مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
بله، از 560 قویتره
پاور شما هم برند خیلی معتبری نیست و مطمئن نیستم که از پسش بر بیاد.
یعنی ممکنه بسوزونتش؟
اینجا اطلاعاتی در مورد این پاور هست:
http://www.overclockersclub.com/reviews/modex600w/5.htm
آخه تو مشخصات کارت زده یدونه 500 وات حداقل هست یعنی 600 وات این در حد 500 اون هم نیست؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یعنی ممکنه بسوزونتش؟
آخه تو مشخصات کارت زده یدونه 500 وات حداقل هست یعنی 600 وات این در حد 500 اون هم نیست؟

والا من اسم برند پاور شما رو یه سرچ زدم و دیدم خیلی از سایت های معتبر چندین review از محصولات این شرکت رو در بوته آزمایش قرار داده بودن .... محصولات این برند زیاد وارد ایران نشده، به خاطر همین امیر کمی ناشناخته به نظر میرسه ..... ولی همچین چیز بدی هم نیست!

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
والا من اسم برند پاور شما رو یه سرچ زدم و دیدم خیلی از سایت های معتبر چندین review از محصولات این شرکت رو در بوته آزمایش قرار داده بودن .... محصولات این برند زیاد وارد ایران نشده، به خاطر همین امیر کمی ناشناخته به نظر میرسه ..... ولی همچین چیز بدی هم نیست!
پس میتونم با خیال راحت استفاده کنم؟
اخه من گرافیک رو سفارش دادم برام بیارن الان خیلی ناراحت شدم.:(
در ضمن من بقیه سیستمم آنجنان بالا هم نیست:
cpu:q9400
2*2gig ramddr2
HDD:500 GB

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
پس میتونم با خیال راحت استفاده کنم؟
اخه من گرافیک رو سفارش دادم برام بیارن الان خیلی ناراحت شدم.:(
در ضمن من بقیه سیستمم آنجنان بالا هم نیست:
cpu:q9400
2*2gig ramddr2
HDD:500 GB

حالا فوقش هم نکشید یه پاور 530 وات گرین بخر قضیه حله!

• Like
Reactions: ™PersiaWar

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
یعنی ممکنه بسوزونتش؟

من نگفتم پاورت از لحاظ توان کم داره، من ایرادم به کیفیت خروجی بود.
طبق بررسی همین لینکی که دادی و سایتش هم معتبر هست مدل پاور شما کیفیت متوسط داره ، بازدهیش حدود 73 درصد هست و بر خلاف برچسبش 80 PLUS نیست! ، اما فکر نمی کنم با کارتت مشکلی پیدا کنه یا خرابش کنه چون ولتاژهای مختلف خروجیش ثبات لازم رو دارن و از لحاظ دامنه ی Ripple هم قابل قبوله کارش.

• Like
Reactions: ™PersiaWar

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من برای سیستم قدیمیم که vga انبورد داشت یه کارت گرافیک می خوام تا 70 تومن پاورمم ضعیفه 350 هست... یکی دوتا معرفی کنین ممنون میشم.

violat

کاربر سایت
May 29, 2011
14
سلام
من یه جا دیدم نوشته
پردازنده ی شما هم چون دو هسته ای هست هر چقدر هم که اورش کنی توی خیلی از بازیهای جدید کم میاره و راندمان کامل کارت
GTX 460
رو نمی ده،

راسته ؟
آیا واقعا سی پی یو دو هسته ای
e8500
تو بازی های روز دنیا با بالاترین رزولیشن گلوگاه میشه؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من برای سیستم قدیمیم که vga انبورد داشت یه کارت گرافیک می خوام تا 70 تومن پاورمم ضعیفه 350 هست... یکی دوتا معرفی کنین ممنون میشم.
معرفی کارت برای چه کاری؟اگر برای بازی می خوای که 70 تومن خیلی کمه، زیر 110 تومن کارت بدرد بخور برای بازی نمیشه خرید، اگر برای فیلم یا کار اداری می خوای 5570 توصیه میشه، پاورت هم جواب می ده.
سلاممن یه جا دیدم نوشتهپردازنده ی شما هم چون دو هسته ای هست هر چقدر هم که اورش کنی توی خیلی از بازیهای جدید کم میاره و راندمان کامل کارت GTX 460 رو نمی ده،راسته ؟آیا واقعا سی پی یو دو هسته ایe8500تو بازی های روز دنیا با بالاترین رزولیشن گلوگاه میشه؟
نوشته کاملا درسته و الان توی تعداد قابل توجهی از بازیها دو هسته ای تقریبا فریم بازی رو به نصف کاهش میده، توی همین BF2 و بزودی BF3 هم همین طور هست، موتور بازی برای چند هسته ایها بخوبی بهینه سازی شده. برای Crysis 2,Witcher 2,AvP و خیلی بازیهای مشهور دیگه هم همینطور هست.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
در تکمیل کردن پست فرشید خان باید بگم که خیلی از پردازنده های 4 هسته ای کنونی نیز توان اجرای درست درمون خیلی از بازی ها و برنامه ها رو ندارن ... در حال حاضر تنها پردازنده های سوکت 1155 شرکت اینتل با نام سندی بریج به معنای واقعی بهینه و قدرتمند هستند... به زیر اون ها نباید فکر کرد ... یک کارت گرافیک خوب همیشه باید در کنار یک پردازنده خوب باشه....مگر نه قدرت کارت به هدر میره !

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
یکی به من بگه با این سیستمی که من دارم چه کارته گرافیکی بهش میخوره که خوب هم باشه؟؟؟
MOTHERBOARD ASUS M4N68T
AMD ATHLONE II X2 PROCESSOR 3.00 GHZ
4G RAM
POWER 230
32 BIT OPERATING SYSTEM

violat

کاربر سایت
May 29, 2011
14
معرفی کارت برای چه کاری؟اگر برای بازی می خوای که 70 تومن خیلی کمه، زیر 110 تومن کارت بدرد بخور برای بازی نمیشه خرید، اگر برای فیلم یا کار اداری می خوای 5570 توصیه میشه، پاورت هم جواب می ده. نوشته کاملا درسته و الان توی تعداد قابل توجهی از بازیها دو هسته ای تقریبا فریم بازی رو به نصف کاهش میده، توی همین BF2 و بزودی BF3 هم همین طور هست، موتور بازی برای چند هسته ایها بخوبی بهینه سازی شده. برای Crysis 2,Witcher 2,AvP و خیلی بازیهای مشهور دیگه هم همینطور هست.

پس با سی پی یو دو هسته ایe8500 بهترین کارت گرافیکی که میتونم بخرم که آفتابه خرج لحیم نشه چیه؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یکی به من بگه با این سیستمی که من دارم چه کارته گرافیکی بهش میخوره که خوب هم باشه؟؟؟
MOTHERBOARD ASUS M4N68T
AMD ATHLONE II X2 PROCESSOR 3.00 GHZ
4G RAM
POWER 230
32 BIT OPERATING SYSTEM
پاورت که خیلی ضعیفه ... پردازندت هم آنچنانی نیست .... اگه بتونی نهایت با تعویض پاورت یه Radeon 5750 یا GTS 450 یا GTX 550Ti بخری ... بالاتر پیشنهاد نمیشه!

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
پاورت که خیلی ضعیفه ... پردازندت هم آنچنانی نیست .... اگه بتونی نهایت با تعویض پاورت یه Radeon 5750 یا GTS 450 یا GTX 550Ti بخری ... بالاتر پیشنهاد نمیشه!
ممنون از جوابت دوست عزیز
فقط اینایی که میگی قیمتاش چنده؟؟؟؟بعد پاور چند میخاد؟؟؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
پس با سی پی یو دو هسته ایe8500 بهترین کارت گرافیکی که میتونم بخرم که آفتابه خرج لحیم نشه چیه؟

gtx460 دیگه اخرشه یه سری بازی ها عالی عمل می کنه یه سری هم افتضاح البته فعلا تعداد خوب ها خیلی بیشتره

در کل یه چیز خوب بخر سر فرصت cpu عوض کن این بهترین گزینه هست

با این cpu باید قید metro یا bf3 بزنی تست های الفاش که فاجعه بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر