مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
کسی که به بازیهای انحصاری PC میگه منچ مار پله نوبه نیازی نیست اصلا پستش جواب داده بشه . خوراکشون شرکت اکتی چهارتا صحنه اکشن براشون بزاره صفا کنن . حتی نمیدونن گیم پلی چی هست چه برسه به سایر موارد .

من خودم بخاطر gow همیشه کنسول سونی میخرم تمام نسخه هاشو بازی کردم . اما اخرین نسخه این بازی اونطور باید خوب نبود .فاصله بین هر نسخه خیلی زیاده . همه انحصاری ها با سلیقم جور نیست .اما یبارم نشده انحصاری کنسول مسخره کنم ..
حقیقت اینه مولتی ها بمراتب بهتر رو PC اجرا میشن TR و... کنسول برای انحصاری باید تهیه بشه . ترکیب شون بهترین انتخاب خواهد بود
مگه نمیگید بازی انحصاری دارید هی چپ و راست چهارتا دونه بازی برا ما لیست میکنید میزارید جلومون ... برید با کنسولتون انحصاری بازی کنید دیگه چرا هی میاین پای PC تو سایت وقتتونو هدر میدید .
البته تقصیری هم ندارید 8 سال باید صبر کنید یه نسخه جدید بیاد بیکارید دیگه :d

درکل هرکسی سلیقه ایی داره اینایی که از PC متنفرن جدی نگیرین بزارید خوش باشن ..

وقت خوش

آخرین ویرایش:

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
بازم تکرار مکررات:|
خواهشا کنسول فنا تا یه تاپیک در مورد PC میبنن نیان نظر صد من یه غاز بدن:>

چون شما PC فنی فقط شما می تونی نظر بدی؟:| کنسول فن ها یه مراتب بهتر می تونن نظر بدن چون مطمئنأ به علاوه ی یه کنسول یه PC هم دارن!:D من خودم با اینکه کنسول دارم ولی بیشتر با PC بازی می کنم:D البته طبیعیه که نظرات متفاوت باشن چون تجربه ی افراد در PC Gaming متفاوته:D

MAX PAYNE 21

کاربر سایت
Nov 2, 2013
11
نام
سعید
این سیستم گیمه دوتا تایتان 1000 دلاری با 64 گیگ رم ومادر بورد از سری x79 ??

این سیستم گیم نیست سیستم رندرینگه تا گیم فکرم نکنم دوتا اتایتان در کنار هم پردازنده بالاتر از 4770k احتیاج داشته باشه
این وسط هم سر تایتان داره 600 دلار میره در پاچه ملت چون 780ti با 700 دلار قیمت قدرتش گاهی بهتر هم هست :d
در مورد amd هم عالیه اون آخریه ولی کوره اجر پزی ضد حاله

کنسول گیمر اینقد مانور دوتا انحصاری زپرتی که به زور رو همین نسل قبلی رو 480 ست بودن مانور ندیدم ( همین الانم دارن زور میزنن برن رو 1080 واقعی جالبه رو 720 هم جزئیات صفر ! :| )

در کل پی سی همینه هزینه بالا و دردسر هاش !!! من که مین الانم حاضرم رو پی سی زغالی بازی رو با دردسر نصب برم ولی رو کنسول نرم !
با این که کنسول انحصاری ها چیز جالبی دارن ولی یه پی سی گیمر به انحصاری توجه نداره

انگار اینور اوضاع تو کل کل ها بسی عالیه :))

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
کنسول گیمر که بشی سطح توقعت از کیفیت بازی میاد پایین.خودم بعد چند سال کنسول گیمری یه 4-5 تایی بازی رو PC اجرا کردم مخووووووف بود.:>حالا فهمیدم که رو مولتی پلتفرم ها بدجور سرم کلاه رفته.:|همش رو باید رو PC بازی کنی.حتی یه PC معمولی هم بازی های مولتی پلتفرم رو از کنسول بهتر اجرا میکنه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
در مورد جواب دومت هم من خودم با 30 سال سنم الان 3 سال نشده که کنسول فن شدم.
با 17 سال سابقه گیمریم هم اینو بهت میگم که نمیدونی چه زجری کشیدم مارپله های PC رو تحمل کردم. یدونه کنسول هیتر بودم که بیا و ببین.
خدا پدر R* رو رحمت کنه که RDR رو داد بیرون و من از جاهلیت دراومدم بیرون.
الانم با اینکه پلتفرم اصلیم PC هستش ولی اکراه دارم حتی اسمشو بیارم.
Ryse رو هم بنویس رو یخ بزار جلوی آفتاب.

من یک سونی فن هستم.

من نمیدونم چرا تا کسی میخواد حرفش رو به کرسی بشونه میاد شجره نامچه گیمریش رو میکشه وسط...از کی تا حالا سوابق گیمری شده ولیل برای محق بودن خدا میدونه. شما اگه 17 سال سابقه داری، من 25 سال دارم خیلی ها هم از من بیشتر. اون زجر رو هم خوب اومدی، یه کم واسمون تعریف کن دور همی گریه کنیم. بعد هم آقای سونی فن عزیز، سونی به بها دادن به بازی های indie معروفه و یکی از قسمتهایی که مانور زیادی روش داد همینه، حالا شما چشمت فقط دنبال گرافیک اینهاس بعد میای از سوابق گیمریت میگی که دو زار نمیارزه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یه خارجی مایه دار اومده و توهمات ذهنیشو تبدیل به کیس کرده و یه اخبار بی ارزش داده .. گیمینگ ارزش این همه وقت و پول رو نداره . بعضی از کاربران هم واسه به کرسی نشوندن حرفاشون یه 3-4 آی دی ساختن و هی نان استاپ میان پست میدن .هرکی هر چی دوست داره میاد بازی میکنه . یکی از ناظمین بیاد یه قفل بندازه تنگ این تاپیک و شرشو بکنه لطفا.

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
تو سر و کله هم نزنید .
هرکی به همون اندازه که چیزی براش ارزش داره باسش خرج میکنه و بهش اهمیت میده

ولی این که 13 هزار دلار یا 10 15 میلیون تومن خرج کنی با توجه به بازار فعلی گیمینگ و وجود حسنه ی کنسول ها و به لجن کشیده شدن بازیها به بهانه اجرای بهتر روی کنسول یا مولتی پلتفرم کردنشون و با توجه به این مطلب که شاید هر 2 الی 3 سال یک بازی منحصرا برای pc بیاد که کنسول کلا از پس اجراش برنیاد و برای ساختش سنگ تمام بزارن خرید gtx 780 ti یا اون پردازنده که فقط به درد رندرهای سنگین میخوره نه اینکه کار اشتباهی باشه ولی وقتی شما اینکاره نیستی خریدنش برای شما با نخریدنش هیچ تفاوتی نخواهد داشت .

با وضعی که تکنولوژی داره پیش میره چند وقت دیگه بازی های ps3 x360 واسه اندرویدو ios میان!!!

خودم تا همین 1 ماه پیش تا پای خرید دومین کارت هم رفتم ولی وقتی میبینم الان مولتی بتلفیلد 4 رو با اون عظمت با 80 ~ 120 فریم اجرا می کنه خرید کارت دوم خریته .
یا وقتی که دارم بهترین بازیهای اندروید رو با اون گرافیک وحشتناک روی گوشی note 3 بازی می کنم چرا برم دنبال خرید کنسول با اون همه دردسرهاش و باگ هاش .

برای مثال این رندر رو با پردازنده خودم در مدت 45 دقیقه گرفت
اگر فرضا پردازنده اینی بود که اینجا گفته زمان رندر میرسید به 12 دقیقه .

البته این کار شرکتی و بازاریه کسی کپی برداری نکنه ما رو از نون خوردن بندازه :d

آخرین ویرایش:

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
حالا به فرض شما این سیستمو بستی پس فردا direct x 12 معرفی شه چه خاکی بر بریزیم :D
2تا تایتان پر
با وضعی که تکنولوژی داره پیش میره چند وقت دیگه بازی های ps3 x360 واسه اندرویدو ios میان!!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
چون شما PC فنی فقط شما می تونی نظر بدی؟:| کنسول فن ها یه مراتب بهتر می تونن نظر بدن چون مطمئنأ به علاوه ی یه کنسول یه PC هم دارن!:D من خودم با اینکه کنسول دارم ولی بیشتر با PC بازی می کنم:D البته طبیعیه که نظرات متفاوت باشن چون تجربه ی افراد در PC Gaming متفاوته:D

اولاََ نگفتم نظر ندن گفتم نظر رو هوا و صد من یه غاز ندن
دوماََ داشتن یه کنسول چیز دشواری نیست من خودم تا دو ماه پیش Xbox داشتم ولی اصلاََ دلیلی نمی بینم خودمو به دستگاه یا سخت افزار محدود کنم و بگم بقیه بدرد نمیخورن یا فلان بازی مار پلست و آشغاله ( بصورت کلی گفتم و خطاب شخص شما نیست )

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
اولاََ نگفتم نظر ندن گفتم نظر رو هوا و صد من یه غاز ندن
دوماََ داشتن یه کنسول چیز دشواری نیست من خودم تا دو ماه پیش Xbox داشتم ولی اصلاََ دلیلی نمی بینم خودمو به دستگاه یا سخت افزار محدود کنم و بگم بقیه بدرد نمیخورن یا فلان بازی مار پلست و آشغاله ( بصورت کلی گفتم و خطاب شخص شما نیست )

مگه من گفتم دشواره یا نه؟:| /:)

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
تعجبی نیست،هر موقع رو PC بازیهایی عرضه شد که به تنهایی تونستن با U2,U3,TLOU,GOWIII,HR در گرافیک و سبک رقابت کنه بیا این حرفها رو بزن...

[/QUOTE]
:smartass1: W0000000W

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
دوستان دقت کنید که این جزو قوی ترین سیستم های نسل بعد هستش , پس انتظار قیمت کم نداشته باشید:| تازه برای ما ایرانیها انقدر نجومی در میاد.
دوباره هم کنسول فن ها ریختن تو تاپیک نظریه های متفاوت در مورد بازیهای PC میدن! شما که هنوز تو عمرت 1ساعت هم انحصاری های PC رو بازی نکردی نظر نده.

نسل بعد که چیزی نیست احتمالا کنسول ها تا سه نسل بعد هم نمی تونن با یه همچین کامپیوتر قدرتمندی رقابت کنن !:bighug: اگه منم فن کنسول بودم میگفتم این سیستم بدرد بازی نمی خوره و کنسول بصرفه تره ! ;))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر