مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

یعنی با 460 و e8400 بدون تپق؟ببخشید گیر دادم.

اگه باسه گیم می خوای 955 amd با قیمت 160 بهترین گزینه هست یا core i5 که خوب می ره بالای 200 تومن نظر من اینه که 4 چهار هسته ای بگیری چون کم کم داره بازی ها به اون سمت می ره اما اگه برات مقدور نیست 8400 هم گزینه ی خوبیه توی اکثر بازی ها نتیجه ی خوبی می گیری تپقم نداری بهتره خودت بنچمارکاشون رو نگاه کنی بسته به شرایطت انتخاب کنی

اگه ما رو سیستممون اجرا کردیم که cpu خفنی نمی خواست اینقدر سنگین هست که کار به چیزی مثل cpu نمی رسه بیشتر گرافیک خفن می خواد

با cpu قبلیم روی بالاترین تنظیمات ممکن در فول اچ دی 22 فریم می گرفتم سیستم جدیدم هم 22 فریم می گیرم با physx حالا شما از کجا اینقدر مطمئن فریم می دی نمی دونم

با cpu
i7 یارو 17 فریم گرفته!

تازه فول hd م نیست:|

metro_2033_1680_1050.gif

سلام
این مشخصات سیستم منه
مادربورد گیگابایت مدل ga-ma770-ds3p
سی پی یو amd althon x2 +5400
گرافیک nvidia 9500 gt 1 gb
پاور 385 وات
رم 4 gig باس 800
مانیتور 19 اینچ ال سی دی
حالا میخام گرافیکمو عوض کنم و یه چیز ببندم که بتونه بازی هارو قشنگ اجرا کنه ولی این طور که پرسیدم برای کارایی بهتر باید سی پی یو 4 هسته ای باشه وپاور هم بالای 500 وات
بودجه ی من برای این کار 600 تومنه حالا دوستان منو راهنمایی کنن و بگند چه قطعاتیو عوض کنم تا بتونم
بازی هارو قشنگ اجرا کنم و افت فریم نداشته باشم چون الان تو رزولیشن 1440*900 و حتی پایینتر افت فریم به شدت احساس میشه
یا کلا بهتره یه پلی استیشن 3 بگیرم کدوماش بهتره؟

سلام
این مشخصات سیستم منه
مادربورد گیگابایت مدل ga-ma770-ds3p
سی پی یو amd althon x2 +5400
گرافیک nvidia 9500 gt 1 gb
پاور 385 وات
رم 4 gig باس 800
مانیتور 19 اینچ ال سی دی
حالا میخام گرافیکمو عوض کنم و یه چیز ببندم که بتونه بازی هارو قشنگ اجرا کنه ولی این طور که پرسیدم برای کارایی بهتر باید سی پی یو 4 هسته ای باشه وپاور هم بالای 500 وات
بودجه ی من برای این کار 600 تومنه حالا دوستان منو راهنمایی کنن و بگند چه قطعاتیو عوض کنم تا بتونم
بازی هارو قشنگ اجرا کنم و افت فریم نداشته باشم چون الان تو رزولیشن 1440*900 و حتی پایینتر افت فریم به شدت احساس میشه
یا کلا بهتره یه پلی استیشن 3 بگیرم کدوماش بهتره؟

شما میتونی cpu و پاور رو عوض کنی + کارت گرافیک

cpu رو که توی بخش خودش بپرس اما واسه گرافیک ژیشنهاد من gtx 560 هست + یه پاور 585 وات

شما میتونی cpu و پاور رو عوض کنی + کارت گرافیک

cpu رو که توی بخش خودش بپرس اما واسه گرافیک ژیشنهاد من gtx 560 هست + یه پاور 585 وات

یعنی اگه من یه گرافیک 560بگیرم با پاور 585وات دیگه لازم نیست مادربورد رو عوض کنم یعنی مادربورد توی کارایی گرافیک تاثیر نداره سی پی یو رو چطور عوض نکنم کارایی گرافیک پایین میاد

با cpu
i7 یارو 17 فریم گرفته!

تازه فول hd م نیست:|

metro_2033_1680_1050.gif

اولا ماله من کلاکش 850 هست

دوما 4x aa نداره

سوما گفتم که روی این تنظیمات gpu خیلی بیشتر تحت فشاره پس corei7 بودنش خیلی ملاک نیست شما برنامه ی evga هست نصب کن خیلیم چیزه به درد بخوریه زمانی که gpu load 99 باشه یعنی cpu توی اون حالت کم نمیاره

یعنی اگه من یه گرافیک 560بگیرم با پاور 585وات دیگه لازم نیست مادربورد رو عوض کنم یعنی مادربورد توی کارایی گرافیک تاثیر نداره سی پی یو رو چطور عوض نکنم کارایی گرافیک پایین میاد

بستگی داره pci-e 16x gen2 باشه نه هیچ فرقی نداره البته فقط توی کارایی گرافیک ها رم و هارد و سی پی یو جای خود دارن

باید cpu متانسب باهاش باشه دیگه الان چی رو سیستمته؟

در ضمن تفاوت قیمت جهانی 560 با ایران هنوز زیاده صبر کنی کمتر می شه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farzadbazi
اولا ماله من کلاکش 850 هست

دوما 4x aa نداره

سوما گفتم که روی این تنظیمات gpu خیلی بیشتر تحت فشاره پس corei7 بودنش خیلی ملاک نیست شما برنامه ی evga هست نصب کن خیلیم چیزه به درد بخوریه زمانی که gpu load 99 باشه یعنی cpu توی اون حالت کم نمیاره

مال تو کلاکش 580 هست چه ربطی داره به اون بیچاره که میخواد این کارت رو بخره؟

وقتی میگن همه چیز very high یعنی همه چیز من جمله aa
دیگه نگفتن 5300 بندازی و بگی روی فریم تاثیری نداره/:)اون cpu همینجوریش هم نمیتونه از تمام قدرت 460 استفاده کنه
با خیلی از نرم افزار ها میشه load رو دید تنها evga نیست :|

با 600 تومن نمیشه که مادربورد- cpu-- رمها و گرافیک رو عوض کنی;)

شما فعلا یه cpu-phenom بگیر و یه پاور 585 و یه 560 کارت راه میفته

اگه هم بودجه داری که بهتره همه رو عوض کنی و کوچ کنی به سمت ddr3

سلام دوستان
vga تو رنج 450-500 چی پیشنهاد میکنین ؟واسه گیم میخواما;)

GTX570

بعدم جفتمون داریم می گیم cpu عوض کنه دیگه چون نمی تونه از قدرت 460 لذت ببره من نمی دونم الان با چی مشکل داری:d

مشکلی نداریم ما>:d<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farzadbazi
مال تو کلاکش 580 هست چه ربطی داره به اون بیچاره که میخواد این کارت رو بخره؟

وقتی میگن همه چیز very high یعنی همه چیز من جمله aa
دیگه نگفتن 5300 بندازی و بگی روی فریم تاثیری ندارهاون cpu همینجوریش هم نمیتونه از تمام قدرت 460 استفاده کنه
با خیلی از نرم افزار ها میشه load رو دید تنها evga نیست

من کلی گفتم یه مثال از کارت خودم زدم نگفتم حتما اینو بخره که بعد خودتم می دونی همه ی سایت ها aa جدا می زنن توی بنچمارکاشون مثلا hieghest setting+8x aa+16x af

بعدم جفتمون داریم می گیم cpu عوض کنه دیگه چون نمی تونه از قدرت 460 لذت ببره من نمی دونم الان با چی مشکل داری:d

با عرض سلام و احترام خدمت اساتید عزیز ...

یه کارت قدیمی GigaByte 6800GT 256MB دستم رسیده ... اگه ممکنه بفرمایید قیمت تقریبی این مدل الان چقدره (البته اگه عتیقس که هیچ ... :d ) میخوام ببینم اگه بفروشمش به صرفه تره یا نگهش دارم که شاید ازش استفاده ای بشه ...

ممنون .

با عرض سلام و احترام خدمت اساتید عزیز ...

یه کارت قدیمی GigaByte 6800GT 256MB دستم رسیده ... اگه ممکنه بفرمایید قیمت تقریبی این مدل الان چقدره (البته اگه عتیقس که هیچ ... :d ) میخوام ببینم اگه بفروشمش به صرفه تره یا نگهش دارم که شاید ازش استفاده ای بشه ...

ممنون .

نگهش دار
حدود 30 میرزه

• Like
Reactions: M8CRX

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or