مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

با سلام من ودوستم میخواهیم سیستم ببندیم گرافیک ومین برد خیلی برامون مهمه الان لبتاب داریم دو تامون ولی دیگه جواب نمیده برایه این بازیهای خفن اشکمنو دراورده لطف کنید تاسقف 400 تومان چندتا اخره گرافیکو باذکر قیمت بدین تا ما از سردرگمی دربیایم ممنون میشم چند نفر از دوستان کمک کنند که واقعا وارد هستند وخودشون توبازار رفت امد دارند چون ما در ابادان هستیم مرسی وممنون....
تو رنج 400 میتونی hd4870 یا gtx260 رو در نظر بگیری که من 4870 رو پیشنهاد میکنم.

من ميخوام واسه يه case يه pci express تو بازهٔ قيمتی 200 الی 250 تومان بگيرم که واسه بازی بهينه باشه . پيشنهادتون چيه دوستان ؟
اگه منظورت از pci express كارت گرافيكه بايد بگم تو اون رنج بهترين انتخاب بدون شك HD 4850 هستش.

اگه منظورت از pci express كارت گرافيكه بايد بگم تو اون رنج بهترين انتخاب بدون شك HD 4850 هستش.

بله دوست خوبم منظورم همين بود ، به خاطر مشاوره ممنونم . از دوستان ديگه کسی نظری نداره ؟ ( راستی دستم تا 300 تومان هم بازه )
لطفاً يه اشاره اي هم به brand بکنيد ، که مثلاً بهتره gigabyte باشه يا club یا ...باشه يا اصلاً فرقی نداره !

من ميخوام واسه يه case يه pci express تو بازهٔ قيمتی 200 الی 250 تومان بگيرم که واسه بازی بهينه باشه . پيشنهادتون چيه دوستان ؟
تا 220 میتونی force3d hd4850 رو در نظر بگیری تا 250 بین his یا sapphire و تا 300 هم من 9800gtx رو پیشنهاد میکنم کاراییش در حد 4850 هستش (شاید یکم کمتر) ولی با یه اور ساده میشه 4850 شاید هم بالاتر.
برند هم میتونی zotac رو در نظر بگیری.
برندها هم از نظر کارایی و نمیدونم برتر بودن هیچ تفاوتی با هم ندارن (به غیر از مدل های oc و خنک کننده های خاص) و فقط گارانتی میتونه تفاوت قیمتشون رو مشخص کنه.
راستی پاور فعلیه شما چیه ؟ (دقیق بگو)

تا 220 میتونی force3d hd4850 رو در نظر بگیری تا 250 بین his یا sapphire و تا 300 هم من 9800gtx رو پیشنهاد میکنم کاراییش در حد 4850 هستش (شاید یکم کمتر) ولی با یه اور ساده میشه 4850 شاید هم بالاتر.
برند هم میتونی zotac رو در نظر بگیری.
برندها هم از نظر کارایی و نمیدونم برتر بودن هیچ تفاوتی با هم ندارن (به غیر از مدل های oc و خنک کننده های خاص) و فقط گارانتی میتونه تفاوت قیمتشون رو مشخص کنه.
راستی پاور فعلیه شما چیه ؟ (دقیق بگو)
ممنونم دوست عزيز.
پاور احتمالا كم خواهد آورد ولي از اون نظر مشكلي نيست ، عوضش ميكنم . فعلا 430 real هستش .

سلام دوستان من گرافیکم 8600 ddr3 256 حالا تا 100 تمن چی بخرم که خوب باشه
9500 با رم 512 ddr2 رو قیمت کردم xfx گفت 95 گفتم ddr 3 نداری کفت چرا 1005 تمن حالا می خوام بدونم 9500 خوبه؟؟؟؟؟؟
فرق بین ddr2 و ddr3 چقدر و در چی؟؟ اگه فرقی نمی کنه که الاکی هزینه ی اضافی نکنم (البته اگه خواستم 9500 بگیرم )
حالا شما چی می گید توصیه شما چی (درضمن من به بازی خیلی اهمیت می دم )ولی بیشتر از این نمی تونم هزینه کنم ....
؟؟؟
-------------
راستی فرق بین 8400 و 9400 چقدر؟؟؟؟؟؟؟
-----------
درضمن پاورم 400 وات
مادربردمم asus m2n plus
رم 1 گیگ باس 800
سی پی یومم amd 4.2

به نظر کارشناسی اساتید محتاجیم <<فوری>>

سلام. دوستان با توجه به اینکه برای خرید نظرم قطعی شده بود، یه مطلب تو یه فروم دیگه راجع به 4850 مارک force3d خوندم نگرانم کرد. یکی از کاربرا گویا این کارت رو خریده و رو سیستمش بعد چند دقیقه که میره تو بازی مربعهای سبز میاد و... ایشون میگه چون رو رمهای کارت گرافیک هیت سینک نداره داغ میشه و اینجوری میشه و ... ! بنظر منکه این مشکل میتونه دلایل زیادی داشته باشه از مشکلات نرم افزاری مثل درایور گرفته تا ... . نمی دونم اگه تخلف نیست آدرس این مطلب رو درج کنم، شماهم ببینین. بالاغیرتا برام تخلف ثبت نکنین ها!
خیلی مشتاقم بخرمش ولی ترس برم داشت.
[FONT=&quot]لینک [/FONT][FONT=&quot]فروم[/FONT]
عنوان مبحث: Ati 4850 معیوب است؟!

آخرین ویرایش:
9500 با رم 512 ddr2 رو قیمت کردم xfx گفت 95 گفتم ddr 3 نداری کفت چرا 1005 تمن حالا می خوام بدونم 9500 خوبه؟؟؟؟؟؟
فرق بین ddr2 و ddr3 چقدر و در چی؟؟ اگه فرقی نمی کنه که الاکی هزینه ی اضافی نکنم (البته اگه خواستم 9500 بگیرم )
حالا شما چی می گید توصیه شما چی (درضمن من به بازی خیلی اهمیت می دم )ولی بیشتر از این نمی تونم هزینه کنم ....
؟؟؟
-------------
-----------
درضمن پاورم 400 وات
مادربردمم asus m2n plus
رم 1 گیگ باس 800
سی پی یومم amd 4.2
به نظر من عوض نكني بهتره. چون 8600GT ddr3 با 9500GT ddr3 تفاوت خيلي زيادي ندارن. اما اگه اصرار داري خوب مشخصه كه ddr3 بهتره.
================
9400 هم مشخصه از 8400 قويتره ولي هيچكدوم براي اجراي بازيها مناسب نيستند و جزو كارتاي low-end محسوب ميشن.
پاورتم بره 9500 مشكلي پيش نمياره.
سلام. دوستان با توجه به اینکه برای خرید نظرم قطعی شده بود، یه مطلب تو یه فروم دیگه راجع به 4850 مارک force3d خوندم نگرانم کرد. یکی از کاربرا گویا این کارت رو خریده و رو سیستمش بعد چند دقیقه که میره تو بازی مربعهای سبز میاد و... ایشون میگه چون رو رمهای کارت گرافیک هیت سینک نداره داغ میشه و اینجوری میشه و ... ! بنظر منکه این مشکل میتونه دلایل زیادی داشته باشه از مشکلات نرم افزاری مثل درایور گرفته تا ... . نمی دونم اگه تخلف نیست آدرس این مطلب رو درج کنم، شماهم ببینین. بالاغیرتا برام تخلف ثبت نکنین ها!
ببين دوست عزيز. منم نظرم اينه كه اين برندو نگيري. چون يكي از دوستام از همين برند ولي 3870 خريده بود و به شدت داغ ميكرد و از بازي ميومد بيرون. البته برد گارانتيش عوض كردن و الانم مشكلي نداره. ولي در كل برند با كيفيتي نيستش.

xfx bekhar
شما از قیمتای xfx خبر داری ؟ میدونی 9800gtxش چنده ؟
؟؟؟
-------------
-----------
درضمن پاورم 400 وات
مادربردمم asus m2n plus
رم 1 گیگ باس 800
سی پی یومم amd 4.2
شما تا 100 هیچی نخری بهتره چون اختلاف 8600gt ddr3 با 9500gt gddr3 نهایت 4 یا 5 فریم هستش.
فرق ddr2 با ddr3 (ساده بگم) تو ولتاژ کاری و فرکانس بالاتر مموری در ddr3 هستش. و پهنای باند بالاتری نسبت به مدلای ddr2 داره.
در کل پیشنهاد میکنم کارتت رو عوض نکنی.
8400 با 9400 هم مثل 8400 با 8500gt هستش البته یکم سریعتر شاید در حد 7300gt.
والا من همچین مشکلی رو تا حالا نه دیدم و نه شنیدم البته خنک کنندش با مدلای رفرنس یه فرقایی داره ، در کل شما میتونی فن و هیت سینک کارت رو عوض کنی اگه برات مهمه.
اگه بتونی بیشتر خرج کنی که بهتره میتونی his یا gigaش رو در نظر بگیری.

... منم نظرم اينه كه اين برندو نگيري. چون يكي از دوستام از همين برند ولي 3870 خريده بود و به شدت داغ ميكرد و از بازي ميومد بيرون. البته برد گارانتيش عوض كردن و الانم مشكلي نداره. ولي در كل برند با كيفيتي نيستش.

والا من همچین مشکلی رو تا حالا نه دیدم و نه شنیدم البته خنک کنندش با مدلای رفرنس یه فرقایی داره ، در کل شما میتونی فن و هیت سینک کارت رو عوض کنی اگه برات مهمه.
اگه بتونی بیشتر خرج کنی که بهتره میتونی his یا gigaش رو در نظر بگیری.

ممنونم. همیشه میگن گرون بیحکمت نیست و ارزون بی علت. جالبه که 2 سال گارانتی تعویض هم داره!
من دلم HIS HD 4850 IceQ4 TurboX 512 MB میخاد ولی هیس تو مشهد پیداش نیس! اگه باشه هم خیلی گرونتره.
2v8iyom.jpg

http://www.hisdigital.com/un/product2-27.shtml

ازش رویو هست آآه:

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/HD_4850_IceQ4/30.html

بهش ازین جایزه هاهم دادن:

editorschoice.gif

مقایسه همه 4850 های HIS
vxp2sk.jpg

آخرین ویرایش:
فرق 9800gtx و 9800gtx+ فقط اینه که مدل پلاس اور شده ؟

نخیر دوست عزیز .

بله.
اين كارتها به صورت استاندارد توسط خود شركت اور شده هستند.

9800GTX+ با معمولی تو پروسه ی ساخت تفاوت داره و قیمت کمتر اورکلاک بیشتر و مصرف برق کمتر و.... .

معمولیش 65 نانو متر هست ولی مدل پلاس 55 نانو متر هست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or