مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

iceboy64

کاربر سایت
Jul 2, 2008
57
خوب چند تا از بچه ها که این مشکل و داشتن چرا نمیان بگن با آپدیت مشکلشون حل شد؟اگه میشه بیان بگن.یکی از بچه ها هم گفته بود وسط بازی پریده تو ویندوز و ...راستی این کارت تا چند سال روی high و چند سال روی مدیوم اجرا می کنه؟
یه سوال دیگه بین sapphireو club کدوم بهتره؟مرسی
به نظر من 4850 با وجود دمای 80 درجه هیچ مشکلی نداره. نیازی هم به آپگرید کردن بایاس نداره، البته اگر Asus بخری. چون با Smart doctor میتونی به راحتی دماش رو پایین بیاری. من تونستم دماش رو بیارم رو 70 که البته میشد باز هم پایینتر آورد. اون مشکل پریدن بیرون از بازی رو هم اگه پستا رو با دقت می خوندی توضیح دادم. مشکل از درایور کارت بود و دیگه هم برام پیش نیومد.

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
خیلی وقته وارد بازار ایران شده و قیمتش بالای 700 تومنه.
بله از 4870 قویتره ولی از آخرین گرافیک ATI یعنی 4870X2 حدود 25% ضعیفتره.
برند Zotac حدود 600 تومن BFG هم یه خورده بالاتر. از 4870X2 هم 35 & الی 40 % ضعیفتره...

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
خوب چند تا از بچه ها که این مشکل و داشتن چرا نمیان بگن با آپدیت مشکلشون حل شد؟اگه میشه بیان بگن.یکی از بچه ها هم گفته بود وسط بازی پریده تو ویندوز
سلام
خوب من یکی از اون بچه هایی هستم که با آپدیت مشکلش حل شد. هیچ وقتم تا حالا وسط بازی از بازی نپریدم بیرون.
یا علی مدد

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
ممکنه این 4850 بسوزه؟ اونم بخاطر دمای 80 درجه؟ و عمر کارکردش کوتا بشه.؟اگه اینطور نیست و خرید 4850 هیچ مشکلی رو در اینده بوجود نمیاره پس بریم بخریم.؟ راستی ایا این 4850 toxic از 4850 خنک تره یا نه؟

amir_minus

کاربر سایت
Feb 11, 2008
386
ممکنه این 4850 بسوزه؟ اونم بخاطر دمای 80 درجه؟و عمر کارکردش کوتا بشه.؟اگه اینطور نیست و خرید 4850 هیچ مشکلی رو در اینده بوجود نمیاره پس بریم بخریم.؟راستی ایا این 4850 toxic از 4850 خنک تره یا نه؟

سلام

آره احتمال داره بسوزه.اگه امروز بگیری فردا منفجر میشه.دماشم دورو بره 500 درجست.

شوخی کردم.هیچ مشکلی نداره.(برای بار 100 دم گفتم).

کارت 4850 toxic هم دماش یه مقدار پایین تره و کلاکینگ بالاتری هم داره.ولی فکر نکنم تو ایران اومده باشه.قیمتشم یه مقداری بالاتر هستش.

موفق باشی.

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
سلام

آره احتمال داره بسوزه.اگه امروز بگیری فردا منفجر میشه.دماشم دورو بره 500 درجست.

شوخی کردم.هیچ مشکلی نداره.(برای بار 100 دم گفتم).

کارت 4850 toxic هم دماش یه مقدار پایین تره و کلاکینگ بالاتری هم داره.ولی فکر نکنم تو ایران اومده باشه.قیمتشم یه مقداری بالاتر هستش.

موفق باشی.
اخه ببین یه سری نگرانی ها ادم باید داشته باشه بلاخره یا نه.مساله 1000 تومان که نیست.بحث 250 60 تومان به فرض پوله.ادم که دوست نداره کارتی بگیره که بعدا منفجر بشه بره رو هوا.:cheesygri.

دستت درد نکنه.

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
من بودجه‌ایی بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ دارم که میخوام یه کارت گرافیکی خوب بگیرم، به نظر شما چه کارتی بگیرم ؟
اگه میشه مارک و مدلش رو هم بگید و قیمت حدودی و خواهشا توی ایران هم پیدا بشه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شما بهترین کارتی که میتونی در نظر بگیری 4850 هستش حدودا از 250 255 تومن هست تا 280 تومن برند هم میتونی his , sapphire یا giga رو در نظر بگیری.
اخه ببین یه سری نگرانی ها ادم باید داشته باشه بلاخره یا نه.مساله 1000 تومان که نیست.بحث 250 60 تومان به فرض پوله.ادم که دوست نداره کارتی بگیره که بعدا منفجر بشه بره رو هوا.:cheesygri.
نه مطمئن باش از دمای زیاد نمیسوزه یعنی تا بخواد برسه به اونجا یا شما سیستم رو خاموش کردی یا سیستم ریست میشه چون تا یه حدی تحمل گرما رو داره دیگه بیشتر از اون آرتیفکت میده یجورایی مشخص میشه.

amir_minus

کاربر سایت
Feb 11, 2008
386
من بودجه‌ایی بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ دارم که میخوام یه کارت گرافیکی خوب بگیرم، به نظر شما چه کارتی بگیرم ؟
اگه میشه مارک و مدلش رو هم بگید و قیمت حدودی و خواهشا توی ایران هم پیدا بشه

با سلام

تو این رنج بهترین انتخاب HD4850 هستش.
میتونی از برندهای Sapphire و Asus رو در نظر بگیری.(هردو در حدود 250-260 قیمت دارن).

موفق باشی.

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
با سلام

دوستان خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون می خواستم ببینم بین 4850 و 4870 چقدر اختلاف کارایی هست آیا واقعا" 100 تومن اختلاف قیمت میارزه چون من برام مهمه که بازیای تا 2و3 سال دیگه رو جواب بده و ضمنا" اگه میشه تو تهران آدرس یا شماره تلفن جایی که میدونید میشه تهیه کرد برامp.m کنید ضمنا" جایی هست این کارتمو که الآن دارم(8500gt یک ساله دارمش ) رو برداره بقیشو سر بدم ؟

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,280
نام
یونس
دوست من هیچ سخت افزاری توی دنیای کامپیوتر 3 سال کارایی نداره
نه اینکه نتونی استفاده کنی اما نباید توقع داشته باشی بازیای 2 سال دیگه رو هم عالی جواب بده
در حد متوسط

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
شما بهترین کارتی که میتونی در نظر بگیری 4850 هستش حدودا از 250 255 تومن هست تا 280 تومن برند هم میتونی his , sapphire یا giga رو در نظر بگیری.

با سلام
تو این رنج بهترین انتخاب HD4850 هستش.
میتونی از برندهای Sapphire و Asus رو در نظر بگیری.(هردو در حدود 250-260 قیمت دارن).
موفق باشی.
از راهنماییتون ممنونم
بعد من شنیدم قرار تا چند وقت دیگه بازم یسری محصول جدید معرفی کنن و قیمت اینا میاد پائینتر درسته ؟
اگه اینطور باشه به نظر شما ارزش صبر کردن رو داره یا نه ؟
ممنون

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دوست من هیچ سخت افزاری توی دنیای کامپیوتر 3 سال کارایی نداره
نه اینکه نتونی استفاده کنی اما نباید توقع داشته باشی بازیای 2 سال دیگه رو هم عالی جواب بده
در حد متوسط
من یه سیستم مینویسم 3 سال برات عین نقل و نبات کار کنه;)(حداکثر جزئیات)
با سلام

دوستان خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون می خواستم ببینم بین 4850 و 4870 چقدر اختلاف کارایی هست آیا واقعا" 100 تومن اختلاف قیمت میارزه چون من برام مهمه که بازیای تا 2و3 سال دیگه رو جواب بده و ضمنا" اگه میشه تو تهران آدرس یا شماره تلفن جایی که میدونید میشه تهیه کرد برامp.m کنید ضمنا" جایی هست این کارتمو که الآن دارم(8500gt یک ساله دارمش ) رو برداره بقیشو سر بدم ؟
4870 در حد 9800 GX2 دیگه خودت حساب کن تفاوت 9800 GTX رو میشه همون قدر تفاوت کارایی. بله ارزش داره 100%!
چهار راه ولیعصر-پاساژ کامپیوتر رضا-سیما کامپیوتر . میتونی از اینجا تهیه کنی...
کارتتم میتونی همینجا بفروشی...
از راهنماییتون ممنونم
بعد من شنیدم قرار تا چند وقت دیگه بازم یسری محصول جدید معرفی کنن و قیمت اینا میاد پائینتر درسته ؟
ممنون
تنها چیزایی که قراره بیاد یکی سری GTX300 هست یکی هم 4850 X2 و RV870 هست که 40 نانومتری هست. چیز جدیده دیگه هنوز نیستش...
قیمتشون هم بالا هستش...

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من شنیدم قرار تا چند وقت دیگه بازم یسری محصول جدید معرفی کنن و قیمت اینا میاد پائینتر درسته ؟
ممنون
سلام
کامیار جاناگر می خوای صبر کنی تا سری جدید کارت گرافیک عرضه بشه و قیمت اینا بیاد پایین مطمئن باش هیچ وقت به نمی تونی کارت گرافیک یا هر قطعه ی دیگه ای بخری چون سیستم سخت افزار طوری هست که روز به روز قطعات جدید تر به بازار میاد و خوب طبیعی هست که قطعات قدیمی تر افت قیمت (هر چند جزئی) و افت کارایی نسبت به جدید ها داشته باشن(موارد نادری پیش میاد که با عرضه ی قطعه ی جدید سری قبلی اون اقتدار خودش رو حفظ کنه) پس هر وقت که میتونی اقدام به خرید کن و منتظر نباش که با ورود قطعه ی جدید قیمت چیزی که میخوای بخری افت کنه.
در ضمن HD 4850 هم که با توجه به کارایی بالاش قیمت بالایی نداره.
موفق باشی
یا علی مدد

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
تنها چیزایی که قراره بیاد یکی سری GTX300 هست یکی هم 4850 X2 و RV870 هست که 40 نانومتری هست. چیز جدیده دیگه هنوز نیستش...
قیمتشون هم بالا هستش...

سلام
کامیار جاناگر می خوای صبر کنی تا سری جدید کارت گرافیک عرضه بشه و قیمت اینا بیاد پایین مطمئن باش هیچ وقت به نمی تونی کارت گرافیک یا هر قطعه ی دیگه ای بخری چون سیستم سخت افزار طوری هست که روز به روز قطعات جدید تر به بازار میاد و خوب طبیعی هست که قطعات قدیمی تر افت قیمت (هر چند جزئی) و افت کارایی نسبت به جدید ها داشته باشن(موارد نادری پیش میاد که با عرضه ی قطعه ی جدید سری قبلی اون اقتدار خودش رو حفظ کنه) پس هر وقت که میتونی اقدام به خرید کن و منتظر نباش که با ورود قطعه ی جدید قیمت چیزی که میخوای بخری افت کنه.
در ضمن HD 4850 هم که با توجه به کارایی بالاش قیمت بالایی نداره.
موفق باشی
یا علی مدد
از راهنماییتون ممنونم
خوب منم به این مسئله واقفم و گرنه باید الان تازه سیستمم رو جمع میکردم، من سر کارت گرافیک یکم حساس به خاطر همینه چند وقته خریدن کارت هی میندازم عقب ولی فکر کنم دیگه همینو بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر