مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
دوستان من اگه بخوام wii بخرم به چه نکاتی توجه کنم؟چه رجیونی باشه؟از کجا بدونم چه فریمور روشه؟کجا باید آپدیتش کنم؟

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان من اگه بخوام wii بخرم به چه نکاتی توجه کنم؟چه رجیونی باشه؟از کجا بدونم چه فریمور روشه؟کجا باید آپدیتش کنم؟
بايد ببينيد كه مدچيپش چيه ، البته زياد مهم نيست چون بيشتر كنسولهايي كه تو تهرانه همش با مدچيپ wiican هستن. رجيونشم بستگي به خودتون داره كه چقدر بخوايد پول بديد ،‌فريمور هم كه روش هست رو مي تونيد از قسمت ستينگ ببينيد.
براي آپديت هم مي تونيد هم پيش وست ببريد هم دات كام با مبلغ 15 هزار تومن.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
بايد ببينيد كه مدچيپش چيه ، البته زياد مهم نيست چون بيشتر كنسولهايي كه تو تهرانه همش با مدچيپ wiican هستن. رجيونشم بستگي به خودتون داره كه چقدر بخوايد پول بديد ،‌فريمور هم كه روش هست رو مي تونيد از قسمت ستينگ ببينيد.
براي آپديت هم مي تونيد هم پيش وست ببريد هم دات كام با مبلغ 15 هزار تومن.

اگه می شه یکم بیشتر درباره فریمور توضیح بده.یه سوال دیگه:من تو تهران نیستم اگه الان بخوام کنسول بگیرم بازی های جدید رو می یاره یا باید بعد از خریدن آپدیت کنم؟منظورم اینه که دستگاه هایی که تو بازاره اینقدر تاریخش جدید هست که فعلا نیازی به آپدیت نداشته باشه؟

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
اگه می شه یکم بیشتر درباره فریمور توضیح بده.یه سوال دیگه:من تو تهران نیستم اگه الان بخوام کنسول بگیرم بازی های جدید رو می یاره یا باید بعد از خریدن آپدیت کنم؟منظورم اینه که دستگاه هایی که تو بازاره اینقدر تاریخش جدید هست که فعلا نیازی به آپدیت نداشته باشه؟
وقتي تو قسمت seting دستگاه ميريد بالاي صفحه فريمور دستگاه رو مي تونيسه، مثلا مي نويسه 3.0j . معلوم نيست كه فريمور اوليه ي دستگاه چيه، براي من 2.2 بود و بيشتر بازيهاي جديد فريمور 3 رو براي اجراي بازيها مي خوان.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
وقتي تو قسمت seting دستگاه ميريد بالاي صفحه فريمور دستگاه رو مي تونيسه، مثلا مي نويسه 3.0j . معلوم نيست كه فريمور اوليه ي دستگاه چيه، براي من 2.2 بود و بيشتر بازيهاي جديد فريمور 3 رو براي اجراي بازيها مي خوان.

بازم ممنون:blushing:
در مورد رجیون توضیح ندادی؟:((چیز زیادی در این مورد نمی دونم.مثلا قیمتاش بازار بازی هاش و
...
ببخشید دوست من بجای رجیون نوسته بودم فریمور تقصیر من بود

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بازم ممنون:blushing:
در مورد رجیون توضیح ندادی؟:((چیز زیادی در این مورد نمی دونم.مثلا قیمتاش بازار بازی هاش و
...
ببخشید دوست من بجای رجیون نوسته بودم فریمور تقصیر من بود
قيمت uc الان حدود 450 تومنه و خيلي قيمت بالا و بيخودي داره البته قيمت j هم در حال حاضر بخاطر كمبود كنسول خيلي بالا هستش تفاوتشون هم در زبان منوهاشونه ، بازار بازيهاشونم زياد فرقي با هم ندارن ولي uc يكم بهتره. در كل اگه مسئله پول براتون زياد مهم نيست uc انتخاب بهتريه.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
برای آپدیت دستگاه فقط کافیه بازیی رو توش بذاریم که فریمور جدید روش باشه؟مثلا اگه من ماریو گالاکسی رو بذارم تو دستگاه بعد روش کلیک کنم دستگاه آپدیت می شه؟

به غیر از ماریو گالاکسی دیگه چه بازی 3 یا 3.01 روشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر