مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام.من کارت msi 570 twinfrozer3 خریدم.مدل خوبی خریدم؟راستی این مدل با570twin frozer 2 چه فرقی داره؟
کارت شما عالی هست .... در خریدت شک نکن ... هم خنکه و هم مقداری اوور شده ... سایلنته و سر و صدای ناچیزی داره .... از مشخصات این کارت میتوان به موارد زیر که منحصرا برای این کارت هست توجه کرد:
Twin Frozr III cooling design, 6+1 power supply, Triple Overvoltage support through Afterburner and the latest Military Class components to provide consumers with new features and extreme overclocking potential
طراحی جدید خنک کننده،منبع تغذیه 1+6 ،پشتیبانی سه فاز برق برای اوور کلاکینگ توسط برنامه مخصوص MSI به نام Afterburner ،استفاده از بهترین قطعات الکتریکی موسوم به Military Class برای قابلیت بینهایت اوور پذیری و رضایت مشتری!. مبارکت باشه!
92a.jpg

آخرین ویرایش:
با تغییر ولتاژ و زیاد کردن اون میتونی راحت core کارتتو تا بالای 800 ببری.... البته جای خیلی بیشتری هم برای اوور داره ... ولی سعی کن زیاد باهاش ور نری .. به قدر کافی این کارت قدرتمند هست.

با تغییر ولتاژ و زیاد کردن اون میتونی راحت core کارتتو تا بالای 800 ببری.... البته جای خیلی بیشتری هم برای اوور داره ... ولی سعی کن زیاد باهاش ور نری .. به قدر کافی این کارت قدرتمند هست.
تغییر دادن ولتاژ برای ایشون که تازه کارت رو گرفتن اصلا لازم نیست این کارت به راحتی بدون تغییر ولتاژ هم اور میشه!
تغییر دادن ولتاژ ریسک بسیار زیادی داره ممکنه کارتشون نیم سوز بشه همینطور نیازمند تجربه هست!

تغییر دادن ولتاژ برای ایشون که تازه کارت رو گرفتن اصلا لازم نیست این کارت به راحتی بدون تغییر ولتاژ هم اور میشه!
تغییر دادن ولتاژ ریسک بسیار زیادی داره ممکنه کارتشون نیم سوز بشه همینطور نیازمند تجربه هست!
میتونه بدون تغییر ولتاژ هم بالاتر ببره .... ولی اگه به کارت ولتاژ کافی نرسه درایور کارت استاپ میشه!
The Nvidia driver has stopped working

تغییر ولتاژ رو پیشنهاد نمیدم . ولی در کل برای اور کردن بخصوص 570 زیاد بدون ولتاژ نمیشه مانور داد(البته با توجه به ولتاژ تعریف شده بایوس کارت توسط کارخانه این موضوع در برند های مختلغ مقداری فرق میکنه) . در واقع زمانی که شما ولتاژ رو تغییر میده تفاوت مشخص میشه و همانطور که گفتم توی 570 بدون ولتاژ زیاد نمیشه بالا رفت.

سلام.
آقا من رفتم گرافیک GTX 460 بخرم میگن دیگه تولید نمیشه درست میگن؟میگن GTS 450 بخر.من گفتم نمیخوام.
در ضمن یه سوال. سیستم من الان اینه:
CPU : Core 2 Quad Q9400 2.66GHz
VGA : NVIDIA 9500GT 1GB
MOTHER BORD: EP45-UD3R(DDR2
RAM: 4GB
اگه یدونه GTX 560 TI بخرم میتونم ازش تو این سیستم بیشتر از 460 بهره بکشم؟یعنی حداکثر توانشو میتونم استفاده کنم؟پاور چند میخواد؟ 600 کافیه؟(اور نمیکنم)
اگه نه پس نظرتون در مورد gtx 560 یا gtx 550ti چیه؟
ممنون.

آخرین ویرایش:
سلام.
آقا من رفتم گرافیک GTX 460 بخرم میگن دیگه تولید نمیشه درست میگن؟میگن GTS 450 بخر.من گفتم نمیخوام.
در ضمن یه سوال. سیستم من الان اینه:
CPU : Core 2 Quad Q9400 2.66GHz
VGA : NVIDIA 9500GT 1GB
MOTHER BORD: EP45-UD3R(DDR2
RAM: 4GB
اگه یدونه GTX 560 TI بخرم میتونم ازش تو این سیستم بیشتر از 460 بهره بکشم؟یعنی حداکثر توانشو میتونم استفاده کنم؟پاور چند میخواد؟ 600 کافیه؟(اور نمیکنم)
تولید که فکر کنم نشه ولی ایران ربطی به شرکتا نداره هنوز هم ممکنه فروشنده ای کارت 4890 رو به عنوان مرغوبترین و کارت
gtx480 رو به عنوان کم مصرف ترین معرفی کنه!
با همون بودجه میتونی 560 بگیری.
فک نم واسه پاور هم مناسب باشه.

تولید که فکر کنم نشه ولی ایران ربطی به شرکتا نداره هنوز هم ممکنه فروشنده ای کارت 4890 رو به عنوان مرغوبترین و کارت
gtx480 رو به عنوان کم مصرف ترین معرفی کنه!
با همون بودجه میتونی 560 بگیری.
فک نم واسه پاور هم مناسب باشه.
یعنی میتونم از حداکثر قدرت 560ti تو اون سیستمی که نوشتم استفاده کنم؟ اگه نه پس چه کارتی بگیرم؟
در ضمن قیمت 560ti چنده؟بهترین شرکت تولید کنندش کدومه؟

یعنی میتونم از حداکثر قدرت 560ti تو اون سیستمی که نوشتم استفاده کنم؟ اگه نه پس چه کارتی بگیرم؟
منظور این دوست عزیز 560 هست نه 560Ti چون باهم کمی فرق میکنن!
560 گینوارد هست 230 و برند EVGA حدود 260

بستگی داره مثلا cpu در battle field 3 افتضاح فریم می ده اما بازم نمی تونی از تمام قدرتش بهره بگیری فقط سندی بریج می تونه 460 هم توی ایران هست هم توی خارج اینا حرف مفت زیاد می زنن هنوز 9600 پشت بعضی از ویترین ها پیدا می شه این نباشه 560 بدون ti هم گزینه ی خوبیه

Back