مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
علیرضا خوب میومدی تو انجمن خودمون من کمکت میکردم دیگه
ببینم مشکلت چیه ؟

نمیتونم با hombrew channel چیزی نصب کنم!!!!تا میخوام نصب کنم صفه سیاه میشه و فریز میکنه....میخوام priiloader رو نصب کنم.
و تو بازی harvest moon هم تا بازی رو اجرا میکنم میگه نانچاک وصل کن در صورتی که نانچاک وصله!!!!
usbloader هم ندارم با uloader کار میکنم...طرز نصب اونم اگه میدونی بگو...

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

فایل اجرایشون dol هست یا elf? اگه elf هست باید به dol تبدیل کنید. ورژن HBC شما از مال من بالاتره مال من 1.0.8 هست!

ِ.dol خستن همشون

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
usb loader gx هم نمیتونم بیارم!!!!خودش هست ولی نه عکس داره نه توضیحات و وقتی بازش میکنم وی می هنگه!!

علیرضا کنسول ورژن چنده ؟ ریجن چیه ؟
توی انجمن ما آموزش کپی خور هستش یک سری اونا رو حتما بخون
هنگ کنسولت به خاطر نداشتن یک سری IOS هست که باید اونا رو نصب کنی با استفاده از wad manager

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
علیرضا کنسول ورژن چنده ؟ ریجن چیه ؟
توی انجمن ما آموزش کپی خور هستش یک سری اونا رو حتما بخون
هنگ کنسولت به خاطر نداشتن یک سری IOS هست که باید اونا رو نصب کنی با استفاده از wad manager

مهدی با چه زبونی بگم hombrew chanel هیچی رو باز نمیکنه!!!!

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
ببخشید من چندین بازی خریدم به‌صورت DVD اما همشون ارور 1048 اگه اشتباه نکنم از نرم‌افزار Neogamma دادن. وی ـه من هم مشکی هست، عرفش اینه که از هارد بخونه. الآن یه هارد دارم با فرمت WBFS، که ویندوز اونو ساپورت نمی‌کنه. یکی کمک می‌کنه باید چی کار کنم، زیر دیپلم هم توضیح بدین ممنون می‌شم:d

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
ببخشید من چندین بازی خریدم به‌صورت DVD اما همشون ارور 1048 اگه اشتباه نکنم از نرم‌افزار Neogamma دادن. وی ـه من هم مشکی هست، عرفش اینه که از هارد بخونه. الآن یه هارد دارم با فرمت WBFS، که ویندوز اونو ساپورت نمی‌کنه. یکی کمک می‌کنه باید چی کار کنم، زیر دیپلم هم توضیح بدین ممنون می‌شم:d
سلام
ازین روش استفاده کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread39436/
من فرمت fat32 رو پیشنهاد میکنم!
موفق باشی

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام از اساتید محترم یه سوال اساسی دارم..
من به تازگی یه wii از یکی از بچه ها خریدم هر کاری کردم نتونستم حتی یه بازی رو اجرا کنم هیچی هم از طرز اجرای بازیا نمیدونم یه کم تو نت گشتم اما یه راهنمایی درست و درمون پیدا نکردم..
ظاهرا باید بازی رو بریزیم رو هارد و اجرا کنیم حالا من هر کاری میکنم نمیتونم اجرا کنم.. نمیدونم از نرم افزاره یا از تنظیمات یا خلاصه از چیه؟؟؟؟
یه نفر یه راهنمایی اساسی و کامل بکنه من اینو راه بندازم. اینم بگم که من با نرم افزار wii backup manager ایمیج گرفتم تو هارد ریختم با نرم افزار netgammon (حالا اسمش شبیه اینه) هم هر کاری کردم اجرا نشد اصلا فایل بازی رو ندیدم... کجای کارم اشکال داره؟ چیکار باید بکنم؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام از اساتید محترم یه سوال اساسی دارم..
من به تازگی یه wii از یکی از بچه ها خریدم هر کاری کردم نتونستم حتی یه بازی رو اجرا کنم هیچی هم از طرز اجرای بازیا نمیدونم یه کم تو نت گشتم اما یه راهنمایی درست و درمون پیدا نکردم..
ظاهرا باید بازی رو بریزیم رو هارد و اجرا کنیم حالا من هر کاری میکنم نمیتونم اجرا کنم.. نمیدونم از نرم افزاره یا از تنظیمات یا خلاصه از چیه؟؟؟؟
یه نفر یه راهنمایی اساسی و کامل بکنه من اینو راه بندازم. اینم بگم که من با نرم افزار wii backup manager ایمیج گرفتم تو هارد ریختم با نرم افزار netgammon (حالا اسمش شبیه اینه) هم هر کاری کردم اجرا نشد اصلا فایل بازی رو ندیدم... کجای کارم اشکال داره؟ چیکار باید بکنم؟
سلام.مبارکه

برای اجرا از هارد باید فرمتی بازی که با wii backup manager تو هارد میریزین، WBFS باشه و با usbloader اجرا کنید.
neogamma هم که شما میگین فک کنم فقط برای اجرا از طریق دیسک باشه.

در کل اگه مشکل بود، یه بار کنسولتون رو ازطریق همین روش که تو سایت هست کپی خور کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread39436/

موفق باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر