین از این مورد نبوده؟ (چون شنیدم HBC به سایز حروف این پوشه حساس هستش)

ممنون تست میکنم خبر میدم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نگاه کردم حروف کوچیک بود حروف بزرگم کردم بازم کار نکرد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
نگاه کردم حروف کوچیک بود حروف بزرگم کردم بازم کار نکرد
صبر کن الان خودم تست می کنم با فلش و بدون SD کارت ببینم میاره توی لیست HBC

ویرایش:
همین الان تست کردم و همون فولدری که آپلود کرده بودم رو یعنی فولدر apps رو مستقیم کپی کردم توی فلش به راحتی توی لیست Homebrew channel همشون ظاهر شدند!
ایراد کارت یکی از اینهاست:
1. فلشت رو فرمت کن با فرمت فت 32 و حالت 32kb. برای اینکه متوجه بشی در این حالت فرمت شده یه فایل با فرمت txt توی فلش بساز و بعد توی این فایل متنی مثلا بنویس help و فایل رو دخیره کن. حالا رووی این فایل متنی کلیک راست کن و properties بگیر. جلوی عبارت size on disk باید نوشته باشه 32kb. حالا اون فولدر apps رو مستقیم بریز توی فلش. باید پس از وصل کردن به دستگاه فایلها توی لیست دیده بشن.

2.
فلشت ایرادی داره یا توسط برنامه ساپورت نمیشه که احتمالش خیلی خیلی خیلی کمه!

آخرین ویرایش:

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

با تشکر پست ها و زحمت بسیار خوبتون جناب highlight

بعضی بازی های Wii مثل The Legend Of Zelda : Skyward Sword و The Last Story , Xenoblade Chronicles که بر روی DVD 9 هستند کنسول از روی دیسک اجراشون نمی کنه و فقط از طریق هارد اکسترنال و فلش مموری امکان اجراشون هست ... لطف می کنید خیلی ساده و مختصر توضیح بدید چطور از طریق فلش و یا هارد اجراشون کنم ؟ فرمتشون iso باشه بر روی فلش و یا هارد مشکلی نداره ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر