مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
اول فکرتو بکن بعد بخر 1050ti تقریبا از رده خارج شده
تو بازی the witcher 3 روی 1080p حدود ۳۸ فریم میده
برای رزولیشن 720p جوابگو هست اما این رزولیشن رو میتونی تحمل کنی؟ رزولیشن pc با کنسول فرق میکنه 720p توی pc واقعا تحملش سخته
اول یه مانیتور فول اچ دی بخر بعد گرافیک
الان حدود ۳.۲۰۰ میخای پول بدی برای گرافیک که هم مانیتورت ضعیفه هم کارت گرافیک رده خارج
میدونم اما متاسفانه بودجم خیلی پایینه اگه میتونستم حتی مانیتور 2k میگرفتم
قیمت ها هم خیلی بالاست

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
قیمت ها هم خیلی بالاست
میدونم شاید این چیزی که میگم با بوجه اون کارتی که الان مد نظر داری تفاوت داشته باشه. ولی حداقل 1660 s-ti در نظر بگیر که برای بازی های فعلی جوابگو باشه.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
میدونم شاید این چیزی که میگم با بوجه اون کارتی که الان مد نظر داری تفاوت داشته باشه. ولی حداقل 1660 s-ti در نظر بگیر که برای بازی های فعلی جوابگو باشه.
سیستمی که در نظر گرفتم با کارت 105ti و i3 9100 f تقریبا میشه 10 تومن تازه خیلی از قطعات مثل مادربورد پاور hdd و ssd و رم هم خیلی قوی نیستن که تازه پول هم کم دارم
اینم برای اینکه رزولیشن مانیتورم 720 هست تازه زیاده

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
قیمت ها هم خیلی بالاست
من جای تو باشم این کارو نمیکنم ببین میتونی یه 580 دست دوم بخری از این کارت خیلی قویتره هم مانیتور دست دوم فول اچ دی
اگه با قطعات شناخت داشته باشی دست دوم بهتره من عمرا تو این بازار اشفته ایران صفر نمیخرم ۳.۲۰۰ پول دادن به یه کارت رده خارج واقعا اشتباهه
۵۸۰ کارت خوبیه تو دیوار بگردی بهترشو میتونی پیدا کنی باور کن من چند ساله فقط دست دوم میخرم تا الان هم یه مورد برام پیش نیامده ایراد داشته باشه کارت قبلیمم ۳ سال بود دست دومشم خریده بودم باور کن بازیهای سنگینیو بازی کردم اوف نگفت الانم دست یکیه اون از من بدتر صب تا شب بازی میکنه دماش هم بالای ۷۵ نمیره کلا
تو یکی از کانالها دیدم ذیروز یکی ۵۸۰ رو ۲.۱۰۰ خریده بود دست دومشو دماش هم بالای ۷۰ نمیرفت تو گیم استرس
واقعا ۱۰۵۰ti قابل مقایسه با ۵۸۰ نیست

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
من جای تو باشم این کارو نمیکنم ببین میتونی یه 580 دست دوم بخری از این کارت خیلی قویتره هم مانیتور دست دوم فول اچ دی
اگه با قطعات شناخت داشته باشی دست دوم بهتره من عمرا تو این بازار اشفته ایران صفر نمیخرم ۳.۲۰۰ پول دادن به یه کارت رده خارج واقعا اشتباهه
۵۸۰ کارت خوبیه تو دیوار بگردی بهترشو میتونی پیدا کنی باور کن من چند ساله فقط دست دوم میخرم تا الان هم یه مورد برام پیش نیامده ایراد داشته باشه کارت قبلیمم ۳ سال بود دست دومشم خریده بودم باور کن بازیهای سنگینیو بازی کردم اوف نگفت الانم دست یکیه اون از من بدتر صب تا شب بازی میکنه دماش هم بالای ۷۵ نمیره کلا
تو یکی از کانالها دیدم ذیروز یکی ۵۸۰ رو ۱.۱۰۰ خریده بود دست دومشو دماش هم بالای ۷۰ نمیرفت تو گیم استرس
واقعا ۱۰۵۰ti قابل مقایسه با ۵۸۰ نیست
ممنون بابت توصیه
شرایط رو برسی کنم ببینم چی میشه

• Like
Reactions: tokio_hotel

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
سلام خسته نباشید دوستان
یه کارت گرافیک واسه دیدن فیلم 4k معرفی میکنید
فقط پورت اچ دی ام ای هم داشته باشه چون به تی وی وصل میکنم

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
سلام خسته نباشید دوستان
یه کارت گرافیک واسه دیدن فیلم 4k معرفی میکنید
فقط پورت اچ دی ام ای هم داشته باشه چون به تی وی وصل میکنم
اکثر کارتهای گرافیک تا رزولیشن 4k رو پشتیبانی میکنن و پورت hdmi دارن فرقی نمیکنه مهم مانیتورته

• Like
Reactions: hp3in_pro

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
می خوام به تی وی وصل کنم که 4k
فیلم های حجم بالا ۷۰ ۸۰ گیگی میخوام پلی کنم
فرقی نمیکنه کارتهای رده متوسط هم میتونه کار تورو راه بندازه البته فیلمهای 4k با حجم زیاد تا اونجایی که میدونم cpu باید یه مقداری قوی باشه

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان نظرتون در مورد کارت evga gtx 1060 sc 6gb چیه ؟ بعضی ریویوهایی که میخوندم زده بودند چون تک فنه دمای بالایی داره. و صدای بالایی هم ممکنه داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان نظرتون در مورد کارت evga gtx 1060 sc 6gb چیه ؟ بعضی ریویوهایی که میخوندم زده بودند چون تک فنه دمای بالایی داره. و صدای بالایی هم ممکنه داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

کلا 1060 کارت خنکیه دماش اهمیتی نداره شما فکر کن تا 85 هم بره دیگه بیشتر از این که عمرا نمی ره هر چقدرم طراحیش بد باشه اما تک فنه بله صداش همیشه زیاده و هوا هم یکدست به همه جا نمی رسونه بهتره مدل دو فنه بخرید.

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان برای اینکه متوجه شیم کارت گرافیک تو کیس جا میشه یا نه فقط باید طول کارت گرافیک رو بررسی کنیم ؟ یا عرض و ارتفاع هم مهمه ؟
کیس من کارت گرافیک تا 27 سانت رو ساپورت میکنه ولی بعضی کارت گرافیکا طول و عرض متفاوتی با کارت گرافیکی که الان دارم دارن.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
دوستان برای اینکه متوجه شیم کارت گرافیک تو کیس جا میشه یا نه فقط باید طول کارت گرافیک رو بررسی کنیم ؟ یا عرض و ارتفاع هم مهمه ؟
کیس من کارت گرافیک تا 27 سانت رو ساپورت میکنه ولی بعضی کارت گرافیکا طول و عرض متفاوتی با کارت گرافیکی که الان دارم دارن.
مشخصات رو ببین تو سایت سازنده عرض معمولا حدودا یک اندازه اس . ولی ضخامتشم چک کن یه سری 2 اسلات میخان یه سری 2.3-2.7 اسلات جا میگیرن. اگه کارت pci اضافی ( کارت شبکه ، صدا و... ) داری حواست باشه.

• Like
Reactions: kiaan

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
مشخصات رو ببین تو سایت سازنده عرض معمولا حدودا یک اندازه اس . ولی ضخامتشم چک کن یه سری 2 اسلات میخان یه سری 2.3-2.7 اسلات جا میگیرن. اگه کارت pci اضافی ( کارت شبکه ، صدا و... ) داری حواست باشه.
خب من الان چک کردم از نظر ضخامت و طول کارت مشکلی ندارم ولی متوجه نمیشم عرضش آیا میتونه مشکل ساز بشه یا نه ؟ عرض کارتی که میخوام بگیرم از عرض کارتی که الان دارم بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر