مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من یک عدد سانسور در ارائه مشخصات داشتم:biggrin1:
آن هم این بود که ما کارتمان دو عدد 7800 جی تی بود و همچنین این مورد به آینده نگریمان نیز برمیگردد:biggrin1:
البته با تشکر از پاسخگویی شما به جوابمون
جواب یک سوال را نگرفتیم آن هم قیمت زوتاک260 میباشد:biggrin1:
آقا حالا رسمی هم نباشی مشکلی نییی.:cheesygri
zotac gtx260 هم آخرین قیمتی که داشتم 385 تومن بود.
خب قیمتِ 295 خوبه
پاور روی اون پکی که ازش عکس گذاشتم هست
یعنی با پاور $1,529.99
والا میخوام یه چیزِ خوب بگیرم دیگه مُردم بسکه WoW با 10 فریم بازی کردم :biggrin1:
خوب بدونه 295 هم کارتو راه میندازه (واسه مدت مدیدی :biggrin1:) اون سه تا 280 بدرد یه مانیتور 30 به بالا میخوره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خب قیمتِ 295 خوبه
پاور روی اون پکی که ازش عکس گذاشتم هست
یعنی با پاور $1,529.99
والا میخوام یه چیزِ خوب بگیرم دیگه مُردم بسکه WoW با 10 فریم بازی کردم :D
واسه WoW ميخواي يه تومن پول گرافيك بدي؟!:eek::biggrin1:
اگه فقط بره اونه كه به نظر من پولتو هدر نده. چون با يه 8600 در خفنترين رزولوشن هم راحت اجرا ميشه.
ولي اگه كلا ميخواي، آره كارت خريه.:biggrin1: Crysis رو مي بلعه.:biggrin1:

DieKiller

کاربر سایت
Jan 11, 2009
7
باز هم تشکر از Answer گویی شما:cheesygri
راستی ای 295 چه پاوری میخاد همین 700 ما کفایت میکنه؟؟
تو ایران که نیست ها عمرا اگه باشه تا یکی دو هفته دیگه
این دیگه رسمی نبود داهاتی حرف زدم:biggrin1:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
واسه WoW ميخواي يه تومن پول گرافيك بدي؟!
اگه فقط بره اونه كه به نظر من پولتو هدر نده. چون با يه 8600 در خفنترين رزولوشن هم راحت اجرا ميشه.
ولي اگه كلا ميخواي، آره كارت خريه. Crysis رو مي بلعه.
نه بابک
اون WoW که مزاح بود
در کل خسته شدم از این سیستم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
آره عزیزم، 700 وات هم جوابگو هست، اما حداقل پاور مورد نیازه( در اصل حداقل ملزومات این کارت 680 وات و 46Amp روی ریل 12 ولت هس)
اما همیشه پاوری با مشخصات بالاتر از حداقل ها داشته باشی بهتره ،کارتم تا اواخر بهمن باید پیداش شه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
295 همونطور که فرشید گفت حداقل یه 680w میخواد پاور شما هم برای این کارت کافیه ولی خوب بالاتر باشه بهتره.
غیر رسمیتم مارو کشته.:biggrin1:

Nimitz

کاربر سایت
Jul 13, 2008
83
آقا من امروز با دوستم بازار بودم میخواس یه سیستم ببنده.700 اینا پول داشت منم 4850 و بهش پیشنهاد دادم.فروشنده که آشنا بود گفت شما خودن بودی اینو میبستی؟گفتم چرا که نه.فروشنده محترم گیر داده بود 9500gt 1gig .میگفت این جواب میده و کارتو را میندازه و...ولی ما زیر بار نرفتیم.بنظرتون چرا کلبد میکنن رو یه چیز؟

یه چیز دیگه اینکه به هرکی میگفتم zotac9800gtx+ میخوام میگفت برند از این بهتر گیر نیاوردی؟گفتم چشه و..میگفتن مثلا گیگا ببر یا اسپارکل(خوبه ها این آخری ولی گرونه:-").خلاصه کلی جر وبحث.

آخر یه زوتک گیر آوردم گفت آخرش 248 میده با 5 سال گارانتی:eek:(اگه سوخت بیار یه نو میدم و ..)به نظرتوم مشکوک نیست گارانتیش؟اصلا گارانتی این کارت چیه؟مرسی

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
آقا من امروز با دوستم بازار بودم میخواس یه سیستم ببنده.700 اینا پول داشت منم 4850 و بهش پیشنهاد دادم.فروشنده که آشنا بود گفت شما خودن بودی اینو میبستی؟گفتم چرا که نه.فروشنده محترم گیر داده بود 9500gt 1gig .میگفت این جواب میده و کارتو را میندازه و...ولی ما زیر بار نرفتیم.بنظرتون چرا کلبد میکنن رو یه چیز؟

یه چیز دیگه اینکه به هرکی میگفتم zotac9800gtx+ میخوام میگفت برند از این بهتر گیر نیاوردی؟گفتم چشه و..میگفتن مثلا گیگا ببر یا اسپارکل(خوبه ها این آخری ولی گرونه:-").خلاصه کلی جر وبحث.

آخر یه زوتک گیر آوردم گفت آخرش 248 میده با 5 سال گارانتی:eek:(اگه سوخت بیار یه نو میدم و ..)به نظرتوم مشکوک نیست گارانتیش؟اصلا گارانتی این کارت چیه؟مرسی
2 سال گارانتی تعویض+3 سال خمات پس از فروش. برین تک

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین

خوب فروشنده آدم جالبی بوده 9500gt رو جای 4850 اشتباه گرفته بوده ، مشخصه نداشته میخواسته یه چیز دیگه قالب کنه.
اون 5 سال هم درسته البته اگه برین باشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
البته گارانتی این شرکت شرایطی داره، مثلا GPU مشکل نداشته باشه، فن کارت خراب نشده باشه ، کارت اور کلاک نشده باشه و کلا طوریش نشده باشه که بشه روش ایراد گذشت وگرنه گارانتی بی گارانتی!!

بعدم یه سری وعده بهت میدن که دیگه بی خیال کارتت بشی و چن هفته بدون کارت باشی تا مجبور شی بری یه کارت دیگه بخری!! گارانتی این شرکت معنیش اینه.

Nimitz

کاربر سایت
Jul 13, 2008
83
البته گارانتی این شرکت شرایطی داره، مثلا GPU مشکل نداشته باشه، فن کارت خراب نشده باشه ، کارت اور کلاک نشده باشه و کلا طوریش نشده باشه که بشه روش ایراد گذشت وگرنه گارانتی بی گارانتی!!

بعدم یه سری وعده بهت میدن که دیگه بی خیال کارتت بشی و چن هفته بدون کارت باشی تا مجبور شی بری یه کارت دیگه بخری!! گارانتی این شرکت معنیش اینه.

پس چیو گارانتی میکنن؟یعنی چی gpu ایراد نداشته باشه؟این کارنت خودش اور نشده؟چجوری مبشه ثابت کرد یه کارت اور نشده؟کسی کارش به این شرکت افتاده؟رو گارانتی تعویض اش اینارو نوشته؟ یه سوال دیگه هم داشتم: 4850 Club چطوره؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
پس چیو گارانتی میکنن؟یعنی چی gpu ایراد نداشته باشه؟این کارنت خودش اور نشده؟چجوری مبشه ثابت کرد یه کارت اور نشده؟کسی کارش به این شرکت افتاده؟رو گارانتی تعویض اش اینارو نوشته؟ یه سوال دیگه هم داشتم: 4850 Club چطوره؟
نه عزیزم، رو کارت گارانتی اینا رو ننوشته، ولی وقتی کارتت خراب میشه و میبری واسه گارانتی، اینطوری باهات برخورد می کنن،چون نمیشه ثابت کرد که کارت اور نشده، گرافیکتو فاقد گارانتی می کنن خب(در واقع یه بهانست)!!

این مشکلی بود که واسه خودم با این شرکت پیش اومد، حالا خود دانی، اگر گارانتی واست مهمه باید دنبال یه گارانتی بهتر باشی
Club هم برند خوبیه برای 4850.

Nimitz

کاربر سایت
Jul 13, 2008
83
نه عزیزم، رو کارت گارانتی اینا رو ننوشته، ولی وقتی کارتت خراب میشه و میبری واسه گارانتی، اینطوری باهات برخورد می کنن،چون نمیشه ثابت کرد که کارت اور نشده، گرافیکتو فاقد گارانتی می کنن خب(در واقع یه بهانست)!!

این مشکلی بود که واسه خودم با این شرکت پیش اومد، حالا خود دانی، اگر گارانتی واست مهمه باید دنبال یه گارانتی بهتر باشی
Club هم برند خوبیه برای 4850.

4850 با برند club منظورم بود.البته به قول یکی از دوستان یکبار نشده ما ببینیم شرکت های گارانتی کار آدمو را بندازن.پس این شرکت ام از اوناست:-"کسی دیگه ای تجربه ای از ایم شرکت نداره؟
راستی یه جا خوندم با یه روش های خفنی میشه اثبات کرد کارت اور نشده ها.کسی اگه میدونه کمک کنه.مرسی

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
درسته که شرکت ها ی گارانتی تو بیشتر موارد کار مراجعین رو راه درست نمیکنن و هی میپیچونن.اما تو بعضی از موارد کار ادمو زمین نمیذارن.
اقایون و اساتید محترم. supra جان farshidstar .4 ماهه که من از دنیای سخت افزار مثل کارت گرافیک و بازی دور بودم.یادم میاد که fall out 3 قرار بود بیاد.و فقط farcry 2 رو اون زمان خریدم.اولا قیمت گرافیک ها مثل 4850 و 4870 برند sapphire و iceQ4 چند شده؟ قیمت تقریبیه gtx280 و gtx 260 .میخوام بدونم که گرافیک جدید اومده از سری کارت های radeon و geforce یا نه. ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر