مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
ممنون اما قیمتشون زیاد فرقی نداره
منظور از اور کیل یعنی 3 تا فن براش زیاد ؟؟
--
دوستان کارت 3060 ti انتخاب خوبیه و اینده داری هست ؟؟
بستگی داره بخوای از کارت چه استفاده ای کنی
اگه هدفت وضوح بالا و تنظیمات بالا و حتی هرتز بالا باشه خیلی نمیشه بلندمدت روش حساب کرد.
اگه به وضوح ۱۰۸۰ تا ۲کی و تنظیمات اپتیماز و شصت هرتز اوکی باشی حالا حالا جوابه.
در مورد سه مدل ایسوس این GPU تفاوت فقط در دما یا ظاهر کارت و سیستم خنک کننده تنها نیست
مدل راگ فوق العاده کیفیت کلی بهتری داره(طبق گفته ی تعمیرکارا و ماینرا) اگه اختلافشون کمه خرید راگ منطقی تره

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,651
نام
milad
بستگی داره بخوای از کارت چه استفاده ای کنی
اگه هدفت وضوح بالا و تنظیمات بالا و حتی هرتز بالا باشه خیلی نمیشه بلندمدت روش حساب کرد.
اگه به وضوح ۱۰۸۰ تا ۲کی و تنظیمات اپتیماز و شصت هرتز اوکی باشی حالا حالا جوابه.
در مورد سه مدل ایسوس این GPU تفاوت فقط در دما یا ظاهر کارت و سیستم خنک کننده تنها نیست
مدل راگ فوق العاده کیفیت کلی بهتری داره(طبق گفته ی تعمیرکارا و ماینرا) اگه اختلافشون کمه خرید راگ منطقی تره
ممنون . بازی های 4 سال اینده رو حد اقل بشه رو مدیوم و 2 کی بازی کرد با فریم ریت مناسب چون 4 5 سال دیگه سیستم رو تغییر یا اپگرید می کنم
البته یجا میخوندم فناوری های کارت طوری هسته که رفته رفته پرفورمنس بازی های جدید بهتر میشه امیدوارم درست باشه
منم مدل راگ رو برمیدارم چون هم ظاهر خوبی داره هم خنک کندگی بعدا ها هم که خواستم سیستم رو بفروشم به واسطه همین کیفیت مناسب و خنک کننده عالیش راندمان کم نشه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,683
تا من تصمیم گرفتم 3060 ti بگیرم ورژن جدیدش معرفی شد
ورژن جدیدش چیه؟
ولی بخوای صبر کنی،هر دفعه یه مدل جدیدی چیزی بالاخره میاد.یا الان هر چی بود با قیمت خوب بخر و حالش رو ببر(دیگه بعدش هم قیمت و اخبارش پیگیری نکن :D ) یا کلا صبر کن 5-6 ماه دیگه که مثلا 4060 بیاد

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,651
نام
milad
ورژن جدیدش چیه؟
ولی بخوای صبر کنی،هر دفعه یه مدل جدیدی چیزی بالاخره میاد.یا الان هر چی بود با قیمت خوب بخر و حالش رو ببر(دیگه بعدش هم قیمت و اخبارش پیگیری نکن ) یا کلا صبر کن 5-6 ماه دیگه که مثلا 4060 بیاد
با حافظه gddr6x عرضه میشه
اره بابا میخرم و لذت میبرم این جدیده هم نهایت 6 7 فریم بیشتر بده که مه نیست
صبر صبررررر؟؟:D دفعه قبلی که 2 ماه صبر کردم قیمتا طوری بالاتر رفتن که کمرم شکست

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
با حافظه gddr6x عرضه میشه
اره بابا میخرم و لذت میبرم این جدیده هم نهایت 6 7 فریم بیشتر بده که مه نیست
صبر صبررررر؟؟:D دفعه قبلی که 2 ماه صبر کردم قیمتا طوری بالاتر رفتن که کمرم شکست
یاد 2 سال پیش خودم افتادم.میخواستم 1660S بگیرم. سه شنبه شب قیمت گرفتم. 4 شنبه شب رفتم بگیرم 2 تومن گرونتر شده بود.
دیگه تو عمرم واسه خرید گرافیک صبر نمیکنم :)) :))

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
تا من تصمیم گرفتم 3060 ti بگیرم ورژن جدیدش معرفی شد
داداش نمی دونم چقدر بودجه برای کارت در نظر گرفتی، ولی الان موقعیت خیلی خوبی برای خرید دست دو هست، برندهای با کیفیت مخصوصا
چند روز پیش یکی از دوستام asus 3080 tuf کارکرده خیلی تمیز گرفت 19 تومن :D خرشانس به این میگن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
داداش نمی دونم چقدر بودجه برای کارت در نظر گرفتی، ولی الان موقعیت خیلی خوبی برای خرید دست دو هست، برندهای با کیفیت مخصوصا
چند روز پیش یکی از دوستام asus 3080 tuf کارکرده خیلی تمیز گرفت 19 تومن :D خرشانس به این میگن
دست دوم گرفتن ریسکش بالاس چون اگه برای ماین استفاده شده باشه فاتحش خوندس خیلی باید خبره باشی
اگه کار بلد باشی خیلی خوبه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,683
من قیمت ها دیگه دنبال نمیکنم که بدونم 19 تومن خوبه یا نه ولی اگه قیمت خیلی خوبه باید شک کرد.تو ایران چرا یکی باید جنسش رو خیلی ارزونتر بده جز اینکه بخواد زودتر از دستش خلاص بشه؟اگه هم مثلا الان 3080 حدود 23-24 تومن نوش باشه باز من یکی ترجیح میدم نو بخرم

کلا به این معتقدم هیچ چیزی اینقدر خوب نیست که واقعی باشه یا یک همچین چیزی :D

• Like
Reactions: Need-More-Speed

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
من قیمت ها دیگه دنبال نمیکنم که بدونم 19 تومن خوبه یا نه ولی اگه قیمت خیلی خوبه باید شک کرد.تو ایران چرا یکی باید جنسش رو خیلی ارزونتر بده جز اینکه بخواد زودتر از دستش خلاص بشه؟اگه هم مثلا الان 3080 حدود 23-24 تومن نوش باشه باز من یکی ترجیح میدم نو بخرم

کلا به این معتقدم هیچ چیزی اینقدر خوب نیست که واقعی باشه یا یک همچین چیزی :D
در مورد گرافیک چون ماین ایتریوم داره تموم میشه ماینرا ترسیدن از کاهش قیمت بیشتر به همین علت زیر قیمت دارن کارتهاشون رو می فروشن :D اگر کسی با تست کامل و آگاهی خرید کنه می تونه خرید خوبی کنه
مدل های کمتر شناخته شده مثل پلیت رو دارن 25 تومن به صورت نو میفروشن این دوست من مدل ایسوس تاف که جز بهترین و خنک ترین هاس رو با کارکرد پایین 19 گرفت
کارتی مثل asus 3090 به صورت آکبند 34 تومن قیمت زدن توی دیوار که همونم کسی نمی خره :D
کلا الان شرایط گرافیک جوریه که جای چونه خییییلی زیاد داره :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,683
در مورد گرافیک چون ماین ایتریوم داره تموم میشه ماینرا ترسیدن از کاهش قیمت بیشتر به همین علت زیر قیمت دارن کارتهاشون رو می فروشن :D اگر کسی با تست کامل و آگاهی خرید کنه می تونه خرید خوبی کنه
مدل های کمتر شناخته شده مثل پلیت رو دارن 25 تومن به صورت نو میفروشن این دوست من مدل ایسوس تاف که جز بهترین و خنک ترین هاس رو با کارکرد پایین 19 گرفت
کارتی مثل asus 3090 به صورت آکبند 34 تومن قیمت زدن توی دیوار که همونم کسی نمی خره :D
کلا الان شرایط گرافیک جوریه که جای چونه خییییلی زیاد داره :D
حالا شاید مسخره باشه ولی مزه وسایل الکترونیکی به همون نو بودنشه.وقتی بازش میکنی یه بوی خاصی میده که خودش چند میلیون میارزه :))
ولی امیدوارم که این کارت رفیقت خوب باشه و فن هاش براش بچرخه :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
شاید براتون مهم نباشه ولی خب همینطوری یه آمار میدم. ۳۰۶۰ زوتاک الان تو دیجی با گارانتی ۱۴ تومن.
14 میلیون واسه این؟؟ من آکبند 6900xt خریدم ۲۱ میلیون که داره با ۳۰۹۰ رقابت می‌کنه
با ۱۴ میلیون الان میشه 6700xt خرید که هم قدرت ۳۰۷۰ هستش

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
14 میلیون واسه این؟؟ من آکبند 6900xt خریدم ۲۱ میلیون که داره با ۳۰۹۰ رقابت می‌کنه
با ۱۴ میلیون الان میشه 6700xt خرید که هم قدرت ۳۰۷۰ هستش
6700xt رقیب 3060ti هست و تو ریتریس هم در سطح 3060 هست.
حول و حوش 15 الان هست که همین حدود هم 3060ti هست.

2022-09-13_21-47-04.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر