مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اصلا بهترین انحصاریاتون چندتا میشه؟ فکر کنم ،انگشت شمار باشن ولی لطف کنین ماله کنسولو ببینین!
The Forest
Samorost 3
Scrolls
Mew Genics
Slender: The Arrival
Euro Truck Simulator 2
Brocken Age: Act I
Stronghold Crusader
Stronghold Crusader 2
Stronghold I
Stronghold II
Wasteland 2
Warcraft III
World of Warcraft
Starcraft II
Diablo II
Shogun: Total War
Medieval: Total War
Rome: Total War
Medieval II: Total War
Empire: Total War
Napoleon: Total War
Total War: Shogun II
Total War: Rome II
Company of Heroes II
Company of Heroes

League of Legends
Dota 2 نسخه 1 رو جزو همون وارکرافت 3 حساب کنید!
Warcraft
Sim city Classic
Sim City 3000
Sim City 4
(Sim City(2013
Torchlight II
Age of Wulin
Guild Wars II
Amnesia: A machine for the pigs
Day Z
Don't Starve
Gone Home
Witcher 1
Microsoft Flight Simulator X
S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
Stalker: Clear Sky
STALKER: Call of Pripyat
Arma: Armed Assault
Arma II
Arma II: Operation Arrowhead
Arma II: Reinforcements
Arma III
Guild Wars
Anno 1602
Anno 1503
Anno 1701
Anno 2070
Red Orchestra
Civilization III
Civilization IV
Civilization V
Path of Exile
The Incredible Adventures of Van Helsing
Armikrog
Age of Empires
Age of Empires: The rise of rome
Age of Empires II: The age of kings
Age of Empires II: The conquerors
Age of Empires II: The Forgotten
Age of Empires III
Age of empires III: The Warchiefs
Age of Empires III: The Asian Dynasties
Age of Empires Online
Age of Mythology Series
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Source
rFactor 2
rFactor
Assetto Corsa
Next Car Game
Distance
Trackmania 2
حالا دستای شما 50 تا انگشت داره مشکل من نیست!
80 عدد

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
msi دو تا notebook زده با قابلیت اجرای بازیها در رزلوشن 3k .{یکی برای گیم یکی هم زده برای Workstation}
MSI-3K-Specs.jpg

MSI_GT60_2OD-261US_01.jpg

پ ن 1: بعضیا هنوز گیر اجرای 1080 هستن .

پ ن 2: کی میخواد از این همه قدرت استفاده بشه؟ فقط valve میتونه با steam os توجه ها رو برگردونه به pc.

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
Warcraft III
World of Warcraft
Starcraft II
Diablo II
Total War Series
Company of Heroes
League of Legends
Warcraft
Sim city
Torchlight II
Age of Wulin
Guild Wars II
Day Z
Don't Starve
TES: Online
Gone Home
Witcher 1
The Sims 4
Stalker Series
Westland 2
Guild Wars
Anno 1602
Anno 1503
Anno 1701
Anno 2070
Red
orchestra
Civilization III
Civilization IV
Civilization V
Path of Exile
Armikrog
Age of Empires
Age of EmpiresII: The age of kings
Age of Empires III
Age of Empires Online
Age of Mythology Series
TES ONLINE قراره برای Play Station 4 و Xbox One هم بیاد.:d
Westland نیست درستش > Wasteland:d
---------------------
پ.ن: PC فنها نزنید منو منم پلتفرم اصلیم PC یه:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Warcraft III
World of Warcraft
Starcraft II
Diablo II
Total War Series
Company of Heroes
League of Legends
Warcraft
Sim city
Torchlight II
Age of Wulin
Guild Wars II
Day Z
Don't Starve
TES: Online
Gone Home
Witcher 1
The Sims 4
Stalker Series
Westland 2
Guild Wars
Anno 1602
Anno 1503
Anno 1701
Anno 2070
Red
orchestra
Civilization III
Civilization IV
Civilization V
Path of Exile
Armikrog
Age of Empires
Age of EmpiresII: The age of kings
Age of Empires III
Age of Empires Online
Age of Mythology Series

ولی خداییش بازیی داشته باشه که مردم براش برن یه PC خفن جور کنن زیاد نداره :d

من چند سال پیش (یادم نمیاد کی اما زیاد نبود) یه بازی دیدم به نام APB Reloaded که خیلی دوس داشتم PC سوپر خفن داشته باشم و بازیش کنم هرچند نمیدونم بازیش خوب بود یا نه اما قابلیت Customize وحشتناک خفنی داشت و گرافیکشم نابود کننده بود و از عکساش جالب میزد

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی

من چند سال پیش (یادم نمیاد کی اما زیاد نبود) یه بازی دیدم به نام APB Reloaded که خیلی دوس داشتم PC سوپر خفن داشته باشم و بازیش کنم هرچند نمیدونم بازیش خوب بود یا نه اما قابلیت Customize وحشتناک خفنی داشت و گرافیکشم نابود کننده بود و از عکساش جالب میزد
کی گفته وجود نداره؟ Total War Rome II:d
Company of Heroes 2:d
همین SimCity 2013 خیلی سیستم بالایی میخواد.:d
بعد مگه فقط برای انحصاریهای pc سیستم بالا باید جور کرد؟;;):d
من تک تک بازیها از بتل 4 تا کال اف گوست تا آساسین 4 وقتی رو pc خودم اجرا میکنم از کیفیت گرافیکیش شدید لذت میبرم!
وقتی بتل 4 رو high و 1080 میگیرم واقعا لذت بخشه! ولی همون بتل 4 رو تو 360 خودم میبینم حالم بهم میخوره انقدر گرافیکش رو کنسولا داغونه!:d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

بازی خوبی بود اما به خاک نشستن بازی f2p شد و کلا بازی به فنا رفت .

MAX PAYNE 21

کاربر سایت
Nov 2, 2013
11
نام
سعید
کل کل نکنید قبول کنید بازی ساز ها هم تو ساخت بازی بی عرضن برای پی سی
هیچ بازی سازی حاضر نمیشه بازی رو n تا کارت گرافیک مچ کنه !! وقتی کنسول یه سخت افزار واحد جلو چششونه مرض دارن خرج کنن از نهایت قدرت ذغالی کنسول استفاده میکنن بازی رو میدن بیرون

اینو باید بزنید پا حساب پول پرستی شرکت ها و کم کاریشون

در مورد جی تی ای همین رو بگم راکستار با اون افتضاحی که سر مکس پین 3 داخل آپدیت ها و gta iv در آورد به خاطر نرفتن آبروش جلوی پی سی گیمر ها گفته در انحصار کنسوله ! وگرنه خودش هم بدش نمیاد بازی برای پی سی هم بیاد ! اونم انحصاری زمانی هست برای درست کردن سوتیاش !

دو مین دوتا کنسول جدید معماریشون شد شبیه پی سی نسبتا اول کاری مشکل افت فریم و.. بیداد میکرد !

هم چنان این سیستم سیستم گیم نیست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
چه خبره 13 هزار دلار؟! یه PCـه 1500 دلاری هم بسیار قوی‌تر از PS4 و XBox One هست. هر کس هم که پولشو داره می‌خـــره. کسی هم که پولشو نداره کنسول می‌خره که از نظر هزینه اولیه خیلی به صرفه‌تره.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
چه خبره 13 هزار دلار؟! یه PCـه 1500 دلاری هم بسیار قوی‌تر از PS4 و XBox One هست. هر کس هم که پولشو داره می‌خـــره. کسی هم که پولشو نداره کنسول می‌خره که از نظر هزینه اولیه خیلی به صرفه‌تره.
مثل ماشین میمونه که هر رنج قیمتی وجود داره!
کنسول گیمر لزوما" بحث داشتن و نداشتن نیست!شاید یکی پولش رو داره ولی نمیخواد +600$ برای گیم پیاده شه؟ شاید یکی افکت و رزولوشن اضافی براش مهم نیست؟ :d
---
تا وقتی تکسچر 4k نباشه فکر نکنم این PC به درد بخوره(؟) :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
مثل ماشین میمونه که هر رنج قیمتی وجود داره!
کنسول گیمر لزوما" بحث داشتن و نداشتن نیست!شاید یکی پولش رو داره ولی نمیخواد +600$ برای گیم پیاده شه؟ شاید یکی افکت و رزولوشن اضافی براش مهم نیست؟ :d
---
تا وقتی تکسچر 4k نباشه فکر نکنم این PC به درد بخوره(؟) :d

دقیقاً بحث داشتن و نداشتنه، افکت اضافی و رزولوشن بالاتر و تکسچر بهتر، بدون شک داشتنشون بهتر از نداشتنشون هست. حالا اینکه ارزش 600$ هزینه اضافی رو دارن یا ندارن، دیگه بستگی به بودجمون داره. وقتی این همه گیمر کلی ذوق دارن واسه نسل بعد و گرافیک نسل بعد، واسه یه افکت خیلی کم اهمیت 20 صفحه با هم بحث می‌کنن که اثبات کنن نسخه PS4 بهتره یا XO، یعنی خیلی خیلی هم واسشون مهمه!
کیلزون که به نوعی بهترین گرافیک نسل بعد روی کنسول‌هاست هنوزم از نظر خیلی از سایت‌ها به گرافیک C3 روی PC نرسیده، حالا منی که گیمرم، کلی هم ذوق واسه نسل بعد دارم، اگه بتونم گرافیکی در حد نسل بعد رو یه سال زودتر تجربه کنم ایرادی داره؟! تمام این کنسول‌گیمرا که گیر می‌دن همه چی گرافیک نیست و ... خودشون توی 1000 تا تاپیک بالای 100 پست می‌دن و سر گرافیک بازی‌های انحصاری دو کنسول با هم بحث می‌کنن. هنوز یادمون نرفته سر آنچارتد 3 و گیرز 3 چه بحثایی پیش اومد و تاپیک بالای 100 صفحه درست شد! نمی‌تونید خودتونو گول بزنید که گرافیک مهم نیست، هست، خیلی هم مهمه. همه چیز نیست، ولی اگه مهم‌ترین رکن نباشه یه از ارکان اصلی دنیای گیم هست.
تازه فقط گرافیک نیست، فیزیک بهتر، مالتی خیلی گسترده‌تر و خیلی چیزای دیگه مثل مادهای مختلف هم هست.
وقتی شما BF3 رو با گرافیک نسل بعدی، با مالتی 64 نفره می‌تونی دو سه سال زودتر از کنسول‌های نسل بعد تجربه کنی، به قول شما پولش هم موجوده، ولی نمی‌خواید هزینه کنید، معنیش چی می‌شه؟ در حالی که نسخه بعد همون بازی رو که روی کنسول نسل بعد میاد می‌گیرید و کلی ذوق می‌کنید که بازی نسبت به نسخه نسل قبل خیلی بهتر شده و مالتی 64 نفره داره و ...!
خلاصه کلام، فقط و فقط بحث داشتن و نداشتن هست، درسته یه عده خیلی خیلی کمی هستن که شاید کلاً از ریخت کیس خوششون نمیاد، ولی عموماً اکثر افراد، اگر پولش رو داشته باشن، در کنار کنسول PC هم تهیه می‌کنن که بازی‌های مالتی پلتفرم رو با کیفیت بهتر تجربه کنن. دیگه این که ارزش هزینه کردن رو داره یا نداره، بسته به شرایط مالی و حال و حوصله منِ گیمر داره.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بابا انقدر گرافیک گرافیگ نکنین .. اصلا گرافیک بشه دقیقا مثل فیلم میخوای فقط نگاش کنی ؟

کسی که برای کنسول خرج میکنه میخواد راحتتر و سریعتر و بی دردسرتر از بازی لذت ببره ... و خیلی راحت فابل حمل باشه و سریع و راحت آنلاین بازی کنه ...

مثال ساده اش اینه که شما بخوای یه فیفا بزنی باید نصب کنی و gamepad وصل کنی بعد حالا دگمه ها و همه حرکت ها درست کار کنن!! دنگ و فنگ دیگه ای هم نباشه میتونی بازی کنی ... حالا بقیه مسائل بماند ...

کسی که کنسول میخره اول ملاک های دیگه مد نظرشه بعد بحث کیفیت بازی ها و مقایسه پیش میاد و کم بودن کیفیت گرافیکشون نسبت به pc دلیل نمیشه

بیخیال کنسول بشن ... در غیر اینصورت از همون اولش معلومه pc تو این موارد سرتره!

من خودم مورد سراغ دارم طرف با pc ش میتونه bf4 رو ultra راحت بازی کنه ولی بازی رو کنسول رو ترجیح میده ... !!

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا عنوان تاپیک ایهام داره انگاری که زیر این در حد نسل بعد نیست یا ضعیف تره به نظرم اصلا مقایسه همچنین سیستمی با کنسول های نسل بعد خیلی مسخره هست

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
TES ONLINE قراره برای Play Station 4 و Xbox One هم بیاد.:d
Westland نیست درستش > Wasteland:d
---------------------
پ.ن: PC فنها نزنید منو منم پلتفرم اصلیم PC یه:d
اصلا Westeland و TES Online حذف شد، لیست هم آپدیت شد، الان فکر کنم به 60 تا رسیده باشه:D
ولی خداییش بازیی داشته باشه که مردم براش برن یه PC خفن جور کنن زیاد نداره
خوب اصلا نیازی به PC سوپر خفن نیست، با یه سیستم 1200 دلاری که متوسط رو به بالا محصوب میشه میشه یه نسل رو سر کرد، سیستم خودمو ببینی متوجه میشی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر