مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام دوستان
یه سوالی هست ! :D
وقتی که میخوام مثلا Wii Sport رو 2 نفره بازی کنم ، اول میرم توی بازی ، وقتی که همزمان دکمه 1 و 2 دسته دوم رو فشار میدیم ، دسته دوم هم فعال میشه

اما توی خیلی بازیها نمیشه ! مثلا FIFA 08
چیکار کنم ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من الان فیفا رو درست یادم نمیاد ولی مگه قبل از شروع مسابقه عکس وی ریموت نمیاد که ببری زیر اسم تیمت؟ مثل پی اس 2 که دو نفری می کردی اون جوری نمیشه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
با wii آنلاین هم میشه بازی کرد؟اصلا چطوری میتونم به اینترنت وصلش کنم؟مثلا الان pes08 رو اگه بگیرم میشه مثل xbox آنلاین بازی کرد یا نه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
با wii آنلاین هم میشه بازی کرد؟اصلا چطوری میتونم به اینترنت وصلش کنم؟مثلا الان pes08 رو اگه بگیرم میشه مثل xbox آنلاین بازی کرد یا نه؟

بله میشه! اگه روی بازی لوگوی Nintendo Wifi Connection باشه یعنی قابلیت آنلاین داره:

wifinwcjoy.jpg

برای وصل کردن Wii به اینترنت هم باید یه connection وایرلس داشته باشی (WIFI). اگه مودمی دارید که WiFi رو ساپورت میکنه یا یه Wireless router دارید یا یدونه Nintendo Wifi Adapter میتونید آنلاین بشید!

nintendowifibox.jpg

برای تنظیمات Connection روی Wii میتونید از این PDF ترجمه انگلیسی استفاده کنید اگه Wii ـتون ژاپنیه!

English Translation For Your Japanese Nintendo Wii

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
خیلی ممنون.wii من uc هست بعد قابلیت آنلاینش چطوره؟مثل 360 هست؟یعنی اگه خواستیم بازی کنیم آدم پیدا میشه؟اصلا تا حالا کسی تست کرده؟شرمنده اینقدر سوال میکنم چون دستگاه من کپی خورش نکردم برای همین بازی اصلی سفارش میدم میخواستم بدونم اگه pes آنلاین داره تا سفارش بدم.

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
خیلی ممنون.wii من uc هست بعد قابلیت آنلاینش چطوره؟مثل 360 هست؟یعنی اگه خواستیم بازی کنیم آدم پیدا میشه؟اصلا تا حالا کسی تست کرده؟شرمنده اینقدر سوال میکنم چون دستگاه من کپی خورش نکردم برای همین بازی اصلی سفارش میدم میخواستم بدونم اگه pes آنلاین داره تا سفارش بدم.
بله بازي pes2008 قابليت آنلاين رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر