مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
ديدم يه تاپيك مخصوص براي اينگونه مسائل و مشكلات آپديت نيست گفتم يه تاپيك بزنم تا همه سوالاتشونو اينجا بگن و مشكلات آپديت كردن يا نخوندن بازيها و... رو اينجا بزارن، دوستان اگه موافق هستيد پس مشكلات خودتون رو اينجا بگيد و بحث رو به بقيه ي تاپيكها نكشونيد.;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
اولين سوالو خودم ميكنم، وقتي كه يه بازي رو تو دستگاه ميزاريم و نمي خونه بعدش يه صفحه ي سياه مياد با يه سري حروف ژاپني كه توش يه كلمه ي off هست معنيش چيه؟

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
اولين سوالو خودم ميكنم، وقتي كه يه بازي رو تو دستگاه ميزاريم و نمي خونه بعدش يه صفحه ي سياه مياد با يه سري حروف ژاپني كه توش يه كلمه ي off هست معنيش چيه؟
مشكلي نداره فقط بايد دستگاهتو reset كني بعد dvd رو داخلش بذارين بعد حله

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
من امتحان کردم هیچ تاثیری نداره (عمودی هم قشنگتره هم کلاس داره:cheesygri)
آره از نظر قشنگي كه معلومه كه عمودي قشنگه ;)ولي يكي به من گفته بود بازيهايي رو كه دستگاه نمي خونه اگه دستگاه رو بخوابونيد شايد اجرا بكنه!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نه اصلا نباید بخوابونیدش چون ممکنه بعد از مدتی دستگاه ایراد بیدا کنه (تو دفترچه راهنما نوشته)

نه بابا جایی ننوشته که افقی بذاری مشکلی براش پیش میاد، ولی حتی به نظرم به خاطر قیافه اش هم که شده باید عمودی گذاشت...
افقی :sick: !!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
آقا جون من adsl دارم مودمم هم روتر هست میخام ببینم آیا باید برای share کردن کنسول با مودم باید از کارت شبکه usb بیسیم استفاده کنم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟... ممنون که دوستان مطلع جواب میدن...

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
نه آقاجون میشه ، اصلآ مهم نیست که نوع اینترنتت چی باشه مهم اینه که بتونی با share، wii کنی اینترنتتو... ولی خب اگه سرعتش پایین باشه به درد آپدیت نمیخوره ، چون آپدیتش حجیمه تا جایی که من میدونم... سوالمو تکرار میکنم که فراموش نشه...
آقا جون من adsl دارم مودمم هم روتر هست میخام ببینم آیا برای share کردن کنسول با مودم باید از کارت شبکه usb بیسیم استفاده کنم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟... ممنون که دوستان مطلع جواب میدن...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا جون من adsl دارم مودمم هم روتر هست میخام ببینم آیا باید برای share کردن کنسول با مودم باید از کارت شبکه usb بیسیم استفاده کنم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟... ممنون که دوستان مطلع جواب میدن...

یه راهش همینه که گفتی ؛ کارت شبکه usb بیسیم! Wii میتونه با اینکار از اینترنت PC استفاده کنه، یکی دیگه هم اینه که wireless router بگیری که این گرونتر ولی مطمئن تره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر