مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خوشبختانه با این حرفهای شما نه از ارزش بازی های PC کم میشه و نه از طرفدراش، چه شما دوست داشته باشین و چه نه بالاترین تعداد گیمرها رو عناوین PC مثل Dota یا StarCraft و یا WOW داره!
بازی های PC بر عکس عناوین کنسول بسیار اعتیادآور تر و جذاب ترن و باز هم بر عکس حرف شما اصلا باعث نمیشن کلی آدم دور هم شب جمعه جمع بشن!
حالا اینا به نظر شما منچ یا مار و پله هستن مشکل از شماست و نه جای دیگه!!

هر وقت شما تونستین بهترین عناوین انحصاری ریسینگ ، نوستلاژیک،دراماتیک و ... رو به نشون بدین من خودم کنسولو جمع میکنم همین الان میرم یه PC میخرم!
اصلا بهترین انحصاریاتون چندتا میشه؟ فکر کنم ،انگشت شمار باشن ولی لطف کنین ماله کنسولو ببینین!
من نمیدونم شماها اعتیاد رو چطوری تلقی میکنید کاری ندارم ولی اون زمان هایی که التماس میکنید و امضا جمع میکنید برای پورت انحصاری کنسولارو هم میبینیم ! If u know what I mean

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
هر وقت شما تونستین بهترین عناوین انحصاری ریسینگ ، نوستلاژیک،دراماتیک و ... رو به نشون بدین من خودم کنسولو جمع میکنم همین الان میرم یه PC میخرم!
اصلا بهترین انحصاریاتون چندتا میشه؟ فکر کنم ،انگشت شمار باشن ولی لطف کنین ماله کنسولو ببینین!
من نمیدونم شماها اعتیاد رو چطوری تلقی میکنید کاری ندارم ولی اون زمان هایی که التماس میکنید و امضا جمع میکنید برای پورت انحصاری کنسولارو هم میبینیم ! If u know what I mean

داداش چرا مقاومت میکنی واقعا ؟؟؟

خیلی زیاد رو very low بازی کردی...30 فریم نا گفته نماند 10 فریم رو هم تجربه کردی شما ...همش 720 ینی چی باز مییا تو همچین تاپیکی که CRYSIS 3 رو میتونه مثه ما ست 4K اجرا کنه پست میذاری ...واقعا یکم فکر کن ببین چرا باید اینجور باشه :D
داداش شما حق پست گذاشتن داری ولی اینکه زور میگی بحثش فرق میکنه...

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی های استراتژیک و اکشن مثل call of duty رو pc لذتش وصف ناپذیره ، ولی همش باید ارتقا داد ، هی باید پول خرجش کرد برای بازی های مولتی با کیفیت بالا رو pc و همین از دست دادن بازی هایی مثل rdr و فعلا gta v ادم میسوزونه و مجبور به خرید کنسول میکنه ،
ولی من خودم هیچ موقع حسرت مثلا فلان بازی مولتی با تکسچر های انچنانی و فریم بالا رو pc نمیخورم ، چون میرونم باید فکر جیبم باشم و خرج زیاد ، ولی هر از گاهی هوس جنگ های صلیبی و جنرال و warcraft رو pc میکنم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
داداش چرا مقاومت میکنی واقعا ؟؟؟

خیلی زیاد رو very low بازی کردی...30 فریم نا گفته نماند 10 فریم رو هم تجربه کردی شما ...همش 720 ینی چی باز مییا تو همچین تاپیکی که CRYSIS 3 رو میتونه مثه ما ست 4K اجرا کنه پست میذاری ...واقعا یکم فکر کن ببین چرا باید اینجور باشه :D
داداش شما حق پست گذاشتن داری ولی اینکه زور میگی بحثش فرق میکنه...

U're post doesn't have the value of RE but know that what I'm talkhing about! Plz

آخرین ویرایش:

*** tlou***

کاربر سایت
Mar 15, 2013
47
من نمیدونم شماها اعتیاد رو چطوری تلقی میکنید کاری ندارم ولی اون زمان هایی که التماس میکنید و امضا جمع میکنید برای پورت انحصاری کنسولارو هم میبینیم ! If u know whats I mean
WoW , Dota , HoN , Warcraft Series , Starcraft , Diablo , Age Of Empire Series, CoH Series , Guild Wars, Stronghold Series , LoL, CS ,Total War Series , Command & Conquer Series, Civillization Series , Arma Series , Sim City Series, Empire Earth , The Witcher, Stalker series ...
Please Stop Saying Sh*ts

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عجب!
PC انحصاری نداره؟؟ جالبه!
PC اینقدر انحصاری MMO RPG داره که حتی نمیتونی تصورشم بکنی :D PC همون پلتفورمیه که همه خودشونو واسه عناوین استراتژیکش میکشن :) حالا به معروفاش کاری ندارم ولی کافیه یک سر به تاپیک بازی های مجود در بازار PC بزنی حداقل هفته 3-4 بازی انحصاری واسه PC میاد! که بینشون بازی های معروف هم به چشم میخورن!

مطمئن کسی که کنسول بازه از این چیزا با خبر نمیشه :)
التماس میکنید و امضا جمع میکنید
اگه منظورت GTA V هست که GTA هیچ وقت به کنسول تعلق نداشته و نخواهد داشت! روی PC بدنیا اومده و روی PC هم از دنیا میره! ربطی هم به امضا نداره!
سیاست راکستار توی ریلیز این عنوان همیشه همینطور بوده و هیچ وقتم به امضا جمع کردن PC بازا توجهی نداشته! :)

دنیا میدونه PC از لحاظ قدرت بهترین کنسول هست
PC رفت تو لیست کنسولا؟ :D

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
U're post doesn't have the value of RE but know that what I'm talkhing about! Plz
Stronk inglish,piliz tich mi
========
راستی‌ اینکه هر تاپیکی در مورد PC زده می‌شه میان میگن PC اصلا بازی نداره و در حال مرگ هست و نمیدونم دیگه کسی‌ به pc اهمیت نمی‌ده دقیقاً نشانه این هست که کنسولی‌ها کاملا با pc آشنا هستن،و همشون به حدی از Mature بودن رسیدن که به خودشون حق میدن به سلیقه میلیون‌ها نفر توهین کنن،آفرین بهشون!حداقل دیگه تو تاپیکی که مربوط می‌شه به سخت افزار این کارارو نکنین،هم تکراری شده هم Lame :D
خنده دار‌ترین قسمت هم اینه که بحث رو میبرین سر تعداد پلیر و این حرفا،اصلا یه بازی درجه 2 فری تو پلی از نظر آماری کل انحصاری‌های چهار کنسولِ حاضر رو تو یه ماه می‌کنه تو سبد.فکر کنم الان Riot بخواد می‌تونه دولت آمریکا رو بخره :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
عجب!
PC انحصاری نداره؟؟ جالبه!
PC اینقدر انحصاری MMO RPG داره که حتی نمیتونی تصورشم بکنی :D PC همون پلتفورمیه که همه خودشونو واسه عناوین استراتژیکش میکشن :) حالا به معروفاش کاری ندارم ولی کافیه یک سر به تاپیک بازی های مجود در بازار PC بزنی حداقل هفته 3-4 بازی انحصاری واسه PC میاد! که بینشون بازی های معروف هم به چشم میخورن!

مطمئن کسی که کنسول بازه از این چیزا با خبر نمیشه :)

اگه منظورت GTA V هست که GTA هیچ وقت به کنسول تعلق نداشته و نخواهد داشت! روی PC بدنیا اومده و روی PC هم از دنیا میره! ربطی هم به امضا نداره!
سیاست راکستار توی ریلیز این عنوان همیشه همینطور بوده و هیچ وقتم به امضا جمع کردن PC بازا توجهی نداشته! :)

PC رفت تو لیست کنسولا؟ :D

همون انحصاری هاتون رو نگه دارید برای خودتون.

ما خودمون اون زمون که شما تازه فهمیدی کیبورد یعنی چی با پی سی بازی میکردیم.:D

در مورد امضا تنها GTA V نیست خیلی های دیگه هست و فعلا هم GTA در انحصار کنسول هست و زیاد به خودتون ننازید.

طبق گفته ی یکی از سایت ها که به PC نام کنسول نام برده بود فرمودم شما هم حال کنید.:)
Stronk inglish,piliz tich mi

من با شما حرف نزدم که از شما جواب بشنوم.:)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
همون انحصاری هاتون رو نگه دارید برای خودتون.

ما خودمون اون زمون که شما تازه فهمیدی کیبورد یعنی چی با پی سی بازی میکردیم.:D

در مورد امضا تنها GTA V نیست خیلی های دیگه هست و فعلا هم GTA در انحصار کنسول هست و زیاد به خودتون ننازید.

طبق گفته ی یکی از سایت ها که به PC نام کنسول نام برده بود فرمودم شما هم حال کنید.:)

من با شما حرف نزدم که از شما جواب بشنوم.:)
جواب قانع کننده ای بود! شما هم انحصاری هاتونو نگه دارین برای خودتون:bighug:

والا اونایی که میرن مثلا توی فرومای مختلف تاپیک درست میکنن که آی بیاین برای پورت شدن TLOU ـو چمیدونم Uncharted ـو ... رای بدین رو دقیق نمیدونم فازشون چیه!
من که اینطوری نیستم نمیدونم والا :D من برای همون GTA V هم رای ندادم چون شکی در اومدنش ندارم :) هیچ وقتم برای انحصاری کنسول حسرتی نخوردم!

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
WoW , Dota , HoN , Warcraft Series , Starcraft , Diablo , Age Of Empire Series, CoH Series , Guild Wars, Stronghold Series , LoL, CS ,Total War Series , Command & Conquer Series, Civillization Series , Arma Series , Sim City Series, Empire Earth , The Witcher, Stalker series ...
Please Stop Saying Sh*ts

بیشتر این بازی ها استراتژی هستن و طبیعیه که بازی های استراتژی انحصاری PC باشن;;) چون رو کنسول نمی شه بازی استراتژیک بازی کرد و بیشتر کارهاش با موس انجام می شه و نمی شه دسته های کنسول ها بازی استراتژیک کرد:-b

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من ایکس باکس 360 ، گوشی گلکسی S3 و پی سی متوسط دارم.ادعا نمیکنم ولی از خیلی دوستان سابقه گیم بیشتر نباشه کمتر نیست.
---------------------------------------------------------------------
کنسول برای بازی هستش چرا فنهای پی سی (خودم هم فن پی سی هستم) باید اثبات کنند که بازی با پی سی بهتره؟
بازی کردن بخشی از پی سی هستش ، کارایی پی سی گسترده تر و سطح کاراییش پهناورتر از یک کنسول گیم هستش.
کی میشه با یک کنسول بازی هم زمان:
1- خروجی از برنامه انایم استدیو بگیری
2-همزمان اینترنت باشی و ایمیل به کارفرما بفرستی
3-همون موقع داره دانلود منیجر برات یه فایل دانلود میکنه
4-مدیا پلیر داره برات اِبی رو میخونه
5-تورنت رو زدی برات Peers ها جدید یه فایل رو پیدا بکنه
6-آلبوم جدید ترنس که دانلود کردی داره از روی کامپیوتر با بلوتوث تو گوشیت کپی میشه
7-یه انیمیشن اچ دی رو که توی KM پلیر داشتی نگاه میکردی فعلا پاوز کردی و مینی مایز گذاشتی کارت تموم شد بری سر وقتش.
کدوم کنسول بازی میتونه این کارا رو بکنه؟
من حسرت به دل موندم بازی Halo3 رو توی پی سی با خیال راحت اجرا کنم و از هدفگیری و تیراندازی با موس لذت ببرم.
لذت بازی های اول شخص و سوم شخص با موس و کیبورد کجا و آنالوگ ایکس باکس کجا؟
----------------------------------------------------------------------------
کنسول برای بازی هست ، چرا باید فنهای کنسول ثابت کنن بازی با کنسول بهتره؟
به نظر من هیچ وقت لذتی که با کنسول آدم میبره توی بازی های ورزشی ، فایتینگ ، مسابقه ای و برخی بازی های انحصاری مثل Gear of WAR هیچ وقت تو پی سی نمیبره.
این بازیا انگار کلا ساخته شدند برای کنسول و دسته...حالا با دنگ و فنگ بیا دسته رو به پی سی وصل کن بعد با افت فریم و مشکل کرک و هزار بدبختی بیای مثلا NFS:Rivals یا فیفا14 یا بی عدالتی رو روی پی سی اجرا کن.یا با پی سی خودتو از تیکن محروم کن.
برای من البته مهمه که کنسول برای بازی باشه و راحت باشه یعنی باید مراحلش اینطور باشه:
1-کنسول رو بخر
2-فیشهاشو به تلویزون وصل کن و به برق بزنش.
3-دی وی دی (یا قدیمها فیلم) بازی رو بزار تو دسگاه و ران کن.
4-بازی کن.
مراحلش بخاد پر دردسرتر بشه به نظر من فایده نداره.
خوبی دیگه کنسول اینه که اون بازی برای اون دستگاه تدارک دیده شده با خیال راحت دی وی دیشو بخر بزار تو دستگاه بازی کن ولی تو پی سی :
حالا میخوره به سیستمت؟
افت فریم چقدر داری؟
بازی چقدر باگ داره؟باید منتظر پچ باشی؟
اگر کرک کردی کرکش درست کار میکنه؟
ویندوز لایو جدید رو نصب کن سیوهات کار بکنه....
(طبیعتا هر بازی کنسولی که اذیتهای بالا رو داشته باشه یا خوبی های یاد شده رو نداشته باشه از روح کنسول دور شده.)
-----------------------------------------------------------------------
در آخر میرسیم به گوشی های آیفون و اندروید جدید که چه میکنند این گوش ها ، از اونجایی که تو این دوره زمونه پر مشغله بیش از 12 ساعت از خونه بیرون هستید و دسترسی نه به پی سی دارید و نه به کنسول
تجربه تاچ و سنسور حرکتی تو بازی های اچ دی آسفالت هشت ، کال آف دیوتی استریک فورس ، مکس پین ، سیکس گان ، شادوو گان 2، گنگسترز لاس وگاس ، مدرن کمبات 4 شاید از هر کنسولی لذت بخش تر باشه و از قدرت پردازش گرافیکی گوشیتون شگفت زده بشید.
یا بازی های چلنجی ور ایز مای واتر ، گیاهان بر ضد زامبی های 2 ، تتریس ، چازل و... مهمون چشمای شما بشوند.
----------------------------------------------------------------------
کلا بازی کنید حالشو ببرید کَل کَل و دعوا برای چی؟

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
درود
PC دیگری با قیمت 12 هزار و پانصد دلار معرفی شده. این PC دارای مشخصات زیر است:
32 گیگ رم، 4 کارت Geforce GTX Titan و پردازنده i7 Extreme Edition 4960X overclocked between 4.5 and 4.8 Ghz

50823171928996699889.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من ایکس باکس 360 ، گوشی گلکسی S3 و پی سی متوسط دارم.ادعا نمیکنم ولی از خیلی دوستان سابقه گیم بیشتر نباشه کمتر نیست.
---------------------------------------------------------------------
کنسول برای بازی هستش چرا فنهای پی سی (خودم هم فن پی سی هستم) باید اثبات کنند که بازی با پی سی بهتره؟
بازی کردن بخشی از پی سی هستش ، کارایی پی سی گسترده تر و سطح کاراییش پهناورتر از یک کنسول گیم هستش.
کی میشه با یک کنسول بازی هم زمان:
1- خروجی از برنامه انایم استدیو بگیری
2-همزمان اینترنت باشی و ایمیل به کارفرما بفرستی
3-همون موقع داره دانلود منیجر برات یه فایل دانلود میکنه
4-مدیا پلیر داره برات اِبی رو میخونه
5-تورنت رو زدی برات Peers ها جدید یه فایل رو پیدا بکنه
6-آلبوم جدید ترنس که دانلود کردی داره از روی کامپیوتر با بلوتوث تو گوشیت کپی میشه
7-یه انیمیشن اچ دی رو که توی KM پلیر داشتی نگاه میکردی فعلا پاوز کردی و مینی مایز گذاشتی کارت تموم شد بری سر وقتش.
کدوم کنسول بازی میتونه این کارا رو بکنه؟
من حسرت به دل موندم بازی Halo3 رو توی پی سی با خیال راحت اجرا کنم و از هدفگیری و تیراندازی با موس لذت ببرم.
لذت بازی های اول شخص و سوم شخص با موس و کیبورد کجا و آنالوگ ایکس باکس کجا؟
----------------------------------------------------------------------------
کنسول برای بازی هست ، چرا باید فنهای کنسول ثابت کنن بازی با کنسول بهتره؟
به نظر من هیچ وقت لذتی که با کنسول آدم میبره توی بازی های ورزشی ، فایتینگ ، مسابقه ای و برخی بازی های انحصاری مثل Gear of WAR هیچ وقت تو پی سی نمیبره.
این بازیا انگار کلا ساخته شدند برای کنسول و دسته...حالا با دنگ و فنگ بیا دسته رو به پی سی وصل کن بعد با افت فریم و مشکل کرک و هزار بدبختی بیای مثلا NFS:Rivals یا فیفا14 یا بی عدالتی رو روی پی سی اجرا کن.یا با پی سی خودتو از تیکن محروم کن.
برای من البته مهمه که کنسول برای بازی باشه و راحت باشه یعنی باید مراحلش اینطور باشه:
1-کنسول رو بخر
2-فیشهاشو به تلویزون وصل کن و به برق بزنش.
3-دی وی دی (یا قدیمها فیلم) بازی رو بزار تو دسگاه و ران کن.
4-بازی کن.
مراحلش بخاد پر دردسرتر بشه به نظر من فایده نداره.
خوبی دیگه کنسول اینه که اون بازی برای اون دستگاه تدارک دیده شده با خیال راحت دی وی دیشو بخر بزار تو دستگاه بازی کن ولی تو پی سی :
حالا میخوره به سیستمت؟
افت فریم چقدر داری؟
بازی چقدر باگ داره؟باید منتظر پچ باشی؟
اگر کرک کردی کرکش درست کار میکنه؟
ویندوز لایو جدید رو نصب کن سیوهات کار بکنه....
(طبیعتا هر بازی کنسولی که اذیتهای بالا رو داشته باشه یا خوبی های یاد شده رو نداشته باشه از روح کنسول دور شده.)
-----------------------------------------------------------------------
در آخر میرسیم به گوشی های آیفون و اندروید جدید که چه میکنند این گوش ها ، از اونجایی که تو این دوره زمونه پر مشغله بیش از 12 ساعت از خونه بیرون هستید و دسترسی نه به پی سی دارید و نه به کنسول
تجربه تاچ و سنسور حرکتی تو بازی های اچ دی آسفالت هشت ، کال آف دیوتی استریک فورس ، مکس پین ، سیکس گان ، شادوو گان 2، گنگسترز لاس وگاس ، مدرن کمبات 4 شاید از هر کنسولی لذت بخش تر باشه و از قدرت پردازش گرافیکی گوشیتون شگفت زده بشید.
یا بازی های چلنجی ور ایز مای واتر ، گیاهان بر ضد زامبی های 2 ، تتریس ، چازل و... مهمون چشمای شما بشوند.
----------------------------------------------------------------------
کلا بازی کنید حالشو ببرید کَل کَل و دعوا برای چی؟
مث که هر کی اینجا پست میده دچار یه سوء تفاهمی میشه ...
دوستان کنسولی اومدن PC رو کوبوندن بعد در اومدن گفتن که PC انحصاری نداره فلان و بیسار بعدم دیگه دوستان PC گیمر مجبور شدن وارد عمل بشن تا سوراخ کامپیوتر گیمر های PC رو کشیدن وسط کسی نخواست که بحث علیه کنسول را بندازه خود دوستان کنسولی باعث شدن این اتفاق بیوفته اصلا بحث فقط دفاع از PC ـیه نه کوبوندن کنسول و بازی هاش خواهشا شما که کامل تو بحث نبودی از این Fact ها صادر نکن خودمون بهتر میدونیم این چیزا رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر